Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zbieram dane do pracy,możecie pomóc

> 
magistrantka1111
pon, 29 sty 2007 - 22:34
Witam Serdecznie!
Jestem studentką V psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę pracę magisterską o tym, jak kobiety przechodzą przez proces diagnozy i leczenia niepłodności. W związku z tym chce zaprosić Panią do wzięcia udziału w moim badaniu. Prośbę kieruje do Pań mających problem z zajściem w ciąże( w przypadku, gdy przyczyna leży po stronie kobiety , lub jest w trakcie diagnozy).
Przygotowane przeze mnie badanie składa się z dwóch części. Dziś proszę o wypełnienie części A. Wypełnienie jej zajmie około 10 minut.
Za około 2 miesiące poproszę Panią o wypełnienie części B.
Badanie jest anonimowe chodzi jedynie o zebranie danych statystycznych do mojej pracy magisterskiej. Jednak proszę o wpisanie adresu e-mail w celu przypomnienia po upływie odpowiedniego czasu o wypełnieniu części B.
Ankiety znajdują się na stronie :

https://www.moja-ankieta.yoyo.pl/


Serdecznie dziękuję za udział w badaniu.
magistrantka1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 29 sty 07 - 22:31
Nr użytkownika: 10,447




post pon, 29 sty 2007 - 22:34
Post #1

Witam Serdecznie!
Jestem studentką V psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę pracę magisterską o tym, jak kobiety przechodzą przez proces diagnozy i leczenia niepłodności. W związku z tym chce zaprosić Panią do wzięcia udziału w moim badaniu. Prośbę kieruje do Pań mających problem z zajściem w ciąże( w przypadku, gdy przyczyna leży po stronie kobiety , lub jest w trakcie diagnozy).
Przygotowane przeze mnie badanie składa się z dwóch części. Dziś proszę o wypełnienie części A. Wypełnienie jej zajmie około 10 minut.
Za około 2 miesiące poproszę Panią o wypełnienie części B.
Badanie jest anonimowe chodzi jedynie o zebranie danych statystycznych do mojej pracy magisterskiej. Jednak proszę o wpisanie adresu e-mail w celu przypomnienia po upływie odpowiedniego czasu o wypełnieniu części B.
Ankiety znajdują się na stronie :

https://www.moja-ankieta.yoyo.pl/


Serdecznie dziękuję za udział w badaniu.
asiaad2
śro, 31 sty 2007 - 10:54
Wiem jak trudno jest robic tego typu badania. Wypełniam majac nadzieję że mi tez kiedyś ludzie będą pomagać w tej sprawie wink.gif
asiaad2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,368
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 12:40
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 8,058

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 10:54
Post #2

Wiem jak trudno jest robic tego typu badania. Wypełniam majac nadzieję że mi tez kiedyś ludzie będą pomagać w tej sprawie wink.gif

--------------------


> zbieram dane do pracy,możecie pomóc
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama