Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
39 Stron V  « poprzednia 35 36 37 38 39 nastÄ™pna  

Styczniowe Robaczki :)

> 
Mika
piÄ…, 27 cze 2008 - 10:20
CYTAT(Kasia Sz. @ Fri, 27 Jun 2008 - 08:00) *
Mika, ależ Antoś fajny icon_smile.gif nie zmienił się nic a nic, tylko widać, że to już duży chłopak icon_smile.gif


wielkościowo nie taki długi icon_wink.gif
ale ostatnio zażyczył sobie sikać "jak tata i Jasio" -na stojaka icon_cool.gif

jak wiem,że nie można mieć wszystkiego,ale Szymon to chba 2 razy stał w kolejce po włosy,dlatego dla Antona nie starczyło icon_wink.gif icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 27 cze 2008 - 10:20
Post #721

CYTAT(Kasia Sz. @ Fri, 27 Jun 2008 - 08:00) *
Mika, ależ Antoś fajny icon_smile.gif nie zmienił się nic a nic, tylko widać, że to już duży chłopak icon_smile.gif


wielkościowo nie taki długi icon_wink.gif
ale ostatnio zażyczył sobie sikać "jak tata i Jasio" -na stojaka icon_cool.gif

jak wiem,że nie można mieć wszystkiego,ale Szymon to chba 2 razy stał w kolejce po włosy,dlatego dla Antona nie starczyło icon_wink.gif icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Kasia Sz.
piÄ…, 27 cze 2008 - 13:04
CYTAT(Mika @ Fri, 27 Jun 2008 - 09:20) *
jak wiem,że nie można mieć wszystkiego,ale Szymon to chba 2 razy stał w kolejce po włosy,dlatego dla Antona nie starczyło icon_wink.gif icon_lol.gif


Pewnie tak, skubany icon_wink.gif
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś Szymona wziął za chłopaka 37.gif

Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post piÄ…, 27 cze 2008 - 13:04
Post #722

CYTAT(Mika @ Fri, 27 Jun 2008 - 09:20) *
jak wiem,że nie można mieć wszystkiego,ale Szymon to chba 2 razy stał w kolejce po włosy,dlatego dla Antona nie starczyło icon_wink.gif icon_lol.gif


Pewnie tak, skubany icon_wink.gif
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś Szymona wziął za chłopaka 37.gif



--------------------
Kasia Sz.
piÄ…, 04 lip 2008 - 15:49
MuszÄ™, inaczej siÄ™ uduszÄ™ icon_wink.gif
Szymon we wtorek rano ostatni raz siusiał w pieluchę. Od tego czasu w dzień chodzi w majteczkach. W nocy wprawdzie śpi w pampersie, ale rano ma sucho i od razu idzie na nocnik icon_smile.gif Sam ściąga gatki i robi swoje icon_wink.gif
Kupiłam mu nawet majtki z piratami, radości nie było końca icon_smile.gif
Sam mówi o sobie, że jest duży chłopak icon_smile.gif
Mój maleńki kochany mężczyzna icon_smile.gif
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post piÄ…, 04 lip 2008 - 15:49
Post #723

MuszÄ™, inaczej siÄ™ uduszÄ™ icon_wink.gif
Szymon we wtorek rano ostatni raz siusiał w pieluchę. Od tego czasu w dzień chodzi w majteczkach. W nocy wprawdzie śpi w pampersie, ale rano ma sucho i od razu idzie na nocnik icon_smile.gif Sam ściąga gatki i robi swoje icon_wink.gif
Kupiłam mu nawet majtki z piratami, radości nie było końca icon_smile.gif
Sam mówi o sobie, że jest duży chłopak icon_smile.gif
Mój maleńki kochany mężczyzna icon_smile.gif

--------------------
Mika
czw, 31 lip 2008 - 16:55
nasza aktywność jest powalająca icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 31 lip 2008 - 16:55
Post #724

nasza aktywność jest powalająca icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Kasia Sz.
czw, 31 lip 2008 - 20:11
Ale nie wszystkie naraz icon_wink.gif
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post czw, 31 lip 2008 - 20:11
Post #725

Ale nie wszystkie naraz icon_wink.gif

--------------------
pat09
sob, 02 sie 2008 - 15:32
Lato na calego!! wszyscy pewnie powyjezdzali w swiat!
a ja mam gosci od wczoraj!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze, rodzinka mi sie zjechala w koncu, moj braciszek z Kasienka jest u mnie 03.gif
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post sob, 02 sie 2008 - 15:32
Post #726

Lato na calego!! wszyscy pewnie powyjezdzali w swiat!
a ja mam gosci od wczoraj!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze, rodzinka mi sie zjechala w koncu, moj braciszek z Kasienka jest u mnie 03.gif


--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
pat09
sob, 06 wrz 2008 - 10:30
Hej, dziewczyny, jestescie??
ruszmy to forum!!!
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post sob, 06 wrz 2008 - 10:30
Post #727

Hej, dziewczyny, jestescie??
ruszmy to forum!!!

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Mika
sob, 06 wrz 2008 - 14:02
CYTAT(pat09 @ Sat, 06 Sep 2008 - 09:30) *
Hej, dziewczyny, jestescie??
ruszmy to forum!!!


jesteśmy icon_wink.gif

co tu pisać?
zrobiłam z dziecka rekruta wojskowego -złapałam maszynkę i ziuuuu,prawie na zero
tata mało zawału nie dostał a dziecko miało frajdę icon_lol.gif

rozgadał się całkiem ładnie choć nie dla wszystkich zrozumiale icon_wink.gif

mało je,cienko rośnie,wygląda jak dobrze wyrośnięty dwulatek a nie prawie trzyletni chłopiec
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 06 wrz 2008 - 14:02
Post #728

CYTAT(pat09 @ Sat, 06 Sep 2008 - 09:30) *
Hej, dziewczyny, jestescie??
ruszmy to forum!!!


jesteśmy icon_wink.gif

co tu pisać?
zrobiłam z dziecka rekruta wojskowego -złapałam maszynkę i ziuuuu,prawie na zero
tata mało zawału nie dostał a dziecko miało frajdę icon_lol.gif

rozgadał się całkiem ładnie choć nie dla wszystkich zrozumiale icon_wink.gif

mało je,cienko rośnie,wygląda jak dobrze wyrośnięty dwulatek a nie prawie trzyletni chłopiec

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
pat09
nie, 07 wrz 2008 - 10:09
Witaj Mika!!!
moj tez sie rozgadal na calego, jezyk sie mu rozwiazal i nawija jak katarynka 03.gif, a to ze go rozumie tylko mama to normalka, do tego nawija w dwoch, bo jeszcze po italiansku, wiec czasami jeszcze miesza, ale coraz mniej. Nauczyl tesciowa po polsku troszeczke 08.gif
z jedzeniem to tak jak i u Ciebie, ma swoje ulubione i przez tydzien by jadl ciagle to samo, potem sie mu nudzi, ale ogolnie je skromnie i troche wymysla diabel.gif
Nie chce w ogole jesc owocow ani warzyw, klasyka!!

moze jak wroci do przedszkola to sie unormuje 37.gif


pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post nie, 07 wrz 2008 - 10:09
Post #729

Witaj Mika!!!
moj tez sie rozgadal na calego, jezyk sie mu rozwiazal i nawija jak katarynka 03.gif, a to ze go rozumie tylko mama to normalka, do tego nawija w dwoch, bo jeszcze po italiansku, wiec czasami jeszcze miesza, ale coraz mniej. Nauczyl tesciowa po polsku troszeczke 08.gif
z jedzeniem to tak jak i u Ciebie, ma swoje ulubione i przez tydzien by jadl ciagle to samo, potem sie mu nudzi, ale ogolnie je skromnie i troche wymysla diabel.gif
Nie chce w ogole jesc owocow ani warzyw, klasyka!!

moze jak wroci do przedszkola to sie unormuje 37.gif




--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Agnieszka(mamaMi...
wto, 09 wrz 2008 - 11:25
Czesc!!
Rzeczywiscie posucha, uuuuuu..... icon_smile.gif
Ale moze jakos sie z wrzesniem rozkreci, no - z polowa wrzesnia icon_wink.gif

U nas tez z jedzeniem roznie, sa grymasy, ale generalnie chyba nie powinnam narzekac, bo i rybe Miechu zje, i poledwice na kanapce (poledwice gotowana przeze mnie - wedlin sklepowych nie uznaje), i brokula. A ze od tygodnia chodzi do godziny 13 do przedszkola i jada tam obiadki-to ponoc nawet surowa papryke sprobowal  icon_eek.gif , co mu sie do tej pory nie zdarzylo icon_smile.gif 

A jak tam u Waszych pociech z humorami, buntem i tymi innymi "przyjemnosciami" ??
U nas takie kwiatki ujawnily sie w okolicy wakacji - przez dwa miesiace przemieszczalismy sie b.czesto, i to moglo przyczynic sie do tych onych krzykow, czestego "nieeeeeeeeee", niezadowolen... Po powrocie do domu powoli wracamy do normy i starych przyzwyczajen, bo konsekwencji i ograniczen podczas wakacji nie zanotowalam icon_redface.gif    icon_rolleyes.gif  

Nie wiem jak u Was, ale my dopiero teraz pozegnalismy sie ze szczebelkowym lozeczkiem. Teraz mlody chrapie na takim typowym juniorku, jedynym zabezpieczeniem jest podstawiony do niego materac ze starego lozeczka, jako amortyzacja przy upadku, ale na szczescie jak do tej pory nie przydal sie.

Jeszcze jedno - moj syn "rozpoznaje" kolory i ma na to swoj patent: otorz wszystko absolutnie wszystko jest czerwone (uczylismy go tego koloru od malenkosci stojac autem na swiatlach), z tym, ze: klocek jest czerwony jak trawa (w rzeczywisosci jest zielony-jak trawa), bucik jest czerwony jak slonce (jest oczywiscie zolty)...idt. Czyli kojarzy prawie kazdy kolor, ale nie potrafi nazwac go po imieniu. A jak jest u Was??

Pozdrawiam powakacyjnie i wciaz slonecznie (nad Pruszkowem pieknie nam swieci).
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post wto, 09 wrz 2008 - 11:25
Post #730

Czesc!!
Rzeczywiscie posucha, uuuuuu..... icon_smile.gif
Ale moze jakos sie z wrzesniem rozkreci, no - z polowa wrzesnia icon_wink.gif

U nas tez z jedzeniem roznie, sa grymasy, ale generalnie chyba nie powinnam narzekac, bo i rybe Miechu zje, i poledwice na kanapce (poledwice gotowana przeze mnie - wedlin sklepowych nie uznaje), i brokula. A ze od tygodnia chodzi do godziny 13 do przedszkola i jada tam obiadki-to ponoc nawet surowa papryke sprobowal  icon_eek.gif , co mu sie do tej pory nie zdarzylo icon_smile.gif 

A jak tam u Waszych pociech z humorami, buntem i tymi innymi "przyjemnosciami" ??
U nas takie kwiatki ujawnily sie w okolicy wakacji - przez dwa miesiace przemieszczalismy sie b.czesto, i to moglo przyczynic sie do tych onych krzykow, czestego "nieeeeeeeeee", niezadowolen... Po powrocie do domu powoli wracamy do normy i starych przyzwyczajen, bo konsekwencji i ograniczen podczas wakacji nie zanotowalam icon_redface.gif    icon_rolleyes.gif  

Nie wiem jak u Was, ale my dopiero teraz pozegnalismy sie ze szczebelkowym lozeczkiem. Teraz mlody chrapie na takim typowym juniorku, jedynym zabezpieczeniem jest podstawiony do niego materac ze starego lozeczka, jako amortyzacja przy upadku, ale na szczescie jak do tej pory nie przydal sie.

Jeszcze jedno - moj syn "rozpoznaje" kolory i ma na to swoj patent: otorz wszystko absolutnie wszystko jest czerwone (uczylismy go tego koloru od malenkosci stojac autem na swiatlach), z tym, ze: klocek jest czerwony jak trawa (w rzeczywisosci jest zielony-jak trawa), bucik jest czerwony jak slonce (jest oczywiscie zolty)...idt. Czyli kojarzy prawie kazdy kolor, ale nie potrafi nazwac go po imieniu. A jak jest u Was??

Pozdrawiam powakacyjnie i wciaz slonecznie (nad Pruszkowem pieknie nam swieci).

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
pat09
śro, 10 wrz 2008 - 09:26
U nas tez swieci i grzeje niemilosiernie, bardziej niz w sierpniu, ale o ile piekniej teraz 03.gif
Widac, ze kazdy ma swoje metody 06.gif

Patryk najlepiej rozpoznaje oczywiscie CZERWONY, trafia zawsze w dziesiatke, ZIELONY czasami jest BLU, albo i odwrotnie, no i ZOLTE jak sloneczko, CZERWONA jest Kubusia Puchatka koszulka 06.gif

No ale najlepszy jest w rozpoznawaniu marek samochodow, Fiat- auto mamy, Ford-auto dziadzia, itd, kazda marka ma swojego odpowiednika 02.gif

Ja tez czekam, ze powrot do przedszkola, bo licze, ze zacznie zjadac wszystko co mu sie da, tak jak to bylo dotad

Pozdrawiam slonecznie!!!

pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post śro, 10 wrz 2008 - 09:26
Post #731

U nas tez swieci i grzeje niemilosiernie, bardziej niz w sierpniu, ale o ile piekniej teraz 03.gif
Widac, ze kazdy ma swoje metody 06.gif

Patryk najlepiej rozpoznaje oczywiscie CZERWONY, trafia zawsze w dziesiatke, ZIELONY czasami jest BLU, albo i odwrotnie, no i ZOLTE jak sloneczko, CZERWONA jest Kubusia Puchatka koszulka 06.gif

No ale najlepszy jest w rozpoznawaniu marek samochodow, Fiat- auto mamy, Ford-auto dziadzia, itd, kazda marka ma swojego odpowiednika 02.gif

Ja tez czekam, ze powrot do przedszkola, bo licze, ze zacznie zjadac wszystko co mu sie da, tak jak to bylo dotad

Pozdrawiam slonecznie!!!



--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Agnieszka(mamaMi...
śro, 17 wrz 2008 - 15:00
Ja tak patrze i obserwuje i ... tylko mamy styczniakow tak sie obijaja i nie zagladaja tu wcale a wcale.
Co slychac?
Mieszko wlasnie chrapie - wychasal sie w przedszkolu porzadnie to i teraz odsypia:)
Na odchodne dostal od Pani kucharki kawal ciasta za to,ze tak pieknie jadl obiad i surowke i dawal przyklad innym brzdacom. Ze co? Surowke? Nowosc dla mnie, bowiem od jakichs dwoch miesiecy surowizny nie tykal (przesadzilam z wiosennymi nowalijkami i mu w koncu obrzydly). Takze radosc ma ogromna jest:)
Na dodatek rozpogadza sie i troche slonca w koncu widac icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 15:00
Post #732

Ja tak patrze i obserwuje i ... tylko mamy styczniakow tak sie obijaja i nie zagladaja tu wcale a wcale.
Co slychac?
Mieszko wlasnie chrapie - wychasal sie w przedszkolu porzadnie to i teraz odsypia:)
Na odchodne dostal od Pani kucharki kawal ciasta za to,ze tak pieknie jadl obiad i surowke i dawal przyklad innym brzdacom. Ze co? Surowke? Nowosc dla mnie, bowiem od jakichs dwoch miesiecy surowizny nie tykal (przesadzilam z wiosennymi nowalijkami i mu w koncu obrzydly). Takze radosc ma ogromna jest:)
Na dodatek rozpogadza sie i troche slonca w koncu widac icon_biggrin.gif
Pozdrawiam

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
agnecha
czw, 25 wrz 2008 - 13:17
podejmuję kolejną próbę wklejenia postu..
agnecha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 13:32
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 7,834

GG:


post czw, 25 wrz 2008 - 13:17
Post #733

podejmuję kolejną próbę wklejenia postu..

--------------------
agnecha
czw, 25 wrz 2008 - 13:24
O RANY - niesamowite icon_biggrin.gif udało się icon_biggrin.gif

witajcie dziewczyny po tak dlugiej nieobecności
melduję sie na naszym [chyba - bo tyle się tu pozmieniało..] wątku

u mnie i Tomaszka na razie wszystko w porządku, rośnie, zaczyna coraz wiecej gadać, już po naszemu icon_biggrin.gif zauważyłam ze lubi imprezy - jak tata zreszto - i jak słyszy muzyke to sam na parkiet ciągnie i tańczy icon_wink.gif
woła i siusia na nocniczek, w nocy też udaje się zrobic i to ze 3 razy, także rano sucha pieluszka czasem jest

hmm to na razie tyle..

aha, najwazniejszego bym nie powiedziała, pod koniec marca urodzi się braciszek lub siostrzyczka Tomeczka icon_biggrin.gif

pozdrawiam serdecznie

super że konto mi sie odblokowało, bardzo się cieszę icon_biggrin.gif
agnecha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 13:32
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 7,834

GG:


post czw, 25 wrz 2008 - 13:24
Post #734

O RANY - niesamowite icon_biggrin.gif udało się icon_biggrin.gif

witajcie dziewczyny po tak dlugiej nieobecności
melduję sie na naszym [chyba - bo tyle się tu pozmieniało..] wątku

u mnie i Tomaszka na razie wszystko w porządku, rośnie, zaczyna coraz wiecej gadać, już po naszemu icon_biggrin.gif zauważyłam ze lubi imprezy - jak tata zreszto - i jak słyszy muzyke to sam na parkiet ciągnie i tańczy icon_wink.gif
woła i siusia na nocniczek, w nocy też udaje się zrobic i to ze 3 razy, także rano sucha pieluszka czasem jest

hmm to na razie tyle..

aha, najwazniejszego bym nie powiedziała, pod koniec marca urodzi się braciszek lub siostrzyczka Tomeczka icon_biggrin.gif

pozdrawiam serdecznie

super że konto mi sie odblokowało, bardzo się cieszę icon_biggrin.gif

--------------------
agnecha
piÄ…, 26 wrz 2008 - 01:26
no i oczywiście przez to długą nieobecność pomyliłam wątki -UPSS - sorry, to nie ten rocznik <wstydzioch>
pozdrawiam
agnecha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 13:32
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 7,834

GG:


post piÄ…, 26 wrz 2008 - 01:26
Post #735

no i oczywiście przez to długą nieobecność pomyliłam wątki -UPSS - sorry, to nie ten rocznik <wstydzioch>
pozdrawiam

--------------------
Agnieszka(mamaMi...
piÄ…, 26 wrz 2008 - 10:31
O , a juz sie ucieszylam, ze ktos oprocz mnie ma jeszcze ochote popisac na tym watku rycze.gif ... No coz... Mimo wszystko czasem bede tu zagladac, bo nadzieja umiera ostatnia wave.gif
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post piÄ…, 26 wrz 2008 - 10:31
Post #736

O , a juz sie ucieszylam, ze ktos oprocz mnie ma jeszcze ochote popisac na tym watku rycze.gif ... No coz... Mimo wszystko czasem bede tu zagladac, bo nadzieja umiera ostatnia wave.gif

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
Mika
piÄ…, 26 wrz 2008 - 10:55
CYTAT(agnecha @ Fri, 26 Sep 2008 - 00:26) *
no i oczywiście przez to długą nieobecność pomyliłam wątki -UPSS - sorry, to nie ten rocznik <wstydzioch>
pozdrawiam


bbbuuuaaaahahahahahaha icon_lol.gif
nie ma tego złego -przynajmniej reanimowałaś nasz zdychający wątek 04.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 26 wrz 2008 - 10:55
Post #737

CYTAT(agnecha @ Fri, 26 Sep 2008 - 00:26) *
no i oczywiście przez to długą nieobecność pomyliłam wątki -UPSS - sorry, to nie ten rocznik <wstydzioch>
pozdrawiam


bbbuuuaaaahahahahahaha icon_lol.gif
nie ma tego złego -przynajmniej reanimowałaś nasz zdychający wątek 04.gif


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
pat09
piÄ…, 26 wrz 2008 - 14:07
A moze cos drgnie 06.gif
My przechodzimy kryzyz....niejadztwa....w przedszkolu zjada wszystko, w domu NIE!!! to nie, tamto nie, moze to ja lewa do gotowania i jestem, ale mezulo nie narzeka 08.gif
a mlodziutki wymysla, ze wlosy deba staja z nerwow!!
Wczoraj juz z bezsilnosci mej peszedl do lozka bez kolacji!! ilez mozna zniesc!! musze chyba drastyczne metody wprowadzic! 21.gif
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post piÄ…, 26 wrz 2008 - 14:07
Post #738

A moze cos drgnie 06.gif
My przechodzimy kryzyz....niejadztwa....w przedszkolu zjada wszystko, w domu NIE!!! to nie, tamto nie, moze to ja lewa do gotowania i jestem, ale mezulo nie narzeka 08.gif
a mlodziutki wymysla, ze wlosy deba staja z nerwow!!
Wczoraj juz z bezsilnosci mej peszedl do lozka bez kolacji!! ilez mozna zniesc!! musze chyba drastyczne metody wprowadzic! 21.gif

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Agnieszka(mamaMi...
piÄ…, 26 wrz 2008 - 16:49

Na pocieche napisze,ze u nas ostatnio podobnie z tym domowym jedzeniem sprawa wyglada (w placowce - wiedzie prym w przykladnym zjadaniu i nienarzekaniu !! ).
Miechu zaczal strasznie wybrzydzac, a na pytanie "bede robic obiad-na co masz ochote??" przytacza mi zestawy rodem z przedszkolnego menu - do ktorych gotowania raczej przyzwyczajona nie jestem (dodam, ze ogolnie jakos tak jest ,ze mimo staran - nie jestem w te jedzeniowe klocki najlepsza)
Ale dzis... Podkasalam rekawy, poklikalam po "mniammniam" i leniwe wg przepisu zrobilam (Mika - chyba z Twojego icon_wink.gif ). Dziecie pieknie jadlo, dwa razy o dokladke prosilo.
A moje serce uroslo.
A moze ktos chetny? Bo troche za duzo mi sie wzielo i zrobilo ... Wydaje mi sie, ze mozna toto zamrozic - bo nie lubie wyrzucac jedzenia, a do jutra chyba obeschloby za bardzo.
Pozdrawiam
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post piÄ…, 26 wrz 2008 - 16:49
Post #739


Na pocieche napisze,ze u nas ostatnio podobnie z tym domowym jedzeniem sprawa wyglada (w placowce - wiedzie prym w przykladnym zjadaniu i nienarzekaniu !! ).
Miechu zaczal strasznie wybrzydzac, a na pytanie "bede robic obiad-na co masz ochote??" przytacza mi zestawy rodem z przedszkolnego menu - do ktorych gotowania raczej przyzwyczajona nie jestem (dodam, ze ogolnie jakos tak jest ,ze mimo staran - nie jestem w te jedzeniowe klocki najlepsza)
Ale dzis... Podkasalam rekawy, poklikalam po "mniammniam" i leniwe wg przepisu zrobilam (Mika - chyba z Twojego icon_wink.gif ). Dziecie pieknie jadlo, dwa razy o dokladke prosilo.
A moje serce uroslo.
A moze ktos chetny? Bo troche za duzo mi sie wzielo i zrobilo ... Wydaje mi sie, ze mozna toto zamrozic - bo nie lubie wyrzucac jedzenia, a do jutra chyba obeschloby za bardzo.
Pozdrawiam

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
Mika
piÄ…, 26 wrz 2008 - 18:05
Agnieszka,nie obeschnÄ… siÄ™ jak wsadzisz w pojemniczek i zamkniesz
albo talerzyk w reklamówkę wsadzić icon_wink.gif
ja tak robię,bo wiecznie wszystkie kładzione,kopytki,pyzy i inne wychodzą mi w ilościach jak dla pułku wojska icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 26 wrz 2008 - 18:05
Post #740

Agnieszka,nie obeschnÄ… siÄ™ jak wsadzisz w pojemniczek i zamkniesz
albo talerzyk w reklamówkę wsadzić icon_wink.gif
ja tak robię,bo wiecznie wszystkie kładzione,kopytki,pyzy i inne wychodzą mi w ilościach jak dla pułku wojska icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> Styczniowe Robaczki :)
Start new topic
Reply to this topic
39 Stron V  « poprzednia 35 36 37 38 39 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 02:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama