Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kaszel,kaszel od roku

> 
grazyna
wto, 20 paź 2009 - 10:05
Drogie doswiadczone mamy, Od roku moj synek - 5 letni ma dziwny kaszel, poczatkowo towarzyszyla mu ogromna ilosc wydzieliny splywajaca po gardle, pediatra wyslal mnie z tym do laryngologa, objawy wskazywaly ze to trzeci migdal, w listopadzie zeszlego roku usunelismy, wydzieliny nie ma, ale pozostalo pokaslywanie, ten sam laryngolog jest tez alergologiem , zrobil testy skorne - pokarmowe , ale te wyszly negatywnie, chociaz pewna jestem ze po zjedzeniu czkoladek typu kinder... dostawal wysypki pod kolanami, lekarz stwierdzil ze skorne testy u dzieci moga wyjsc negatywnie a pomimo to alergia jest, maly otrzymal syrop antyhistaminowy i jakby troche sie poprawilo, kaszel a raczej pokaslywanie bylo sporadyczne do czasu gdy miesiac temu maly sie przeziebil i kaszel go nie opuszcza, pediatra twierdzi ze oskrzela czyste, ale przepisal mu wziewy, chce mu zrobic badania na poziom IgA, gdyz wczesniej robilismy juz IgE bylo w normie, badania alergiczne z krwi na wziewy byly negatywne.Czy moze to byc poczatek astmy?Maly gdy biega i szaleje to musi sobie odkaszlnac, podobnie gdy placze, nie sa to ataki tylko takie jednorazowe kaslanie, a dodam jeszcze ze ja jestem alergikiem, mam astme pylkowa, katar i AZS wiec szanse na odziedziczenie tego cholerstwa sa duze, co mi radzicie?moze macie jakies doswiadczenia w tych kwestiach?aha maly nie kaszle w nocy, tylko po przebudzeniu kilka razy i potem w ciagu dnia.
grazyna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: czw, 31 sie 06 - 14:26
SkÄ…d: NIEMCY
Nr użytkownika: 7,295




post wto, 20 paź 2009 - 10:05
Post #1

Drogie doswiadczone mamy, Od roku moj synek - 5 letni ma dziwny kaszel, poczatkowo towarzyszyla mu ogromna ilosc wydzieliny splywajaca po gardle, pediatra wyslal mnie z tym do laryngologa, objawy wskazywaly ze to trzeci migdal, w listopadzie zeszlego roku usunelismy, wydzieliny nie ma, ale pozostalo pokaslywanie, ten sam laryngolog jest tez alergologiem , zrobil testy skorne - pokarmowe , ale te wyszly negatywnie, chociaz pewna jestem ze po zjedzeniu czkoladek typu kinder... dostawal wysypki pod kolanami, lekarz stwierdzil ze skorne testy u dzieci moga wyjsc negatywnie a pomimo to alergia jest, maly otrzymal syrop antyhistaminowy i jakby troche sie poprawilo, kaszel a raczej pokaslywanie bylo sporadyczne do czasu gdy miesiac temu maly sie przeziebil i kaszel go nie opuszcza, pediatra twierdzi ze oskrzela czyste, ale przepisal mu wziewy, chce mu zrobic badania na poziom IgA, gdyz wczesniej robilismy juz IgE bylo w normie, badania alergiczne z krwi na wziewy byly negatywne.Czy moze to byc poczatek astmy?Maly gdy biega i szaleje to musi sobie odkaszlnac, podobnie gdy placze, nie sa to ataki tylko takie jednorazowe kaslanie, a dodam jeszcze ze ja jestem alergikiem, mam astme pylkowa, katar i AZS wiec szanse na odziedziczenie tego cholerstwa sa duze, co mi radzicie?moze macie jakies doswiadczenia w tych kwestiach?aha maly nie kaszle w nocy, tylko po przebudzeniu kilka razy i potem w ciagu dnia.

Posty w temacie
grazyna   kaszel,kaszel od roku   wto, 20 paź 2009 - 10:05
joannaw27   Drogie doswiadczone mamy, Od roku moj synek - 5 le...   wto, 20 paź 2009 - 13:34
Myssia   Syrop z cebuli faktycznie jest super, z czosnkiem ...   wto, 20 paź 2009 - 16:37
polister   Witam Panie! mam podobny problem mój synek 3-...   wto, 02 lut 2010 - 23:19
katarzyna_agata   Witajcie. My w sumie już od 3 miesiÄ…ca mamy prob...   pon, 11 maj 2015 - 13:51
ania.m   Ostatnio "modna" jest: PrzewlekÅ‚a obtur...   pon, 11 maj 2015 - 15:11
kajukaj   spróbuj może z inhalacjami, mi na przykÅ‚ad to b...   czw, 16 cze 2016 - 20:38
monikaaf   Może to alergia? Tutaj sÄ… wypisane wszystkie ko...   Å›ro, 27 lip 2016 - 11:54
> kaszel,kaszel od roku
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 21:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama