Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ospa a testy alergiczne

, kiedy?
> , kiedy?
Gremi
wto, 21 lut 2012 - 08:39
Hej
moja córka ma AZS. Miała robione testy alergiczne z krwi, które nie wykazały NIC. Przymierzalismy sie do testów ponownych niestety mała załapała ospę. Teraz mija 3 tydzień od pierwszego wysypu ospy. Chce jej zrobic ponowne testy, ale nie wiem jak dlugo odczekac po ospie.
Przed testami musze odstawic jej leki antyalergiczne wiec kazdy dzień jest dla mnie istotny zwlaszcza ze jej stan jest bardzo ostry. Pomóżcie proszę.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post wto, 21 lut 2012 - 08:39
Post #1

Hej
moja córka ma AZS. Miała robione testy alergiczne z krwi, które nie wykazały NIC. Przymierzalismy sie do testów ponownych niestety mała załapała ospę. Teraz mija 3 tydzień od pierwszego wysypu ospy. Chce jej zrobic ponowne testy, ale nie wiem jak dlugo odczekac po ospie.
Przed testami musze odstawic jej leki antyalergiczne wiec kazdy dzień jest dla mnie istotny zwlaszcza ze jej stan jest bardzo ostry. Pomóżcie proszę.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
> Ospa a testy alergiczne, kiedy?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 04:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama