Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Tyłozgiecie a ciaza??

> 
Potwora
czw, 20 paź 2005 - 16:36
CYTAT(Mika)
CYTAT(Ola Fisia)
Ciekawe dlaczego lekarze straszÄ… tym tyÅ‚kozgiÄ™ciem i trudnoÅ›ciami z zajÅ›ciem w ciążę. Ja pamietam, że też mnie taka jedna baba straszyÅ‚a  :evil: ech, może czerpiÄ… jakÄ…Å› radość z rozpowszechniania bzdur  :evil:  :?:


nie no to całkiem logiczne-kobieta myśląc,że będzie miała kłopoty z zjaściem robi to kiedy chce wink.gif i nagle...zachodzi icon_lol.gif i tu już lekarz ma stałą pacjentkę na całe 9 miesiący icon_lol.gif


Jest w tym jakas logika icon_twisted.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 20 paź 2005 - 16:36
Post #21

CYTAT(Mika)
CYTAT(Ola Fisia)
Ciekawe dlaczego lekarze straszÄ… tym tyÅ‚kozgiÄ™ciem i trudnoÅ›ciami z zajÅ›ciem w ciążę. Ja pamietam, że też mnie taka jedna baba straszyÅ‚a  :evil: ech, może czerpiÄ… jakÄ…Å› radość z rozpowszechniania bzdur  :evil:  :?:


nie no to całkiem logiczne-kobieta myśląc,że będzie miała kłopoty z zjaściem robi to kiedy chce wink.gif i nagle...zachodzi icon_lol.gif i tu już lekarz ma stałą pacjentkę na całe 9 miesiący icon_lol.gif


Jest w tym jakas logika icon_twisted.gif
KM
czw, 20 paź 2005 - 19:38
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post czw, 20 paź 2005 - 19:38
Post #22

Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.
sdw
nie, 23 paź 2005 - 05:48
Kacperkowa, to chyba bujda wink.gif icon_lol.gif Po mnie ciąże widac było niemal natychmiast "mrgreen"
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 23 paź 2005 - 05:48
Post #23

Kacperkowa, to chyba bujda wink.gif icon_lol.gif Po mnie ciąże widac było niemal natychmiast "mrgreen"

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
grzałka
nie, 23 paź 2005 - 07:11
CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


chyba nie bujda, bo przy tyłozgięciu przez jakiś czas macica się nie odgina i ciąży nie widac i nie można jej wybadac
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 23 paź 2005 - 07:11
Post #24

CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


chyba nie bujda, bo przy tyłozgięciu przez jakiś czas macica się nie odgina i ciąży nie widac i nie można jej wybadac

--------------------
Mika
nie, 23 paź 2005 - 09:21
CYTAT(grzalka)
CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


chyba nie bujda, bo przy tyłozgięciu przez jakiś czas macica się nie odgina i ciąży nie widac i nie można jej wybadac


no to ja już się zakręciłam,bo lekarz przy każdej ciąży powtarzał,że to właśnie czas kiedy macica pięknie mi się prostuje icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 23 paź 2005 - 09:21
Post #25

CYTAT(grzalka)
CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


chyba nie bujda, bo przy tyłozgięciu przez jakiś czas macica się nie odgina i ciąży nie widac i nie można jej wybadac


no to ja już się zakręciłam,bo lekarz przy każdej ciąży powtarzał,że to właśnie czas kiedy macica pięknie mi się prostuje icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
grzałka
nie, 23 paź 2005 - 09:30
CYTAT(Mika)
CYTAT(grzalka)
CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


chyba nie bujda, bo przy tyłozgięciu przez jakiś czas macica się nie odgina i ciąży nie widac i nie można jej wybadac


no to ja już się zakręciłam,bo lekarz przy każdej ciąży powtarzał,że to właśnie czas kiedy macica pięknie mi się prostuje icon_wink.gif


zgadza siÄ™, ale nie tak od razu siÄ™ prostuje, to wymaga iluÅ› tam tygodni icon_smile.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 23 paź 2005 - 09:30
Post #26

CYTAT(Mika)
CYTAT(grzalka)
CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


chyba nie bujda, bo przy tyłozgięciu przez jakiś czas macica się nie odgina i ciąży nie widac i nie można jej wybadac


no to ja już się zakręciłam,bo lekarz przy każdej ciąży powtarzał,że to właśnie czas kiedy macica pięknie mi się prostuje icon_wink.gif


zgadza siÄ™, ale nie tak od razu siÄ™ prostuje, to wymaga iluÅ› tam tygodni icon_smile.gif

--------------------
moko.
nie, 23 paź 2005 - 11:14
CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


miałam podobnie. Brzucha w ogóle nie było widac do 6 m-ca.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 23 paź 2005 - 11:14
Post #27

CYTAT(KM)
Mam tytłozgięcie-nikt mnie nigdy nie straszył. Podobno ze względu na tyłozgięcie dłuuuugo nie było widać, że jestem w ciąży.


miałam podobnie. Brzucha w ogóle nie było widac do 6 m-ca.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
ilona
nie, 23 paź 2005 - 14:12
No to u mnie tez ale to zalezy jeszcze od jednej rzeczy-macica prawidlowo jest w przodozgieciu i przodopochyleniu.U mnie na przyklad jest podwujnie-tylozgiecie i tylopochylenie.Wtedy macica zaczyna sie prostowac ale w strone kregoslupa wiec ciazy az tak szybko nie widac.
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post nie, 23 paź 2005 - 14:12
Post #28

No to u mnie tez ale to zalezy jeszcze od jednej rzeczy-macica prawidlowo jest w przodozgieciu i przodopochyleniu.U mnie na przyklad jest podwujnie-tylozgiecie i tylopochylenie.Wtedy macica zaczyna sie prostowac ale w strone kregoslupa wiec ciazy az tak szybko nie widac.

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
Mika
nie, 23 paź 2005 - 14:21
to ja nie wiem jak mam zgięto-pochyloną,bo w pierwszej ciąży było widać dość szybko (i brzuch był wieeelki),z Jaśkiem i teraz trochę później (wielkość w miarę przyzwoita icon_wink.gif )
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 23 paź 2005 - 14:21
Post #29

to ja nie wiem jak mam zgięto-pochyloną,bo w pierwszej ciąży było widać dość szybko (i brzuch był wieeelki),z Jaśkiem i teraz trochę później (wielkość w miarę przyzwoita icon_wink.gif )

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
m4rusia
czw, 03 lis 2005 - 15:50
moja koleżanka tydzień temu urodziła drugie dziecko i tyłozgięcie jej w tym nie przeszkodziło.Obydwa porody przeszły bez komplikacji
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 03 lis 2005 - 15:50
Post #30

moja koleżanka tydzień temu urodziła drugie dziecko i tyłozgięcie jej w tym nie przeszkodziło.Obydwa porody przeszły bez komplikacji

--------------------
eLgra
śro, 01 mar 2006 - 08:38
To ja sie tez przylacze..ja mam tylozgiecie, zespol policystycznych jjanikow i 3 letnia juz córe:D
eLgra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 14:37
Nr użytkownika: 4,973




post śro, 01 mar 2006 - 08:38
Post #31

To ja sie tez przylacze..ja mam tylozgiecie, zespol policystycznych jjanikow i 3 letnia juz córe:D
Doruśka
śro, 01 mar 2006 - 08:51
ja mam tyłozgięcie ze skretem ,(w historii: torbiele na jajnikach, trzy nadzerki, oraz polipa) mam diwe zdorwe córki, jedna bez planowania;)a druga z planowaniem,ale z ta miałam problem z zajściem icon_wink.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post śro, 01 mar 2006 - 08:51
Post #32

ja mam tyłozgięcie ze skretem ,(w historii: torbiele na jajnikach, trzy nadzerki, oraz polipa) mam diwe zdorwe córki, jedna bez planowania;)a druga z planowaniem,ale z ta miałam problem z zajściem icon_wink.gif
Pecia
śro, 01 mar 2006 - 16:05
chcialam sie dopisac ale widze ,ze juz kiedys sie wpisalam icon_wink.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 01 mar 2006 - 16:05
Post #33

chcialam sie dopisac ale widze ,ze juz kiedys sie wpisalam icon_wink.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
aneczka89
wto, 18 lip 2006 - 19:47
Mam 17 lat i jestem po operacji...miałam raka...usunieto mi jeden jajnik w całosci...ale na szcescie powiedziano mi że moge miec dziecie...gdy teraz byłam na badaniach powiedziano mi ze mam tyło zgiecie macicy i ze zajscie w ciaże może byc nie mozliwe...szczerze mówiąc jak sie o tym dowiedziałm załamałam sie...cały czas o tym mysle... icon_sad.gif
aneczka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 18 lip 06 - 19:42
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,661

GG:


post wto, 18 lip 2006 - 19:47
Post #34

Mam 17 lat i jestem po operacji...miałam raka...usunieto mi jeden jajnik w całosci...ale na szcescie powiedziano mi że moge miec dziecie...gdy teraz byłam na badaniach powiedziano mi ze mam tyło zgiecie macicy i ze zajscie w ciaże może byc nie mozliwe...szczerze mówiąc jak sie o tym dowiedziałm załamałam sie...cały czas o tym mysle... icon_sad.gif
> TyÅ‚ozgiecie a ciaza??
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 12:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama