Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fajne miejsce na wyjazd w czasie świąt? szukam

> 
Hermia
piÄ…, 06 mar 2009 - 15:03
Przyznam szczerze, że jestem jeszcze zmęczona po poprzednich Świętach. Całe dnie w domu, przygotowania na mojej głowie, potem nawet wyjść na spacer się nie da odpowiednio długi, bo tysiąc gości i każdy o innej porze.
Dlatego jak teściowa zaproponowała, że może by gdzieś pojechać na święta przyklasnęłam. No właśnie, tylko to ja mam wybrać i to dobrze wybrać. A wymagania są spore. Musi być blisko Krakowa ( max. 3 godziny samochodem), pokoje muszą być z łazienką i dla teściowej z telewizorem, dla nas duże łóżko, bo śpimy razem z Lu.
Przejrzałam już oferty w necie, ale może macie coś sprawdzonego? Może byłyście gdzieś gdzie chętnie wróciłybyście właśnie w czasie świąt.
Hm, sama sobie zacznę odpowiadać w tym temacie.
Znalazłam takie coś? Był ktoś może?
SPA i oferta wielkanocna

Ten post edytował Hermia pią, 06 mar 2009 - 16:41
Hermia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,271
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 14:32
SkÄ…d: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,565




post piÄ…, 06 mar 2009 - 15:03
Post #1

Przyznam szczerze, że jestem jeszcze zmęczona po poprzednich Świętach. Całe dnie w domu, przygotowania na mojej głowie, potem nawet wyjść na spacer się nie da odpowiednio długi, bo tysiąc gości i każdy o innej porze.
Dlatego jak teściowa zaproponowała, że może by gdzieś pojechać na święta przyklasnęłam. No właśnie, tylko to ja mam wybrać i to dobrze wybrać. A wymagania są spore. Musi być blisko Krakowa ( max. 3 godziny samochodem), pokoje muszą być z łazienką i dla teściowej z telewizorem, dla nas duże łóżko, bo śpimy razem z Lu.
Przejrzałam już oferty w necie, ale może macie coś sprawdzonego? Może byłyście gdzieś gdzie chętnie wróciłybyście właśnie w czasie świąt.
Hm, sama sobie zacznę odpowiadać w tym temacie.
Znalazłam takie coś? Był ktoś może?
SPA i oferta wielkanocna

--------------------



Posty w temacie
Hermia   Fajne miejsce na wyjazd w czasie Å›wiÄ…t? szukam   piÄ…, 06 mar 2009 - 15:03
anetadr   Jeden z tych hoteli jest w mojej rodzinnej miejsco...   piÄ…, 06 mar 2009 - 19:01
Hermia   Aneta propozycja kuszÄ…ca, ale cena jednak trochÄ™...   piÄ…, 06 mar 2009 - 22:13
katiek   https://www.hotel.solarspa.pl/cennik.html zobacz t...   sob, 07 mar 2009 - 17:58
moko.   My spÄ™dzimy Å›wiÄ™ta wielkanocne w SCHRONISKU :D ...   sob, 07 mar 2009 - 19:56
Hermia   Moko Zakopane tez rozważam. U nas schronisko odpa...   nie, 08 mar 2009 - 14:51
myszka   Hermia, jeÅ›li pozwolisz, to siÄ™ podepnÄ™. Też s...   nie, 08 mar 2009 - 15:31
moko.   A może BiaÅ‚ka TatrzaÅ„ska i pensjinat Toporów M...   pon, 09 mar 2009 - 16:50
> Fajne miejsce na wyjazd w czasie Å›wiÄ…t? szukam
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 13:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama