Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Ból pleców

, okrutny :(((
> , okrutny :(((
gozar
sob, 18 gru 2010 - 11:57
CYTAT(Tigerek @ Sat, 18 Dec 2010 - 11:51) *
MI na wszelkie urazy pomagało polegiwanie na kocu na podłodze: Do pół godziny, kolana zgięte w 90 stopni i oparte na krześle. Pierwsze kładzenie się to by łzawsze horror i rzadko to 5 minut przekraczał, ale potem pomagało icon_wink.gif - takie leżenie nie uszkodzi nic bardziej.

To samo polecał nasz rodzinny kręglarz, kiedy mojej mamie zrobiło się to co Tobie Tyczka. Moja mama schyliła się żeby zapiąć kurtkę mojemu dziecku.

Ja kiedyś miałam podobny przypadek. Zawiązywałam buta i już nie wstałam. Przyjechało pogotowie , dostałam zastrzyk, przenieśli mnie na łóżko i dostawałam przez kilka dni Diclac. Niestety nie do końca to pomogło.l Wtedy wybrałam się do kręglarza ( wtedy innego niż obecnie chodzę) i po dwóch wizytach ból całkowicie ustał. Miałam z głowy na 8 lat. Do teraz....
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post sob, 18 gru 2010 - 11:57
Post #21

CYTAT(Tigerek @ Sat, 18 Dec 2010 - 11:51) *
MI na wszelkie urazy pomagało polegiwanie na kocu na podłodze: Do pół godziny, kolana zgięte w 90 stopni i oparte na krześle. Pierwsze kładzenie się to by łzawsze horror i rzadko to 5 minut przekraczał, ale potem pomagało icon_wink.gif - takie leżenie nie uszkodzi nic bardziej.

To samo polecał nasz rodzinny kręglarz, kiedy mojej mamie zrobiło się to co Tobie Tyczka. Moja mama schyliła się żeby zapiąć kurtkę mojemu dziecku.

Ja kiedyś miałam podobny przypadek. Zawiązywałam buta i już nie wstałam. Przyjechało pogotowie , dostałam zastrzyk, przenieśli mnie na łóżko i dostawałam przez kilka dni Diclac. Niestety nie do końca to pomogło.l Wtedy wybrałam się do kręglarza ( wtedy innego niż obecnie chodzę) i po dwóch wizytach ból całkowicie ustał. Miałam z głowy na 8 lat. Do teraz....

--------------------
tyczka
nie, 19 gru 2010 - 16:02
Prosto z podróży wylądowałam na ostrym dyżurze. Diagnoza - zapalenie stawów biodrowo-krzyżowych, do dalszej diagnostyki. 32.gif
Dostałam środek przeciwbólowy i Tolperis na rozluźnienie mięśni. Do tego zaczęły pobolewać mnie stawy kolanowe.
Jeśli mi do wigilii całkiem nie przejdzie, mam się zgłosić po zastrzyki.
A dzisiaj znów rzewnie płakałam, chcąc wstać rano do toalety 41.gif

tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post nie, 19 gru 2010 - 16:02
Post #22

Prosto z podróży wylądowałam na ostrym dyżurze. Diagnoza - zapalenie stawów biodrowo-krzyżowych, do dalszej diagnostyki. 32.gif
Dostałam środek przeciwbólowy i Tolperis na rozluźnienie mięśni. Do tego zaczęły pobolewać mnie stawy kolanowe.
Jeśli mi do wigilii całkiem nie przejdzie, mam się zgłosić po zastrzyki.
A dzisiaj znów rzewnie płakałam, chcąc wstać rano do toalety 41.gif



--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Tigerek
nie, 19 gru 2010 - 22:18
Tolperis Ci powinien pomóc ,świetny środek icon_wink.gif - współczuję bólu, bo go znam z autopsji :/
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post nie, 19 gru 2010 - 22:18
Post #23

Tolperis Ci powinien pomóc ,świetny środek icon_wink.gif - współczuję bólu, bo go znam z autopsji :/

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
tyczka
śro, 22 gru 2010 - 11:24
Nic nie pomógł. Po wczorajszej wizycie dostałam Mydocalm i Ketonal Forte.
Lekarka usiłowała przekonać mnie do zastrzyków z ketonalu, ale za żadne skarby nie dam się przekonać 32.gif
Mam nadzieję, że tym razem mi w końcu przejdzie 41.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post śro, 22 gru 2010 - 11:24
Post #24

Nic nie pomógł. Po wczorajszej wizycie dostałam Mydocalm i Ketonal Forte.
Lekarka usiłowała przekonać mnie do zastrzyków z ketonalu, ale za żadne skarby nie dam się przekonać 32.gif
Mam nadzieję, że tym razem mi w końcu przejdzie 41.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Carrie
śro, 22 gru 2010 - 11:54
Bierz Mydocalm bo fajnie rozluźnia mięśnie w tym miejscu.No i dużo odpoczywaj w tej pozycji o jakiej Ci wspominałam - pomoże.Mnie już dwa razy ratowało.
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post śro, 22 gru 2010 - 11:54
Post #25

Bierz Mydocalm bo fajnie rozluźnia mięśnie w tym miejscu.No i dużo odpoczywaj w tej pozycji o jakiej Ci wspominałam - pomoże.Mnie już dwa razy ratowało.

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
grzałka
śro, 22 gru 2010 - 15:22
CYTAT(tyczka @ Wed, 22 Dec 2010 - 11:24) *
Lekarka usiłowała przekonać mnie do zastrzyków z ketonalu, ale za żadne skarby nie dam się przekonać 32.gif


dlaczego?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 22 gru 2010 - 15:22
Post #26

CYTAT(tyczka @ Wed, 22 Dec 2010 - 11:24) *
Lekarka usiłowała przekonać mnie do zastrzyków z ketonalu, ale za żadne skarby nie dam się przekonać 32.gif


dlaczego?


--------------------
buniaaa
śro, 22 gru 2010 - 15:58
mój mąż do tolperisu bierze także Olfen bez tego ani rusz niestety jest ciągle na tych tabletkach icon_sad.gif ale w jego przypadku gdy nie leki to operacja a po operacji nic nie robić w sensie nie przeciążać kręgosłupa co w jego przypadku jest niemożliwe ze względu na pracę i wiek.
Mam nadzieję, że lekarze ci pomogą. Nie daj się namówić na kręgarza bo może zrobić tylko krzywdę jeśli nieumiejętnie wykona jakiś" ruch"
Co do pozycji leżenia to nasz lekarz rodzinny polecał właśnie leżenie na podłodze z podgiętymi kolanami, z boku wygląda to tak jakby się siedziało.

Ten post edytował buniaaa śro, 22 gru 2010 - 19:32
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 15:58
Post #27

mój mąż do tolperisu bierze także Olfen bez tego ani rusz niestety jest ciągle na tych tabletkach icon_sad.gif ale w jego przypadku gdy nie leki to operacja a po operacji nic nie robić w sensie nie przeciążać kręgosłupa co w jego przypadku jest niemożliwe ze względu na pracę i wiek.
Mam nadzieję, że lekarze ci pomogą. Nie daj się namówić na kręgarza bo może zrobić tylko krzywdę jeśli nieumiejętnie wykona jakiś" ruch"
Co do pozycji leżenia to nasz lekarz rodzinny polecał właśnie leżenie na podłodze z podgiętymi kolanami, z boku wygląda to tak jakby się siedziało.

--------------------
xxyy
śro, 22 gru 2010 - 16:01
Male sprostowanie, nie kreglarz tylko kregarz icon_smile.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post śro, 22 gru 2010 - 16:01
Post #28

Male sprostowanie, nie kreglarz tylko kregarz icon_smile.gif
buniaaa
śro, 22 gru 2010 - 16:46
ups icon_redface.gif przepraszam, to z pośpiechu 04.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 16:46
Post #29

ups icon_redface.gif przepraszam, to z pośpiechu 04.gif

--------------------
tyczka
śro, 22 gru 2010 - 17:28
CYTAT(grzałka @ Wed, 22 Dec 2010 - 17:22) *
dlaczego?


Grzałko, jakże prozaiczna przyczyna. Zwyczajnie boję się zastrzyków 37.gif
I w ogóle boję się łykania leków. Nad tym ketonalem medytowałam pół godziny- czy brać, czy nie brać.. 41.gif 37.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post śro, 22 gru 2010 - 17:28
Post #30

CYTAT(grzałka @ Wed, 22 Dec 2010 - 17:22) *
dlaczego?


Grzałko, jakże prozaiczna przyczyna. Zwyczajnie boję się zastrzyków 37.gif
I w ogóle boję się łykania leków. Nad tym ketonalem medytowałam pół godziny- czy brać, czy nie brać.. 41.gif 37.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
szantrapa
śro, 22 gru 2010 - 17:39
CYTAT(tyczka @ Wed, 22 Dec 2010 - 17:28) *
I w ogóle boję się łykania leków. Nad tym ketonalem medytowałam pół godziny- czy brać, czy nie brać.. 41.gif 37.gif



Ja po ketonalu mam takie jazdy od żołądka, że nigdy więcej. Mój A. też. Tyczko, trzymam kciuki, żeby wreszcie ustapiło.

Ten post edytował szantrapa śro, 22 gru 2010 - 17:41
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 17:39
Post #31

CYTAT(tyczka @ Wed, 22 Dec 2010 - 17:28) *
I w ogóle boję się łykania leków. Nad tym ketonalem medytowałam pół godziny- czy brać, czy nie brać.. 41.gif 37.gif



Ja po ketonalu mam takie jazdy od żołądka, że nigdy więcej. Mój A. też. Tyczko, trzymam kciuki, żeby wreszcie ustapiło.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
buniaaa
śro, 22 gru 2010 - 19:32
tyczka myślę, że ból zastrzyku byłby mniejszy niż pleców no i nie wchłania się przez przewód pokarmowy więc nie obciąża żołądka tak jak jest to w przypadku tabletki.

Wszyscy zaciskamy kciuki aby przestał ból dokuczać tym bardziej w święta.
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 19:32
Post #32

tyczka myślę, że ból zastrzyku byłby mniejszy niż pleców no i nie wchłania się przez przewód pokarmowy więc nie obciąża żołądka tak jak jest to w przypadku tabletki.

Wszyscy zaciskamy kciuki aby przestał ból dokuczać tym bardziej w święta.

--------------------
tyczka
śro, 22 gru 2010 - 20:08
CYTAT(szantrapa @ Wed, 22 Dec 2010 - 19:39) *
Ja po ketonalu mam takie jazdy od żołądka, że nigdy więcej. Mój A. też. Tyczko, trzymam kciuki, żeby wreszcie ustapiło.


Magda, możesz coś bliżej..? Na razie mam niefajną zgagę 32.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post śro, 22 gru 2010 - 20:08
Post #33

CYTAT(szantrapa @ Wed, 22 Dec 2010 - 19:39) *
Ja po ketonalu mam takie jazdy od żołądka, że nigdy więcej. Mój A. też. Tyczko, trzymam kciuki, żeby wreszcie ustapiło.


Magda, możesz coś bliżej..? Na razie mam niefajną zgagę 32.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
gozar
śro, 22 gru 2010 - 22:41
No dobra, nazwę prawidłowo tego kręgarza - słowem fizjoterapeuta.
Zupełnie nie rozumiem tego podejścia:

CYTAT
Nie daj się namówić na kręgarza bo może zrobić tylko krzywdę jeśli nieumiejętnie wykona jakiś" ruch"


Że niby fizjoterapeuci to jacyś niewykwalifikowani czarodzieje? A mi kiedyś ortopeda , źle złożył rękę, fak, mogłam do niego nie iść i z góry założyć, że mi krzywdę zrobi...

No cóż i nic nie poradzę na to , że wolę to zamiast leków, zastrzyków i leżenia w szpitalach.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 22:41
Post #34

No dobra, nazwę prawidłowo tego kręgarza - słowem fizjoterapeuta.
Zupełnie nie rozumiem tego podejścia:

CYTAT
Nie daj się namówić na kręgarza bo może zrobić tylko krzywdę jeśli nieumiejętnie wykona jakiś" ruch"


Że niby fizjoterapeuci to jacyś niewykwalifikowani czarodzieje? A mi kiedyś ortopeda , źle złożył rękę, fak, mogłam do niego nie iść i z góry założyć, że mi krzywdę zrobi...

No cóż i nic nie poradzę na to , że wolę to zamiast leków, zastrzyków i leżenia w szpitalach.

--------------------
anita
śro, 22 gru 2010 - 22:47
gozar ale czy kręgarz to to samo co fizjoterapeuta? bo jak dla mnie nie, ale może się mylę. Mojemu męzowi który ma spore problemy z kręgosłupem ortopeda zakazał do kręgarza chodzić natomiast na fizjoterapię jak najbardziej.
pozycja z ugiętymi nogami na krześle również polecana.
po ketonalu zwija się z bólu brzucha, zdecydowanie woli zastrzyki, jesli ketonal to na pewno leki osłonowe do tego tupu olfen, helicid, ortanol, co tam masz(są na receptę)
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 22:47
Post #35

gozar ale czy kręgarz to to samo co fizjoterapeuta? bo jak dla mnie nie, ale może się mylę. Mojemu męzowi który ma spore problemy z kręgosłupem ortopeda zakazał do kręgarza chodzić natomiast na fizjoterapię jak najbardziej.
pozycja z ugiętymi nogami na krześle również polecana.
po ketonalu zwija się z bólu brzucha, zdecydowanie woli zastrzyki, jesli ketonal to na pewno leki osłonowe do tego tupu olfen, helicid, ortanol, co tam masz(są na receptę)
gozar
śro, 22 gru 2010 - 22:58
anita - ja nie mówię tutaj o kręgarzu samouku i do tego nabytku zza wschodniej granicy, Bo pewnie i tacy trudnią się swoim "fachem" i to zapewne z powodzeniem. "Mój kręgarz" jest ortopedą pracującym w lubelskim szpitalu, prowadzący swój prywatny gabinet fizjoterapeutyczny ze specjalizacją chorób kręgosłupa. Przez długi czas robił specjalizację w tym kierunku. Wierz mi, że nie poszłabym do osoby niekompetentnej.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 22:58
Post #36

anita - ja nie mówię tutaj o kręgarzu samouku i do tego nabytku zza wschodniej granicy, Bo pewnie i tacy trudnią się swoim "fachem" i to zapewne z powodzeniem. "Mój kręgarz" jest ortopedą pracującym w lubelskim szpitalu, prowadzący swój prywatny gabinet fizjoterapeutyczny ze specjalizacją chorób kręgosłupa. Przez długi czas robił specjalizację w tym kierunku. Wierz mi, że nie poszłabym do osoby niekompetentnej.

--------------------
anita
śro, 22 gru 2010 - 23:11
rozumiem, ale wierz mi, że czasem ludzie chodzą i robią sobie tym jeszcze większą krzywdę. No ale już wiadomo, ze o profesjonalistę chodzi icon_wink.gif
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 23:11
Post #37

rozumiem, ale wierz mi, że czasem ludzie chodzą i robią sobie tym jeszcze większą krzywdę. No ale już wiadomo, ze o profesjonalistę chodzi icon_wink.gif
gozar
śro, 22 gru 2010 - 23:35
CYTAT(anita @ Wed, 22 Dec 2010 - 23:11) *
rozumiem, ale wierz mi, że czasem ludzie chodzą i robią sobie tym jeszcze większą krzywdę. No ale już wiadomo, ze o profesjonalistę chodzi icon_wink.gif

Dobra, mniejsza z tym całym kręgarzem czy fizjoterapeutą. Jak zwał tak zwał. I tak tyczka zapewne nie będzie korzystać z takiej formy pomocy, więc nie mam sensu zaśmiecać jej wątku moimi wywodami na temat czy kręgarz jest kręgarzem, czy też nie.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 23:35
Post #38

CYTAT(anita @ Wed, 22 Dec 2010 - 23:11) *
rozumiem, ale wierz mi, że czasem ludzie chodzą i robią sobie tym jeszcze większą krzywdę. No ale już wiadomo, ze o profesjonalistę chodzi icon_wink.gif

Dobra, mniejsza z tym całym kręgarzem czy fizjoterapeutą. Jak zwał tak zwał. I tak tyczka zapewne nie będzie korzystać z takiej formy pomocy, więc nie mam sensu zaśmiecać jej wątku moimi wywodami na temat czy kręgarz jest kręgarzem, czy też nie.

--------------------
buniaaa
czw, 23 gru 2010 - 09:00
anita niewiem czy dobrze zrozumiałam bo napisałaś ciągiem, może tak miało być ale zrozumiałam, że Olfen jest lekiem osłonowym a on jest rozkurczającym.

co do kręgarza = fizjoterapeuty nie zgodzę się do porównania , chyba że faktycznie wiesz o nim tyle i że jest po szkole itp. ale tak jak anita napisała lekarze zabraniają chodzić do kręgarzy (pewnie tu chodzi o takich niekompetentnych) ponieważ mogą zrobić więcej złego niż pomóc, oczywiście w niektórych przypadkach uda im się coś dobrze wymasować lub zbieg okoliczności, że akurat ich zasługa że ktoś lepiej się poczuje ale z kręgosłupem nie ma żartów. Jak byłam kiedyś z mężem u specjalisty na poczekalni był młody chłopak, który miał takie samo schorzenie jak mój mąż, dodam tylko że ledwo stał o kulach po wizycie właśnie u takiego specjalisty amatora:( a gdyby posłuchał lekarza i brał tabletki to chodziłby normalnie. Z tym , że on stał o tych kulach to już był sukces bo wogóle był czas, że nie mógł wstawać.

A teraz Tyczka - czekamy na wieści o Twoim zdrowiu

edit: lit

Ten post edytował buniaaa czw, 23 gru 2010 - 09:01
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post czw, 23 gru 2010 - 09:00
Post #39

anita niewiem czy dobrze zrozumiałam bo napisałaś ciągiem, może tak miało być ale zrozumiałam, że Olfen jest lekiem osłonowym a on jest rozkurczającym.

co do kręgarza = fizjoterapeuty nie zgodzę się do porównania , chyba że faktycznie wiesz o nim tyle i że jest po szkole itp. ale tak jak anita napisała lekarze zabraniają chodzić do kręgarzy (pewnie tu chodzi o takich niekompetentnych) ponieważ mogą zrobić więcej złego niż pomóc, oczywiście w niektórych przypadkach uda im się coś dobrze wymasować lub zbieg okoliczności, że akurat ich zasługa że ktoś lepiej się poczuje ale z kręgosłupem nie ma żartów. Jak byłam kiedyś z mężem u specjalisty na poczekalni był młody chłopak, który miał takie samo schorzenie jak mój mąż, dodam tylko że ledwo stał o kulach po wizycie właśnie u takiego specjalisty amatora:( a gdyby posłuchał lekarza i brał tabletki to chodziłby normalnie. Z tym , że on stał o tych kulach to już był sukces bo wogóle był czas, że nie mógł wstawać.

A teraz Tyczka - czekamy na wieści o Twoim zdrowiu

edit: lit

--------------------
szantrapa
czw, 23 gru 2010 - 09:28
CYTAT(tyczka @ Wed, 22 Dec 2010 - 20:08) *
Magda, możesz coś bliżej..? Na razie mam niefajną zgagę 32.gif



Nie umiem bliżej, nie jestem lekarzem, nie znam się. Po prostu, wiem, że ketonal w tabletkach u wielu osób bardzo obciąża układ pokarmowy, ja tego nigdy nie miałam, łykałam normalnie ( mam dyskopatię więc w tym wątku nie jestem całkiem przypadkowo), mój A. od zawsze narzekał, że ketonal bardzo źle jest przez niego tolerowany ( no ale on ma przełyk Barretta więc wydawało mi się to z tym związane). Sama jednak na własnej skórze przekonałam się jak można się czuć po tak silnym środku. Dwa dni miałam takie skręty jelit, że chodziłam zgięta. A. powiedział mi, że to dlatego, że wzięłam na czczo, nie wolno. No ale następnym razem wzięłam po śniadaniu i miałam to samo. Piekł mnie cały odcinek od przełyku do żołądka, no fatalnie się czułam. Nigdy więcej nie łyknę tego świństwa. Gdybym musiała, to chyba faktycznie prędzej w zastrzykach. Stosuję też w kremie ale szczerze mówiąc w kremie mi niewiele pomaga.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 23 gru 2010 - 09:28
Post #40

CYTAT(tyczka @ Wed, 22 Dec 2010 - 20:08) *
Magda, możesz coś bliżej..? Na razie mam niefajną zgagę 32.gif



Nie umiem bliżej, nie jestem lekarzem, nie znam się. Po prostu, wiem, że ketonal w tabletkach u wielu osób bardzo obciąża układ pokarmowy, ja tego nigdy nie miałam, łykałam normalnie ( mam dyskopatię więc w tym wątku nie jestem całkiem przypadkowo), mój A. od zawsze narzekał, że ketonal bardzo źle jest przez niego tolerowany ( no ale on ma przełyk Barretta więc wydawało mi się to z tym związane). Sama jednak na własnej skórze przekonałam się jak można się czuć po tak silnym środku. Dwa dni miałam takie skręty jelit, że chodziłam zgięta. A. powiedział mi, że to dlatego, że wzięłam na czczo, nie wolno. No ale następnym razem wzięłam po śniadaniu i miałam to samo. Piekł mnie cały odcinek od przełyku do żołądka, no fatalnie się czułam. Nigdy więcej nie łyknę tego świństwa. Gdybym musiała, to chyba faktycznie prędzej w zastrzykach. Stosuję też w kremie ale szczerze mówiąc w kremie mi niewiele pomaga.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
> Ból pleców, okrutny :(((
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 15:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama