Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 15 16 17 18 nastÄ™pna  

MAJUSIE cz. IX

, nasze przedszkolaki i całkiem nowe dzieciaki :)
> , nasze przedszkolaki i caÅ‚kiem nowe dzieciaki :)
dankin-82
nie, 20 paź 2013 - 18:50
hej wpadam na sekunde dosłownie



MiE gratulujÄ™ bardzo!!!!!!!!!!! ojjj fajna ekipa siÄ™ Wam szykuje icon_smile.gif


Rozan no Kulka jak Kulka rozrabia jak nigdy, chodzimy z nią na wspinaczkę, połapią mi gada i szaleje na wysokościach, chociaż wiem że bezpiecznie sobie bryka a nie to co w domuy czy na dworze, kobieta przechodzi samą siebie; Nati też się wspina ale ostatecznie stwierdziła że ma lęk wysokości i WOLI pograć z chłopakami w piłkę



a tak to w ciągłym rajdzie po lekarzach jesteśmy 29.gif i końca nie widać ;/
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post nie, 20 paź 2013 - 18:50
Post #321

hej wpadam na sekunde dosłownie



MiE gratulujÄ™ bardzo!!!!!!!!!!! ojjj fajna ekipa siÄ™ Wam szykuje icon_smile.gif


Rozan no Kulka jak Kulka rozrabia jak nigdy, chodzimy z nią na wspinaczkę, połapią mi gada i szaleje na wysokościach, chociaż wiem że bezpiecznie sobie bryka a nie to co w domuy czy na dworze, kobieta przechodzi samą siebie; Nati też się wspina ale ostatecznie stwierdziła że ma lęk wysokości i WOLI pograć z chłopakami w piłkę



a tak to w ciągłym rajdzie po lekarzach jesteśmy 29.gif i końca nie widać ;/

--------------------
Mariola***
nie, 20 paź 2013 - 19:49
Dankin- Ty normalnie skończ już z tymi lekarzami. Może jak przestaniesz chodzić, to przestaną chorować. No zartuje oczywiście. Mma kumpelę, która uważa tydzień za udany jak nie wyląduje w przychodni.
Pocieszajace jest to, ze w końcu dzieciaki wyrastają z chorób.

MiE -gratulacje, jak to szybko zleciało. A ciążą podobno kilka długich miesięcy trwa:)

rozan- zdjęcia prześliczne, oj Tam, Wy przeslicznie wyglądacie.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 20 paź 2013 - 19:49
Post #322

Dankin- Ty normalnie skończ już z tymi lekarzami. Może jak przestaniesz chodzić, to przestaną chorować. No zartuje oczywiście. Mma kumpelę, która uważa tydzień za udany jak nie wyląduje w przychodni.
Pocieszajace jest to, ze w końcu dzieciaki wyrastają z chorób.

MiE -gratulacje, jak to szybko zleciało. A ciążą podobno kilka długich miesięcy trwa:)

rozan- zdjęcia prześliczne, oj Tam, Wy przeslicznie wyglądacie.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
dankin-82
pon, 21 paź 2013 - 23:16
och Maiola jak ja bym chciała żeby Kropka "wyrosła" mi z choróbska 32.gif ale mam wielką nadzieje na to icon_wink.gif


my za to po wspinaczce dziś 06.gif 06.gif 06.gif jutro też idziemy 06.gif młode przeszczesliwe i zajechane icon_smile.gif

Ten post edytował dankin-82 pon, 21 paź 2013 - 23:17
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post pon, 21 paź 2013 - 23:16
Post #323

och Maiola jak ja bym chciała żeby Kropka "wyrosła" mi z choróbska 32.gif ale mam wielką nadzieje na to icon_wink.gif


my za to po wspinaczce dziś 06.gif 06.gif 06.gif jutro też idziemy 06.gif młode przeszczesliwe i zajechane icon_smile.gif

--------------------
MiE
wto, 29 paź 2013 - 20:31
Hej hej

Przepraszam ze sie nie odzywalam trzy tyg temu zmarla moja mama bardzo to przezylam ciezko mi wrocic do rzeczywistosci w wyniku takich emocji niestety ciaza zagrozona tzn jestem na lekach... kraze miedzy dwoma domami bo z tata tez nie najlepiej...
Z dobrych wiesci pochwale sie ze czekamy na coreczke wiec Emilka mega szczesliwa icon_wink.gif

Mariola mi ciaza mija a Ty jak mialas zdj wstawic tak ich ciagle nie ma...

Atage Ty tez bys sie jakimis fotami pochwalila icon_wink.gif

Rozan jak synek? Zdrowy?

Dankin i jak jeszcze wspinaczke trenujeecie? Wy tak cala rodzina??
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post wto, 29 paź 2013 - 20:31
Post #324

Hej hej

Przepraszam ze sie nie odzywalam trzy tyg temu zmarla moja mama bardzo to przezylam ciezko mi wrocic do rzeczywistosci w wyniku takich emocji niestety ciaza zagrozona tzn jestem na lekach... kraze miedzy dwoma domami bo z tata tez nie najlepiej...
Z dobrych wiesci pochwale sie ze czekamy na coreczke wiec Emilka mega szczesliwa icon_wink.gif

Mariola mi ciaza mija a Ty jak mialas zdj wstawic tak ich ciagle nie ma...

Atage Ty tez bys sie jakimis fotami pochwalila icon_wink.gif

Rozan jak synek? Zdrowy?

Dankin i jak jeszcze wspinaczke trenujeecie? Wy tak cala rodzina??

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
dankin-82
wto, 29 paź 2013 - 23:34
MiE przytulę i tu Ciebie, bardzo Ci współczuję straty icon_sad.gif ...... cieszę się razem z Wami z kolejnej córci icon_smile.gif
co do wspinaczki to chodzimy cała rodzinką ale my z D się nie wspinamy, ja asekuruje młode które fruwają pod sufit hali 29.gif są najmłodsze icon_biggrin.gif ja już miałam dosyć przygód wysokościowych Kulki w terenie więc zapisałam gadzine na ściankę icon_smile.gif obie załapały bakcyla; chodzimy 2x w tygodniu ale godzinowo późno ;/ dziś miałam szczerą nadzieję że odpuszczą bo przyszły zajechane po tańcach ale nadeeszła pora wyjścia i młode spakowane i gotowe do drogi i nie patrzą na starą zdechła matkę 29.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post wto, 29 paź 2013 - 23:34
Post #325

MiE przytulę i tu Ciebie, bardzo Ci współczuję straty icon_sad.gif ...... cieszę się razem z Wami z kolejnej córci icon_smile.gif
co do wspinaczki to chodzimy cała rodzinką ale my z D się nie wspinamy, ja asekuruje młode które fruwają pod sufit hali 29.gif są najmłodsze icon_biggrin.gif ja już miałam dosyć przygód wysokościowych Kulki w terenie więc zapisałam gadzine na ściankę icon_smile.gif obie załapały bakcyla; chodzimy 2x w tygodniu ale godzinowo późno ;/ dziś miałam szczerą nadzieję że odpuszczą bo przyszły zajechane po tańcach ale nadeeszła pora wyjścia i młode spakowane i gotowe do drogi i nie patrzą na starą zdechła matkę 29.gif

--------------------
MiE
śro, 30 paź 2013 - 08:04
No niestety dobro dzieci najwazniejsze... hehe a mamuska odpocznie wieczorem icon_wink.gif

U mnie teraz trudny okres Emi bardzo siadla psychicznie po smierci mamy mojej - to byla jej pupilka i chyba bede musiala to skonsultowac z psychologiem... eh...
Dzis jedziemy na urodziny Emki kolegi wiec dziecko sie nabawi w parku zabaw a mamusia bedzie miala nasiadowe z reszta rodzicow ;/ caaaaale dwie godz nudy
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post śro, 30 paź 2013 - 08:04
Post #326

No niestety dobro dzieci najwazniejsze... hehe a mamuska odpocznie wieczorem icon_wink.gif

U mnie teraz trudny okres Emi bardzo siadla psychicznie po smierci mamy mojej - to byla jej pupilka i chyba bede musiala to skonsultowac z psychologiem... eh...
Dzis jedziemy na urodziny Emki kolegi wiec dziecko sie nabawi w parku zabaw a mamusia bedzie miala nasiadowe z reszta rodzicow ;/ caaaaale dwie godz nudy

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
dankin-82
śro, 30 paź 2013 - 09:29
MiE myślę że ten psycholog to dobry pomysł, pomoże młodej poukładać wszystko, uspokoi, oby
nie ma kiedy odpoczywać bo wracamy ok 22,30 29.gif ale fakt że młode zasypiają w tempie natychmiastowym 04.gif Ja imprezki urodzinowe unikam szerokim łukiem ale nie zawsze się da 29.gif wszystko zależy od składu osobowego a nuż nie będziesz się nudzić 06.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post śro, 30 paź 2013 - 09:29
Post #327

MiE myślę że ten psycholog to dobry pomysł, pomoże młodej poukładać wszystko, uspokoi, oby
nie ma kiedy odpoczywać bo wracamy ok 22,30 29.gif ale fakt że młode zasypiają w tempie natychmiastowym 04.gif Ja imprezki urodzinowe unikam szerokim łukiem ale nie zawsze się da 29.gif wszystko zależy od składu osobowego a nuż nie będziesz się nudzić 06.gif

--------------------
MiE
śro, 30 paź 2013 - 10:26
Napewno bede sie nudzic to kolega Emi z przedszkola i tamte mamusie to tylko jedna przez druga sie przechwalaja ktora lepsza...
A pozno faktycznie wracacie moje dzieciaki o tej godz juz dawno spia hihi
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post śro, 30 paź 2013 - 10:26
Post #328

Napewno bede sie nudzic to kolega Emi z przedszkola i tamte mamusie to tylko jedna przez druga sie przechwalaja ktora lepsza...
A pozno faktycznie wracacie moje dzieciaki o tej godz juz dawno spia hihi

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
Mariola***
sob, 02 lis 2013 - 21:02
MiE- przykro mi bardzo. Na pewno ciężko masz podwójnie, raz że sama się musisz poskładać do kupy, a dwa młoda. Ostatnio zmarł ojciec mojej koleżanki, wnuczka jego miała 5 lat, strzasznie związana z dziadkiem. Byli z młodą u psychologa i powiedziała pani, zeby powiedziec młodej, że dziadziuś jest w ich sercach teras i ze jak pomyśli o dziadziusiu, bedzie jej brakowało itd to zeby przytuliła się do serduszka babci, mamy.


Prostujeesz mnie z tymi zdjęciami. Kurcze, naprawdę nie mam ładnych zdjęć. Ale nie mam wyjscia teraz:)
Komunijne, już takie nieoficjalne:
[IMG=https://img62.imageshack.us/img62/382/q3qv.jpg][/IMG]

I kurka, nawet z wakacji tegorocznych właściwie nie mam zdjęć. Oj muszę się poprawić.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post sob, 02 lis 2013 - 21:02
Post #329

MiE- przykro mi bardzo. Na pewno ciężko masz podwójnie, raz że sama się musisz poskładać do kupy, a dwa młoda. Ostatnio zmarł ojciec mojej koleżanki, wnuczka jego miała 5 lat, strzasznie związana z dziadkiem. Byli z młodą u psychologa i powiedziała pani, zeby powiedziec młodej, że dziadziuś jest w ich sercach teras i ze jak pomyśli o dziadziusiu, bedzie jej brakowało itd to zeby przytuliła się do serduszka babci, mamy.


Prostujeesz mnie z tymi zdjęciami. Kurcze, naprawdę nie mam ładnych zdjęć. Ale nie mam wyjscia teraz:)
Komunijne, już takie nieoficjalne:
[IMG=https://img62.imageshack.us/img62/382/q3qv.jpg][/IMG]

I kurka, nawet z wakacji tegorocznych właściwie nie mam zdjęć. Oj muszę się poprawić.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
MiE
śro, 06 lis 2013 - 21:20
Mariola tylko jedno????? Jeszcze jeszcze...

MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post śro, 06 lis 2013 - 21:20
Post #330

Mariola tylko jedno????? Jeszcze jeszcze...



--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
dankin-82
czw, 05 gru 2013 - 00:29
o masz znowu tu cisza 29.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post czw, 05 gru 2013 - 00:29
Post #331

o masz znowu tu cisza 29.gif

--------------------
MiE
pon, 09 gru 2013 - 20:07
to pogadaj cos icon_razz.gif
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post pon, 09 gru 2013 - 20:07
Post #332

to pogadaj cos icon_razz.gif

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
dankin-82
pon, 09 gru 2013 - 23:41
chyba już tylko wypada polać 08.gif impreza.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post pon, 09 gru 2013 - 23:41
Post #333

chyba już tylko wypada polać 08.gif impreza.gif

--------------------
MiE
wto, 10 gru 2013 - 03:00
08.gif Eeeeee no teraz widac najwieksza alkoholiczke hehe...no to chlusniem bo usniem... icon_smile.gif choc by moze sie przydalo spac a sie nie chce (soczek oczywiscie) impreza.gif impreza.gif impreza.gif
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post wto, 10 gru 2013 - 03:00
Post #334

08.gif Eeeeee no teraz widac najwieksza alkoholiczke hehe...no to chlusniem bo usniem... icon_smile.gif choc by moze sie przydalo spac a sie nie chce (soczek oczywiscie) impreza.gif impreza.gif impreza.gif

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
MiE
śro, 25 gru 2013 - 10:56
Zdrowych i wesołych dziewczyny icon_smile.gif
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post śro, 25 gru 2013 - 10:56
Post #335

Zdrowych i wesołych dziewczyny icon_smile.gif

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
dankin-82
śro, 01 sty 2014 - 10:33
Wpadam przywitać się w Nowym Roku; wszystkiego co najpiekniejsze życzymy z serducha icon_biggrin.gif




u nas okres chorobowy w rozkwicie 29.gif oczywiście; dopiero teraz przy 3 antybiotyku Kulki okazało się że mała ma jakiś zespół i że to inaczej trzeba leczyć 29.gif
ale Kulka przy młodszej to zdrowiusia 29.gif
więc jak zwykle u nas nic nowego tylko lekarze lekarze lekarze 06.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post śro, 01 sty 2014 - 10:33
Post #336

Wpadam przywitać się w Nowym Roku; wszystkiego co najpiekniejsze życzymy z serducha icon_biggrin.gif




u nas okres chorobowy w rozkwicie 29.gif oczywiście; dopiero teraz przy 3 antybiotyku Kulki okazało się że mała ma jakiś zespół i że to inaczej trzeba leczyć 29.gif
ale Kulka przy młodszej to zdrowiusia 29.gif
więc jak zwykle u nas nic nowego tylko lekarze lekarze lekarze 06.gif

--------------------
MiE
wto, 08 kwi 2014 - 19:45
hmmm ja się rozdwoić zdazylam a tu dalej cisza...

meldujcie siÄ™ dziewczyny
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post wto, 08 kwi 2014 - 19:45
Post #337

hmmm ja się rozdwoić zdazylam a tu dalej cisza...

meldujcie siÄ™ dziewczyny

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
dankin-82
śro, 02 lip 2014 - 10:18
melduje siÄ™


i gratuluje rozdwojenia; Cudne masz SÅ‚oneczko i sama wyglÄ…dasz super icon_wink.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post śro, 02 lip 2014 - 10:18
Post #338

melduje siÄ™


i gratuluje rozdwojenia; Cudne masz SÅ‚oneczko i sama wyglÄ…dasz super icon_wink.gif

--------------------
Naz
nie, 20 lip 2014 - 11:53
O, to ja też się zamelduje, ale zdjęc nie będzie, bo moi kochani synowie wyeksploatowali już dwa aparaty. Z zakupem kolejnego trochę poczekamy. Inne wydatki czekają.
W październiku będę się chwalić icon_wink.gif


dankin, jak tam chorowanie Twoich cór? Nadal nie dają wytchnienia? U mnie w końcu widać dużą zmianę i mam nadzieję, że tak już zostanie.

Rodzinka nam się powiększyła o pieska. Zgodziłam się na szczeniaka tylko ze względu na Oskara. Strasznie aspołeczny się zrobił, bardzo jest zamknięty w sobie, do innych dzieci wcale go nie ciągnie i praktycznie nie ma kolegów i koleżanek (w przeciwieństwie do na przykład Joachima) Liczę na taką domową dogoterapie, może się chłopak otworzy, nauczy empatii.
Rok nauki w zerówce był pod opieką pani pedagog i nikt nie potrafił nam pomóc. Może w tym roku szkolnym uda się nam dostać na jakąś socjoterapie, ale chętnych, a może raczej potrzebujących takiego wsparcia jest bardzo dużo.

Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post nie, 20 lip 2014 - 11:53
Post #339

O, to ja też się zamelduje, ale zdjęc nie będzie, bo moi kochani synowie wyeksploatowali już dwa aparaty. Z zakupem kolejnego trochę poczekamy. Inne wydatki czekają.
W październiku będę się chwalić icon_wink.gif


dankin, jak tam chorowanie Twoich cór? Nadal nie dają wytchnienia? U mnie w końcu widać dużą zmianę i mam nadzieję, że tak już zostanie.

Rodzinka nam się powiększyła o pieska. Zgodziłam się na szczeniaka tylko ze względu na Oskara. Strasznie aspołeczny się zrobił, bardzo jest zamknięty w sobie, do innych dzieci wcale go nie ciągnie i praktycznie nie ma kolegów i koleżanek (w przeciwieństwie do na przykład Joachima) Liczę na taką domową dogoterapie, może się chłopak otworzy, nauczy empatii.
Rok nauki w zerówce był pod opieką pani pedagog i nikt nie potrafił nam pomóc. Może w tym roku szkolnym uda się nam dostać na jakąś socjoterapie, ale chętnych, a może raczej potrzebujących takiego wsparcia jest bardzo dużo.



--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
dankin-82
sob, 10 sty 2015 - 19:24
zamelduję się w wątku noworocznie icon_wink.gif może jest jeszcze cień szansy na reanimację wątku icon_smile.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post sob, 10 sty 2015 - 19:24
Post #340

zamelduję się w wątku noworocznie icon_wink.gif może jest jeszcze cień szansy na reanimację wątku icon_smile.gif

--------------------
> MAJUSIE cz. IX, nasze przedszkolaki i caÅ‚kiem nowe dzieciaki :)
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 15 16 17 18 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 13:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama