Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Witam!

> 
magdack
wto, 09 lis 2010 - 10:14
Witam wszystkich. Jestem mamą czteroletniego Rysia i prawie jedenastomiesięcznego Jureczka. Mieszkam w Kielcach prawie od urodzenia - pierwsze dwa tygodnie życia spędziłam we Wrocławiu icon_smile.gif Cieszę się na nowe znajomości. Z góry przepraszam za ewentualne błędy techniczne, komputer jest dla mnie nadal duuużą tajemnicą.
magdack


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 02 lis 10 - 16:28
Nr użytkownika: 34,778




post wto, 09 lis 2010 - 10:14
Post #1

Witam wszystkich. Jestem mamą czteroletniego Rysia i prawie jedenastomiesięcznego Jureczka. Mieszkam w Kielcach prawie od urodzenia - pierwsze dwa tygodnie życia spędziłam we Wrocławiu icon_smile.gif Cieszę się na nowe znajomości. Z góry przepraszam za ewentualne błędy techniczne, komputer jest dla mnie nadal duuużą tajemnicą.
tissaia
wto, 09 lis 2010 - 12:29
Witaj icon_smile.gif
Ja z kolei w Kielcach od niespełna roku icon_wink.gif ale zaczynam powoluteńku "wrastać" w to miasto...

W której części Kielc mieszkasz? Pewnie tam, gdzie większość forumek - czyli z kompletnie innej strony świata niż ja icon_wink.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post wto, 09 lis 2010 - 12:29
Post #2

Witaj icon_smile.gif
Ja z kolei w Kielcach od niespełna roku icon_wink.gif ale zaczynam powoluteńku "wrastać" w to miasto...

W której części Kielc mieszkasz? Pewnie tam, gdzie większość forumek - czyli z kompletnie innej strony świata niż ja icon_wink.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
paulap
wto, 09 lis 2010 - 14:27
Cześć Magdack, rozgość się na forum i pisz.

OT. Czy nie uważacie, że czas byloby się jakoś spotkać?
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post wto, 09 lis 2010 - 14:27
Post #3

Cześć Magdack, rozgość się na forum i pisz.

OT. Czy nie uważacie, że czas byloby się jakoś spotkać?

--------------------
tissaia
wto, 09 lis 2010 - 17:10
Czas to wielki, paulapie drogi!
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post wto, 09 lis 2010 - 17:10
Post #4

Czas to wielki, paulapie drogi!

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Abunieczek
wto, 09 lis 2010 - 17:51
Witaj magdock wśród świętokrzyskich Mamuniek. Ja również jestem kielczanką, choć w Ck mieszkam zaledwie od dziewiątego roku życia, a obecnie już półtora roku w Szkocji. Ale uważam się za kielczankę icon_razz.gif błędami technicznymi się nie przejmuj, z czasem dojdziesz do ładu jak my wszystkie.

Napisz nam więcej coś o sobie, o swoich dzieciaczkach, żebyśmy mogli lepiej Cię poznać wirtualnie.... A z czasem jak sama paulap proponuje może i osobiście 06.gif
Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
SkÄ…d: z zacisznego kÄ…cika....
Nr użytkownika: 32,794




post wto, 09 lis 2010 - 17:51
Post #5

Witaj magdock wśród świętokrzyskich Mamuniek. Ja również jestem kielczanką, choć w Ck mieszkam zaledwie od dziewiątego roku życia, a obecnie już półtora roku w Szkocji. Ale uważam się za kielczankę icon_razz.gif błędami technicznymi się nie przejmuj, z czasem dojdziesz do ładu jak my wszystkie.

Napisz nam więcej coś o sobie, o swoich dzieciaczkach, żebyśmy mogli lepiej Cię poznać wirtualnie.... A z czasem jak sama paulap proponuje może i osobiście 06.gif

--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

magdack
wto, 09 lis 2010 - 18:18
Teraz mieszkam na Świętokrzyskim, a przed ślubem mieszkałam na Bocianku. Trzymam się tych samych rejonów. Po urodzeniu młodszego synka zostałam na urlopie wychowawczym. Babcie niestety nie mogą się zajmować wnukami, a zarabianie żeby płacić niani... Chociaż Rysiu miał bardzo fajną nianię Panią Elę icon_razz.gif

Ten post edytował magdack wto, 09 lis 2010 - 18:35
magdack


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 02 lis 10 - 16:28
Nr użytkownika: 34,778




post wto, 09 lis 2010 - 18:18
Post #6

Teraz mieszkam na Świętokrzyskim, a przed ślubem mieszkałam na Bocianku. Trzymam się tych samych rejonów. Po urodzeniu młodszego synka zostałam na urlopie wychowawczym. Babcie niestety nie mogą się zajmować wnukami, a zarabianie żeby płacić niani... Chociaż Rysiu miał bardzo fajną nianię Panią Elę icon_razz.gif
paulap
wto, 09 lis 2010 - 19:18
CYTAT(tissaia @ Tue, 09 Nov 2010 - 17:10) *
Czas to wielki, paulapie drogi!



Soł, niedziela, 18, Antrakt?
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post wto, 09 lis 2010 - 19:18
Post #7

CYTAT(tissaia @ Tue, 09 Nov 2010 - 17:10) *
Czas to wielki, paulapie drogi!



Soł, niedziela, 18, Antrakt?

--------------------
tissaia
śro, 10 lis 2010 - 11:13
Soł, w niedzielę o 18 to ja będę stać w korku na "zakopiance"...

Następna niedziela...?
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 11:13
Post #8

Soł, w niedzielę o 18 to ja będę stać w korku na "zakopiance"...

Następna niedziela...?

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
paulap
śro, 10 lis 2010 - 11:28
A to już dla mnie za daleko coby planować.
Możemy wstepnie spróbować.

PS. No doprawdy, że ta Zakopianka bardziej Cię kusi niż grzaniec w Antrakcie.
icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 11:28
Post #9

A to już dla mnie za daleko coby planować.
Możemy wstepnie spróbować.

PS. No doprawdy, że ta Zakopianka bardziej Cię kusi niż grzaniec w Antrakcie.
icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

--------------------
tissaia
śro, 10 lis 2010 - 13:55
Ona mnie nie kusi wcaale a wcale, a już na pewno nie tak, jak Antrakt z grzańcem, ale mamy w domu Anglika na stanie ( M. przyjaciel z JuKej) i podejmujemy liczne próby, by wzbudzić w nim zachwyt naszym krajem. a same Kielce ciut jakby nie do końca mogą zrealizować plan... Korki na Zakopiance się w to wpisują całkiem nieźle. W PL on już co prawda był, ale zachwycaliśmy go Krakowem jak dotąd, przy tej wizycie rozszerzamy mu horyzonty. Wczoraj na ten przykład był w Warszawie, która okreslił jako "piece of shit" ( on ze wsi jest, wielkich miast chyba nie lubi...) zatem ratuje nas tylko ta Zakopianka i góry...

EDIT: Napisałam horyzonty przez ch 573.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

Ten post edytował tissaia śro, 10 lis 2010 - 13:58
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 13:55
Post #10

Ona mnie nie kusi wcaale a wcale, a już na pewno nie tak, jak Antrakt z grzańcem, ale mamy w domu Anglika na stanie ( M. przyjaciel z JuKej) i podejmujemy liczne próby, by wzbudzić w nim zachwyt naszym krajem. a same Kielce ciut jakby nie do końca mogą zrealizować plan... Korki na Zakopiance się w to wpisują całkiem nieźle. W PL on już co prawda był, ale zachwycaliśmy go Krakowem jak dotąd, przy tej wizycie rozszerzamy mu horyzonty. Wczoraj na ten przykład był w Warszawie, która okreslił jako "piece of shit" ( on ze wsi jest, wielkich miast chyba nie lubi...) zatem ratuje nas tylko ta Zakopianka i góry...

EDIT: Napisałam horyzonty przez ch 573.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
paulap
śro, 10 lis 2010 - 14:05
Weź Anglika z JuKej do Antraktu. Pokocha Polskę od razu.
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 14:05
Post #11

Weź Anglika z JuKej do Antraktu. Pokocha Polskę od razu.

--------------------
tissaia
śro, 10 lis 2010 - 14:56
Opcje wyjścia z Anglikiem do Antraktu są dwie: albo ja z nim sama idę ( opcja odpada, bo przyjechał tu znaleźć żonę icon_smile.gif a jak przyjdzie ze mna to poodstraszam ewentualne kandydatki ), albo pójdzie z moim chłopem, co też odpada i to jeszcze bardziej, bo on co prawda nie poodstrasza, ale może niepotrzebnie przynęcić zbyt wiele potencjalnych przyszłych żon.
Zatem jedziemy we trójkę do Zakopanego i zobaczymy, czyja siła jest siłą silniejszą icon_smile.gif moje odstraszanie czy jego przynęcanie.

Nie mamy z kim Maksa zostawić w Kielcach.. icon_sad.gif Jadąc do Zakopca zostawimy go u moich rodziców. no nie będę go 130 km. wiozła w te i nazad, żeby do Antraktu iść icon_smile.gif

Ten post edytował tissaia śro, 10 lis 2010 - 14:57
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 14:56
Post #12

Opcje wyjścia z Anglikiem do Antraktu są dwie: albo ja z nim sama idę ( opcja odpada, bo przyjechał tu znaleźć żonę icon_smile.gif a jak przyjdzie ze mna to poodstraszam ewentualne kandydatki ), albo pójdzie z moim chłopem, co też odpada i to jeszcze bardziej, bo on co prawda nie poodstrasza, ale może niepotrzebnie przynęcić zbyt wiele potencjalnych przyszłych żon.
Zatem jedziemy we trójkę do Zakopanego i zobaczymy, czyja siła jest siłą silniejszą icon_smile.gif moje odstraszanie czy jego przynęcanie.

Nie mamy z kim Maksa zostawić w Kielcach.. icon_sad.gif Jadąc do Zakopca zostawimy go u moich rodziców. no nie będę go 130 km. wiozła w te i nazad, żeby do Antraktu iść icon_smile.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
oliweczkas
śro, 10 lis 2010 - 16:00
Witam nową forumową Kielczankęicon_smile.gif
ja mieszkam na Siejach, pochodzÄ™ ze Stoku.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 16:00
Post #13

Witam nową forumową Kielczankęicon_smile.gif
ja mieszkam na Siejach, pochodzÄ™ ze Stoku.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
tissaia
śro, 10 lis 2010 - 21:26
CYTAT(magdack @ Tue, 09 Nov 2010 - 18:18) *
Teraz mieszkam na Świętokrzyskim, a przed ślubem mieszkałam na Bocianku. Trzymam się tych samych rejonów.


No toż mówię, dokładnie po drugiej stronie icon_smile.gif Ja - Piekoszowska/Malików, na wysokości Pasażu.
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 10 lis 2010 - 21:26
Post #14

CYTAT(magdack @ Tue, 09 Nov 2010 - 18:18) *
Teraz mieszkam na Świętokrzyskim, a przed ślubem mieszkałam na Bocianku. Trzymam się tych samych rejonów.


No toż mówię, dokładnie po drugiej stronie icon_smile.gif Ja - Piekoszowska/Malików, na wysokości Pasażu.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Inanna
śro, 10 lis 2010 - 22:24
CYTAT(tissaia @ Wed, 10 Nov 2010 - 21:26) *
No toż mówię, dokładnie po drugiej stronie icon_smile.gif Ja - Piekoszowska/Malików, na wysokości Pasażu.


Jak to ostatnio stwierdziła jedna z koleżanek: jak nam jeszcze bardziej rozkopią te Kielce, to na Ślichowice dojedziemy za 15 lat.
Zatem może faktycznie spotkajmy się, zanim zaczną rozbudowywać Zagnańską?

Cześć Madzia 06.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post śro, 10 lis 2010 - 22:24
Post #15

CYTAT(tissaia @ Wed, 10 Nov 2010 - 21:26) *
No toż mówię, dokładnie po drugiej stronie icon_smile.gif Ja - Piekoszowska/Malików, na wysokości Pasażu.


Jak to ostatnio stwierdziła jedna z koleżanek: jak nam jeszcze bardziej rozkopią te Kielce, to na Ślichowice dojedziemy za 15 lat.
Zatem może faktycznie spotkajmy się, zanim zaczną rozbudowywać Zagnańską?

Cześć Madzia 06.gif

--------------------



Abunieczek
czw, 11 lis 2010 - 12:55
Z opowiadań mojej mamy Kielce się bardzo zmieniły, pełno rozbudowy dróg, przez co korki zabijają komunikację. Jestem ciekawa jak się odnajdę i jak się będę czuła w odnowionych Kielcach. Nowe ulice, nowa galeria, nowa kadzielnia itp. Ciekawe doświadczenie icon_smile.gif Antrakt to o ile dobrze kojarzę w KCKu?? Przed moim wylotem do Uk, na ogródkach piwnych pamiętam,że były konkursy karaoke icon_biggrin.gif śmiesznie było icon_smile.gif

Ten post edytował MsPaulinaUK czw, 11 lis 2010 - 12:57
Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
SkÄ…d: z zacisznego kÄ…cika....
Nr użytkownika: 32,794




post czw, 11 lis 2010 - 12:55
Post #16

Z opowiadań mojej mamy Kielce się bardzo zmieniły, pełno rozbudowy dróg, przez co korki zabijają komunikację. Jestem ciekawa jak się odnajdę i jak się będę czuła w odnowionych Kielcach. Nowe ulice, nowa galeria, nowa kadzielnia itp. Ciekawe doświadczenie icon_smile.gif Antrakt to o ile dobrze kojarzę w KCKu?? Przed moim wylotem do Uk, na ogródkach piwnych pamiętam,że były konkursy karaoke icon_biggrin.gif śmiesznie było icon_smile.gif

--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

truska
czw, 11 lis 2010 - 17:42
A może dodatkowo zrobimy spotkanko z dzieciaczkami, ja proponuję niedzielę , co wy na to ?????

magdack ja mieszkam na Slonecznym Wzgórzu

Innana muszę wkońcu oddać Tobie karty

Ten post edytował truska czw, 11 lis 2010 - 17:44
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post czw, 11 lis 2010 - 17:42
Post #17

A może dodatkowo zrobimy spotkanko z dzieciaczkami, ja proponuję niedzielę , co wy na to ?????

magdack ja mieszkam na Slonecznym Wzgórzu

Innana muszę wkońcu oddać Tobie karty

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
Abunieczek
czw, 11 lis 2010 - 23:17
Z Waszych postów wynika,że dobrze się znacie "osobiście"... Mogłabym się wprosić na spotkanie z Wami?? Jako nowicjuszka, czy Wy już macie swoje grono forumek??
Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
SkÄ…d: z zacisznego kÄ…cika....
Nr użytkownika: 32,794




post czw, 11 lis 2010 - 23:17
Post #18

Z Waszych postów wynika,że dobrze się znacie "osobiście"... Mogłabym się wprosić na spotkanie z Wami?? Jako nowicjuszka, czy Wy już macie swoje grono forumek??

--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

paulap
piÄ…, 12 lis 2010 - 11:00
CYTAT(MsPaulinaUK @ Thu, 11 Nov 2010 - 23:17) *
Z Waszych postów wynika,że dobrze się znacie "osobiście"... Mogłabym się wprosić na spotkanie z Wami?? Jako nowicjuszka, czy Wy już macie swoje grono forumek??


jak byśmy miały swoje grono to nie umawiałybśmy się na forum publicznym icon_wink.gif
Jasne, że zapraszamy na spotkania!
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post piÄ…, 12 lis 2010 - 11:00
Post #19

CYTAT(MsPaulinaUK @ Thu, 11 Nov 2010 - 23:17) *
Z Waszych postów wynika,że dobrze się znacie "osobiście"... Mogłabym się wprosić na spotkanie z Wami?? Jako nowicjuszka, czy Wy już macie swoje grono forumek??


jak byśmy miały swoje grono to nie umawiałybśmy się na forum publicznym icon_wink.gif
Jasne, że zapraszamy na spotkania!


--------------------
Abunieczek
sob, 13 lis 2010 - 16:32
A więc chętnie na spotkanie się piszę, byle ciut póżniej bo w pl będziemy dopiero 21listopada. A moje serduszko dziś kończy 5miesięcy icon_smile.gif

Abusiu mamusia bardzo Cię kocha i w dzień dzisiejszy z ciociami forumkami składamy Ci moc uścisków i buziaczków!
Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
SkÄ…d: z zacisznego kÄ…cika....
Nr użytkownika: 32,794




post sob, 13 lis 2010 - 16:32
Post #20

A więc chętnie na spotkanie się piszę, byle ciut póżniej bo w pl będziemy dopiero 21listopada. A moje serduszko dziś kończy 5miesięcy icon_smile.gif

Abusiu mamusia bardzo Cię kocha i w dzień dzisiejszy z ciociami forumkami składamy Ci moc uścisków i buziaczków!

--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

> Witam!
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 06:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama