Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki cz. 23

> 
Gruszka
nie, 10 cze 2012 - 20:54
CYTAT(pomidorro @ Sun, 10 Jun 2012 - 21:41) *
Gruszka a wiesz co M. powiedzial o Tobie?: fajna babka, była tak samo ubrana jak na poprzdnim zlocie ( koszulka) 03.gif

Dooobry jest icon_smile.gif co za oko. Gacie też miałam te same icon_biggrin.gif no coż - tak chodze w lecie - no co poradzę icon_smile.gif ale szczerze - nie miałam tej świadomości - dopiero jak to napisałaś - załapałam, że faktycznie icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 10 cze 2012 - 20:54
Post #61

CYTAT(pomidorro @ Sun, 10 Jun 2012 - 21:41) *
Gruszka a wiesz co M. powiedzial o Tobie?: fajna babka, była tak samo ubrana jak na poprzdnim zlocie ( koszulka) 03.gif

Dooobry jest icon_smile.gif co za oko. Gacie też miałam te same icon_biggrin.gif no coż - tak chodze w lecie - no co poradzę icon_smile.gif ale szczerze - nie miałam tej świadomości - dopiero jak to napisałaś - załapałam, że faktycznie icon_smile.gif

--------------------
jaAga*
nie, 10 cze 2012 - 20:59
Hej dziewczynki!
Przespałam całą powrotną drogę, bo jednak chodzenie spać jak już świta kilka dni z rzędu nie służy takim staruszkom jak ja icon_wink.gif, obiad u mamy zjedzony ale czas na kompa znalazłam dopiero teraz.
Najpierw zacznę od tego, że mam jakiś niedosyt, chyba za krótko trwał zlot, czuję, że nie pogadałam z wszystkim z którymni chciałam i o wszystkim o czym chciałam. Wogólę myślę, że byłam jakaś rozkojarzona z lekka icon_wink.gif. I jeszcze Myla potwierdziła moje obawy - że jednak jestem trochę straszna i można się mnie bać...why????? 41.gif .
Bardzo żałuję, że nie było Niedźwiadka bo czuję przez skórę, że byśmy się "polubiły". Musimy się jakoś spotkać w końcu...normalnie chyba do tej Warszawy przyjadę jak się będziesz wybierać. I cieszę się przeogromnie z Twojej zmiany pracy.
A teraz podziękuję Wam za przemile spędzony czas: Ziowikowi, Gruszce, Myli, Juście, Silije, Kalarepie-jesteście wspaniałe, o czym wiedziałam już wcześniej a teraz przekonałam się o tym ponownie. Pewnie więcej rozpiszę się z podziękowaniowym wątku (narazie jestem zdołowana, że to już koniec....że jutro już szara rzeczywistość).
Niedżwiadkowi też dziękuję za rozmowy ....telefoniczne.

Wogóle to takie dla mnie dziwne, że osoby które znam tylko z neta można traktować jak przyjaciół, tak dobrze się z nimi czuć, tęsknić za nimi jak traci się z ich oczu. To prawie jak magia "My Little Pony" 06.gif .
No i ponawiam swoje zaproszenia do mnie....nie wyobrażam sobie czekania cały rok na kolejne spotkanie!

No i najważniejsze- OGROMNIE WAM DZIĘKUJĘ za tak wspaniałą organizację urodzin Kariny. Było super, Karina przeszczęśliwa, tort pyszny, prezenty wspaniałe!
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post nie, 10 cze 2012 - 20:59
Post #62

Hej dziewczynki!
Przespałam całą powrotną drogę, bo jednak chodzenie spać jak już świta kilka dni z rzędu nie służy takim staruszkom jak ja icon_wink.gif, obiad u mamy zjedzony ale czas na kompa znalazłam dopiero teraz.
Najpierw zacznę od tego, że mam jakiś niedosyt, chyba za krótko trwał zlot, czuję, że nie pogadałam z wszystkim z którymni chciałam i o wszystkim o czym chciałam. Wogólę myślę, że byłam jakaś rozkojarzona z lekka icon_wink.gif. I jeszcze Myla potwierdziła moje obawy - że jednak jestem trochę straszna i można się mnie bać...why????? 41.gif .
Bardzo żałuję, że nie było Niedźwiadka bo czuję przez skórę, że byśmy się "polubiły". Musimy się jakoś spotkać w końcu...normalnie chyba do tej Warszawy przyjadę jak się będziesz wybierać. I cieszę się przeogromnie z Twojej zmiany pracy.
A teraz podziękuję Wam za przemile spędzony czas: Ziowikowi, Gruszce, Myli, Juście, Silije, Kalarepie-jesteście wspaniałe, o czym wiedziałam już wcześniej a teraz przekonałam się o tym ponownie. Pewnie więcej rozpiszę się z podziękowaniowym wątku (narazie jestem zdołowana, że to już koniec....że jutro już szara rzeczywistość).
Niedżwiadkowi też dziękuję za rozmowy ....telefoniczne.

Wogóle to takie dla mnie dziwne, że osoby które znam tylko z neta można traktować jak przyjaciół, tak dobrze się z nimi czuć, tęsknić za nimi jak traci się z ich oczu. To prawie jak magia "My Little Pony" 06.gif .
No i ponawiam swoje zaproszenia do mnie....nie wyobrażam sobie czekania cały rok na kolejne spotkanie!

No i najważniejsze- OGROMNIE WAM DZIĘKUJĘ za tak wspaniałą organizację urodzin Kariny. Było super, Karina przeszczęśliwa, tort pyszny, prezenty wspaniałe!

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
nie, 10 cze 2012 - 21:14
No to lecimy icon_smile.gif najlepsze foty z mojej komóry icon_smile.gif

Trójka drombo icon_smile.gif:



i z tyłu z arcydziełami na głowach popełnionymi w całości przez Mylę!



Juliowe włosy:





Pierwszy kibic RP icon_smile.gif:



Burmuszka Oliwia:



Laski:



Śpiewaczki z Zamościa icon_smile.gif



Grupowo na urodzinach Karinki:



Seria ujęć z pełną buzią icon_biggrin.gif

Justa:



Myla:



Ziowik - ale już przełknęła icon_wink.gif



Odpakowywanie prezentów z ciocią Jaagą icon_smile.gif



Państwo Pomidory z młodszą latoroślą:



Torturowanie dzieci w wykonaniu Myli - torturowana: Alicja



Wynik tortur icon_smile.gif



Jaaga i jakiÅ› facet icon_wink.gif



No comments icon_smile.gif





Ten post edytował Gruszka nie, 10 cze 2012 - 21:17
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 10 cze 2012 - 21:14
Post #63

No to lecimy icon_smile.gif najlepsze foty z mojej komóry icon_smile.gif

Trójka drombo icon_smile.gif:



i z tyłu z arcydziełami na głowach popełnionymi w całości przez Mylę!



Juliowe włosy:





Pierwszy kibic RP icon_smile.gif:



Burmuszka Oliwia:



Laski:



Śpiewaczki z Zamościa icon_smile.gif



Grupowo na urodzinach Karinki:



Seria ujęć z pełną buzią icon_biggrin.gif

Justa:



Myla:



Ziowik - ale już przełknęła icon_wink.gif



Odpakowywanie prezentów z ciocią Jaagą icon_smile.gif



Państwo Pomidory z młodszą latoroślą:



Torturowanie dzieci w wykonaniu Myli - torturowana: Alicja



Wynik tortur icon_smile.gif



Jaaga i jakiÅ› facet icon_wink.gif



No comments icon_smile.gif





--------------------
pomidorro
nie, 10 cze 2012 - 21:36
buu..a kiedy te ostatnie zdjęcia były robione icon_sad.gif że Ali nie ma do kompletu?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 10 cze 2012 - 21:36
Post #64

buu..a kiedy te ostatnie zdjęcia były robione icon_sad.gif że Ali nie ma do kompletu?

--------------------



Gruszka
nie, 10 cze 2012 - 22:26
Justa, Ala jest na pewno w tym aparacie Kaelsy - to Jaaga musi nam wystawić te fotki gdzieś w sieci - bo je chyba zgrała na swojego laptopa. Na pewno Ala tam jest!
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 10 cze 2012 - 22:26
Post #65

Justa, Ala jest na pewno w tym aparacie Kaelsy - to Jaaga musi nam wystawić te fotki gdzieś w sieci - bo je chyba zgrała na swojego laptopa. Na pewno Ala tam jest!

--------------------
pomidorro
nie, 10 cze 2012 - 22:30
Gruszka miałyśmy wszystkie wymalowane dziewczyny "cyknąć"
jaAga [prześlesz mi jakoś zdjęcia? obejrzę i ze 3 wywolam , albo ściągnę icon_smile.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 10 cze 2012 - 22:30
Post #66

Gruszka miałyśmy wszystkie wymalowane dziewczyny "cyknąć"
jaAga [prześlesz mi jakoś zdjęcia? obejrzę i ze 3 wywolam , albo ściągnę icon_smile.gif

--------------------



Gruszka
nie, 10 cze 2012 - 22:33
No to może na tamtym są wszystkie.... kurde, wydaje mi się, że robiłyśmy takie, ale teraz to już nie wiem. Bateria padła w tamtym aparacie i potem robiłam te moją komórką. Jaaga musi nam dac te foty!
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 10 cze 2012 - 22:33
Post #67

No to może na tamtym są wszystkie.... kurde, wydaje mi się, że robiłyśmy takie, ale teraz to już nie wiem. Bateria padła w tamtym aparacie i potem robiłam te moją komórką. Jaaga musi nam dac te foty!

--------------------
asia_b
nie, 10 cze 2012 - 23:10
Kapitalne zdjęcia!!!
Fajnie, że wszystko się udało i świetnie się bawiłyście.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona za rok, jeśli się odważę icon_wink.gif
Na początek... do Warszawy wybieram się we wrześniu.
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post nie, 10 cze 2012 - 23:10
Post #68

Kapitalne zdjęcia!!!
Fajnie, że wszystko się udało i świetnie się bawiłyście.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona za rok, jeśli się odważę icon_wink.gif
Na początek... do Warszawy wybieram się we wrześniu.

--------------------
jaAga*
nie, 10 cze 2012 - 23:24
Ja nie mam wszystkich zdjęć Kaelsy, tylko te co oglądałyście u mnie. Tam na pewno nie ma wszystkich dzieci razem, ale są zdjęcia Ali z malowaną twarzą. Nie umiem ładowawać na picassę, nawet nie mogę wejść na zdjęcia Gruszki (nie wiem czemu?). Mogę Wam to wysłać na płycie lub mailem...ale nie dziś, już dawno Karina powinna spać, a leży obok i czeka aż skończę z forum, a ja wciąż czytam....
Jutro wrzucę jakieś zdjęcia przez fotosika.
Asiu_b jasne że przygarniemy!
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post nie, 10 cze 2012 - 23:24
Post #69

Ja nie mam wszystkich zdjęć Kaelsy, tylko te co oglądałyście u mnie. Tam na pewno nie ma wszystkich dzieci razem, ale są zdjęcia Ali z malowaną twarzą. Nie umiem ładowawać na picassę, nawet nie mogę wejść na zdjęcia Gruszki (nie wiem czemu?). Mogę Wam to wysłać na płycie lub mailem...ale nie dziś, już dawno Karina powinna spać, a leży obok i czeka aż skończę z forum, a ja wciąż czytam....
Jutro wrzucę jakieś zdjęcia przez fotosika.
Asiu_b jasne że przygarniemy!

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
nie, 10 cze 2012 - 23:40
Jaaga, podeśłij jeszcze raz Twojego maila - już chyba wiem, czemu nie widzisz moich fot

a masz w ogóle konto na Google? (w senise Gmail-a na przykład?)

Ten post edytował Gruszka nie, 10 cze 2012 - 23:42
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 10 cze 2012 - 23:40
Post #70

Jaaga, podeśłij jeszcze raz Twojego maila - już chyba wiem, czemu nie widzisz moich fot

a masz w ogóle konto na Google? (w senise Gmail-a na przykład?)

--------------------
myla
pon, 11 cze 2012 - 08:17
Gruszka tez nie moge wejść na podany przez Ciebie link icon_sad.gif

jaAga dlaczego uważasz że jesteś straszna i nalezy się Ciebie bać? dałam Ci jakies znaki byś tak myslała? ja się Ciebie wcale nie bałam
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 11 cze 2012 - 08:17
Post #71

Gruszka tez nie moge wejść na podany przez Ciebie link icon_sad.gif

jaAga dlaczego uważasz że jesteś straszna i nalezy się Ciebie bać? dałam Ci jakies znaki byś tak myslała? ja się Ciebie wcale nie bałam

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
candace
pon, 11 cze 2012 - 08:22
normalnie nie powinnam teraz wchodzic na forum.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 11 cze 2012 - 08:22
Post #72

normalnie nie powinnam teraz wchodzic na forum.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
pon, 11 cze 2012 - 09:08
CYTAT(myla @ Mon, 11 Jun 2012 - 08:17) *
jaAga dlaczego uważasz że jesteś straszna i nalezy się Ciebie bać? dałam Ci jakies znaki byś tak myslała? ja się Ciebie wcale nie bałam

Myla przepraszam, to pomidorro napisała, że się mnie bała- nie Ty. Wczoraj z emocji mi się w coś popiętroliło icon_wink.gif.
I mnie nie nalezy się bać....źle to napisałam, chodziło mi o to, że sprawiam chyba złe wrażenie na forum.

Gruszko nie mam tam konta, ale kolega zza oceanu wysyła mi też zdjęcia na tym, to znaczy udostępnia i mogę je oglądać.

Candace bardzo brakowało mi Ciebie na zlocie.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 11 cze 2012 - 09:08
Post #73

CYTAT(myla @ Mon, 11 Jun 2012 - 08:17) *
jaAga dlaczego uważasz że jesteś straszna i nalezy się Ciebie bać? dałam Ci jakies znaki byś tak myslała? ja się Ciebie wcale nie bałam

Myla przepraszam, to pomidorro napisała, że się mnie bała- nie Ty. Wczoraj z emocji mi się w coś popiętroliło icon_wink.gif.
I mnie nie nalezy się bać....źle to napisałam, chodziło mi o to, że sprawiam chyba złe wrażenie na forum.

Gruszko nie mam tam konta, ale kolega zza oceanu wysyła mi też zdjęcia na tym, to znaczy udostępnia i mogę je oglądać.

Candace bardzo brakowało mi Ciebie na zlocie.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
pon, 11 cze 2012 - 09:15
JaAga nie ...nie złe wrażenie robisz na forum 29.gif tylko irracjonalnie jakos tak czułam respekt, strach że jakąś głupotę walnę przy Tobie... może dlatego że chciałam żebyś mnie polubiła? 37.gif
no nie wiem czemu- bez sensu to było icon_smile.gif

w sumie bardzo żałuję, ze na tak krótko przyjechałam, zdecydowanie wiecej zdań wymieniłam z forumkami niż w tamtym roku. Ale i tak za mało.

edit: Asia_b- fajnie by było jakby za rok udało się Ci pojechac. ) Candace szkoda, ze Cię nie było icon_sad.gif

Ala wczoraj zasnęła po 18 ( chwilkę) i wstała o 7 rano...tak zmęczona była!

Ten post edytował pomidorro pon, 11 cze 2012 - 09:44
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 11 cze 2012 - 09:15
Post #74

JaAga nie ...nie złe wrażenie robisz na forum 29.gif tylko irracjonalnie jakos tak czułam respekt, strach że jakąś głupotę walnę przy Tobie... może dlatego że chciałam żebyś mnie polubiła? 37.gif
no nie wiem czemu- bez sensu to było icon_smile.gif

w sumie bardzo żałuję, ze na tak krótko przyjechałam, zdecydowanie wiecej zdań wymieniłam z forumkami niż w tamtym roku. Ale i tak za mało.

edit: Asia_b- fajnie by było jakby za rok udało się Ci pojechac. ) Candace szkoda, ze Cię nie było icon_sad.gif

Ala wczoraj zasnęła po 18 ( chwilkę) i wstała o 7 rano...tak zmęczona była!

--------------------



pati.n
pon, 11 cze 2012 - 10:00
Dziewczyny widze, że zabawa była super icon_smile.gif Fotki świetne icon_smile.gif
A fryzury Myla robi boskie. WIka była by zachwycona, mi takie ni w zab nie wychodza icon_wink.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 11 cze 2012 - 10:00
Post #75

Dziewczyny widze, że zabawa była super icon_smile.gif Fotki świetne icon_smile.gif
A fryzury Myla robi boskie. WIka była by zachwycona, mi takie ni w zab nie wychodza icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
lornetka
pon, 11 cze 2012 - 10:10
Myla ale mi się podobasz w tej fryzurze! Pięknie wyglądasz icon_smile.gif
Fryzury dziewczynkom zrobiłaś zawodowe!

Wszystkie Was fajnie zobaczyć i wszystkie jesteście piękne i bez problemu rozpoznałabym Was na żywo icon_smile.gif

jaAga a Ciebie czas w ogóle nie tyka icon_wink.gif może uda nam się kiedyś u Piśków spotkać gdy już dom wybudują? Fajnie by było!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 11 cze 2012 - 10:10
Post #76

Myla ale mi się podobasz w tej fryzurze! Pięknie wyglądasz icon_smile.gif
Fryzury dziewczynkom zrobiłaś zawodowe!

Wszystkie Was fajnie zobaczyć i wszystkie jesteście piękne i bez problemu rozpoznałabym Was na żywo icon_smile.gif

jaAga a Ciebie czas w ogóle nie tyka icon_wink.gif może uda nam się kiedyś u Piśków spotkać gdy już dom wybudują? Fajnie by było!
jaAga*
pon, 11 cze 2012 - 10:31
To widzę, że tylko moje dziecko poszło wczoraj spać dopiero koło północy....ale spałyśmy wszystkie po drodze, no i te emocje które nami targały icon_wink.gif.
Justa przecież ja Cię juz od dawna bardzo, bardzo, bardzo lubię.
Ja byłam trochę śnięta przez chorobę i leki, choć i tak gadałam jak zakręcona (więc pomyślcie ile gadam jak nie jestem śnięta icon_wink.gif). Przez antybiotyk nie mogłam podrinkować i tym samym odważyć się na śpiewanie podczas karaoke, ale Gruszka dzielnie śpiewała do 5 nad ranem...przynajmniej o takiej porze wrócił do domku mój mąż 08.gif .
A wogólę twierdzę że Czerwcówki godnie reprezentowały nasz wątek i odegrały sporą role na zlocie icon_wink.gif. Ziowik zapadła wszystkim w pamięci z quizu o Mentaliście i z gryw Veto (wraz z Gruszką), Gruszka obstawiła karaoke icon_wink.gif, dzieki Myli poznałysmy Kaelsę (która już zaprosiła mnie na fb do znajomych icon_wink.gif) na quizie też byłyśmy wszystkie, Mafię zaliczyłyśmy icon_wink.gif. Było git!

PS. Dziś musiałam Karince zapleść takiego "węża" na głowie, zdecydowanie nie wyszedł taki jak Mylowy, ale pani w przedszkolu i tak się zachwyciła icon_smile.gif.

PS2. W tym roku nie było tak wyraźnych podgrupek wśród naszych dzieci i uważam, że całkiem ładnie się wszystkie razem bawiły (bo same dziewczyny w sumie, Dominik nie dołączył), nauczyły się robic przewroty i większość czasu spędziły na drabinkach, opiekowały sobą itd. Czy ktos robił im tam zdjęcia???

Ten post edytował jaAga* pon, 11 cze 2012 - 10:34
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 11 cze 2012 - 10:31
Post #77

To widzę, że tylko moje dziecko poszło wczoraj spać dopiero koło północy....ale spałyśmy wszystkie po drodze, no i te emocje które nami targały icon_wink.gif.
Justa przecież ja Cię juz od dawna bardzo, bardzo, bardzo lubię.
Ja byłam trochę śnięta przez chorobę i leki, choć i tak gadałam jak zakręcona (więc pomyślcie ile gadam jak nie jestem śnięta icon_wink.gif). Przez antybiotyk nie mogłam podrinkować i tym samym odważyć się na śpiewanie podczas karaoke, ale Gruszka dzielnie śpiewała do 5 nad ranem...przynajmniej o takiej porze wrócił do domku mój mąż 08.gif .
A wogólę twierdzę że Czerwcówki godnie reprezentowały nasz wątek i odegrały sporą role na zlocie icon_wink.gif. Ziowik zapadła wszystkim w pamięci z quizu o Mentaliście i z gryw Veto (wraz z Gruszką), Gruszka obstawiła karaoke icon_wink.gif, dzieki Myli poznałysmy Kaelsę (która już zaprosiła mnie na fb do znajomych icon_wink.gif) na quizie też byłyśmy wszystkie, Mafię zaliczyłyśmy icon_wink.gif. Było git!

PS. Dziś musiałam Karince zapleść takiego "węża" na głowie, zdecydowanie nie wyszedł taki jak Mylowy, ale pani w przedszkolu i tak się zachwyciła icon_smile.gif.

PS2. W tym roku nie było tak wyraźnych podgrupek wśród naszych dzieci i uważam, że całkiem ładnie się wszystkie razem bawiły (bo same dziewczyny w sumie, Dominik nie dołączył), nauczyły się robic przewroty i większość czasu spędziły na drabinkach, opiekowały sobą itd. Czy ktos robił im tam zdjęcia???

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
myla
pon, 11 cze 2012 - 10:54
zdjęć na drabinkach nie mam
mam inne które za chwilę wkleję ale chciałam jeszcze dodać że Dominik bawił się z dziewczynkami, mam nawet takie zdjęcie icon_smile.gif















































piękne forumowiczki





myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 11 cze 2012 - 10:54
Post #78

zdjęć na drabinkach nie mam
mam inne które za chwilę wkleję ale chciałam jeszcze dodać że Dominik bawił się z dziewczynkami, mam nawet takie zdjęcie icon_smile.gif















































piękne forumowiczki







--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
jaAga*
pon, 11 cze 2012 - 11:53
Dziewczyny wklejcie te zdjęcia na fotorelację w podforum zlotowym.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 11 cze 2012 - 11:53
Post #79

Dziewczyny wklejcie te zdjęcia na fotorelację w podforum zlotowym.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
myla
pon, 11 cze 2012 - 12:29
jaAga ja więcej zdjęć nie mam więc tam mogę wkleic te na których jesteście plus moze ze 3 zdjęcia dzieci
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 11 cze 2012 - 12:29
Post #80

jaAga ja więcej zdjęć nie mam więc tam mogę wkleic te na których jesteście plus moze ze 3 zdjęcia dzieci

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
> Czerwcowe przedszkolaki cz. 23
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 01:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama