Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
20 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

KWIETNIÓWKI 2004 WITAJĄ WIOSNĘ ! :-)

> 
Dorotka
pon, 26 mar 2007 - 22:07
O kciuki zaciśnięte proszę nadal, bo sprawa może się rozwiązać dopiero około środy icon_smile.gif

I jeszcze jedna gorąca prośba, prześlijcie jutro dużo ciepłych mysli mojej mamie. Ma mieć jutro zabieg, twierdzi, że to drobiazg, ale pełna narkoza icon_confused.gif Bardzo się boję i denerwuję ...
Dobranoc
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 26 mar 2007 - 22:07
Post #21

O kciuki zaciśnięte proszę nadal, bo sprawa może się rozwiązać dopiero około środy icon_smile.gif

I jeszcze jedna gorąca prośba, prześlijcie jutro dużo ciepłych mysli mojej mamie. Ma mieć jutro zabieg, twierdzi, że to drobiazg, ale pełna narkoza icon_confused.gif Bardzo się boję i denerwuję ...
Dobranoc

--------------------
justin
wto, 27 mar 2007 - 07:57
Dorotko, kciuki zaciśniete, ale w środe będę tutaj warowała, bo myslę, że napiszesz o co chodziło icon_biggrin.gif
Ciepłe fluidki do twojej mamy juz poleciały. icon_biggrin.gif

madziarko, Ptysiu - często wspominacie o Waszym zlocie, musiał być faktycznie odjazdowy, a gdzie go miałyście?
dziękuję za duchowe wsparcie. Kryzysy w pracy i w domu przychodzą i odchodzą. W pracy sa ludzie i parapety, ale to chyba tak wszędzie (no może nowa praca Ptysi będzie wyjątkiem - czego Ci naprawdę życzę, bo w końcu spędzamy w pracy kupę czasu), w domu jeszcze nie nastąpiło ocieplenie stosunków, ale myslę, że to już lada moment.
W celu poprawienia sobie nastroju umówiłam się w czwartek na hennę, a w piątek do fryzjera, a co.

aguniu, nie byłam nigdy na zlocie forumowym, chociaż niejednokrotnie chciałam, ale zawsze coś mi krzyżuje plany. Poza tym mam tylko 1 weekend wolny w miesiącu, a z urlopem jak zwykle problemy. Mam jednak nadzieję, że w końcu kiedyś uda mi się pojechać.

uciekam, bo jeszcze chcę skoczyć do sklepu po schabik, a potem do pracy, pa.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 27 mar 2007 - 07:57
Post #22

Dorotko, kciuki zaciśniete, ale w środe będę tutaj warowała, bo myslę, że napiszesz o co chodziło icon_biggrin.gif
Ciepłe fluidki do twojej mamy juz poleciały. icon_biggrin.gif

madziarko, Ptysiu - często wspominacie o Waszym zlocie, musiał być faktycznie odjazdowy, a gdzie go miałyście?
dziękuję za duchowe wsparcie. Kryzysy w pracy i w domu przychodzą i odchodzą. W pracy sa ludzie i parapety, ale to chyba tak wszędzie (no może nowa praca Ptysi będzie wyjątkiem - czego Ci naprawdę życzę, bo w końcu spędzamy w pracy kupę czasu), w domu jeszcze nie nastąpiło ocieplenie stosunków, ale myslę, że to już lada moment.
W celu poprawienia sobie nastroju umówiłam się w czwartek na hennę, a w piątek do fryzjera, a co.

aguniu, nie byłam nigdy na zlocie forumowym, chociaż niejednokrotnie chciałam, ale zawsze coś mi krzyżuje plany. Poza tym mam tylko 1 weekend wolny w miesiącu, a z urlopem jak zwykle problemy. Mam jednak nadzieję, że w końcu kiedyś uda mi się pojechać.

uciekam, bo jeszcze chcę skoczyć do sklepu po schabik, a potem do pracy, pa.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
wto, 27 mar 2007 - 09:06
Witam dziewczyny.
Widzę, że na wspominki o forumowym spotkanku was zebrało icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif. Napewno przyjemnie by się spotkać poznać was i na żywo pogadać z wami.
Justin nie martw się są lepsze i gorsze dni, jak u każdego. Jeśli masz naprawde niewiele czasu dla siebie i możliwości zmniejszenia godzin pracy to może warto o tym pomyśleć. icon_smile.gif

Dorotka trzymamy kciuki bardzo, bardzo mocno i nie puszczamy do środy. icon_smile.gif
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post wto, 27 mar 2007 - 09:06
Post #23

Witam dziewczyny.
Widzę, że na wspominki o forumowym spotkanku was zebrało icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif. Napewno przyjemnie by się spotkać poznać was i na żywo pogadać z wami.
Justin nie martw się są lepsze i gorsze dni, jak u każdego. Jeśli masz naprawde niewiele czasu dla siebie i możliwości zmniejszenia godzin pracy to może warto o tym pomyśleć. icon_smile.gif

Dorotka trzymamy kciuki bardzo, bardzo mocno i nie puszczamy do środy. icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
Dorotka
wto, 27 mar 2007 - 11:14
Donoszę, że kciuki można puścić icon_lol.gif Mąż dostał super pracę icon_biggrin.gif z nienormowanym czasem, wolnymi weekendami i świętami, gdzie juz został doceniony icon_biggrin.gif Właśnie zadzwonił do niego dyrektor i stwierdził, że powalił konkurencje, która pod zadnym względem nie mogła się z nim równać. Nie będzie musiał się już kisić w starej firmie, w której ostatnio była chora atmosfera icon_lol.gif

O fluidki nadal proszę, bo mama na stole icon_confused.gif Ma zadzwonić do mnie jak tylko sie obudzi. Oby jak najprędzej...
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 27 mar 2007 - 11:14
Post #24

Donoszę, że kciuki można puścić icon_lol.gif Mąż dostał super pracę icon_biggrin.gif z nienormowanym czasem, wolnymi weekendami i świętami, gdzie juz został doceniony icon_biggrin.gif Właśnie zadzwonił do niego dyrektor i stwierdził, że powalił konkurencje, która pod zadnym względem nie mogła się z nim równać. Nie będzie musiał się już kisić w starej firmie, w której ostatnio była chora atmosfera icon_lol.gif

O fluidki nadal proszę, bo mama na stole icon_confused.gif Ma zadzwonić do mnie jak tylko sie obudzi. Oby jak najprędzej...

--------------------
madziarex
wto, 27 mar 2007 - 20:57
Jestem , w końcu......
Dorotko trzymam kciuki za Mamę ,a Mężowi GRATULUJĘ icon_exclaim.gif icon_razz.gif Oby ten marzec był dla wszystkich szczęśliwy ( tfu-tfu ) icon_wink.gif


Justin zjazd był w Kamionie , koło Wielunia- było boskooooo icon_biggrin.gif
Czekamy na zdjęcia z nowym fryzem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif




My dziś po kontroli lekarskiej - wsio oki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif
Jeszcze kilak dni wit C i wapna i koniec icon_biggrin.gif Jupiiiiiii icon_smile.gif


Pozdrawiam ciepło ! - Magda icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 27 mar 2007 - 20:57
Post #25

Jestem , w końcu......
Dorotko trzymam kciuki za Mamę ,a Mężowi GRATULUJĘ icon_exclaim.gif icon_razz.gif Oby ten marzec był dla wszystkich szczęśliwy ( tfu-tfu ) icon_wink.gif


Justin zjazd był w Kamionie , koło Wielunia- było boskooooo icon_biggrin.gif
Czekamy na zdjęcia z nowym fryzem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif




My dziś po kontroli lekarskiej - wsio oki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif
Jeszcze kilak dni wit C i wapna i koniec icon_biggrin.gif Jupiiiiiii icon_smile.gif


Pozdrawiam ciepło ! - Magda icon_biggrin.gif


--------------------
Bbbbbbnn
śro, 28 mar 2007 - 08:11
Cieszę się Madziarka że zdrowotnie jest już ok, icon_smile.gif icon_smile.gif u nas za to odwrotnie, mały ma gluta po pas i zaczyna juz kasłać więc nie puszczam go dzisiaj do przedszkola zobaczymy co dalej. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif Trochę mi go szkoda bo taka piękna pogoda za oknem tylko na spacerki a tu choróbsko icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post śro, 28 mar 2007 - 08:11
Post #26

Cieszę się Madziarka że zdrowotnie jest już ok, icon_smile.gif icon_smile.gif u nas za to odwrotnie, mały ma gluta po pas i zaczyna juz kasłać więc nie puszczam go dzisiaj do przedszkola zobaczymy co dalej. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif Trochę mi go szkoda bo taka piękna pogoda za oknem tylko na spacerki a tu choróbsko icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
Dorotka
śro, 28 mar 2007 - 11:50
Agunia nasz lakarz zawsze powtarza, ze jak jest ładnie na dworze to nie ma sensu trzymać dziecka w domu jak nie ma temperatury, więc spacerki chyba mogą być icon_smile.gif

Mama już w domu, ale za dwa tygodnie czeka ja kolejna operacja icon_confused.gif sprawy kobiece icon_confused.gif I wtedy raczej juz dłuższy pobyt w szpitalu icon_sad.gif

Mielismy wczoraj 8-smą rocznicę ślubu cywilnego icon_smile.gif Do 8-ej kościelnego jeszcze zostały 4 miesiące icon_lol.gif

Madziarko dziękuję w imieniu męża, jeszcze czeka go spotkania z dyrektorem i omówienie warunków finansowych icon_rolleyes.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 28 mar 2007 - 11:50
Post #27

Agunia nasz lakarz zawsze powtarza, ze jak jest ładnie na dworze to nie ma sensu trzymać dziecka w domu jak nie ma temperatury, więc spacerki chyba mogą być icon_smile.gif

Mama już w domu, ale za dwa tygodnie czeka ja kolejna operacja icon_confused.gif sprawy kobiece icon_confused.gif I wtedy raczej juz dłuższy pobyt w szpitalu icon_sad.gif

Mielismy wczoraj 8-smą rocznicę ślubu cywilnego icon_smile.gif Do 8-ej kościelnego jeszcze zostały 4 miesiące icon_lol.gif

Madziarko dziękuję w imieniu męża, jeszcze czeka go spotkania z dyrektorem i omówienie warunków finansowych icon_rolleyes.gif

--------------------
Ptysiak
śro, 28 mar 2007 - 20:22
znowu nie dostawalam powiadomien icon_twisted.gif

Dorotka, super ze maz dostal taka prace icon_smile.gif


ja dzisiaj mialam drugi dzien pracowy i teraz tylko czekam na telefon od pani dyrektor icon_rolleyes.gif mam nadzieje ze mnie przyjma icon_smile.gif





jak mi sie cos uda to bede miala dla was surprise icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 20:22
Post #28

znowu nie dostawalam powiadomien icon_twisted.gif

Dorotka, super ze maz dostal taka prace icon_smile.gif


ja dzisiaj mialam drugi dzien pracowy i teraz tylko czekam na telefon od pani dyrektor icon_rolleyes.gif mam nadzieje ze mnie przyjma icon_smile.gif





jak mi sie cos uda to bede miala dla was surprise icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


madziarex
śro, 28 mar 2007 - 20:56
Aloooo icon_smile.gif
Wpadam do Was wiczornie icon_biggrin.gif

Ptyśka chwal się tym niespodzewajkiem icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Wierzę , ze z pracą się uda- nie może być inaczej !!!!

Dorotko dobrze , że Twoja Mama jest już po.. Operacją nie martw się na zapas... Wszystko się powiedzie , tak jak i teraz icon_biggrin.gif

Agunia współczuję chorobowego... icon_sad.gif Nie ma nic gorszego niż siedzenie w domu gdy za oknem słonko icon_confused.gif Błażejku zdrowiej !!!!

Justin gdzie zdjęcia ????

Madziu M pisz co z Wami !!!!!


U nas po staremu. Oglądamy mecz...........ooooo 1:0 dla NASZYCH icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif

Zaraz idę kończyć ciacho ( czekam aż s ię upiecze ) i do wyrka siup !

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 28 mar 2007 - 20:56
Post #29

Aloooo icon_smile.gif
Wpadam do Was wiczornie icon_biggrin.gif

Ptyśka chwal się tym niespodzewajkiem icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Wierzę , ze z pracą się uda- nie może być inaczej !!!!

Dorotko dobrze , że Twoja Mama jest już po.. Operacją nie martw się na zapas... Wszystko się powiedzie , tak jak i teraz icon_biggrin.gif

Agunia współczuję chorobowego... icon_sad.gif Nie ma nic gorszego niż siedzenie w domu gdy za oknem słonko icon_confused.gif Błażejku zdrowiej !!!!

Justin gdzie zdjęcia ????

Madziu M pisz co z Wami !!!!!


U nas po staremu. Oglądamy mecz...........ooooo 1:0 dla NASZYCH icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif

Zaraz idę kończyć ciacho ( czekam aż s ię upiecze ) i do wyrka siup !



--------------------
justin
śro, 28 mar 2007 - 21:13
Dorotko, gratulacje dla męża icon_biggrin.gif , super.
Są jeszcze ludzie, którzy się cieszą z pracy - to dobrze.

Ptysia, jaki to surprajs/uberaszung icon_biggrin.gif dla nas szykujesz, dawaj no tu znać zaraz.

madziarko, nie wiem niestety gdzie jest Kamion, a do fryzjera ide dopiero w piatek.

Dzisiaj Natalka spiewa cały dzień:
Gdy dziadek był malutki nie nosił adidasów tylko tenisówki icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

wracając z przedszkola do domu
-Mamo, a co to jest barek
-półka w której są słodycze i winko dla mamusi icon_biggrin.gif
-a co to jest winko icon_question.gif
-coś co piją tylko dorośli, dzieci nie lubią
-bo jest ostre icon_question.gif
-no
-bardzo, bardzo ostre icon_question.gif
-no
-jestes pewna, że lubisz icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif

całe popołudnie byłysmy dzisiaj na ogrodzie, ach miłe popołudnie miałam, naprawdę, kwitna mi pieknie hiacynty, żonkile, krokusy. Pokopałam trszke w ziemi, Łukaszek grzecznie siedział w wózku, a Natala oglądała wszystkie dżdżownice i ślimaki, niestety slimaki nie chciały wystawiac rogów icon_confused.gif

pozdrawiam wiosennie icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 21:13
Post #30

Dorotko, gratulacje dla męża icon_biggrin.gif , super.
Są jeszcze ludzie, którzy się cieszą z pracy - to dobrze.

Ptysia, jaki to surprajs/uberaszung icon_biggrin.gif dla nas szykujesz, dawaj no tu znać zaraz.

madziarko, nie wiem niestety gdzie jest Kamion, a do fryzjera ide dopiero w piatek.

Dzisiaj Natalka spiewa cały dzień:
Gdy dziadek był malutki nie nosił adidasów tylko tenisówki icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

wracając z przedszkola do domu
-Mamo, a co to jest barek
-półka w której są słodycze i winko dla mamusi icon_biggrin.gif
-a co to jest winko icon_question.gif
-coś co piją tylko dorośli, dzieci nie lubią
-bo jest ostre icon_question.gif
-no
-bardzo, bardzo ostre icon_question.gif
-no
-jestes pewna, że lubisz icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif

całe popołudnie byłysmy dzisiaj na ogrodzie, ach miłe popołudnie miałam, naprawdę, kwitna mi pieknie hiacynty, żonkile, krokusy. Pokopałam trszke w ziemi, Łukaszek grzecznie siedział w wózku, a Natala oglądała wszystkie dżdżownice i ślimaki, niestety slimaki nie chciały wystawiac rogów icon_confused.gif

pozdrawiam wiosennie icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
śro, 28 mar 2007 - 21:33
Justin ja już tak na "zaś" wołam o fotki 06.gif 08.gif

Tekst Nati jest doskonały icon_biggrin.gif:D:D Padłam icon_biggrin.gif

Co do wiosny - ja też pieję każdego dnia na widok zielonych listków gdziekolwiek icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Wiosna pęłną gębą icon_biggrin.gif:D:D:D

Kobitki mój M 02-04 kończy 30 lat icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_cool.gif icon_wink.gif Ależ mnie czeka batalia imprezowa..... Nie wiem jak się za to zabrać icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_confused.gif icon_cool.gif icon_wink.gif

Spokojnej nocki -paaaaa icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 28 mar 2007 - 21:33
Post #31

Justin ja już tak na "zaś" wołam o fotki 06.gif 08.gif

Tekst Nati jest doskonały icon_biggrin.gif:D:D Padłam icon_biggrin.gif

Co do wiosny - ja też pieję każdego dnia na widok zielonych listków gdziekolwiek icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Wiosna pęłną gębą icon_biggrin.gif:D:D:D

Kobitki mój M 02-04 kończy 30 lat icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_cool.gif icon_wink.gif Ależ mnie czeka batalia imprezowa..... Nie wiem jak się za to zabrać icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_confused.gif icon_cool.gif icon_wink.gif

Spokojnej nocki -paaaaa icon_biggrin.gif


--------------------
Ptysiak
śro, 28 mar 2007 - 21:51
jestem w trakcie robienia dla was niespodziewajki icon_razz.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 21:51
Post #32

jestem w trakcie robienia dla was niespodziewajki icon_razz.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
śro, 28 mar 2007 - 22:04
Ptyśka, ale nas trzymasz w napięciu icon_biggrin.gif

madziarka, tylko, ja jeszcze sama nie wiem co chcę sobie zrobic u tego fryzjera icon_wink.gif icon_rolleyes.gif -jak to baba icon_rolleyes.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 22:04
Post #33

Ptyśka, ale nas trzymasz w napięciu icon_biggrin.gif

madziarka, tylko, ja jeszcze sama nie wiem co chcę sobie zrobic u tego fryzjera icon_wink.gif icon_rolleyes.gif -jak to baba icon_rolleyes.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
śro, 28 mar 2007 - 23:59
dzisiaj nie bedzie niespodzianki, musicie 2 dni poczekac
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 23:59
Post #34

dzisiaj nie bedzie niespodzianki, musicie 2 dni poczekac

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
czw, 29 mar 2007 - 08:23
łomatko, Ptysia, to jest coraz bardziej tajemnicze icon_biggrin.gif

witam porankowo czwartkowo, u mnie cos niebo zachmurzone, oj nie wiem czy będzie to piekny dzień icon_confused.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 29 mar 2007 - 08:23
Post #35

łomatko, Ptysia, to jest coraz bardziej tajemnicze icon_biggrin.gif

witam porankowo czwartkowo, u mnie cos niebo zachmurzone, oj nie wiem czy będzie to piekny dzień icon_confused.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 29 mar 2007 - 08:33
Witam porankowo

Justin po prostu powaliłaś mnie tym tesktem Natalki. Niezła jest .

Madziarka jak trzydziestkę swojego meża i nie tylko (moją) przeżywałam w tamtym roku, więc wiem coś o tym. Były dwie imprezy jedna dla znajomych w knajpie a druga dla rodzinki w domu ( choć ta w domu to dała w kośc tyle przygotowań, bo duża rodzinka ) ale w końcu raz w życiu kończy sie trzydziesci lat.

Ptysia z niecierpliwością czekamy na twoją niespiodziankę, co ty tam wymyśliłaś
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
U nas chorobowo, tzn Błazejdo gluta po pas doszedł dzisiaj kaszel, wieczorem wybieramy się do naszej lekarki zobaczymy co powie.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 29 mar 2007 - 08:33
Post #36

Witam porankowo

Justin po prostu powaliłaś mnie tym tesktem Natalki. Niezła jest .

Madziarka jak trzydziestkę swojego meża i nie tylko (moją) przeżywałam w tamtym roku, więc wiem coś o tym. Były dwie imprezy jedna dla znajomych w knajpie a druga dla rodzinki w domu ( choć ta w domu to dała w kośc tyle przygotowań, bo duża rodzinka ) ale w końcu raz w życiu kończy sie trzydziesci lat.

Ptysia z niecierpliwością czekamy na twoją niespiodziankę, co ty tam wymyśliłaś
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
U nas chorobowo, tzn Błazejdo gluta po pas doszedł dzisiaj kaszel, wieczorem wybieramy się do naszej lekarki zobaczymy co powie.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
Ewaaa
czw, 29 mar 2007 - 09:54
NAJLEPSZEGO JASIU !!!!!!!!!!!!

[color=red][/color]
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post czw, 29 mar 2007 - 09:54
Post #37

NAJLEPSZEGO JASIU !!!!!!!!!!!!

[color=red][/color]

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


justin
czw, 29 mar 2007 - 11:45
całuski dla Jasia icon_biggrin.gif

dziewczyny, dzięki w imieniu Natalki, ona ma bardzo często takie teksty, nie nadążam z ich zapamiętywaniem. Najbardziej mi szkoda, że po paru dniach wyparowują mi z głowy, dyskusje z nią są fajne icon_biggrin.gif

nie pamiętam czy Wam pisałam o historyjce z torami?
W drodze po Łukaszka musimy przejść przez tory kolejowe, które rano Natalka przejeżdża zawsze z tatą w samochodzie (na marginesie spieszącym sie do pracy) zawożąc Łukaszka do żłobka. Dochodzimy do tego przejazdu i Natala mówi:

-A tata mówi:Kurde znowu zamknięte icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 29 mar 2007 - 11:45
Post #38

całuski dla Jasia icon_biggrin.gif

dziewczyny, dzięki w imieniu Natalki, ona ma bardzo często takie teksty, nie nadążam z ich zapamiętywaniem. Najbardziej mi szkoda, że po paru dniach wyparowują mi z głowy, dyskusje z nią są fajne icon_biggrin.gif

nie pamiętam czy Wam pisałam o historyjce z torami?
W drodze po Łukaszka musimy przejść przez tory kolejowe, które rano Natalka przejeżdża zawsze z tatą w samochodzie (na marginesie spieszącym sie do pracy) zawożąc Łukaszka do żłobka. Dochodzimy do tego przejazdu i Natala mówi:

-A tata mówi:Kurde znowu zamknięte icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 29 mar 2007 - 12:14
[size=24]STO LAT STO LAT DLA TRZYLATKOWEGO JASIA
[size=18]I TYSIĄC BUZIACZKÓW
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif ............
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 29 mar 2007 - 12:14
Post #39

[size=24]STO LAT STO LAT DLA TRZYLATKOWEGO JASIA
[size=18]I TYSIĄC BUZIACZKÓW
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif ............

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
Mama Madzia
czw, 29 mar 2007 - 17:16
ZDRÓWKA, RADOŚCI, WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I CUUDOOOWNEGO KOLOROWEGO DZIECIŃSTWA JASIOWI ŻYCZĄ SZAJNERY icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 29 mar 2007 - 17:16
Post #40

ZDRÓWKA, RADOŚCI, WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I CUUDOOOWNEGO KOLOROWEGO DZIECIŃSTWA JASIOWI ŻYCZĄ SZAJNERY icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




> KWIETNIÓWKI 2004 WITAJĄ WIOSNĘ ! :-)
Start new topic
Reply to this topic
20 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 11 cze 2024 - 07:40
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama