Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Podwójny bunt dwulatka

, czyli poradzcie cos doswiadczone mamy....
> , czyli poradzcie cos doswiadczone mamy....
Asa
czw, 18 cze 2009 - 00:18
Nie dawno przechodzilam bunt córeczki i szczerze przyznam, ze bylo ciezko.
A teraz jak widze ze chlopcy tez maja nie lada charaktery to sie boje.
Dominik dzis wpadl w 1h histerie (zadnych Å‚ez tylko wycie, poklony faraonom, wygiecia w tyl i rzucanie sie po meblach).
Co robic? Totalnie zostawic czy jednak probowac cos... ale co?
Tlumacze, chce przytulic to wyje i sie wykreca, jak zostawie wyje jeszcze gorzej.
Pomoglo zaniesienie do lozaczka - nie mamy kojca - "powył", wyrzucil misia i zaczal sie smiac do brata 37.gif
moze ja przesadzam?
Jak sobie radziłyście z blizniaczym buntem?
A.

Ten post edytował Asjia czw, 18 cze 2009 - 00:19
Asa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 862
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 21:37
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 5,809




post czw, 18 cze 2009 - 00:18
Post #1

Nie dawno przechodzilam bunt córeczki i szczerze przyznam, ze bylo ciezko.
A teraz jak widze ze chlopcy tez maja nie lada charaktery to sie boje.
Dominik dzis wpadl w 1h histerie (zadnych Å‚ez tylko wycie, poklony faraonom, wygiecia w tyl i rzucanie sie po meblach).
Co robic? Totalnie zostawic czy jednak probowac cos... ale co?
Tlumacze, chce przytulic to wyje i sie wykreca, jak zostawie wyje jeszcze gorzej.
Pomoglo zaniesienie do lozaczka - nie mamy kojca - "powył", wyrzucil misia i zaczal sie smiac do brata 37.gif
moze ja przesadzam?
Jak sobie radziłyście z blizniaczym buntem?
A.

--------------------
A 2006
D 2008
T 2008
biedronka83
czw, 18 cze 2009 - 11:20
Cześć Asja Nie jestem mamą bliźniaków (a szkoda) ale moja córka też miała swoje napady (czasem jeszcze się jej zdarzy) Ja mam na to cudowny środek który jak dotąd skutkuje Zwyczajnie wynoszę ją do drugiego pokoju i mówię żeby się wypłakała i jak jej przejdzie to ma wrócić. Narazie skutkuje Chwile płacze a potem wraca i mnie przeprasza albo i nie ale jest spokój. Tak robi mój szwagier ze swoją trójcą dzieci i ja też Ja proponuję to samo. Pozdrawiam
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post czw, 18 cze 2009 - 11:20
Post #2

Cześć Asja Nie jestem mamą bliźniaków (a szkoda) ale moja córka też miała swoje napady (czasem jeszcze się jej zdarzy) Ja mam na to cudowny środek który jak dotąd skutkuje Zwyczajnie wynoszę ją do drugiego pokoju i mówię żeby się wypłakała i jak jej przejdzie to ma wrócić. Narazie skutkuje Chwile płacze a potem wraca i mnie przeprasza albo i nie ale jest spokój. Tak robi mój szwagier ze swoją trójcą dzieci i ja też Ja proponuję to samo. Pozdrawiam

--------------------
Karola24
sob, 20 cze 2009 - 13:09
Kurcze to mnie czeka potrójny bunt dwulatka i to całkiem blisko już do tego. 29.gif 29.gif 10.gif
Karola24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 646
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 20:43
SkÄ…d: Grodzisk Mazowiecki
Nr użytkownika: 6,461

GG:


post sob, 20 cze 2009 - 13:09
Post #3

Kurcze to mnie czeka potrójny bunt dwulatka i to całkiem blisko już do tego. 29.gif 29.gif 10.gif

--------------------


Anio?ek (6tc) czerwiec 2006
biedronka83
sob, 20 cze 2009 - 17:21
Karola masz przesłodkie bliźniaki icon_smile.gif Dajesz sobie radę sama? Czy masz kogoś do pomocy? To niesamowite naprawdę! Pozdrawiam A co do buntu potrójnego to będę trzymała kciuki icon_smile.gif
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post sob, 20 cze 2009 - 17:21
Post #4

Karola masz przesłodkie bliźniaki icon_smile.gif Dajesz sobie radę sama? Czy masz kogoś do pomocy? To niesamowite naprawdę! Pozdrawiam A co do buntu potrójnego to będę trzymała kciuki icon_smile.gif

--------------------
Asa
nie, 21 cze 2009 - 09:04
CYTAT(biedronka83 @ Thu, 18 Jun 2009 - 12:20) *
moja córka też miała swoje napady (czasem jeszcze się jej zdarzy) Ja mam na to cudowny środek który jak dotąd skutkuje Zwyczajnie wynoszę ją do drugiego pokoju i mówię żeby się wypłakała i jak jej przejdzie to ma wrócić. Narazie skutkuje Chwile płacze a potem wraca i mnie przeprasza albo i nie ale jest spokój. Tak robi mój szwagier ze swoją trójcą dzieci i ja też Ja proponuję to samo. Pozdrawiam

dziekuje icon_smile.gif
Ja z moja starsza tez tak robie ale jak dotad nie rzucala mi sie na chodnik...
D. potrafi na spacerze rzucic sie na chodnik i wyc, w tym czasie T. mknie w przeciwnym kierunku a A. chce do wozka.
Jak zostawilam D i poszlam dalej to przechodnie przyniesli mi go ze slowami: "dziecko pani zgubila" 37.gif
Karola jak sobie radzisz z trojka na raz na spacerze? Ja chyba zrezygnuje ze spacerow ja + 3 dzidziolkow...
A.
Asa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 862
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 21:37
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 5,809




post nie, 21 cze 2009 - 09:04
Post #5

CYTAT(biedronka83 @ Thu, 18 Jun 2009 - 12:20) *
moja córka też miała swoje napady (czasem jeszcze się jej zdarzy) Ja mam na to cudowny środek który jak dotąd skutkuje Zwyczajnie wynoszę ją do drugiego pokoju i mówię żeby się wypłakała i jak jej przejdzie to ma wrócić. Narazie skutkuje Chwile płacze a potem wraca i mnie przeprasza albo i nie ale jest spokój. Tak robi mój szwagier ze swoją trójcą dzieci i ja też Ja proponuję to samo. Pozdrawiam

dziekuje icon_smile.gif
Ja z moja starsza tez tak robie ale jak dotad nie rzucala mi sie na chodnik...
D. potrafi na spacerze rzucic sie na chodnik i wyc, w tym czasie T. mknie w przeciwnym kierunku a A. chce do wozka.
Jak zostawilam D i poszlam dalej to przechodnie przyniesli mi go ze slowami: "dziecko pani zgubila" 37.gif
Karola jak sobie radzisz z trojka na raz na spacerze? Ja chyba zrezygnuje ze spacerow ja + 3 dzidziolkow...
A.

--------------------
A 2006
D 2008
T 2008
Karola24
wto, 23 cze 2009 - 07:16
CYTAT(Asjia @ Sun, 21 Jun 2009 - 08:04) *
Karola jak sobie radzisz z trojka na raz na spacerze? Ja chyba zrezygnuje ze spacerow ja + 3 dzidziolkow...
A.


Mam potrójny wózek więc kłopotu nie ma na spacerku. Teraz to właściwie biegają już tylko po podwórku, bo mieszkamy w domu jednorodzinnym.
Karola24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 646
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 20:43
SkÄ…d: Grodzisk Mazowiecki
Nr użytkownika: 6,461

GG:


post wto, 23 cze 2009 - 07:16
Post #6

CYTAT(Asjia @ Sun, 21 Jun 2009 - 08:04) *
Karola jak sobie radzisz z trojka na raz na spacerze? Ja chyba zrezygnuje ze spacerow ja + 3 dzidziolkow...
A.


Mam potrójny wózek więc kłopotu nie ma na spacerku. Teraz to właściwie biegają już tylko po podwórku, bo mieszkamy w domu jednorodzinnym.

--------------------


Anio?ek (6tc) czerwiec 2006
Asa
wto, 23 cze 2009 - 22:31
CYTAT(Karola24 @ Tue, 23 Jun 2009 - 08:16) *
Mam potrójny wózek więc kłopotu nie ma na spacerku. Teraz to właściwie biegają już tylko po podwórku, bo mieszkamy w domu jednorodzinnym.


To rzeczywiscie swietny uklad, ja mieszkam w 2 pokoikach a na najblizszy plac zabaw mam kolo 500m i musze przejsc przez 2 bardzo ruchliwe ulice. 37.gif
A
Asa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 862
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 21:37
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 5,809




post wto, 23 cze 2009 - 22:31
Post #7

CYTAT(Karola24 @ Tue, 23 Jun 2009 - 08:16) *
Mam potrójny wózek więc kłopotu nie ma na spacerku. Teraz to właściwie biegają już tylko po podwórku, bo mieszkamy w domu jednorodzinnym.


To rzeczywiscie swietny uklad, ja mieszkam w 2 pokoikach a na najblizszy plac zabaw mam kolo 500m i musze przejsc przez 2 bardzo ruchliwe ulice. 37.gif
A

--------------------
A 2006
D 2008
T 2008
Beciak1
śro, 24 cze 2009 - 10:06
CYTAT(Asjia @ Thu, 18 Jun 2009 - 01:18) *
Nie dawno przechodzilam bunt córeczki i szczerze przyznam, ze bylo ciezko.
A teraz jak widze ze chlopcy tez maja nie lada charaktery to sie boje.
Dominik dzis wpadl w 1h histerie (zadnych Å‚ez tylko wycie, poklony faraonom, wygiecia w tyl i rzucanie sie po meblach).
Co robic? Totalnie zostawic czy jednak probowac cos... ale co?
Tlumacze, chce przytulic to wyje i sie wykreca, jak zostawie wyje jeszcze gorzej.
Pomoglo zaniesienie do lozaczka - nie mamy kojca - "powył", wyrzucil misia i zaczal sie smiac do brata 37.gif
moze ja przesadzam?
Jak sobie radziłyście z blizniaczym buntem?
A.


Myślę, że nikt nic mądrzejszego Ci nie poradzi niż dużo miłości, cierpliwości i stanowczości.
Nie ma innej recepty na bunty wszelakie.
Ja bunty ,mojego syna ignoruję, oczywiście cały czas czuwam czy jest bezpieczny. Ewentualnie zamykam go w swoim pokoju i czekam 5 min aż przejdzie histeria, potem rozmawiamy.
No i pocieszam się, że to i tak nic w porównaniu z tym co mnie czeka w okresie dojrzewania 37.gif
Beciak1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: czw, 06 lis 08 - 12:28
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 23,415




post śro, 24 cze 2009 - 10:06
Post #8

CYTAT(Asjia @ Thu, 18 Jun 2009 - 01:18) *
Nie dawno przechodzilam bunt córeczki i szczerze przyznam, ze bylo ciezko.
A teraz jak widze ze chlopcy tez maja nie lada charaktery to sie boje.
Dominik dzis wpadl w 1h histerie (zadnych Å‚ez tylko wycie, poklony faraonom, wygiecia w tyl i rzucanie sie po meblach).
Co robic? Totalnie zostawic czy jednak probowac cos... ale co?
Tlumacze, chce przytulic to wyje i sie wykreca, jak zostawie wyje jeszcze gorzej.
Pomoglo zaniesienie do lozaczka - nie mamy kojca - "powył", wyrzucil misia i zaczal sie smiac do brata 37.gif
moze ja przesadzam?
Jak sobie radziłyście z blizniaczym buntem?
A.


Myślę, że nikt nic mądrzejszego Ci nie poradzi niż dużo miłości, cierpliwości i stanowczości.
Nie ma innej recepty na bunty wszelakie.
Ja bunty ,mojego syna ignoruję, oczywiście cały czas czuwam czy jest bezpieczny. Ewentualnie zamykam go w swoim pokoju i czekam 5 min aż przejdzie histeria, potem rozmawiamy.
No i pocieszam się, że to i tak nic w porównaniu z tym co mnie czeka w okresie dojrzewania 37.gif

--------------------
Wojtas (14.03.2005), Martyna i Karina (11.09.2008)

Nie jutro. DziÅ›!!!
AWETYLA
nie, 28 cze 2009 - 16:16
Pamiętam, że Kamilek dużo krzyczał w tym czasie i wył, rzucał książkami i wywalał garnki. Mało co na niego skutkowało...

A co teraz będzie? 37.gif
AWETYLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 304
Dołączył: sob, 09 wrz 06 - 22:25
Nr użytkownika: 7,425




post nie, 28 cze 2009 - 16:16
Post #9

Pamiętam, że Kamilek dużo krzyczał w tym czasie i wył, rzucał książkami i wywalał garnki. Mało co na niego skutkowało...

A co teraz będzie? 37.gif

--------------------
Kamil (1999), Matylda (2008), Michalina i Rozalia (2009)
> Podwójny bunt dwulatka, czyli poradzcie cos doswiadczone mamy....
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 19:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama