Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Irlandi.

> 
mama_wolfa
śro, 01 paź 2008 - 18:37
pada deszcz pada deszcz icon_smile.gif) i tak jest niezle icon_smile.gif))

Młode w szkole dalsze postępy czyni (czytaj: umie wszystko ponad miare tylko musi to jakos sprzedac po angielsku i czasem sie udaje icon_razz.gif)
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post śro, 01 paź 2008 - 18:37
Post #81

pada deszcz pada deszcz icon_smile.gif) i tak jest niezle icon_smile.gif))

Młode w szkole dalsze postępy czyni (czytaj: umie wszystko ponad miare tylko musi to jakos sprzedac po angielsku i czasem sie udaje icon_razz.gif)

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

beata_77
śro, 01 paź 2008 - 23:17
Przed chwilą padał grad, jejku to już lata nie będzie? Pamiętacie zeszłoroczny październik. Jejku ja się opalałam

Tak teraz pomyślałam, kurczę córka w sobotę kończy dwa lata, to mam ją już zapisać do przedszkola?. Nie wiem jeszcze jak to będzie , czy zdecydujemy sie na kolejne dziecko, jeżeli tak to nie będzie takiej potrzeby, bo będę i tak siedziała z maleńswem w domu ... ale od jakiego wieku jest obowiązek szkolnictwa? dziecko musi być w przedszkolu?
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 01 paź 2008 - 23:17
Post #82

Przed chwilą padał grad, jejku to już lata nie będzie? Pamiętacie zeszłoroczny październik. Jejku ja się opalałam

Tak teraz pomyślałam, kurczę córka w sobotę kończy dwa lata, to mam ją już zapisać do przedszkola?. Nie wiem jeszcze jak to będzie , czy zdecydujemy sie na kolejne dziecko, jeżeli tak to nie będzie takiej potrzeby, bo będę i tak siedziała z maleńswem w domu ... ale od jakiego wieku jest obowiązek szkolnictwa? dziecko musi być w przedszkolu?

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
sob, 04 paź 2008 - 22:01
wiek ostateczny rozpoczęcia szkoły podstawowej w RoI to 6lat w roku szkolnym w którym konczy dziecko te 6 lat (czy ja to napisałam z sensem?icon_razz.gif) znaczy się: jak mamy teraz rok szkolny 2008-2009 to ktoś kto konczy 6 lat w kwietniu 2009 powinien być w szkole od września 2008. oo... to już ma sens icon_razz.gif

Dobra ale to jest wiek ostateczny bo, jakieś 80% młodych obywateli wędruje do podstawówek w wieku 4lat. Przedszkole do tego nie jest potrzebne wcale bez względu na to kiedy to dziecie do szkoły idzie (4,5 czy 6). Język angielski jako taki także nie jest wymogiem. Przyjęty projekt przez tutejsze ministerstwo edukacji mówi że jak ma się 3 i więcej dzieci w szkole nie mówiące w angielskim to one z urzędu dostają nauczyciela języka dodatkowo poza zajęciami normalnymi.

Jak coś to pytaj icon_smile.gif Ja dziś nieco zamotana jestem bo zbudowałam z dzieckiem mase cudaków z lego city i mi już palma odbija ze złączania klocuszków icon_razz.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post sob, 04 paź 2008 - 22:01
Post #83

wiek ostateczny rozpoczęcia szkoły podstawowej w RoI to 6lat w roku szkolnym w którym konczy dziecko te 6 lat (czy ja to napisałam z sensem?icon_razz.gif) znaczy się: jak mamy teraz rok szkolny 2008-2009 to ktoś kto konczy 6 lat w kwietniu 2009 powinien być w szkole od września 2008. oo... to już ma sens icon_razz.gif

Dobra ale to jest wiek ostateczny bo, jakieś 80% młodych obywateli wędruje do podstawówek w wieku 4lat. Przedszkole do tego nie jest potrzebne wcale bez względu na to kiedy to dziecie do szkoły idzie (4,5 czy 6). Język angielski jako taki także nie jest wymogiem. Przyjęty projekt przez tutejsze ministerstwo edukacji mówi że jak ma się 3 i więcej dzieci w szkole nie mówiące w angielskim to one z urzędu dostają nauczyciela języka dodatkowo poza zajęciami normalnymi.

Jak coś to pytaj icon_smile.gif Ja dziś nieco zamotana jestem bo zbudowałam z dzieckiem mase cudaków z lego city i mi już palma odbija ze złączania klocuszków icon_razz.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

kasiakli
śro, 08 paź 2008 - 16:43
witam goraco!
nie zagladalam tu dlugi czas icon_redface.gif
w miedzy czasie urodzilam sliczna, zdrowa, duza (4230) coreczke
widze ze pomalu cos tu sie dzieje i fajnie.
goraco pozdrawiam i sciskam
kasiakli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 06 sie 08 - 15:14
SkÄ…d: co.Wexford
Nr użytkownika: 21,073




post śro, 08 paź 2008 - 16:43
Post #84

witam goraco!
nie zagladalam tu dlugi czas icon_redface.gif
w miedzy czasie urodzilam sliczna, zdrowa, duza (4230) coreczke
widze ze pomalu cos tu sie dzieje i fajnie.
goraco pozdrawiam i sciskam

--------------------

martucha77
śro, 08 paź 2008 - 21:34
kasiakli gratulacje !! wieeelka baba się urodziła icon_smile.gif
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post śro, 08 paź 2008 - 21:34
Post #85

kasiakli gratulacje !! wieeelka baba się urodziła icon_smile.gif


--------------------



beata_77
czw, 09 paź 2008 - 23:35
CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 04 Oct 2008 - 21:01) *
Jak coś to pytaj icon_smile.gif Ja dziś nieco zamotana jestem bo zbudowałam z dzieckiem mase cudaków z lego city i mi już palma odbija ze złączania klocuszków icon_razz.gif

04.gif 04.gif 04.gif
Dzieki wielkie za informacje, wyczerpujÄ…ce icon_smile.gif

To jestem spokojna icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post czw, 09 paź 2008 - 23:35
Post #86

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 04 Oct 2008 - 21:01) *
Jak coś to pytaj icon_smile.gif Ja dziś nieco zamotana jestem bo zbudowałam z dzieckiem mase cudaków z lego city i mi już palma odbija ze złączania klocuszków icon_razz.gif

04.gif 04.gif 04.gif
Dzieki wielkie za informacje, wyczerpujÄ…ce icon_smile.gif

To jestem spokojna icon_smile.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
beata_77
czw, 09 paź 2008 - 23:39
CYTAT(kasiakli @ Wed, 08 Oct 2008 - 15:43) *
witam goraco!
nie zagladalam tu dlugi czas icon_redface.gif
w miedzy czasie urodzilam sliczna, zdrowa, duza (4230) coreczke
widze ze pomalu cos tu sie dzieje i fajnie.
goraco pozdrawiam i sciskam


Ogromne gratulacje !!!


Witam małą poleczke na Zielonej Wyspie icon_smile.gif
Jejku jaka duża. Rodziłaś w Irlandii? Jak wrażenia po szpitalu?

Foteczke wklej maleńkiej.
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post czw, 09 paź 2008 - 23:39
Post #87

CYTAT(kasiakli @ Wed, 08 Oct 2008 - 15:43) *
witam goraco!
nie zagladalam tu dlugi czas icon_redface.gif
w miedzy czasie urodzilam sliczna, zdrowa, duza (4230) coreczke
widze ze pomalu cos tu sie dzieje i fajnie.
goraco pozdrawiam i sciskam


Ogromne gratulacje !!!


Witam małą poleczke na Zielonej Wyspie icon_smile.gif
Jejku jaka duża. Rodziłaś w Irlandii? Jak wrażenia po szpitalu?

Foteczke wklej maleńkiej.

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
pią, 10 paź 2008 - 10:55
CYTAT
urodzilam sliczna, zdrowa, duza (4230) coreczke


No to gratulacje icon_smile.gif))) niech się zdrowo chowa młoda dama icon_smile.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post pią, 10 paź 2008 - 10:55
Post #88

CYTAT
urodzilam sliczna, zdrowa, duza (4230) coreczke


No to gratulacje icon_smile.gif))) niech się zdrowo chowa młoda dama icon_smile.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

kasiakli
pią, 10 paź 2008 - 12:09
witam w deszczowy poranek ognisko.gif
rodzilam w Irlandii.porod wspominam bardzo dobrze, sam pobyt juz troche mniej, ale i tak nie ma w sumie na co narzekac 06.gif
pozdrawiam
kasiakli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 06 sie 08 - 15:14
SkÄ…d: co.Wexford
Nr użytkownika: 21,073




post pią, 10 paź 2008 - 12:09
Post #89

witam w deszczowy poranek ognisko.gif
rodzilam w Irlandii.porod wspominam bardzo dobrze, sam pobyt juz troche mniej, ale i tak nie ma w sumie na co narzekac 06.gif
pozdrawiam

--------------------

beata_77
nie, 12 paź 2008 - 09:21
Kasiu najważniejsze żeby maleńka zdrowo się chowała i Ty żebyś sie wysypiała. Nabieraj sił i zaglądaj do nas icon_smile.gif

Witam w SÅ‚oneczny poranek.

Ja to jestem szczęśliwa, bo w końcu mamy autko i zwiedzamy nasze piękne hrabstwo. Wczoraj byliśmy nad oceanem z męża prababcią. mała się wyszalała, zbierała kamyki, było tak ciepło tak przyjemnie... super.
Gośći już odwieźliśmy na lotnisko. Miło było ale się skończyło.

Na lotnisku byliśmy świadkami sceny. Mama z synkiem leciała do Polski a tatuś został w Irlandii. Jak ten chłopczyk płakał 41.gif , na całe lotnisko krzyczał "tata....tata". Aż się popłakałam. Zagadnęliśmy do niego (taty) i dowiedzieliśmy się, że do końca roku synek zostanie z mamą w Polsce. Jaki to był przykry widok, to pewno sobie wyobrażacie 41.gif ....

Miłego Dnia życzę icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 12 paź 2008 - 09:21
Post #90

Kasiu najważniejsze żeby maleńka zdrowo się chowała i Ty żebyś sie wysypiała. Nabieraj sił i zaglądaj do nas icon_smile.gif

Witam w SÅ‚oneczny poranek.

Ja to jestem szczęśliwa, bo w końcu mamy autko i zwiedzamy nasze piękne hrabstwo. Wczoraj byliśmy nad oceanem z męża prababcią. mała się wyszalała, zbierała kamyki, było tak ciepło tak przyjemnie... super.
Gośći już odwieźliśmy na lotnisko. Miło było ale się skończyło.

Na lotnisku byliśmy świadkami sceny. Mama z synkiem leciała do Polski a tatuś został w Irlandii. Jak ten chłopczyk płakał 41.gif , na całe lotnisko krzyczał "tata....tata". Aż się popłakałam. Zagadnęliśmy do niego (taty) i dowiedzieliśmy się, że do końca roku synek zostanie z mamą w Polsce. Jaki to był przykry widok, to pewno sobie wyobrażacie 41.gif ....

Miłego Dnia życzę icon_smile.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
nie, 12 paź 2008 - 09:27
Z pewnością przykry ... icon_sad.gif

Dziś piękna pogoda więc może też pozwiedzamy troszkę świat icon_smile.gif Młode chce znów do labiryntu więc może może ... mnie tam do oceanarium w Twojej okolicy ciągnie, benato icon_smile.gif Byłaś może? Warto się przejechać ?
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post nie, 12 paź 2008 - 09:27
Post #91

Z pewnością przykry ... icon_sad.gif

Dziś piękna pogoda więc może też pozwiedzamy troszkę świat icon_smile.gif Młode chce znów do labiryntu więc może może ... mnie tam do oceanarium w Twojej okolicy ciągnie, benato icon_smile.gif Byłaś może? Warto się przejechać ?

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

martucha77
nie, 12 paź 2008 - 09:38
Sama kiedyś byłam uczestnikiem takiej sceny...
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post nie, 12 paź 2008 - 09:38
Post #92

Sama kiedyś byłam uczestnikiem takiej sceny...

--------------------



beata_77
pon, 13 paź 2008 - 01:03
CYTAT(mama_wolfa @ Sun, 12 Oct 2008 - 08:27) *
, benato icon_smile.gif Byłaś może? Warto się przejechać ?


Nie była. Kurka wodna. Pod nosem mamy baseny AQUADOM i jeszcze nie byłam icon_evil.gif Cięzko mi wyciągnąć mojego m z domu. W tym tygodniu nie popuszczę !!!!

beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post pon, 13 paź 2008 - 01:03
Post #93

CYTAT(mama_wolfa @ Sun, 12 Oct 2008 - 08:27) *
, benato icon_smile.gif Byłaś może? Warto się przejechać ?


Nie była. Kurka wodna. Pod nosem mamy baseny AQUADOM i jeszcze nie byłam icon_evil.gif Cięzko mi wyciągnąć mojego m z domu. W tym tygodniu nie popuszczę !!!!



--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
MałaGosia

Go??







post pon, 13 paź 2008 - 13:15
Post #94

Dziewczyny od jutra zaczyna sie wyprzedaz w Mothercare. U nas w centrum handlowym sie (Dublin) reklamowali, ze jutro o 9:30 sie zaczyna. Podejrzewam ze wyprzedaz bedzie we wszystkich sklepach. 01.gif
mama_wolfa
pon, 13 paź 2008 - 19:14
to jak już o tym to debenhams ma wyprzedaż 70% ... ale nie wiem czy w RoI icon_smile.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post pon, 13 paź 2008 - 19:14
Post #95

to jak już o tym to debenhams ma wyprzedaż 70% ... ale nie wiem czy w RoI icon_smile.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

beata_77
śro, 15 paź 2008 - 21:45
Ojej a ja musze się pochwalić icon_smile.gif Dostałam decyzję o przyznaniu Child benefit icon_smile.gif
Oni to płacą alfabetycznie czy jednego dnia w miesiącu? napiszcie proszę...

A mu nas nic nie wyprzedają 32.gif Co i rusz w adamsie jakies małe promocje...


Jutro idę... tzn jadę 06.gif ,bo mam autko w końcu 06.gif oglądać domek. Tzn trzy domki. Jeden bliźniak, i dwa w szeregowej zabudowie icon_smile.gif Trzymajcie kciuki o 15:30.... Kurcze nawet nie ma ich w internecie. Byście mi pomogły dokonać wyboru.


I kupiłam pochłaniacz wilgoci na prąd. W godzinę zebrał z pokoiku 4x3 m pół litra wody... Powietrze całkiem inne, ale ciemno mam tu w tej norze. Ceny lecą na łeb na szyję, trzeba to wykorzystać...icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 15 paź 2008 - 21:45
Post #96

Ojej a ja musze się pochwalić icon_smile.gif Dostałam decyzję o przyznaniu Child benefit icon_smile.gif
Oni to płacą alfabetycznie czy jednego dnia w miesiącu? napiszcie proszę...

A mu nas nic nie wyprzedają 32.gif Co i rusz w adamsie jakies małe promocje...


Jutro idę... tzn jadę 06.gif ,bo mam autko w końcu 06.gif oglądać domek. Tzn trzy domki. Jeden bliźniak, i dwa w szeregowej zabudowie icon_smile.gif Trzymajcie kciuki o 15:30.... Kurcze nawet nie ma ich w internecie. Byście mi pomogły dokonać wyboru.


I kupiłam pochłaniacz wilgoci na prąd. W godzinę zebrał z pokoiku 4x3 m pół litra wody... Powietrze całkiem inne, ale ciemno mam tu w tej norze. Ceny lecą na łeb na szyję, trzeba to wykorzystać...icon_smile.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
czw, 16 paź 2008 - 12:16
Ceny domów będą spadać. Jeszcze przynajmniej rok. Pewnie o jakieś 20% jeszcze ... jak nie wiecej.

Daj znać jakie te domki icon_smile.gif))
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post czw, 16 paź 2008 - 12:16
Post #97

Ceny domów będą spadać. Jeszcze przynajmniej rok. Pewnie o jakieś 20% jeszcze ... jak nie wiecej.

Daj znać jakie te domki icon_smile.gif))

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

beata_77
pią, 17 paź 2008 - 01:12
No wybrałam, całkiem całkiem. Bynajmniej jak weszliśmy do domku to nie było czuć żadnych dziwnych zapachów, chatka ciepła icon_smile.gif 3 sypialnie (2 double) salon jadajnia kuchnia. Piętrowa ... mozna montowac bramki....
Front - beton, za domem - mały kawałek betonu 04.gif O kurcze fajnie napisałam. Nie zrobiłam fotek, bo wzięłam aparat bez baterii 04.gif . Ale dość ładne. Pan z agencji jeszcze obnizył cenę czyli za miesiąc 575 euro. To tanio jak na Tralee owskie warunki mieszkaniowe icon_smile.gif Dla przykładu tutaj bez słońca przez cały dzień (mało go jest ale jak świeci to mogłoby chociaż zajrzeć) dwie sypialnie jedna double maleńka kuchnia salon na pierwszym piętrze (ciasna klatka) i widoki na mury sklepów od tyłu widzianych na dodatek przez kraty w oknach... gdzie codziennie latają z koszami na śmieci i wózkami z towarem.... i tak dużo jeszcze wymieniać..... i za to coś płacimy 135 tygodniowo. jak liczyć 4 tyg na miesiąc to 540. No pomijam fakt, że płacąc miesięcznie a nie tygodniowo jeden miesiąc mieszkam za darmo icon_smile.gif

Miałam chęć na inne. Podobało mi sie położenie, ale domek (bliźniak) też piętrowy, słabo wyposażony, umeblowanie praktycznie żadno, zimno i ogólne wrażenie do doopy.

Z oglądania trzeciego domku zrezygnowaliśmy, bo mała już miała mdłości icon_sad.gif

Ale wydaje mnie się, że tam nam będzie dobrze icon_smile.gif
Przeprowadzka za dwa tygodnie icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post pią, 17 paź 2008 - 01:12
Post #98

No wybrałam, całkiem całkiem. Bynajmniej jak weszliśmy do domku to nie było czuć żadnych dziwnych zapachów, chatka ciepła icon_smile.gif 3 sypialnie (2 double) salon jadajnia kuchnia. Piętrowa ... mozna montowac bramki....
Front - beton, za domem - mały kawałek betonu 04.gif O kurcze fajnie napisałam. Nie zrobiłam fotek, bo wzięłam aparat bez baterii 04.gif . Ale dość ładne. Pan z agencji jeszcze obnizył cenę czyli za miesiąc 575 euro. To tanio jak na Tralee owskie warunki mieszkaniowe icon_smile.gif Dla przykładu tutaj bez słońca przez cały dzień (mało go jest ale jak świeci to mogłoby chociaż zajrzeć) dwie sypialnie jedna double maleńka kuchnia salon na pierwszym piętrze (ciasna klatka) i widoki na mury sklepów od tyłu widzianych na dodatek przez kraty w oknach... gdzie codziennie latają z koszami na śmieci i wózkami z towarem.... i tak dużo jeszcze wymieniać..... i za to coś płacimy 135 tygodniowo. jak liczyć 4 tyg na miesiąc to 540. No pomijam fakt, że płacąc miesięcznie a nie tygodniowo jeden miesiąc mieszkam za darmo icon_smile.gif

Miałam chęć na inne. Podobało mi sie położenie, ale domek (bliźniak) też piętrowy, słabo wyposażony, umeblowanie praktycznie żadno, zimno i ogólne wrażenie do doopy.

Z oglądania trzeciego domku zrezygnowaliśmy, bo mała już miała mdłości icon_sad.gif

Ale wydaje mnie się, że tam nam będzie dobrze icon_smile.gif
Przeprowadzka za dwa tygodnie icon_smile.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
MałaGosia

Go??







post pią, 17 paź 2008 - 10:57
Post #99

No to fajnie, ze udalo wam sie cos znalezc dla siebie. A oplata za miesciac jest smiesnzie niska w porownaniu z cenami w Dublinie icon_smile.gif. Kurcze jak my bysmy chcieli tyle placic . 32.gif Oby sie wam tam dobrze mieszkalo icon_smile.gif
mama_wolfa
pią, 17 paź 2008 - 11:22
Benata icon_smile.gif Super icon_smile.gif Płacisz przyzwoicie a jak warunki dobre to super icon_smile.gif Jak tylko będziesz mogła daj zdjęcia icon_smile.gif No i ... miłego pakowania się icon_smile.gif Ja teraz to nawet nie chcę myśleć o dniu kiedy przyjdzie mi się przeprowadzić icon_razz.gif Chyba wynajmiemy firmę z tirem bo inaczej to będzie klapa icon_smile.gif
Podaj nowy adres to jakiś gadżet na parapetówkę wyślę icon_smile.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post pią, 17 paź 2008 - 11:22
Post #100

Benata icon_smile.gif Super icon_smile.gif Płacisz przyzwoicie a jak warunki dobre to super icon_smile.gif Jak tylko będziesz mogła daj zdjęcia icon_smile.gif No i ... miłego pakowania się icon_smile.gif Ja teraz to nawet nie chcę myśleć o dniu kiedy przyjdzie mi się przeprowadzić icon_razz.gif Chyba wynajmiemy firmę z tirem bo inaczej to będzie klapa icon_smile.gif
Podaj nowy adres to jakiś gadżet na parapetówkę wyślę icon_smile.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

> Mamy z Irlandi.
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 00:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama