Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
93 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

A gdzie maluchy z CZERWCA 2005?

> 
Malgood
nie, 09 wrz 2007 - 21:05
hej hej!!
jest tu jeszcze ktoÅ›??
cos nam ostatnio watek podupadł 32.gif .
Dziewczyny odezwijcie sie!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post nie, 09 wrz 2007 - 21:05
Post #61

hej hej!!
jest tu jeszcze ktoÅ›??
cos nam ostatnio watek podupadł 32.gif .
Dziewczyny odezwijcie sie!

--------------------


justapl
nie, 09 wrz 2007 - 21:11
a no jesteśmy
też myślałam żeby wątek pobudzić

u nas wporządku , mały coraz bardziej rozgadany , niechce obciać włosów a mu sie loki kręcą
musimy sie wybrac do okulisty bo załważyłam że oczko mruży

kupiłam mu buty , a jemu sie nie spodobały , widocznie nie wjego guście 08.gif i musze znowu wymienić , chyba na takie same jak mniał tylko może wieksze

jaki rozmiar Wojtuś nosi , bo mój 24
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post nie, 09 wrz 2007 - 21:11
Post #62

a no jesteśmy
też myślałam żeby wątek pobudzić

u nas wporządku , mały coraz bardziej rozgadany , niechce obciać włosów a mu sie loki kręcą
musimy sie wybrac do okulisty bo załważyłam że oczko mruży

kupiłam mu buty , a jemu sie nie spodobały , widocznie nie wjego guście 08.gif i musze znowu wymienić , chyba na takie same jak mniał tylko może wieksze

jaki rozmiar Wojtuś nosi , bo mój 24

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
pon, 10 wrz 2007 - 10:22
witam!!

Wojtek ma rozmiar 25 - ma tam lekki zapas.

A z tymi butami to mamy podobnie. Babcia mu kupiła sandałki i w końcu lato minęło a Wojtek ich ani razu nie założył. Nie podobały mu się i już. A lato przechodził w takich zwukłych szmaciakach za 10 zł. No i jak tu dziecku dogodzić??

Nas też czeka wizyta u fryzjera - pierwsza zresztą. Na szczęście sąsiadka jest fryzjerką i chyba do niej uderzymy. O wizycie w salonie fryzjerskim ta raczej nawet nie myślę - nie wyorażam sobie nawet tego wrzasku. A tak Wojtek panią zna to może da się obciąć???

Pozdrawiam!!!

Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pon, 10 wrz 2007 - 10:22
Post #63

witam!!

Wojtek ma rozmiar 25 - ma tam lekki zapas.

A z tymi butami to mamy podobnie. Babcia mu kupiła sandałki i w końcu lato minęło a Wojtek ich ani razu nie założył. Nie podobały mu się i już. A lato przechodził w takich zwukłych szmaciakach za 10 zł. No i jak tu dziecku dogodzić??

Nas też czeka wizyta u fryzjera - pierwsza zresztą. Na szczęście sąsiadka jest fryzjerką i chyba do niej uderzymy. O wizycie w salonie fryzjerskim ta raczej nawet nie myślę - nie wyorażam sobie nawet tego wrzasku. A tak Wojtek panią zna to może da się obciąć???

Pozdrawiam!!!



--------------------


emilka231
śro, 19 wrz 2007 - 12:03
witam.i ja zapisuje sie do tego forum.moja olenka urodzila sie 16.06.2005
pozdrawiam wszyskie czerwcowe maluchy i ich mamy
emilka231


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 334
Dołączył: nie, 16 wrz 07 - 12:56
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 16,206




post śro, 19 wrz 2007 - 12:03
Post #64

witam.i ja zapisuje sie do tego forum.moja olenka urodzila sie 16.06.2005
pozdrawiam wszyskie czerwcowe maluchy i ich mamy

--------------------





------------
aniolek 15.09.2007
justapl
śro, 19 wrz 2007 - 15:37
EMILKA231 Witamy i pozdrawiamy
prośimy o czynny udział w podtrzymywanie wątku
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post śro, 19 wrz 2007 - 15:37
Post #65

EMILKA231 Witamy i pozdrawiamy
prośimy o czynny udział w podtrzymywanie wątku

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
śro, 19 wrz 2007 - 21:16
witamy Emilkę i Oleńkę!
Fajnie,ze ktoś nowy do nas dołączył bo ostatnio nasz wątek kuleje. Mam nadzieje, że wspólnie go jakoś rozruszamy .
Pozdrawiam!!



Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post śro, 19 wrz 2007 - 21:16
Post #66

witamy Emilkę i Oleńkę!
Fajnie,ze ktoś nowy do nas dołączył bo ostatnio nasz wątek kuleje. Mam nadzieje, że wspólnie go jakoś rozruszamy .
Pozdrawiam!!





--------------------


justapl
pon, 01 paź 2007 - 11:57
coś temat na dół poleciał , to trzeba go troche podciągnąć


ałaśnie siedze w centrum domowej wojny o czerwony samochodzik bez kółka
ciekawe czego w sklepach nie ;atwo kupić dwie takie same zabawki
i teraz co mam zrobić , wyrwac kó;ko z drugiego 08.gif

Maciek coś sie ostatnio rozgadany zrobił , szkoda tylko że zamiast mówić do mnie mamo bówi toto 03.gif
dzisaij był z bratem w przedszkolu , i bardzo mu sie podobało i juz widze krzyk jak bedziemy brata odprowadzać od środy , szkoda że przedszkole u nas od 3c lat ,
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post pon, 01 paź 2007 - 11:57
Post #67

coś temat na dół poleciał , to trzeba go troche podciągnąć


ałaśnie siedze w centrum domowej wojny o czerwony samochodzik bez kółka
ciekawe czego w sklepach nie ;atwo kupić dwie takie same zabawki
i teraz co mam zrobić , wyrwac kó;ko z drugiego 08.gif

Maciek coś sie ostatnio rozgadany zrobił , szkoda tylko że zamiast mówić do mnie mamo bówi toto 03.gif
dzisaij był z bratem w przedszkolu , i bardzo mu sie podobało i juz widze krzyk jak bedziemy brata odprowadzać od środy , szkoda że przedszkole u nas od 3c lat ,

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
pon, 01 paź 2007 - 17:16
cześć!!

Wojtek też anwija jak szalony, ku naszej uciesze bo jak czasami cos palnie to się skręcamy ze śmiechu 06.gif

Tak mnie ostatnio to dręczy i się zapytam
w jakim stopniu wasze dzieciaki sa samodzielne??
chodzi mi głównie o ubieranie sie, czy samodzielne jedzenie

U nas ubieranie to tylko przez mamÄ™, rozebrac to
toże by i się umial ale oczywiście się nie chce

a samodzielne jedzenie Å‚yzkÄ… czy widelcem to kompletna klapa

jak jest u was???
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 17:16
Post #68

cześć!!

Wojtek też anwija jak szalony, ku naszej uciesze bo jak czasami cos palnie to się skręcamy ze śmiechu 06.gif

Tak mnie ostatnio to dręczy i się zapytam
w jakim stopniu wasze dzieciaki sa samodzielne??
chodzi mi głównie o ubieranie sie, czy samodzielne jedzenie

U nas ubieranie to tylko przez mamÄ™, rozebrac to
toże by i się umial ale oczywiście się nie chce

a samodzielne jedzenie Å‚yzkÄ… czy widelcem to kompletna klapa

jak jest u was???

--------------------


justapl
pon, 01 paź 2007 - 19:10
a wiec ubieranie , przez mame z rozbieraniem troche lepiej tz . skarpetki buty
jedzenie sam tylko i wyłoncznie odkąd skonczył rok , ale to pewnie dlatego ze ma starszego braata i robi to co i on
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post pon, 01 paź 2007 - 19:10
Post #69

a wiec ubieranie , przez mame z rozbieraniem troche lepiej tz . skarpetki buty
jedzenie sam tylko i wyłoncznie odkąd skonczył rok , ale to pewnie dlatego ze ma starszego braata i robi to co i on

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
wto, 02 paź 2007 - 08:35
Tak mnie to naszło odnośnie tego przedszkola. Chcemy Wojtka posłać od września przyszłego roku.
No i własnie taki 3 latek, musi byc teoretycznie samodzielny. Sam chodzi do toalety - a tu dużo trzeba umieć!! Jedzenie łyzką i widelcem też musi mieć opanowane. Ubieranie się na wyjścia na dwór.
I jeszcze wiele mozna by wymieniac.
Mamy przed sobą jeszcze prawie rok i mam nadzieje, że Wojtek tego wszystkiego zdąży się nauczyć.
No ale z tym jedzenim to nie wiem jak go zachęcic do samodzielnego jedzenia. Ma nowy talerz, sztućce ale sam jeść nie chce. Z tym co można złapac do ręki i się nie zbrudzić jest ok. Tu sobie radzi znakomicie. No ale obiadu to raczej rękoma nie zje. Może gdyby jadł obiad razem z nami...
Ale Wojtek ma po południu spanko - spi od 14 do 17 a czasami dłużej. O 13 daję mu zupkę. A my o 15 jak wszyscy wracają z pracy mamy obiad. I czekanie na niego z obiadem odpada.
Pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post wto, 02 paź 2007 - 08:35
Post #70

Tak mnie to naszło odnośnie tego przedszkola. Chcemy Wojtka posłać od września przyszłego roku.
No i własnie taki 3 latek, musi byc teoretycznie samodzielny. Sam chodzi do toalety - a tu dużo trzeba umieć!! Jedzenie łyzką i widelcem też musi mieć opanowane. Ubieranie się na wyjścia na dwór.
I jeszcze wiele mozna by wymieniac.
Mamy przed sobą jeszcze prawie rok i mam nadzieje, że Wojtek tego wszystkiego zdąży się nauczyć.
No ale z tym jedzenim to nie wiem jak go zachęcic do samodzielnego jedzenia. Ma nowy talerz, sztućce ale sam jeść nie chce. Z tym co można złapac do ręki i się nie zbrudzić jest ok. Tu sobie radzi znakomicie. No ale obiadu to raczej rękoma nie zje. Może gdyby jadł obiad razem z nami...
Ale Wojtek ma po południu spanko - spi od 14 do 17 a czasami dłużej. O 13 daję mu zupkę. A my o 15 jak wszyscy wracają z pracy mamy obiad. I czekanie na niego z obiadem odpada.
Pozdrawiam!!

--------------------


justapl
wto, 02 paź 2007 - 09:42
a kolacje chociasz ?
problem stanowi to że on som , niechce jeść , czy to że sie jedzeniem pobrudzi?
bo u nas na początku mozna było co najmiej stado kur pod stołem na karmic ,
rok czasu to jeszcze dużo i napewno sie nauczy , najważniejsze to chyba ta toaleta w przedszkolu , zjeśc panie pomogą a j ak bedzie widzial jak inne dzieci jedzą , to sam bedzie próbował

z tego co piszesz to bardzo długo śpi w dzień , Maciek góra godzinna drzemka , ale potem problem z wieczornym zaśnieciem
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post wto, 02 paź 2007 - 09:42
Post #71

a kolacje chociasz ?
problem stanowi to że on som , niechce jeść , czy to że sie jedzeniem pobrudzi?
bo u nas na początku mozna było co najmiej stado kur pod stołem na karmic ,
rok czasu to jeszcze dużo i napewno sie nauczy , najważniejsze to chyba ta toaleta w przedszkolu , zjeśc panie pomogą a j ak bedzie widzial jak inne dzieci jedzą , to sam bedzie próbował

z tego co piszesz to bardzo długo śpi w dzień , Maciek góra godzinna drzemka , ale potem problem z wieczornym zaśnieciem

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
justapl
nie, 07 paź 2007 - 21:24
a my borykaliśmy sie z gorączkom i dopiero kompielw lettniej wodzie zadziałała , co prawda gorączka nie az tak wysoka bo 38 , ale zawsze , a on jeszcze za nic syropów niechce , ale jako.s udało mi sie mu dac coś na goraczke

i tak sobie myśle że to może być angina , zobaczymy jutro , moze tylko przeziebienie
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post nie, 07 paź 2007 - 21:24
Post #72

a my borykaliśmy sie z gorączkom i dopiero kompielw lettniej wodzie zadziałała , co prawda gorączka nie az tak wysoka bo 38 , ale zawsze , a on jeszcze za nic syropów niechce , ale jako.s udało mi sie mu dac coś na goraczke

i tak sobie myśle że to może być angina , zobaczymy jutro , moze tylko przeziebienie

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
pon, 08 paź 2007 - 08:24
cześć!
no u nas problem dotyczy wyłacznie obiadów. Bo sniadania i kolacje typu kanapki czy parówka itd. zjada sam. Danonka czy jogutr tez sam łyżeczką zjada. Czyli daje sobie radę tylko straszny z niego leniuch i po co sie ma meczyć z zupa czy drugim daniem skoro mama da i już. A jak mama nie da to nie zje wcale. Ech może faktycznie jak juz bedzie w przedszkolu to sam sie nauczy podpatrujac inne dzieci.

Z tym popołudniowym spaniem to Wojtek rekordy bije. spi po 3 a nawet mu się zdarza i po 4 godziny. A spróbój go tylko obudzić - jakby potwór w niego właził. Potem jest marudny, płaczliwy i ogólnie nie do zycia. A potem bryka do 12 w nocy.

My jak narazie zdrowi. Odpukac. Niestety taką mamy teraz pogodę że o przeziebienie nietrudno. Daję Wojtkowi witaminy Multi sanostol ( to te co są w tych cukierkach niemieckich) - jedyne jakie mu smakują. Takze na pewno też to trochę pomaga.
Dużo zdrówka życzę i pozdrawiam!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pon, 08 paź 2007 - 08:24
Post #73

cześć!
no u nas problem dotyczy wyłacznie obiadów. Bo sniadania i kolacje typu kanapki czy parówka itd. zjada sam. Danonka czy jogutr tez sam łyżeczką zjada. Czyli daje sobie radę tylko straszny z niego leniuch i po co sie ma meczyć z zupa czy drugim daniem skoro mama da i już. A jak mama nie da to nie zje wcale. Ech może faktycznie jak juz bedzie w przedszkolu to sam sie nauczy podpatrujac inne dzieci.

Z tym popołudniowym spaniem to Wojtek rekordy bije. spi po 3 a nawet mu się zdarza i po 4 godziny. A spróbój go tylko obudzić - jakby potwór w niego właził. Potem jest marudny, płaczliwy i ogólnie nie do zycia. A potem bryka do 12 w nocy.

My jak narazie zdrowi. Odpukac. Niestety taką mamy teraz pogodę że o przeziebienie nietrudno. Daję Wojtkowi witaminy Multi sanostol ( to te co są w tych cukierkach niemieckich) - jedyne jakie mu smakują. Takze na pewno też to trochę pomaga.
Dużo zdrówka życzę i pozdrawiam!

--------------------


justapl
wto, 09 paź 2007 - 16:30
bylismy u lekarza i mamy zapalenie krtani i kolwejny antybiotyk t 13.gif
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post wto, 09 paź 2007 - 16:30
Post #74

bylismy u lekarza i mamy zapalenie krtani i kolwejny antybiotyk t 13.gif

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
śro, 10 paź 2007 - 17:40
qurcze, ale sie wam choróbsko przyplatało 13.gif
A jaki macie antybiotyk - syrop czy zastrzyki? Bo pisałaś że małemu ciezko wcisnąć syrop.
Pozdrawiam i życze dużo zdrówka!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post śro, 10 paź 2007 - 17:40
Post #75

qurcze, ale sie wam choróbsko przyplatało 13.gif
A jaki macie antybiotyk - syrop czy zastrzyki? Bo pisałaś że małemu ciezko wcisnąć syrop.
Pozdrawiam i życze dużo zdrówka!

--------------------


justapl
śro, 10 paź 2007 - 19:10
a dziękujemy
dzisiaj juz jest lepiej , dostał Klacid w syropie podaje mu potroche strzykawką i jakoś wchodzi , troszke popłacze ale lepiej niz kiedyś

Ten post edytował justapl śro, 10 paź 2007 - 19:11
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post śro, 10 paź 2007 - 19:10
Post #76

a dziękujemy
dzisiaj juz jest lepiej , dostał Klacid w syropie podaje mu potroche strzykawką i jakoś wchodzi , troszke popłacze ale lepiej niz kiedyś

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
pią, 12 paź 2007 - 10:05
Klacit - o to my też przerabialiśmy. I też podawłam strzykawką - porcję dzieliłam na 3 i tak po trochę mu wciskałam.
Wygląda na to, że tylko we dwie tu zostałyśmy!
Dziewczyny, jeżeli tu zaglądacie - napiszcie coś!!
Pozdrawiam!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pią, 12 paź 2007 - 10:05
Post #77

Klacit - o to my też przerabialiśmy. I też podawłam strzykawką - porcję dzieliłam na 3 i tak po trochę mu wciskałam.
Wygląda na to, że tylko we dwie tu zostałyśmy!
Dziewczyny, jeżeli tu zaglądacie - napiszcie coś!!
Pozdrawiam!

--------------------


justapl
czw, 18 paź 2007 - 09:48
udało mi sie wkoncu obciąć MAciusiowi włoski , w końcu wygląda jak chłopczyk i taki jakiś okrąglejszy na buzi
08.gif
gadzina mała nie chce spac , płacze po nocach tak jakby go brzuszek bolał , a wdzień sie na nic nie skarży
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post czw, 18 paź 2007 - 09:48
Post #78

udało mi sie wkoncu obciąć MAciusiowi włoski , w końcu wygląda jak chłopczyk i taki jakiś okrąglejszy na buzi
08.gif
gadzina mała nie chce spac , płacze po nocach tak jakby go brzuszek bolał , a wdzień sie na nic nie skarży

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
pią, 19 paź 2007 - 14:02
nam juz trochę czasu upłynęło od strzyżenia i włoski mu się jakieś mocniejsze zrobiły. Niedługo trzeba będzie znowu sasiadkę zaprosić.
Wojtek na szczęscie noce przesypia bez problemu. Za to w tym popołudniowym spaniu, cos strasznie przezywa, płacze przez sen. Cos go dręczy - może jakieś zęby wychodzą - muszę mu do paszczy zajrzeć.
Uzywasz jeszcze pieluch? Ja musze mu zakładac do spania - bez pieluchy się nie da. Zlałby się aż po pachy. Kupe też wali w pieluchę. A robił do nocnika - nagle coś mu się odwidziało i nie zrobi w nocnik. Zawsze wykorzysta moment kiedy ma pieluche i wtedy sie załatwia. Musze to chyba przeczekać - bo brak mi pomysłu jak temu zaradzić.
Pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pią, 19 paź 2007 - 14:02
Post #79

nam juz trochę czasu upłynęło od strzyżenia i włoski mu się jakieś mocniejsze zrobiły. Niedługo trzeba będzie znowu sasiadkę zaprosić.
Wojtek na szczęscie noce przesypia bez problemu. Za to w tym popołudniowym spaniu, cos strasznie przezywa, płacze przez sen. Cos go dręczy - może jakieś zęby wychodzą - muszę mu do paszczy zajrzeć.
Uzywasz jeszcze pieluch? Ja musze mu zakładac do spania - bez pieluchy się nie da. Zlałby się aż po pachy. Kupe też wali w pieluchę. A robił do nocnika - nagle coś mu się odwidziało i nie zrobi w nocnik. Zawsze wykorzysta moment kiedy ma pieluche i wtedy sie załatwia. Musze to chyba przeczekać - bo brak mi pomysłu jak temu zaradzić.
Pozdrawiam!!

--------------------


justapl
pią, 19 paź 2007 - 15:41
my z pieluch na noc kożystamy i na dłuższe wyprawy w zimne dni na dwór
na nocnik tez niechce siadać , sika na stojaco i kupy w niego raczej nie zrobi , ale sie nauczy , starszy sie nauczył to on też
przeciez niebęde dziecka na siłe na nocniku przytrzymywać , starszy kupe zaczoł robic też póżno , zawsze chował sie gdzieś pokątach i myślałam juz ze sie nigdy nie nauczy , ale sie udało
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post pią, 19 paź 2007 - 15:41
Post #80

my z pieluch na noc kożystamy i na dłuższe wyprawy w zimne dni na dwór
na nocnik tez niechce siadać , sika na stojaco i kupy w niego raczej nie zrobi , ale sie nauczy , starszy sie nauczył to on też
przeciez niebęde dziecka na siłe na nocniku przytrzymywać , starszy kupe zaczoł robic też póżno , zawsze chował sie gdzieś pokątach i myślałam juz ze sie nigdy nie nauczy , ale sie udało

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
> A gdzie maluchy z CZERWCA 2005?
Start new topic
Reply to this topic
93 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 13:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama