Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
50 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Grudzień 2005 (część 2)

> 
Libi
pon, 04 gru 2006 - 18:01
Faktycznie Kajka mało zagląda. Ale ślę uściski dla PIotrusia icon_biggrin.gif

Ostatnio tak sobie pomysłałam, że nas grudniówek nie jest dużo i musimy jakoś trzymać się razem icon_biggrin.gif

Zuzia też przybija piatkę icon_lol.gif

Izabelko przy mężu łatwiej icon_biggrin.gif Usypia Zuzię, gotuje i wogóle fajnie jest icon_biggrin.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 18:01
Post #81

Faktycznie Kajka mało zagląda. Ale ślę uściski dla PIotrusia icon_biggrin.gif

Ostatnio tak sobie pomysłałam, że nas grudniówek nie jest dużo i musimy jakoś trzymać się razem icon_biggrin.gif

Zuzia też przybija piatkę icon_lol.gif

Izabelko przy mężu łatwiej icon_biggrin.gif Usypia Zuzię, gotuje i wogóle fajnie jest icon_biggrin.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
moonkia
pon, 04 gru 2006 - 21:46
agab opowiedz mi prosze o tych papciochach postepowych wink.gif

M dzis zaliczyla konkretnego guza

i....

Tubis spowodowal ze plakala sekund 5 .....
jelsi sie bedzie sprawdzal zawsze w takich sytuacjach to jest wart tych pieniedzy

mamy wielka buuuuuuuuuuuuuuuuulwe na czole icon_confused.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 21:46
Post #82

agab opowiedz mi prosze o tych papciochach postepowych wink.gif

M dzis zaliczyla konkretnego guza

i....

Tubis spowodowal ze plakala sekund 5 .....
jelsi sie bedzie sprawdzal zawsze w takich sytuacjach to jest wart tych pieniedzy

mamy wielka buuuuuuuuuuuuuuuuulwe na czole icon_confused.gif

--------------------
Libi
pon, 04 gru 2006 - 21:59
Biedna Marynia icon_sad.gif Zuzia też się rozbija icon_rolleyes.gif Wczoraj zderzyła sie z futryną icon_sad.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 21:59
Post #83

Biedna Marynia icon_sad.gif Zuzia też się rozbija icon_rolleyes.gif Wczoraj zderzyła sie z futryną icon_sad.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
moonkia
pon, 04 gru 2006 - 22:02
Libi ale moj łósiu jesio nie chodzi, nawet nie chce myslec co bedzie jak zacznie icon_cry.gif

przeciez kurde jej nie uwiaze do kaloryfera, a tez nie moge non stop za nia czlapac ...
najgorsze jest to ze nawet jak siedze przy niej i odwroce glowe na chwile to ona i tak potrafi w tym momencie rabnac o cos
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:02
Post #84

Libi ale moj łósiu jesio nie chodzi, nawet nie chce myslec co bedzie jak zacznie icon_cry.gif

przeciez kurde jej nie uwiaze do kaloryfera, a tez nie moge non stop za nia czlapac ...
najgorsze jest to ze nawet jak siedze przy niej i odwroce glowe na chwile to ona i tak potrafi w tym momencie rabnac o cos

--------------------
Libi
pon, 04 gru 2006 - 22:10
NIestety te nasze dzieciaczki biedne porozbijają się troszkę zanim będą uważać na siebie icon_rolleyes.gif
Pamiętam, źe Szymon wogóle się nie rozbijał, był bardzo ostrożńy.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:10
Post #85

NIestety te nasze dzieciaczki biedne porozbijają się troszkę zanim będą uważać na siebie icon_rolleyes.gif
Pamiętam, źe Szymon wogóle się nie rozbijał, był bardzo ostrożńy.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
moonkia
pon, 04 gru 2006 - 22:12
bo te nasze grudniowe dzieciaczki to baaaaaaaardzo zywiolowe sa
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:12
Post #86

bo te nasze grudniowe dzieciaczki to baaaaaaaardzo zywiolowe sa

--------------------
Libi
pon, 04 gru 2006 - 22:15
ojjjj tak icon_rolleyes.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:15
Post #87

ojjjj tak icon_rolleyes.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Izabelka
pon, 04 gru 2006 - 22:41
Całkowicie się z paniami zgadzam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Wiecie co lubie wieczorki tak po 22 icon_biggrin.gif jaka teraz cisza, spokój..........

mam pytanko czy wy jeszcze miksujecie zupki ?Julka dopiero od paru dni wykazuje większe zainteresowanie jedzeniem które można ugryźć i następnie zjeść icon_smile.gif wcześniej owszem coś ugryzła icon_wink.gif ale wypluwała....
Agab ja też jestem ciekawa co to za papciochy postępowe? icon_smile.gif

Ps . ciekawa jestem czy coś dostane od mojego dużego Mikołaja????
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:41
Post #88

Całkowicie się z paniami zgadzam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Wiecie co lubie wieczorki tak po 22 icon_biggrin.gif jaka teraz cisza, spokój..........

mam pytanko czy wy jeszcze miksujecie zupki ?Julka dopiero od paru dni wykazuje większe zainteresowanie jedzeniem które można ugryźć i następnie zjeść icon_smile.gif wcześniej owszem coś ugryzła icon_wink.gif ale wypluwała....
Agab ja też jestem ciekawa co to za papciochy postępowe? icon_smile.gif

Ps . ciekawa jestem czy coś dostane od mojego dużego Mikołaja????

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

moonkia
pon, 04 gru 2006 - 22:44
my w wiekszosci przypadkow lecim na soiczkach dalej, ale jak daje M cos od nas to nie miksuje, tylko ugniatam widelcem wink.gif
ogorkowa tylko miksuje - w sumienie wiem dlaczego - jakos tak

M konstystencja jakby jest obojetna icon_rolleyes.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:44
Post #89

my w wiekszosci przypadkow lecim na soiczkach dalej, ale jak daje M cos od nas to nie miksuje, tylko ugniatam widelcem wink.gif
ogorkowa tylko miksuje - w sumienie wiem dlaczego - jakos tak

M konstystencja jakby jest obojetna icon_rolleyes.gif

--------------------
Izabelka
pon, 04 gru 2006 - 22:52
czyli spoko icon_biggrin.gif Wyczytałam w książce że należy dziecko do rzucia przyzwyczając, ale jak jak ono bez ząbka do tej pory było icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja Julce zupki gotuje i warzywa to fatycznie niekiedy widelcem rozgniatam ale mięco to miksuje

Moja Jula to nawet z Jogobelli owoce wypluwała do wczoraj icon_biggrin.gif
a dziś żółty ser gryzła i jadła icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:52
Post #90

czyli spoko icon_biggrin.gif Wyczytałam w książce że należy dziecko do rzucia przyzwyczając, ale jak jak ono bez ząbka do tej pory było icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja Julce zupki gotuje i warzywa to fatycznie niekiedy widelcem rozgniatam ale mięco to miksuje

Moja Jula to nawet z Jogobelli owoce wypluwała do wczoraj icon_biggrin.gif
a dziś żółty ser gryzła i jadła icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

moonkia
pon, 04 gru 2006 - 22:54
no!
w koncu teraz to moze bo zebiska sa wink.gif

... no poki co jeden ale zaraz bedzie drugi wink.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:54
Post #91

no!
w koncu teraz to moze bo zebiska sa wink.gif

... no poki co jeden ale zaraz bedzie drugi wink.gif

--------------------
Izabelka
pon, 04 gru 2006 - 22:55
no mam takÄ… nadzieje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:55
Post #92

no mam takÄ… nadzieje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

moonkia
pon, 04 gru 2006 - 22:58
u nas chyba ta opozniona dwojka nieszczesna wylezie w koncu bo jakies takie biale te dziasla sie porobily
a swoja droga, apropo dziasel iz ebow to jutro idziemy do stomatologa... juz mi slabo
ale M ma jakis dziwny osad na gornych jedynkach
szczoteczki, gaziki cuda na kiju... i wciaz jest
lepiej niech jej ktos zagladnie do paszczy!
rozwazam mozliwosc zabrania Tubisia z nami icon_rolleyes.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 22:58
Post #93

u nas chyba ta opozniona dwojka nieszczesna wylezie w koncu bo jakies takie biale te dziasla sie porobily
a swoja droga, apropo dziasel iz ebow to jutro idziemy do stomatologa... juz mi slabo
ale M ma jakis dziwny osad na gornych jedynkach
szczoteczki, gaziki cuda na kiju... i wciaz jest
lepiej niech jej ktos zagladnie do paszczy!
rozwazam mozliwosc zabrania Tubisia z nami icon_rolleyes.gif

--------------------
ewetka
pon, 04 gru 2006 - 23:02
Moja kobita odkąd zabrałam jej cyca, to się pogniewała na jedzenie. Słoiczków nie ruszy- Ostatnio zjada pure ziemniaczane (domowe) z marchewką albo buraczkiem, niestety mięska nie tknie. Za to chętnie je wędlinkę, ale bez pieczywa icon_twisted.gif Ja osiwieję przez to jej jedzenie. Chucherko waży 8 800.
Co do chodzenia - to Maciuś też był bardzo ostrożny i do dzisiaj tak jest. A Ania to strzelec i wszędzie jej pełno; i co ona z nogami wyprawia icon_eek.gif nieługo za uszy je sobie założy. Mąż ostanio w samochodzie, jak zobaczył jaki szpagat w foteliku strzeliła to powiedział: Aniu jeślłi Ty dorośnieś i dalej będziesz takie rzeczy z nogami wyprawiała, to tauś kupi karabin
Ale strzelce tak mają. Moja mama juz wiekowa i otyła, ale rozciągnieta duuuuużo bardziej ode mnie. I zawsze gdzieś po murkach, drabinkach szalała. Do tej pory jej zostało: z Mackiem na placu zabaw z jej tusza po drabinkach latała. W szoku byłam.


Ania woła mama i data(tata), poza tym da (chyba daj), am i niania (może to ma znaczyć Ania), ale wątpię. generralnie to po swojemu krzyczy i piszczy
ewetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,550
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 22:58
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 1,666

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 23:02
Post #94

Moja kobita odkąd zabrałam jej cyca, to się pogniewała na jedzenie. Słoiczków nie ruszy- Ostatnio zjada pure ziemniaczane (domowe) z marchewką albo buraczkiem, niestety mięska nie tknie. Za to chętnie je wędlinkę, ale bez pieczywa icon_twisted.gif Ja osiwieję przez to jej jedzenie. Chucherko waży 8 800.
Co do chodzenia - to Maciuś też był bardzo ostrożny i do dzisiaj tak jest. A Ania to strzelec i wszędzie jej pełno; i co ona z nogami wyprawia icon_eek.gif nieługo za uszy je sobie założy. Mąż ostanio w samochodzie, jak zobaczył jaki szpagat w foteliku strzeliła to powiedział: Aniu jeślłi Ty dorośnieś i dalej będziesz takie rzeczy z nogami wyprawiała, to tauś kupi karabin
Ale strzelce tak mają. Moja mama juz wiekowa i otyła, ale rozciągnieta duuuuużo bardziej ode mnie. I zawsze gdzieś po murkach, drabinkach szalała. Do tej pory jej zostało: z Mackiem na placu zabaw z jej tusza po drabinkach latała. W szoku byłam.


Ania woła mama i data(tata), poza tym da (chyba daj), am i niania (może to ma znaczyć Ania), ale wątpię. generralnie to po swojemu krzyczy i piszczy

--------------------
Ewka z Maciusiem(19-11-2003), AniÄ… (01-12-2005) i OlÄ… (18-08-2007)
Izabelka
pon, 04 gru 2006 - 23:02
Tubisia weź koniecznie, jak ja uspakaja to bierz icon_biggrin.gif


tak szczerze mówiąc to ja dopiero dziś po raz pierwszy obejrzałm całą bajeczke teletubisi icon_rolleyes.gif wcześniej nie uważałam ja za zbyt interesującą i zaraz na coś innego puszczałam , Dziś rano Jula strasznie marudziła i puściłam jej bajeczke i zaczeła patrzeć i się śmiać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 23:02
Post #95

Tubisia weź koniecznie, jak ja uspakaja to bierz icon_biggrin.gif


tak szczerze mówiąc to ja dopiero dziś po raz pierwszy obejrzałm całą bajeczke teletubisi icon_rolleyes.gif wcześniej nie uważałam ja za zbyt interesującą i zaraz na coś innego puszczałam , Dziś rano Jula strasznie marudziła i puściłam jej bajeczke i zaczeła patrzeć i się śmiać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

moonkia
pon, 04 gru 2006 - 23:22
M piszczy z zachwytu jak widzi to sloneczko
i kurcze zaczela mruzyc oczy...
i jak sie smieje to zakrywa czasami buzke raczka...
sporo sie od nich nauczyla icon_rolleyes.gif


sitkarze wrocili
biedni sa
mecza ich i mecza
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 23:22
Post #96

M piszczy z zachwytu jak widzi to sloneczko
i kurcze zaczela mruzyc oczy...
i jak sie smieje to zakrywa czasami buzke raczka...
sporo sie od nich nauczyla icon_rolleyes.gif


sitkarze wrocili
biedni sa
mecza ich i mecza

--------------------
esel
wto, 05 gru 2006 - 08:46
Odnośnie jedzenia to Mati nie musi mieć zmiksowanych zupek i zęby nie były mu potrzebne żeby zjeść bułkę icon_rolleyes.gif Nie wiem jak to robił, ale mając dwie jedynki zjadał plaster szynki w sekundę, dość szybko radził sobie właśnie z bułą i chlebem.Teraz kiedy ma już cztery zęby nie ruszy żadnej wędliny, ani chleba.Za to wykazuje zainteresowanie, Uwaga!, paluszkami słonymi (uwielbia), ogórkami kiszonymi, mandarynkami.Wczoraj wsunął sporą porcję sernika.Tak więc na roczek musi być obowiązkowo serniczek icon_smile.gif

Ewetką, zgadzam się co do tych strzelców wink.gif Mam dwóch w zasięgu ręki, czyli mąż i synuś- żaden nie usiedzi spokojnie na miejscu, no i ten optymizm wink.gif

My Teletubisiów nie oglądamy, raz włączyłam, Mati nie przejawiał specjalnego zainteresowania. Nie mam pojęcia co mu kupić pod choinkę icon_rolleyes.gif
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post wto, 05 gru 2006 - 08:46
Post #97

Odnośnie jedzenia to Mati nie musi mieć zmiksowanych zupek i zęby nie były mu potrzebne żeby zjeść bułkę icon_rolleyes.gif Nie wiem jak to robił, ale mając dwie jedynki zjadał plaster szynki w sekundę, dość szybko radził sobie właśnie z bułą i chlebem.Teraz kiedy ma już cztery zęby nie ruszy żadnej wędliny, ani chleba.Za to wykazuje zainteresowanie, Uwaga!, paluszkami słonymi (uwielbia), ogórkami kiszonymi, mandarynkami.Wczoraj wsunął sporą porcję sernika.Tak więc na roczek musi być obowiązkowo serniczek icon_smile.gif

Ewetką, zgadzam się co do tych strzelców wink.gif Mam dwóch w zasięgu ręki, czyli mąż i synuś- żaden nie usiedzi spokojnie na miejscu, no i ten optymizm wink.gif

My Teletubisiów nie oglądamy, raz włączyłam, Mati nie przejawiał specjalnego zainteresowania. Nie mam pojęcia co mu kupić pod choinkę icon_rolleyes.gif
agab26

Go??







post wto, 05 gru 2006 - 11:23
Post #98

moje dziecię jeśli chodzi o jedzenie to mnie ostatnio zadziwia
dzisiaj zjadła 220 kaszy łyżką, potem musiałam dać jej trochę mojej kanapki teraz zjadła bakusia i było mało więc jeszcze banana kawałek zjadła
zaczeła w dzień więcej jeść jak przestałam jej podawać mleko w nocy i na ranem
ja nadal miksuję bo Oleńka jeszcze sobie nie radzi, jak je bułkę to połyka za duże kawałki

co do kapci postępu to takie małe buty narciarskie sztywne jak cholera
(a cena mnie zabiła) jestem dość sceptycznie nastawiona do tych butów, co lekarz to inna opinia no ale rehabilitant polecał to kupiliśmy
jak tylko zacznie stawiać pierwsze kroczki to kapciochy na nogi,mówił też żeby po dywanie jak najczęściej na boso
na razie skarpety z abs i wszędzie jest jej pełno, wszędzie się wdrapie, wszędzie stanie co będzie potem jak podrepcze icon_wink.gif mam nadzieję że pomogą nam ćwiczenie na równowagę które robimy
tu macie linka do producenta my mamy te różowe
https://www.postep.elblag.pl/pl/?mod=offer&id=1

u nas też chyba będą ząbki Oleńka jest marudka mała,płacze, budziła sie dzisiaj w nocy, rano o 6 miałam mały koncert, wszystko gryzie, ślina cieknie aż sie boję co dalej icon_cry.gif
moonkia
wto, 05 gru 2006 - 13:05
no dobra ciotka
to teraz powiedz ile zpalcilas?icon_wink.gif
i jakie cwiczenia na te rownowage macie?

u stom. bylo ekstra!
opisze pozniej
M spi wiec musze korzystac

w kazdym razie idzie nam opozniona dwojka i trojka

icon_rolleyes.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post wto, 05 gru 2006 - 13:05
Post #99

no dobra ciotka
to teraz powiedz ile zpalcilas?icon_wink.gif
i jakie cwiczenia na te rownowage macie?

u stom. bylo ekstra!
opisze pozniej
M spi wiec musze korzystac

w kazdym razie idzie nam opozniona dwojka i trojka

icon_rolleyes.gif

--------------------
Izabelka
wto, 05 gru 2006 - 13:47
Moonkia jaka opóźniona 2,3 icon_wink.gif icon_biggrin.gif u nas wszystko opóźnione icon_biggrin.gif znaczy zębole.......
Jula juz po obiadku, czekam na Maćka i jedziemy o 15 na angielski....czyli mama 1,5 godz biegania po sklepach w cetrum icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
I tak sobie myśle że powinnam jakis drobiazg kupic od mikołaja dla mężusia icon_biggrin.gif


wiecie co nareszcie poczułam że święta się zbliżaja icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post wto, 05 gru 2006 - 13:47
Post #100

Moonkia jaka opóźniona 2,3 icon_wink.gif icon_biggrin.gif u nas wszystko opóźnione icon_biggrin.gif znaczy zębole.......
Jula juz po obiadku, czekam na Maćka i jedziemy o 15 na angielski....czyli mama 1,5 godz biegania po sklepach w cetrum icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
I tak sobie myśle że powinnam jakis drobiazg kupic od mikołaja dla mężusia icon_biggrin.gif


wiecie co nareszcie poczułam że święta się zbliżaja icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

> GrudzieÅ„ 2005 (część 2)
Start new topic
Reply to this topic
50 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 14:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama