Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ginekolog - położnik w Rzeszowie

> 
asas
śro, 19 sie 2015 - 09:37
Cześć dziewczyny. Szukam ginekologa - położnika z Rzeszowa, który przyjmuje na NFZ. Najlepiej żeby miał dyżury na Rycerskiej icon_smile.gif
Mój obecny gin nie zajmie się moją ciążą, kazał poszukać takiego co ma dyżury w szpitalu (żeby w razie komplikacji mógł szybko zareagować, a nie wypisywać skierowanie do szpitala)

Szukałam w internecie ale oni wszyscy przyjmują prywatnie. To moja I ciąża i nie wiem jak się do tego zabraż. Może ktoś pomoże?
asas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 19 sie 15 - 08:32
Nr użytkownika: 46,272




post śro, 19 sie 2015 - 09:37
Post #1

Cześć dziewczyny. Szukam ginekologa - położnika z Rzeszowa, który przyjmuje na NFZ. Najlepiej żeby miał dyżury na Rycerskiej icon_smile.gif
Mój obecny gin nie zajmie się moją ciążą, kazał poszukać takiego co ma dyżury w szpitalu (żeby w razie komplikacji mógł szybko zareagować, a nie wypisywać skierowanie do szpitala)

Szukałam w internecie ale oni wszyscy przyjmują prywatnie. To moja I ciąża i nie wiem jak się do tego zabraż. Może ktoś pomoże?
renata27
czw, 20 sie 2015 - 12:49
Witaj; ja znam świetnego fachowca, który jest zastępcą ordynatora na szopena - w szpitalu jest codziennie od pon do piatku, ale przyjmuje tylko prywatnie. Jeśli bedziesz zainteresowana, to dam namiary.
renata27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 30 lip 15 - 15:25
Nr użytkownika: 46,199




post czw, 20 sie 2015 - 12:49
Post #2

Witaj; ja znam świetnego fachowca, który jest zastępcą ordynatora na szopena - w szpitalu jest codziennie od pon do piatku, ale przyjmuje tylko prywatnie. Jeśli bedziesz zainteresowana, to dam namiary.
asas
czw, 20 sie 2015 - 16:12
Jestem zainteresowana.
Przy okazji, nie wiesz ile bierze za wizytÄ™?
asas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 19 sie 15 - 08:32
Nr użytkownika: 46,272




post czw, 20 sie 2015 - 16:12
Post #3

Jestem zainteresowana.
Przy okazji, nie wiesz ile bierze za wizytÄ™?
Kotelka
wto, 07 lis 2023 - 11:48
Lekarz przyjmujÄ…cy prywatnie wystawi Ci zlecenie ale badania nie sÄ… wtedy refundowane.
Ogólnie to ginekolog przyjmujący na NFZ może wystawić skierowanie żebyś za te badania nie płaciła. Prawdopodobnie rodzinny nie będzie robić problemu z kolejnymi skierowaniami na mocz czy morfologie, bo to wystawiać może ale musisz zapytać.

Jeśli szukalibysci ginekologa właśnie na narodowy fundusz zdrowia w Rzeszowie, polecam skontaktować się z panią doktor https://ginekolog-rzeszow.pl/ Prowadzi takei wizyty.

Ten post edytował Kotelka pon, 20 lis 2023 - 06:45
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 07 lis 2023 - 11:48
Post #4

Lekarz przyjmujÄ…cy prywatnie wystawi Ci zlecenie ale badania nie sÄ… wtedy refundowane.
Ogólnie to ginekolog przyjmujący na NFZ może wystawić skierowanie żebyś za te badania nie płaciła. Prawdopodobnie rodzinny nie będzie robić problemu z kolejnymi skierowaniami na mocz czy morfologie, bo to wystawiać może ale musisz zapytać.

Jeśli szukalibysci ginekologa właśnie na narodowy fundusz zdrowia w Rzeszowie, polecam skontaktować się z panią doktor https://ginekolog-rzeszow.pl/ Prowadzi takei wizyty.
> ginekolog - poÅ‚ożnik w Rzeszowie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 19:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama