Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

opieka nad chorym dzieckiem

> 
e_Ena
śro, 21 maj 2003 - 07:54
Czy ktoÅ› siÄ™ orientuje w takiej sprawie:
chciałabym wziąć 2 dni L4 - opieki nad dzieckiem (mały jest chory, dziś jest z nim tata ale jutro musi iść do pracy) ale nie wiem czy z opieką jest tak samo jak ze zwykłym chorobowym, że jeżeli wolne nie przekroczy ileś tam dni to za pierwszy nie zapłacą mi?
Bo jeżeli tak jest to wezmę urlop, ale chciałąby urlop oszczędzać, żeby po macierzyńskim go wykorzystać i być choć miesiąc dłużej z maleństwem.
Jak byłyby płatene te dwa dni to dwa dni opieki (po 80%) i potem dwa dni weekendu a do poniedziałku może małemu by już przeszło.
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję

ena
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post śro, 21 maj 2003 - 07:54
Post #1

Czy ktoÅ› siÄ™ orientuje w takiej sprawie:
chciałabym wziąć 2 dni L4 - opieki nad dzieckiem (mały jest chory, dziś jest z nim tata ale jutro musi iść do pracy) ale nie wiem czy z opieką jest tak samo jak ze zwykłym chorobowym, że jeżeli wolne nie przekroczy ileś tam dni to za pierwszy nie zapłacą mi?
Bo jeżeli tak jest to wezmę urlop, ale chciałąby urlop oszczędzać, żeby po macierzyńskim go wykorzystać i być choć miesiąc dłużej z maleństwem.
Jak byłyby płatene te dwa dni to dwa dni opieki (po 80%) i potem dwa dni weekendu a do poniedziałku może małemu by już przeszło.
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję

ena
anita
śro, 21 maj 2003 - 08:53
zapłacą Ci za oba dni 80%. Pierwszy dzień bezpłatny jest gdybyś sama chorowała i to w dodatku chyba ponizej siedmu czy sześciu dni. Ale opieka na dziecko jest płatna za wszystkie dni. Na pewno, sprawdzałam.
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post śro, 21 maj 2003 - 08:53
Post #2

zapłacą Ci za oba dni 80%. Pierwszy dzień bezpłatny jest gdybyś sama chorowała i to w dodatku chyba ponizej siedmu czy sześciu dni. Ale opieka na dziecko jest płatna za wszystkie dni. Na pewno, sprawdzałam.
e_Ena
śro, 21 maj 2003 - 09:05
dzięki serdeczne
to biorÄ™ dwa dni opieki
i dwa dni urlopu uratowane icon_biggrin.gif
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post śro, 21 maj 2003 - 09:05
Post #3

dzięki serdeczne
to biorÄ™ dwa dni opieki
i dwa dni urlopu uratowane icon_biggrin.gif
> opieka nad chorym dzieckiem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 13:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama