Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

seriale

> 
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 31 sty 2012 - 13:38
Post #1

[post usunięty]
Ciocia Magda
wto, 31 sty 2012 - 15:40
Oj tak tak. Osobne forum dla seriali jak najbardziej. Jest o czym gadać.

Może zacznę od mojego największego odkrycia tego sezonu - Homeland. Mimo że bardzo amerykański - opowiada o jeńcu wojennym z Iraku, który odnajduje się po 8 latach niewoli i agentce CIA, która podejrzewa go o zdradę - to warto obejrzeć. Teraz jak przeczytałam, to brzmi idiotycznie, ale naprawdę nie jest. Grają jazz *rozpaczliwa próba rehabilitacji*

Poza tym polecam seriale brytyjskie - Downton Abbey (cudo! leci na TVN Style), Luther, Mad Dogs (co za obsada!), Young James Herriot (o pamiętnym weterynarzu, oglądałam z dziećmi), Single Handed (serial policyjny, akcja dzieje się na bezdrożach zachodniej Irlandii!), Case Histories (też kryminalny, za rekomendację niech wystarczy, że główną rolę gra Lucjusz Malfoy a zdjęcia kręcono w Edynburgu), Sherlock (czyli słynny Holmes w XXIw). Robiłam też przymiarki do Monroe (coś w stylu House'a), ale jakoś nie chwycił. Obejrzałam z mężem chyba z siedem serii Shameless - pierwsza była absolutnie rewelacyjna (choć ewidentnie, jeśli czasem twórcy telewizyjni mówią, że polska publiczność nie jest na coś gotowa, to nie jest gotowa na taki serial), w końcu jednak i my mieliśmy go dość. Amerykańską wersję też zaczęłam oglądać, ale jest bardzo podobna do brytyjskiej i jakoś szkoda czasu.

Z amerykańskich, z rozpędu ale z przyjemnością oglądam Dextera, House'a, Californication (widziałam pierwszy odcinek nowej serii i niestety poziom opadł dramatycznie, a poza tym Hank jakoś się postarzał), True Blood (niedługo zaczyna się kolejny sezon). Z mieszanymi uczuciami Glee. Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu Mad Men (marzec?) i świetny też jest Boardwalk Empire. W podobnym klimacie jak Mad Men jest Pan Am (o stewardessach), ale obejrzałam tylko jeden czy dwa odcinki. Śledzę też w miarę The Good Wife. A i czekam na następny sezon United States of Tara.

Z dużą przyjemnością (acz bez męża, bo jego nudzą) oglądam Parenthood (w Polsce leci na TLC) i Mentalistę. Może przez duże dawki kalifornijskiego słońca icon_biggrin.gif

To tyle w skrócie.

edit: no i zapomniałam napisać, że z polskich seriali oglądam Ojca Mateusza!

Ten post edytował Magda EZ wto, 31 sty 2012 - 15:43
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 15:40
Post #2

Oj tak tak. Osobne forum dla seriali jak najbardziej. Jest o czym gadać.

Może zacznę od mojego największego odkrycia tego sezonu - Homeland. Mimo że bardzo amerykański - opowiada o jeńcu wojennym z Iraku, który odnajduje się po 8 latach niewoli i agentce CIA, która podejrzewa go o zdradę - to warto obejrzeć. Teraz jak przeczytałam, to brzmi idiotycznie, ale naprawdę nie jest. Grają jazz *rozpaczliwa próba rehabilitacji*

Poza tym polecam seriale brytyjskie - Downton Abbey (cudo! leci na TVN Style), Luther, Mad Dogs (co za obsada!), Young James Herriot (o pamiętnym weterynarzu, oglądałam z dziećmi), Single Handed (serial policyjny, akcja dzieje się na bezdrożach zachodniej Irlandii!), Case Histories (też kryminalny, za rekomendację niech wystarczy, że główną rolę gra Lucjusz Malfoy a zdjęcia kręcono w Edynburgu), Sherlock (czyli słynny Holmes w XXIw). Robiłam też przymiarki do Monroe (coś w stylu House'a), ale jakoś nie chwycił. Obejrzałam z mężem chyba z siedem serii Shameless - pierwsza była absolutnie rewelacyjna (choć ewidentnie, jeśli czasem twórcy telewizyjni mówią, że polska publiczność nie jest na coś gotowa, to nie jest gotowa na taki serial), w końcu jednak i my mieliśmy go dość. Amerykańską wersję też zaczęłam oglądać, ale jest bardzo podobna do brytyjskiej i jakoś szkoda czasu.

Z amerykańskich, z rozpędu ale z przyjemnością oglądam Dextera, House'a, Californication (widziałam pierwszy odcinek nowej serii i niestety poziom opadł dramatycznie, a poza tym Hank jakoś się postarzał), True Blood (niedługo zaczyna się kolejny sezon). Z mieszanymi uczuciami Glee. Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu Mad Men (marzec?) i świetny też jest Boardwalk Empire. W podobnym klimacie jak Mad Men jest Pan Am (o stewardessach), ale obejrzałam tylko jeden czy dwa odcinki. Śledzę też w miarę The Good Wife. A i czekam na następny sezon United States of Tara.

Z dużą przyjemnością (acz bez męża, bo jego nudzą) oglądam Parenthood (w Polsce leci na TLC) i Mentalistę. Może przez duże dawki kalifornijskiego słońca icon_biggrin.gif

To tyle w skrócie.

edit: no i zapomniałam napisać, że z polskich seriali oglądam Ojca Mateusza!

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet

Posty w temacie
użytkownik usuniÄ™ty   seriale   wto, 31 sty 2012 - 13:38
marghe.   OglÄ…dam tylko MagiÄ™ kÅ‚amstwa i Chirurgów House...   wto, 31 sty 2012 - 13:54
renata19750702   Przez chwilÄ™ wahaÅ‚am siÄ™, czy w ogóle siÄ™ wyp...   wto, 31 sty 2012 - 14:04
cirrostratus   Czekam na kolejne sezony downton abbey game of thr...   wto, 31 sty 2012 - 14:08
wiewiórczak   House i Desperatki mnie zaczęły nudzić, ale ogl...   wto, 31 sty 2012 - 14:09
Arwena.   A ja tak zupeÅ‚nie nie dla fabuÅ‚y - raczÄ™ siÄ™ N...   wto, 31 sty 2012 - 14:39
pcola   House mnie zmÄ™czyÅ‚. Uwielbiam MentalistÄ™, i nie...   wto, 31 sty 2012 - 14:42
April.   House - wiadomo, lecz już nie tak namiÄ™tnie Me...   wto, 31 sty 2012 - 14:58
brzózka4   Ja też bardzo lubie Criminal minds, ostatnio na A...   wto, 31 sty 2012 - 15:19
wiewiórczak   Uwielbiam ''MagiÄ™ KÅ‚amstwa'', al...   wto, 31 sty 2012 - 15:25
JaÅ›minka   House, ale i mnie również zaczyna nudzić ;) Gra...   wto, 31 sty 2012 - 15:24
marghe.   House, ale i mnie również zaczyna nudzić ;) Gra...   wto, 31 sty 2012 - 18:10
Magda EZ   Oj tak tak. Osobne forum dla seriali jak najbardzi...   wto, 31 sty 2012 - 15:40
wiewiórczak   ... A i czekam na nastÄ™pny sezon United States of...   wto, 31 sty 2012 - 15:47
wiewiórczak   Poza tym polecam seriale brytyjskie - Downton Abbe...   czw, 02 lut 2012 - 10:10
Magda EZ   DokÅ‚adnie, wÅ‚aÅ›nie sprawdziÅ‚am w necie, że si...   wto, 31 sty 2012 - 15:54
cirrostratus   Magda EZ - Homeland także zaliczony, aczkolwiek j...   wto, 31 sty 2012 - 15:55
pirania   no wiec ja ogladam: Criminal MInds- dorwalam taki...   wto, 31 sty 2012 - 17:14
wiewiórczak   CSI Las Vegas- do konca, jak Pettersen odszedl to ...   wto, 31 sty 2012 - 17:24
brzózka4   Ja też kocham ER! Nie ma takiego drugiego med...   wto, 31 sty 2012 - 17:46
Agnieszka AZJ   Kiedy Wy to wszystko oglÄ…dacie ??? :shock: Ja d...   wto, 31 sty 2012 - 18:02
pirania   agnieszko no ja ogladam w sposob zabroniony glowni...   wto, 31 sty 2012 - 18:04
cirrostratus   agnieszko no ja ogladam w sposob zabroniony glowni...   wto, 31 sty 2012 - 19:39
Magda EZ   My też... W godz. 21-23... odkrywajÄ…c także ró...   wto, 31 sty 2012 - 22:03
marghe.   Agnieszko, późnym wieczorem. WiÄ™kszość nagryw...   wto, 31 sty 2012 - 18:15
oliweczka30   Ja zdecydowanie po polsku wolÄ™: CZAS HONORU - UBÃ...   wto, 31 sty 2012 - 19:19
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   wto, 31 sty 2012 - 19:24
Meggi   Poza wymienionym Hausem, Despreatkami (troszku sie...   wto, 31 sty 2012 - 20:11
brzózka4   Jeszcze mi siÄ™ przypomniaÅ‚ jeden serial póżnyc...   wto, 31 sty 2012 - 20:26
McJAGNA   O Roso jesteÅ› wielka. DziekujÄ™, dziekujÄ™ z caÅ‚...   wto, 31 sty 2012 - 20:40
Magenta   8. Ehhmmm ale juz o tym wspominaÅ‚am oglÄ…dam Goss...   wto, 31 sty 2012 - 20:52
Edi Zet :)   O Roso jesteÅ› wielka. DziekujÄ™, dziekujÄ™ z caÅ‚...   sob, 04 lut 2012 - 20:51
McJAGNA   zdublowaÅ‚o siÄ™ za to obiecam że poprawiÄ™ litrÃ...   wto, 31 sty 2012 - 20:40
Meggi   zapomniaÅ‚am o Californication, oglÄ…dÄ…Å‚am na TV...   wto, 31 sty 2012 - 21:02
Danale   Teoria wielkiego podrywu Uwielbiam. I Scrubs - D...   wto, 31 sty 2012 - 21:06
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   wto, 31 sty 2012 - 21:38
Helena   Rosa po pierwszym odcinku siÄ™ wkrÄ™cisz (chyba, Å...   wto, 31 sty 2012 - 21:42
Helena   aaa wÅ‚aÅ›nie odkryÅ‚am 4 nowe odcinki 2 serii ...   wto, 31 sty 2012 - 21:48
skanna  
> seriale
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 21 maj 2024 - 08:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama