Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 14 15 16 17 nastÄ™pna  

Prawie i już pieciolatki :)

> 
zilka
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:05
CYTAT(Cleo @ piÄ…, 23 lis 2007 - 13:02) *
Aha, o tych Geo Mag bylo na forum, prawda? Że nie opłaca się kupowac małych zestawow, bo nie ma zabawy?... to jaki Ty kupiłas zestaw? co polecasz?


Geo Mag jest super, my dostaliśmy jeden zestaw, już dokupiłam drugi i nadal mało...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:05
Post #301

CYTAT(Cleo @ piÄ…, 23 lis 2007 - 13:02) *
Aha, o tych Geo Mag bylo na forum, prawda? Że nie opłaca się kupowac małych zestawow, bo nie ma zabawy?... to jaki Ty kupiłas zestaw? co polecasz?


Geo Mag jest super, my dostaliśmy jeden zestaw, już dokupiłam drugi i nadal mało...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Cleo
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:11
Zilka, to powiedz jakas nazwe zestawu- bo ja patrze i widze tego multum, pliiiiz

A jak tam- Flo dostala tygodniowke w koncu?icon_smile.gif

Własciwie to powinnam znalezc żywego dinozaura - apogeum obecne prezzywamy, bo nie dosc ze przyjaciólka Misi od zawsze fascynuje sie dinozaurami, to jeszcze teraz cały tydzien byl o tym w przedszkolu, a wczoraj byli w dino parku, gzie odkopywali szkielety, wchodzili do głowy T-Rexa itp. icon_smile.gif **

Najlepiej zas znaleźć- dinozaura w stroju wróżki 06.gif

* *
-Mamo, weszłyśmy do głowy T Rexa z Ewą i tam było różowo!!! Bawilysmy się w małe Reksiąstka, które sie rodzą icon_mrgreen.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:11
Post #302

Zilka, to powiedz jakas nazwe zestawu- bo ja patrze i widze tego multum, pliiiiz

A jak tam- Flo dostala tygodniowke w koncu?icon_smile.gif

Własciwie to powinnam znalezc żywego dinozaura - apogeum obecne prezzywamy, bo nie dosc ze przyjaciólka Misi od zawsze fascynuje sie dinozaurami, to jeszcze teraz cały tydzien byl o tym w przedszkolu, a wczoraj byli w dino parku, gzie odkopywali szkielety, wchodzili do głowy T-Rexa itp. icon_smile.gif **

Najlepiej zas znaleźć- dinozaura w stroju wróżki 06.gif

* *
-Mamo, weszłyśmy do głowy T Rexa z Ewą i tam było różowo!!! Bawilysmy się w małe Reksiąstka, które sie rodzą icon_mrgreen.gif

--------------------
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:12
wiecie co zamówmy hurtem tego Geo Maga 03.gif . Ja tez kupuje młodemu. Tylko nie moge się zdecydować ilu elementowy zestaw, odpada tylko ten za 499 08.gif .Macie sprawdzonego sprzedawce na allegro czy kupowałyście w jakimś sklepie interentowym. Rzuccie linka, bo nie podejmuje sie biegać za tym u siebie po sklepach 21.gif

Zilka ilu elementowy?
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:12
Post #303

wiecie co zamówmy hurtem tego Geo Maga 03.gif . Ja tez kupuje młodemu. Tylko nie moge się zdecydować ilu elementowy zestaw, odpada tylko ten za 499 08.gif .Macie sprawdzonego sprzedawce na allegro czy kupowałyście w jakimś sklepie interentowym. Rzuccie linka, bo nie podejmuje sie biegać za tym u siebie po sklepach 21.gif

Zilka ilu elementowy?

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Potwora
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:17
Ja na zakupy wybieram się dopiero za tydzień, nawet nie wiem co jest w sklepach. Prezent dla Maksa jest składkowy całorodziny więc pewnie kupimy możliwie największy zestaw mieszczący się w sumie składki icon_wink.gif Jeżeli klocki się faktycznie sprawdzą to na urodziny w lutym dostanie drugi komplet. Zastanowiam się też nad tubą z klockami lego bo mamy straż pożarną, policję i coś tam jeszcze ale brakuje nam takich zwykłych elementów.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:17
Post #304

Ja na zakupy wybieram się dopiero za tydzień, nawet nie wiem co jest w sklepach. Prezent dla Maksa jest składkowy całorodziny więc pewnie kupimy możliwie największy zestaw mieszczący się w sumie składki icon_wink.gif Jeżeli klocki się faktycznie sprawdzą to na urodziny w lutym dostanie drugi komplet. Zastanowiam się też nad tubą z klockami lego bo mamy straż pożarną, policję i coś tam jeszcze ale brakuje nam takich zwykłych elementów.
Potwora
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:18
zdublowało się

Ten post edytował Ola Fisia pią, 23 lis 2007 - 11:19
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:18
Post #305

zdublowało się
Cleo
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:19
Ja i moja rodzina na pewno wszystko przez net bedziemy zamawiaqc, wiec w sumie powinnismy juz, bo rok temu byly hocki-klocki (nomen omen:) ) z netowymi zakupami. Tak,z e jakby co , to podawajcie linki do sklepow netowych, tzn do tych rzeczy, o ktorych mowimy. Dzięks!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:19
Post #306

Ja i moja rodzina na pewno wszystko przez net bedziemy zamawiaqc, wiec w sumie powinnismy juz, bo rok temu byly hocki-klocki (nomen omen:) ) z netowymi zakupami. Tak,z e jakby co , to podawajcie linki do sklepow netowych, tzn do tych rzeczy, o ktorych mowimy. Dzięks!

--------------------
okko
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:21
Jak czytam o waszych prezentach dla dzieci to stwierdzam, że moje do większości z nich nie dorosło.
Gra planszowa to dla Kuby zdecydowanie za trudne jeszcze- jakos nie umiem mu tego wytłumaczyć.

Od Mikolaja dostanie Zygzaka ale takiego z możliwością samodzielnego składania i rozbudowywania- Auto-maniak jest- ma już całą kolekcję autek- chyba 6 sztuk i do tego wielkiego Mariana i bawi sie tym codziennie.

Co do zerówki to u nas w przedszkolu jest, ale ja się obawiam, że Kuba nie pójdzie w wieku 7 lat do szkoły tylko będzie odroczony i wtedy mam w planach powtórzenie zerówki w szkole- zobaczymy jak to będzie, ale na pewno nie będe go posyłać za wcześnie- jeśłi pedagog stwierdzi, że lepiej odczekać rok to odczekamy.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:21
Post #307

Jak czytam o waszych prezentach dla dzieci to stwierdzam, że moje do większości z nich nie dorosło.
Gra planszowa to dla Kuby zdecydowanie za trudne jeszcze- jakos nie umiem mu tego wytłumaczyć.

Od Mikolaja dostanie Zygzaka ale takiego z możliwością samodzielnego składania i rozbudowywania- Auto-maniak jest- ma już całą kolekcję autek- chyba 6 sztuk i do tego wielkiego Mariana i bawi sie tym codziennie.

Co do zerówki to u nas w przedszkolu jest, ale ja się obawiam, że Kuba nie pójdzie w wieku 7 lat do szkoły tylko będzie odroczony i wtedy mam w planach powtórzenie zerówki w szkole- zobaczymy jak to będzie, ale na pewno nie będe go posyłać za wcześnie- jeśłi pedagog stwierdzi, że lepiej odczekać rok to odczekamy.

--------------------


mamuśka.chłidz...
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:27
Ola Fisia Artur dostał w zeszłym roku na Mikołaja taką tube LEgo 2000el XXL. Ja kocham tube, bo zmiesciłam inne zestawy w niej. Mój Mm potrafi zbudować z Arturem wszystko co jest namolowane na niej. Nie wiem czy macie ale warto zaopatrzyc sie w takie panele do budowania na nich, bo w tej tubie nie ma np.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:27
Post #308

Ola Fisia Artur dostał w zeszłym roku na Mikołaja taką tube LEgo 2000el XXL. Ja kocham tube, bo zmiesciłam inne zestawy w niej. Mój Mm potrafi zbudować z Arturem wszystko co jest namolowane na niej. Nie wiem czy macie ale warto zaopatrzyc sie w takie panele do budowania na nich, bo w tej tubie nie ma np.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
zilka
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:30
My dostaliśmy taki od aluc na urodziny by miało być różowe 08.gif
https://www.allegro.pl/item249335215_249335215.html
i taki drugi też dokupiłam trzymając się kolorystki. To ma 84 kawałki, zdecydowanie za mało. Ja na hurtowe zamówienie się piszę.

Kieszonkowego na razie nie ma ale lada moment zostanie wprowadzone.

A ja na prezent zbieram różne "końskie" rzeczy bo moje dziecko ma ostatnio jeździeckiego szmergla. Marzy też o prawdziwym zegarku i drugiej lalce, tej chou-chou czy jak to się nazywa. A ponieważ pierwszą się ładnie bawi chyba od 2 czy 3 lat to pewnie drugą dostanie, rozumiem, że Flo teraz ma siostrę to Mimi też będzie miała. Acha i wózek głębki dziecko chce bo teraz ma tylko spacerówkę icon_rolleyes.gif

Barbie, którą dostała na urodziny w sierpniu rozpakowała może tydzień temu więc raczej sobie darujemy.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:30
Post #309

My dostaliśmy taki od aluc na urodziny by miało być różowe 08.gif
https://www.allegro.pl/item249335215_249335215.html
i taki drugi też dokupiłam trzymając się kolorystki. To ma 84 kawałki, zdecydowanie za mało. Ja na hurtowe zamówienie się piszę.

Kieszonkowego na razie nie ma ale lada moment zostanie wprowadzone.

A ja na prezent zbieram różne "końskie" rzeczy bo moje dziecko ma ostatnio jeździeckiego szmergla. Marzy też o prawdziwym zegarku i drugiej lalce, tej chou-chou czy jak to się nazywa. A ponieważ pierwszą się ładnie bawi chyba od 2 czy 3 lat to pewnie drugą dostanie, rozumiem, że Flo teraz ma siostrę to Mimi też będzie miała. Acha i wózek głębki dziecko chce bo teraz ma tylko spacerówkę icon_rolleyes.gif

Barbie, którą dostała na urodziny w sierpniu rozpakowała może tydzień temu więc raczej sobie darujemy.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Doruśka
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:34
ja polecam Ainon, są identyczne ,ale tańsze, duży zestaw za 149zł
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:34
Post #310

ja polecam Ainon, są identyczne ,ale tańsze, duży zestaw za 149zł
zilka
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:39
CYTAT(Cleo @ piÄ…, 23 lis 2007 - 13:01) *
Aha, wiem- czesto wspomina o kredkach, ktore chyba 2 lata temu dostala odsw Mikołąja- oil pastele Fabera, ale w papierkach. (bo niestety na urodziny kupilam jej pastele ale chyba dla artystow, nie zwrocilam uwagi an brak papierkow, one strasznie sie sypią, jest totalny artystyczny bałagan;) po rysowaniu ) Wiec moze tych pasteli poszukam.


Ja pasteli bez oprawy już nie kupię, raz kupiłam, nawet w papierkach straszny robią bałagan a takimi kawałeczkami trudno dziecku rysować. Dla odmiany te ołówkowe potrafią się skruszyć w środku i pół kredki trzeba stemperować... a cenę mają taką, że to temperowanie mnie boli 08.gif A Flo bardzo lubi rysować pastelami...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:39
Post #311

CYTAT(Cleo @ piÄ…, 23 lis 2007 - 13:01) *
Aha, wiem- czesto wspomina o kredkach, ktore chyba 2 lata temu dostala odsw Mikołąja- oil pastele Fabera, ale w papierkach. (bo niestety na urodziny kupilam jej pastele ale chyba dla artystow, nie zwrocilam uwagi an brak papierkow, one strasznie sie sypią, jest totalny artystyczny bałagan;) po rysowaniu ) Wiec moze tych pasteli poszukam.


Ja pasteli bez oprawy już nie kupię, raz kupiłam, nawet w papierkach straszny robią bałagan a takimi kawałeczkami trudno dziecku rysować. Dla odmiany te ołówkowe potrafią się skruszyć w środku i pół kredki trzeba stemperować... a cenę mają taką, że to temperowanie mnie boli 08.gif A Flo bardzo lubi rysować pastelami...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 23 lis 2007 - 11:53
CYTAT(zilka @ piÄ…, 23 lis 2007 - 13:30) *
My dostaliśmy taki od aluc na urodziny by miało być różowe 08.gif
https://www.allegro.pl/item249335215_249335215.html
i taki drugi też dokupiłam trzymając się kolorystki. To ma 84 kawałki, zdecydowanie za mało. Ja na hurtowe zamówienie się piszę.

.

własnie mi uświadomiłaś, że te klocki moga być różowe (ale tylko te panele tak?). Nie wiem co Artur na to 08.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 11:53
Post #312

CYTAT(zilka @ piÄ…, 23 lis 2007 - 13:30) *
My dostaliśmy taki od aluc na urodziny by miało być różowe 08.gif
https://www.allegro.pl/item249335215_249335215.html
i taki drugi też dokupiłam trzymając się kolorystki. To ma 84 kawałki, zdecydowanie za mało. Ja na hurtowe zamówienie się piszę.

.

własnie mi uświadomiłaś, że te klocki moga być różowe (ale tylko te panele tak?). Nie wiem co Artur na to 08.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Potwora
piÄ…, 23 lis 2007 - 12:34
https://www.allegro.pl/item268474238_^_lego...zt_nowe_fv.html

mamuśka - czy to o tych klockach pisałaś? Zastanawiam się nad podobną tubą ale mniejszych klocków, jest ich więcej ale z drugiej strony to duplo będzie pasowac do naszych zestawów a Maks chętnie się bawi tymi większymi klockami.

okkko - Maks dopiero teraz mniej więcej dorósł do gier planszowych. Chociaż i tak często ciężko mu dotrwać do końca gry, szybko się nudzi, demoluje planszę, skacze itp. Ale niedawno sukces - skończyliśmy partyjkę chińczyka i widać było, że gra go interesowała icon_wink.gif Ja zewsząd słyszę o grających dzieciach, niedawno nawet widziałam skupionych nad planszą czterolatków, ech Maks za 3 miesiące kończy 6 lat i dopiero teraz przyszła na niego pora.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 23 lis 2007 - 12:34
Post #313

https://www.allegro.pl/item268474238_^_lego...zt_nowe_fv.html

mamuśka - czy to o tych klockach pisałaś? Zastanawiam się nad podobną tubą ale mniejszych klocków, jest ich więcej ale z drugiej strony to duplo będzie pasowac do naszych zestawów a Maks chętnie się bawi tymi większymi klockami.

okkko - Maks dopiero teraz mniej więcej dorósł do gier planszowych. Chociaż i tak często ciężko mu dotrwać do końca gry, szybko się nudzi, demoluje planszę, skacze itp. Ale niedawno sukces - skończyliśmy partyjkę chińczyka i widać było, że gra go interesowała icon_wink.gif Ja zewsząd słyszę o grających dzieciach, niedawno nawet widziałam skupionych nad planszą czterolatków, ech Maks za 3 miesiące kończy 6 lat i dopiero teraz przyszła na niego pora.
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 23 lis 2007 - 12:42
Ola Artur ma zwykłe Lego, w naszej tubie jest 2000 elementów i tez jest XXL. Mamy tylko jedna rzecz z Lego Duplo- koparke z ludzikiem i Artur nawet na nia nie spojrzał.Za to Alek wprost przepada za nią, podejrzewam że Artur dostał ją za póxno. Od 3 roku życia układa zwykłe Lego, odkrylismy to przez przypadek, kiedy znanazł i otworzył zestaw dla kuzyna (od lat 7)i spokojnie go ułożył wg instrukcji z pudełka. Musiałam kupić drugi...

mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 23 lis 2007 - 12:42
Post #314

Ola Artur ma zwykłe Lego, w naszej tubie jest 2000 elementów i tez jest XXL. Mamy tylko jedna rzecz z Lego Duplo- koparke z ludzikiem i Artur nawet na nia nie spojrzał.Za to Alek wprost przepada za nią, podejrzewam że Artur dostał ją za póxno. Od 3 roku życia układa zwykłe Lego, odkrylismy to przez przypadek, kiedy znanazł i otworzył zestaw dla kuzyna (od lat 7)i spokojnie go ułożył wg instrukcji z pudełka. Musiałam kupić drugi...



--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Potwora
piÄ…, 23 lis 2007 - 12:52
SprzedajÄ… jeszcze takie tuby:
https://www.allegro.pl/item269755452_lego_c...t_hit_cena.html

ja nie wiem którą zakupić, boję się, że te drobniejsze klocki pójdą w kąt, Maks nie buduje nic skomplikowanego, jak dla mnie wazne jest, że wogóle buduje icon_wink.gif Z drugiej strony może się okazać, że teraz Duplo pójdzie w odstawkę 21.gif
Może faktycznie lepszy będzie zestaw 1800 elementów. Ech nie wiem.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 23 lis 2007 - 12:52
Post #315

SprzedajÄ… jeszcze takie tuby:
https://www.allegro.pl/item269755452_lego_c...t_hit_cena.html

ja nie wiem którą zakupić, boję się, że te drobniejsze klocki pójdą w kąt, Maks nie buduje nic skomplikowanego, jak dla mnie wazne jest, że wogóle buduje icon_wink.gif Z drugiej strony może się okazać, że teraz Duplo pójdzie w odstawkę 21.gif
Może faktycznie lepszy będzie zestaw 1800 elementów. Ech nie wiem.
cydorka
piÄ…, 23 lis 2007 - 21:47
ja juz pisałam kiedyś, Janek ma ponad rok taką beczkę z klockami - strzał w 10

a co do klocków ja też bedę kupować Geo jakiś maluchowy upust powinien być
a jaki zestaw polecicie dla chłopca ( róż odpada)
aluc powiedz mi jaki plan minimum tzn jakie zestawy powinnam kupić?
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post piÄ…, 23 lis 2007 - 21:47
Post #316

ja juz pisałam kiedyś, Janek ma ponad rok taką beczkę z klockami - strzał w 10

a co do klocków ja też bedę kupować Geo jakiś maluchowy upust powinien być
a jaki zestaw polecicie dla chłopca ( róż odpada)
aluc powiedz mi jaki plan minimum tzn jakie zestawy powinnam kupić?
cyd
Eta
wto, 04 gru 2007 - 12:05
Nie mogę się odnaleźć na wątku dzieciaków z 2003 r odkąd młoda poszła do grupy 5latków. Mogę do was trochę pozaglądać? icon_wink.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 04 gru 2007 - 12:05
Post #317

Nie mogę się odnaleźć na wątku dzieciaków z 2003 r odkąd młoda poszła do grupy 5latków. Mogę do was trochę pozaglądać? icon_wink.gif


--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
CrazyMary
wto, 04 gru 2007 - 13:10
Marta sie przerzuciła na Barbi zakręcone pasemka (kupi babcia) i barbi z koniem, który skacze i rży icon_cool.gif Nie jestem zachwycowana tym wyborem, ale i tak lepsze to niż piesek z trzema gwizdkami za około 170 zł... icon_confused.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post wto, 04 gru 2007 - 13:10
Post #318

Marta sie przerzuciła na Barbi zakręcone pasemka (kupi babcia) i barbi z koniem, który skacze i rży icon_cool.gif Nie jestem zachwycowana tym wyborem, ale i tak lepsze to niż piesek z trzema gwizdkami za około 170 zł... icon_confused.gif

--------------------


Monika ww
wto, 04 gru 2007 - 13:40
CYTAT(Eta @ wto, 04 gru 2007 - 12:05) *
Nie mogę się odnaleźć na wątku dzieciaków z 2003 r odkąd młoda poszła do grupy 5latków. Mogę do was trochę pozaglądać? icon_wink.gif


No jasne icon_smile.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post wto, 04 gru 2007 - 13:40
Post #319

CYTAT(Eta @ wto, 04 gru 2007 - 12:05) *
Nie mogę się odnaleźć na wątku dzieciaków z 2003 r odkąd młoda poszła do grupy 5latków. Mogę do was trochę pozaglądać? icon_wink.gif


No jasne icon_smile.gif
aluc

Go??







post wto, 04 gru 2007 - 13:50
Post #320

my tego geomaga też za dużo nie mamy - jeden zestaw 84 i drugi chyba 60, chwilowo nie rozszerzałam, bo młody ciągle te kulki do pyska wtyka

co do pasteli - chwała Bogu i zilce za zajęcia plastyczne, Maks się wyżywa na mieście, a ja nie muszę pilnować, czy Olek mu kredek nie zżera
> Prawie i już pieciolatki :)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 14 15 16 17 nastÄ™pna
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 06:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama