Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Centrum Zdrowia Dziecka Poradnia Onkologiczna

, już byłam, dzielę się swoim doświadczeniem
> , już byÅ‚am, dzielÄ™ siÄ™ swoim doÅ›wiadczeniem
antenka
nie, 10 cze 2012 - 22:57
Witam,
mój synek ma znamię naczyniowe na ramieniu.
Naczyniak ostatnio bardzo się powiększył. Na ostatniej wizycie w Poradni Neonatologicznej lekarka stwierdziła, iż to należy skonsultować w CZD.
Zadzwoniłam, umówiłam się. Dzwoniłam w piątek i ku mojemu zdziwieniu wizytę mam już w środę.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z Poradnią Onkologiczną w CZD (bo tam jestem umówiona)?
W jaki sposób będą badać to znamię?
Czy jeżeli jestem umówiona na konkretną godzinę to o takiej zostanę przyjęta? Czy jednak zdarzają się "poślizgi"?
Chciałabym wiedzieć, ponieważ zawiezie mnie tam kolega, który musi wiedzieć o której będzie wolny.

ProszÄ™ o opinie.

Ten post edytował antenka pią, 15 cze 2012 - 09:25
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post nie, 10 cze 2012 - 22:57
Post #1

Witam,
mój synek ma znamię naczyniowe na ramieniu.
Naczyniak ostatnio bardzo się powiększył. Na ostatniej wizycie w Poradni Neonatologicznej lekarka stwierdziła, iż to należy skonsultować w CZD.
Zadzwoniłam, umówiłam się. Dzwoniłam w piątek i ku mojemu zdziwieniu wizytę mam już w środę.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z Poradnią Onkologiczną w CZD (bo tam jestem umówiona)?
W jaki sposób będą badać to znamię?
Czy jeżeli jestem umówiona na konkretną godzinę to o takiej zostanę przyjęta? Czy jednak zdarzają się "poślizgi"?
Chciałabym wiedzieć, ponieważ zawiezie mnie tam kolega, który musi wiedzieć o której będzie wolny.

ProszÄ™ o opinie.

--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.

Posty w temacie
antenka   Centrum Zdrowia Dziecka Poradnia Onkologiczna   nie, 10 cze 2012 - 22:57
cydorka   Witam, mój synek ma znamiÄ™ naczyniowe na ramien...   nie, 10 cze 2012 - 23:16
antenka   DziÄ™kujÄ™ za odpowiedź. BÄ™dzie to moja pierwsza...   pon, 11 cze 2012 - 11:33
antenka   JesteÅ›my już po wizycie w CZD. Jestem mile zasko...   piÄ…, 15 cze 2012 - 09:33
mamawtarapatach   Polecam Profesor Perek. Najlepszy Onkolog dzieciÄ™...   wto, 06 cze 2017 - 14:38
> Centrum Zdrowia Dziecka Poradnia Onkologiczna, już byÅ‚am, dzielÄ™ siÄ™ swoim doÅ›wiadczeniem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 22:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama