Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

becikowe krakowskie - dyskryminacja

> 
wiki
piÄ…, 23 cze 2006 - 21:39
Witam,
słyszałyściem, że od 28 czerwca wypłacane będzie becikowe krakowskie za rok 2006. Jednak przyznawane ono będzie dla dzieci urodzonych po 8 lutym.
Normalnie paranoja! A co z dziećmi urodzonymi przed 9 lutym? W d.... się mają pocałować? Bo nie kumam. Trzeba chyba jakąś rozróbe zrobić!
Jeśli ktoś uważa tak jak ja to prosze o wpisy trzeba działać! Co oni sobie myślą.

UWAGA! Wszyscy rodzice dzieci urodzonych przed 9 lutym dajcie znać, będziemy interweniować, może wspólnymi siłami coś uda nam się zrobić.

A narazie pozdrawiam

Mama Gabrysi urodzonej 4 stycznia.
wiki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: pon, 29 wrz 03 - 17:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,084

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 21:39
Post #1

Witam,
słyszałyściem, że od 28 czerwca wypłacane będzie becikowe krakowskie za rok 2006. Jednak przyznawane ono będzie dla dzieci urodzonych po 8 lutym.
Normalnie paranoja! A co z dziećmi urodzonymi przed 9 lutym? W d.... się mają pocałować? Bo nie kumam. Trzeba chyba jakąś rozróbe zrobić!
Jeśli ktoś uważa tak jak ja to prosze o wpisy trzeba działać! Co oni sobie myślą.

UWAGA! Wszyscy rodzice dzieci urodzonych przed 9 lutym dajcie znać, będziemy interweniować, może wspólnymi siłami coś uda nam się zrobić.

A narazie pozdrawiam

Mama Gabrysi urodzonej 4 stycznia.
CrazyMary
piÄ…, 23 cze 2006 - 22:49
Dlaczego paranoja, przecież trzeba jakos ustalić datę graniczną. Zawsze znajdą się ci, których dziecko urodziło się tuż przed tą datą. Jak przesunęliby granicę na 1 stycznia to awanturowaliby się ci, których dzieci urodziły się 31 grudnia, itd.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 22:49
Post #2

Dlaczego paranoja, przecież trzeba jakos ustalić datę graniczną. Zawsze znajdą się ci, których dziecko urodziło się tuż przed tą datą. Jak przesunęliby granicę na 1 stycznia to awanturowaliby się ci, których dzieci urodziły się 31 grudnia, itd.

--------------------


wiki
nie, 25 cze 2006 - 08:39
CrazyMary - jakbyś była w temacie wiedziałabyś, że dzieci urodzone do 31 grudnia zostały objęte becikowym z 2005 rok. NIe chodzi o ten 1000 zł, ale o sprawiedliwość. Ja kase mam, ale pewnie setki kobiet które urodziły dziecko przed 9 lutym a po 31 grudnia usatysfakcjonowana by była gdyby tą kwote otrzymała. Pomyśl wcześniej zanim coś napiszesz i poczytaj coś na temat w tytule aby potem głupot nie pisać.....
Wiki
wiki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: pon, 29 wrz 03 - 17:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,084

GG:


post nie, 25 cze 2006 - 08:39
Post #3

CrazyMary - jakbyś była w temacie wiedziałabyś, że dzieci urodzone do 31 grudnia zostały objęte becikowym z 2005 rok. NIe chodzi o ten 1000 zł, ale o sprawiedliwość. Ja kase mam, ale pewnie setki kobiet które urodziły dziecko przed 9 lutym a po 31 grudnia usatysfakcjonowana by była gdyby tą kwote otrzymała. Pomyśl wcześniej zanim coś napiszesz i poczytaj coś na temat w tytule aby potem głupot nie pisać.....
Wiki
CrazyMary
nie, 25 cze 2006 - 16:24
CYTAT(wiki)
Pomyśl wcześniej zanim coś napiszesz i poczytaj coś na temat w tytule aby potem głupot nie pisać.....
Wiki


To, że nie jestem zorientowana w kwestii becikowego krakowskiego można chyba wybaczyć, nigdzie nie pisałam, że znam się na tym. Moja wypowiedź była ogólnikowa. Natomiast nie sądzę, aby był to powód żeby mnie obrażać.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post nie, 25 cze 2006 - 16:24
Post #4

CYTAT(wiki)
Pomyśl wcześniej zanim coś napiszesz i poczytaj coś na temat w tytule aby potem głupot nie pisać.....
Wiki


To, że nie jestem zorientowana w kwestii becikowego krakowskiego można chyba wybaczyć, nigdzie nie pisałam, że znam się na tym. Moja wypowiedź była ogólnikowa. Natomiast nie sądzę, aby był to powód żeby mnie obrażać.

--------------------


wiki
nie, 25 cze 2006 - 22:50
Ale tu nikt nie chce nikogo obrażać. Ale gdzie Gdynia a gdzie Kraków?

Wiki
wiki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: pon, 29 wrz 03 - 17:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,084

GG:


post nie, 25 cze 2006 - 22:50
Post #5

Ale tu nikt nie chce nikogo obrażać. Ale gdzie Gdynia a gdzie Kraków?

Wiki
miriam b
pon, 26 cze 2006 - 21:01
a dla mnie to całe becikowe to paranoje...obojętnie w jakim mieście w jakim województiwe...pomysł jest conajmniej na miare lepper&giertych co:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
miriam b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 650
Dołączył: czw, 31 mar 05 - 15:26
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 2,939

GG:


post pon, 26 cze 2006 - 21:01
Post #6

a dla mnie to całe becikowe to paranoje...obojętnie w jakim mieście w jakim województiwe...pomysł jest conajmniej na miare lepper&giertych co:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
Miriam-mama rozbrykanego urwiska w damskim wydaniu(ULI):)
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 27 cze 2006 - 01:23
Post #7

CYTAT(wiki)
Ale tu nikt nie chce nikogo obrażać. Ale gdzie Gdynia a gdzie Kraków?  

Wiki

Może nie chciałaś, ale obraziłaś.
wiki
śro, 28 cze 2006 - 12:16
Ja o becikowym a wy o obrażaniu i dlatego w tej Polsce dobrze nie będzie...
Miriam b. - masz racje, tak być nie powinno no ale jak już wspomniałaś lepper&giertych rządzą, więc czego można sie spodziewać? Ehhhh no ale cóż zrobić icon_smile.gif

Pozdrawiam

P.S. Nikogo nie chciałam obrazić, a ty takie przepychanki słowne .... dajcie na luz, upał nikomu nie służy, lepeij się dziećmi zajmijmy niż piszmy czy ktoś się na kogoś obraził albo ktoś kogoś obraził. Normalnie..... ehhhh
wiki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: pon, 29 wrz 03 - 17:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,084

GG:


post śro, 28 cze 2006 - 12:16
Post #8

Ja o becikowym a wy o obrażaniu i dlatego w tej Polsce dobrze nie będzie...
Miriam b. - masz racje, tak być nie powinno no ale jak już wspomniałaś lepper&giertych rządzą, więc czego można sie spodziewać? Ehhhh no ale cóż zrobić icon_smile.gif

Pozdrawiam

P.S. Nikogo nie chciałam obrazić, a ty takie przepychanki słowne .... dajcie na luz, upał nikomu nie służy, lepeij się dziećmi zajmijmy niż piszmy czy ktoś się na kogoś obraził albo ktoś kogoś obraził. Normalnie..... ehhhh
mama_do_kwadratu
śro, 28 cze 2006 - 13:32
Na kulturę słowa upały też jak widać mają zgubny wpływ...
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 28 cze 2006 - 13:32
Post #9

Na kulturę słowa upały też jak widać mają zgubny wpływ...

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
> becikowe krakowskie - dyskryminacja
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama