Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Przetłuszczające się włosy

> 
Pogoda
pon, 28 sty 2013 - 23:03
CYTAT
Pogodo, myślałam dziś o Tobie cały trening... jak na litość boską jesteś w stanie po treningu nie umyć głowy... Ja się kurna nie pocę zbyt mocno, ale po dzisiejszym dwugodzinnym łomocie miałam cały dół głowy mokry. Kitram się po treningu pod prysznic i myję się cała. A nie umyć głowy 5 dni?...


[użytkownik x] droga, wstyd przyznać, ale ja taki PORZĄDNY trening, na którym się pocę, mam dosłownie raz w tygodniu. I właśnie po nim myje włosy icon_wink.gif.
Ja już od paru lat jestem nauczycielem, prowadzę zajęcia codziennie, ruszam się sporo, ale nie trenuję intensywnie każdego dnia. Pocę się tyle, że wystarczy szybki prysznic, bez konieczności mycia włosów. Mam tak grube i długie włosy, że ich porządne wysuszenie zajmuje czasem i pół godziny. No nie dałabym rady codziennie... icon_wink.gif
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post pon, 28 sty 2013 - 23:03
Post #21

CYTAT
Pogodo, myślałam dziś o Tobie cały trening... jak na litość boską jesteś w stanie po treningu nie umyć głowy... Ja się kurna nie pocę zbyt mocno, ale po dzisiejszym dwugodzinnym łomocie miałam cały dół głowy mokry. Kitram się po treningu pod prysznic i myję się cała. A nie umyć głowy 5 dni?...


[użytkownik x] droga, wstyd przyznać, ale ja taki PORZĄDNY trening, na którym się pocę, mam dosłownie raz w tygodniu. I właśnie po nim myje włosy icon_wink.gif.
Ja już od paru lat jestem nauczycielem, prowadzę zajęcia codziennie, ruszam się sporo, ale nie trenuję intensywnie każdego dnia. Pocę się tyle, że wystarczy szybki prysznic, bez konieczności mycia włosów. Mam tak grube i długie włosy, że ich porządne wysuszenie zajmuje czasem i pół godziny. No nie dałabym rady codziennie... icon_wink.gif
Gaja
wto, 29 sty 2013 - 08:13
No i ja dołączę się do osób posiadających przetłuszczające się włosy.
Teraz może trochę mniej, bo mam zrobiony blond balejaż a rozjaśnienia wysuszają włosy.

Ale ja znów nie wyobrażam sobie nie umyć głowy codziennie rano w związku z faktem... że ja w nocy to chyba śpię na głowie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Jak się budzę, to wyglądam jak czarownica. icon_lol.gif I tak są te włosy odciśnięte, że nijak bez moczenia nie ma szans ich ułożyć.
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post wto, 29 sty 2013 - 08:13
Post #22

No i ja dołączę się do osób posiadających przetłuszczające się włosy.
Teraz może trochę mniej, bo mam zrobiony blond balejaż a rozjaśnienia wysuszają włosy.

Ale ja znów nie wyobrażam sobie nie umyć głowy codziennie rano w związku z faktem... że ja w nocy to chyba śpię na głowie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Jak się budzę, to wyglądam jak czarownica. icon_lol.gif I tak są te włosy odciśnięte, że nijak bez moczenia nie ma szans ich ułożyć.

--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 29 sty 2013 - 08:46
Post #23

CYTAT(Pogoda @ Mon, 28 Jan 2013 - 23:03) *
[użytkownik x] droga, wstyd przyznać, ale ja taki PORZĄDNY trening, na którym się pocę, mam dosłownie raz w tygodniu. I właśnie po nim myje włosy icon_wink.gif.
Ja już od paru lat jestem nauczycielem, prowadzę zajęcia codziennie, ruszam się sporo, ale nie trenuję intensywnie każdego dnia. Pocę się tyle, że wystarczy szybki prysznic, bez konieczności mycia włosów. Mam tak grube i długie włosy, że ich porządne wysuszenie zajmuje czasem i pół godziny. No nie dałabym rady codziennie... icon_wink.gif


Pogodo, odkąd poznałam Martę, mam ustanowioną poprzeczkę GRUBE włosy. No nie... nie. Rosa bije Martę na głowę. Rosa to przypadek kliniczny jest icon_wink.gif Przy czym Marta ma włosy za ramiona, a suszy i modeluje je dwie godziny... Ona jest najeżona włosami po prostu icon_biggrin.gif

edit: za szybko wysłałam. W każdym razie Marta również myje włosy niemal po każdym treningu.

Pogoda, bo Ty jesteś zawodowiec kruca... No i chyba jednak inny rozdzaj wysiłku, bo ja po zumbie nie płynę już. A po bieganiu - zawsze :/
cath
śro, 30 sty 2013 - 09:12
A myjecie swoje grzebienie/ szczotki?
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post śro, 30 sty 2013 - 09:12
Post #24

A myjecie swoje grzebienie/ szczotki?

--------------------




Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 30 sty 2013 - 09:16
Post #25

CYTAT(cath @ Wed, 30 Jan 2013 - 09:12) *
A myjecie swoje grzebienie/ szczotki?


Si Siniora. Jakby oczywiste to jest dla mnie. I sparzam wrzątkiem, jak mi się przypomni. Potem suszę i włala! Jak widzę zakłaczoną szczotkę z osadem na ząbkach, mam odruch wymiotny 29.gif
Assalia
śro, 30 sty 2013 - 09:57
Też czyszczę, "odkłaczam", choć chętnie poznalabym technikę jak to robić szybko, bo wieczne dlugotrwałe skubanie nie powiem, wkurza icon_wink.gif
Assalia


Grupa: Zbanowani
Postów: 467
Dołączył: czw, 17 mar 11 - 18:29
Nr użytkownika: 36,162




post śro, 30 sty 2013 - 09:57
Post #26

Też czyszczę, "odkłaczam", choć chętnie poznalabym technikę jak to robić szybko, bo wieczne dlugotrwałe skubanie nie powiem, wkurza icon_wink.gif
cath
śro, 30 sty 2013 - 11:16
CYTAT(Assalia @ Wed, 30 Jan 2013 - 09:57) *
Też czyszczę, "odkłaczam", choć chętnie poznalabym technikę jak to robić szybko, bo wieczne dlugotrwałe skubanie nie powiem, wkurza icon_wink.gif

Najprosciej to chyba po każdym użyciu wyciągnąć klaczorki ze szczotki.
Ja też myje grzebień (woda z mydłem) ale nie robię tego jakoś regularnie. Może gdybym myła codziennie to włosy dłużej zachowałyby świeżość.
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post śro, 30 sty 2013 - 11:16
Post #27

CYTAT(Assalia @ Wed, 30 Jan 2013 - 09:57) *
Też czyszczę, "odkłaczam", choć chętnie poznalabym technikę jak to robić szybko, bo wieczne dlugotrwałe skubanie nie powiem, wkurza icon_wink.gif

Najprosciej to chyba po każdym użyciu wyciągnąć klaczorki ze szczotki.
Ja też myje grzebień (woda z mydłem) ale nie robię tego jakoś regularnie. Może gdybym myła codziennie to włosy dłużej zachowałyby świeżość.

--------------------




Tuni
śro, 30 sty 2013 - 12:34
Zgłaszam się jako posiadaczka bujnej czupryny 06.gif
Włosy mam gęste bardzo i w dodatku dosyć długie (tydzień temu jeszcze do pasa, teraz jakieś 15 cm krótsze).
Suszenie suszarką to ze dwie godziny stania i dmuchania a i tak są wilgotne ( basenową suszarką nawet nie próbuję, bo ze dwa dni by mi zeszło), więc myję włosy wieczorem po posotu i wysychają same do rana.
I tak sobie czytam i czytam , i qrczę, przetłuszczają mi się to myję codziennie i nawet nie pomyślałam, ze mogłabym inaczej.
Dopiero jak Was poczytałam, to zaczęłam ubolewać jak mi źle bo muszę myć codziennie, wcześniej wydawało mi się to normalne.
Po co ja Was czytałam 37.gif icon_smile.gif




Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post śro, 30 sty 2013 - 12:34
Post #28

Zgłaszam się jako posiadaczka bujnej czupryny 06.gif
Włosy mam gęste bardzo i w dodatku dosyć długie (tydzień temu jeszcze do pasa, teraz jakieś 15 cm krótsze).
Suszenie suszarką to ze dwie godziny stania i dmuchania a i tak są wilgotne ( basenową suszarką nawet nie próbuję, bo ze dwa dni by mi zeszło), więc myję włosy wieczorem po posotu i wysychają same do rana.
I tak sobie czytam i czytam , i qrczę, przetłuszczają mi się to myję codziennie i nawet nie pomyślałam, ze mogłabym inaczej.
Dopiero jak Was poczytałam, to zaczęłam ubolewać jak mi źle bo muszę myć codziennie, wcześniej wydawało mi się to normalne.
Po co ja Was czytałam 37.gif icon_smile.gif




annad
piÄ…, 01 lut 2013 - 13:37
Tuni na pocieszenie nie jestes sama z tym problemem 06.gif Zobaczcie ile my musimy płacic za wodę icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post piÄ…, 01 lut 2013 - 13:37
Post #29

Tuni na pocieszenie nie jestes sama z tym problemem 06.gif Zobaczcie ile my musimy płacic za wodę icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
Tuni
piÄ…, 01 lut 2013 - 13:45
CYTAT(annad @ Fri, 01 Feb 2013 - 13:37) *
Tuni na pocieszenie nie jestes sama z tym problemem 06.gif Zobaczcie ile my musimy płacic za wodę icon_smile.gif

O to to 06.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 01 lut 2013 - 13:45
Post #30

CYTAT(annad @ Fri, 01 Feb 2013 - 13:37) *
Tuni na pocieszenie nie jestes sama z tym problemem 06.gif Zobaczcie ile my musimy płacic za wodę icon_smile.gif

O to to 06.gif
makarena
sob, 02 lut 2013 - 16:59
I ja sie dołącze do grona icon_sad.gif Włosy mam raczej krótkie i cienkie, do tego rozjaśniane i tez mi sie przetłuszczają. Powinnam myć codziennie, ale...z lenistwa robie to co drugi dzień (każda minuta snu rano jest bezcenna icon_smile.gif
Od lat kupuje szampony w aptece - obecnie znów Seboradin (koszt jakieś 23-25zl) i w połączeniu z odżywką ten 2dzien bez mycia do południa nie jest taki fatalny, za to wieczorem...wyglądam jakbym wylała sobie wiadro wody na głowę.
Niestety czasem mimo lenistwa - z zagrożeniem spóźnienia sie do pracy, musze umyć ponieważ każdy kosmyk "żyje własnym życiem i idzie w inną stronę".
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 02 lut 2013 - 16:59
Post #31

I ja sie dołącze do grona icon_sad.gif Włosy mam raczej krótkie i cienkie, do tego rozjaśniane i tez mi sie przetłuszczają. Powinnam myć codziennie, ale...z lenistwa robie to co drugi dzień (każda minuta snu rano jest bezcenna icon_smile.gif
Od lat kupuje szampony w aptece - obecnie znów Seboradin (koszt jakieś 23-25zl) i w połączeniu z odżywką ten 2dzien bez mycia do południa nie jest taki fatalny, za to wieczorem...wyglądam jakbym wylała sobie wiadro wody na głowę.
Niestety czasem mimo lenistwa - z zagrożeniem spóźnienia sie do pracy, musze umyć ponieważ każdy kosmyk "żyje własnym życiem i idzie w inną stronę".

--------------------
Tuni
sob, 02 lut 2013 - 18:25
Annad, masz jakieÅ› fajne, szybkie i sprawdzone fryzury?
Ja zwykle koki różne albo warkocze czeszę, bo najszybciej i wyglądam jako tako. No i tapirowania i lakierów wszelkich nie lubię, z resztą przy ilości mojego owłosienia nadmiar lakieru nie wygląda fajnie.
Chciałabym coś nowego ale pomysłu nie mam.
Próbowłam nawet wątek założyć ale odzew słaby, a w podanych linkach, fryzury może i fajne ale do zdecydowanie cieńszych włosów niż moje icon_sad.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post sob, 02 lut 2013 - 18:25
Post #32

Annad, masz jakieÅ› fajne, szybkie i sprawdzone fryzury?
Ja zwykle koki różne albo warkocze czeszę, bo najszybciej i wyglądam jako tako. No i tapirowania i lakierów wszelkich nie lubię, z resztą przy ilości mojego owłosienia nadmiar lakieru nie wygląda fajnie.
Chciałabym coś nowego ale pomysłu nie mam.
Próbowłam nawet wątek założyć ale odzew słaby, a w podanych linkach, fryzury może i fajne ale do zdecydowanie cieńszych włosów niż moje icon_sad.gif
śrubka
czw, 07 lut 2013 - 10:57
Ja myję włosy co dwa dni, a w międzyczasie używam suchego szamponu. Aktualnie mam taki niebieski Syoss. Sprawdza się najlepiej z tych, które dotąd stosowałam.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 07 lut 2013 - 10:57
Post #33

Ja myję włosy co dwa dni, a w międzyczasie używam suchego szamponu. Aktualnie mam taki niebieski Syoss. Sprawdza się najlepiej z tych, które dotąd stosowałam.
Kocurek
piÄ…, 08 lut 2013 - 10:42
CYTAT(Gaja @ Tue, 29 Jan 2013 - 06:13) *
Ale ja znów nie wyobrażam sobie nie umyć głowy codziennie rano w związku z faktem... że ja w nocy to chyba śpię na głowie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Jak się budzę, to wyglądam jak czarownica. icon_lol.gif I tak są te włosy odciśnięte, że nijak bez moczenia nie ma szans ich ułożyć.


Mam to samo... mąż pieszczotliwie nazywa mnie rano "szczotką klozetową" 06.gif i chodzi tu o taką, jak ta poniżej:



P.S. Ja nie dałabym rady "przetłuścić" wosów, i nie chodzi tu o mój potencjalnie koszmarny wygląd... chodzi o zapach 48.gif Nie zniosłabym.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 08 lut 2013 - 10:42
Post #34

CYTAT(Gaja @ Tue, 29 Jan 2013 - 06:13) *
Ale ja znów nie wyobrażam sobie nie umyć głowy codziennie rano w związku z faktem... że ja w nocy to chyba śpię na głowie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Jak się budzę, to wyglądam jak czarownica. icon_lol.gif I tak są te włosy odciśnięte, że nijak bez moczenia nie ma szans ich ułożyć.


Mam to samo... mąż pieszczotliwie nazywa mnie rano "szczotką klozetową" 06.gif i chodzi tu o taką, jak ta poniżej:



P.S. Ja nie dałabym rady "przetłuścić" wosów, i nie chodzi tu o mój potencjalnie koszmarny wygląd... chodzi o zapach 48.gif Nie zniosłabym.


--------------------
Tuni
piÄ…, 08 lut 2013 - 12:02
Kocurku, musi Ci być ładnie w tym niebieskim 04.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 08 lut 2013 - 12:02
Post #35

Kocurku, musi Ci być ładnie w tym niebieskim 04.gif
Kocurek
piÄ…, 08 lut 2013 - 12:28
CYTAT(Tuni @ Fri, 08 Feb 2013 - 10:02) *
Kocurku, musi Ci być ładnie w tym niebieskim 04.gif


Oj, nie chodzi o kolor, tylko o kształt szczotki 06.gif nie znalazłam jednak jej zdjęcia an face.
Z profilu nie robi takiego wrażenia, więc prosze o użycie wyobraźni icon_mrgreen.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 08 lut 2013 - 12:28
Post #36

CYTAT(Tuni @ Fri, 08 Feb 2013 - 10:02) *
Kocurku, musi Ci być ładnie w tym niebieskim 04.gif


Oj, nie chodzi o kolor, tylko o kształt szczotki 06.gif nie znalazłam jednak jej zdjęcia an face.
Z profilu nie robi takiego wrażenia, więc prosze o użycie wyobraźni icon_mrgreen.gif


--------------------
Tuni
piÄ…, 08 lut 2013 - 14:36
No domysliłam się, że bardziej o kształt chodzi niż o kolor, ale nie mogłam sie powstrzymać 04.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 08 lut 2013 - 14:36
Post #37

No domysliłam się, że bardziej o kształt chodzi niż o kolor, ale nie mogłam sie powstrzymać 04.gif
Brigit
śro, 02 lut 2022 - 11:35
Niektórzy myją głowę rano, a wieczorem jest już przetłuszczona. To wcale nie wynika z ich zaniedbania i dopuszczenia do przetłuszczenia się włosów.
Brigit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 241
Dołączył: pon, 25 wrz 17 - 15:26
Nr użytkownika: 50,527




post śro, 02 lut 2022 - 11:35
Post #38

Niektórzy myją głowę rano, a wieczorem jest już przetłuszczona. To wcale nie wynika z ich zaniedbania i dopuszczenia do przetłuszczenia się włosów.
alka25
śro, 01 cze 2022 - 08:51
Ja zauważyłam, że jak przestałam myć włosy codziennie to dużo mniej się przetłuszczają, ot ciekawostka icon_smile.gif
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post śro, 01 cze 2022 - 08:51
Post #39

Ja zauważyłam, że jak przestałam myć włosy codziennie to dużo mniej się przetłuszczają, ot ciekawostka icon_smile.gif
bufcia
śro, 01 cze 2022 - 18:29
bardzo dobry jest ten szampon https://www.notino.pl/loreal-professionnel/...ych/p-16079849/ na wlosy przetluszczajace sie.. stosowalam wiele roznych a tylko ten mi pomogl ekspresowo
bufcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 136
Dołączył: czw, 06 cze 19 - 13:15
Nr użytkownika: 53,114




post śro, 01 cze 2022 - 18:29
Post #40

bardzo dobry jest ten szampon https://www.notino.pl/loreal-professionnel/...ych/p-16079849/ na wlosy przetluszczajace sie.. stosowalam wiele roznych a tylko ten mi pomogl ekspresowo
> PrzetÅ‚uszczajÄ…ce siÄ™ wÅ‚osy
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama