Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Park Szczytnicki 31.05 z dzieciaczkami

> 
Anita.W
piÄ…, 30 maj 2003 - 09:38
No dobra zobacze wieczorem ktora godzina wszystkim najlepiej pasuje a zupke to zawsze moge dac w samochdzie albo pod iglica. W termos wsadze i bedzie ok hi hi.
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post piÄ…, 30 maj 2003 - 09:38
Post #21

No dobra zobacze wieczorem ktora godzina wszystkim najlepiej pasuje a zupke to zawsze moge dac w samochdzie albo pod iglica. W termos wsadze i bedzie ok hi hi.

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Duszek
piÄ…, 30 maj 2003 - 10:57
My o 10-tej nie mozemy. Mysle, ze relanie mozemy zjawic sie kolo 12tej. Po 13-tej znow bedziemy musieli znikac. Dla nas optymalna jest 16-ta:) Ale jesli umawiamy sie na 10-11ta, to na pewno wpadniemy choc na chwile.

Ila, Tomek i Kamis
Duszek


Grupa: Administratorzy
Postów: 629
Dołączył: pon, 02 gru 02 - 19:26
Nr użytkownika: 3

Mój blog:



post piÄ…, 30 maj 2003 - 10:57
Post #22

My o 10-tej nie mozemy. Mysle, ze relanie mozemy zjawic sie kolo 12tej. Po 13-tej znow bedziemy musieli znikac. Dla nas optymalna jest 16-ta:) Ale jesli umawiamy sie na 10-11ta, to na pewno wpadniemy choc na chwile.

Ila, Tomek i Kamis
Ewcia!
piÄ…, 30 maj 2003 - 11:06
No cóż, na 10 na pewno nie zdążymy, bo my z tych susłów...

Mam co prawda szanse , ze jak sie porozgladam, to rozpoznam niektore znajome juz mile osoby, ale zostawcie chociaż jakiś znak, kartke czy strzałkę w którą strone poszlyscie. Bede ok 11.

Monika, jak fajnie, coraz wiecej sÄ…siadek icon_smile.gif

pa pa Ewa
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post piÄ…, 30 maj 2003 - 11:06
Post #23

No cóż, na 10 na pewno nie zdążymy, bo my z tych susłów...

Mam co prawda szanse , ze jak sie porozgladam, to rozpoznam niektore znajome juz mile osoby, ale zostawcie chociaż jakiś znak, kartke czy strzałkę w którą strone poszlyscie. Bede ok 11.

Monika, jak fajnie, coraz wiecej sÄ…siadek icon_smile.gif

pa pa Ewa
monikaww

Go??







post piÄ…, 30 maj 2003 - 12:27
Post #24

No to skoro większości pasuje o 11:00, to może jednak umówmy się na 11:00 i będzie ok

Ewcia, a na jakiej ulicy mieszkasz? może się znamy, chociaż z widzenia icon_biggrin.gif

Monika!
ez
piÄ…, 30 maj 2003 - 14:00
11 pod Iglicą, mój znak szczególny: wózek i wzrost (178) icon_biggrin.gif
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post piÄ…, 30 maj 2003 - 14:00
Post #25

11 pod Iglicą, mój znak szczególny: wózek i wzrost (178) icon_biggrin.gif

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
kachaaa
piÄ…, 30 maj 2003 - 15:48
ez rządzi ez górą

dobra ja będe toże o 11 pod iglicą granatowa parasolka na rozłożonej parasolce będe miała pomarańczową bandamke dla tych , którzy pomylą ez z iglicą i na odwrót

do jutra
kacha


dumiczowa czarownico klątwe na ciebie rzuciłam za te Kołobrzegowanie
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post piÄ…, 30 maj 2003 - 15:48
Post #26

ez rządzi ez górą

dobra ja będe toże o 11 pod iglicą granatowa parasolka na rozłożonej parasolce będe miała pomarańczową bandamke dla tych , którzy pomylą ez z iglicą i na odwrót

do jutra
kacha


dumiczowa czarownico klątwe na ciebie rzuciłam za te Kołobrzegowanie
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 30 maj 2003 - 16:38
Post #27

Będę z Zosią o 11.00 pod iglicą.
Wezmę kolorową kredę, będziemy robić strzałki icon_smile.gif

Paka
Monika ww
sob, 31 maj 2003 - 15:44
Było super icon_biggrin.gif

Szkoda, że już się skończyło icon_sad.gif , ale dzieci i tak długo wytrzymały.

Niech żałują Ci, których nie było!

Pozdrawiam wszystkich, Monika!
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post sob, 31 maj 2003 - 15:44
Post #28

Było super icon_biggrin.gif

Szkoda, że już się skończyło icon_sad.gif , ale dzieci i tak długo wytrzymały.

Niech żałują Ci, których nie było!

Pozdrawiam wszystkich, Monika!
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 31 maj 2003 - 16:20
Post #29

Jestem dotleniona na maxa!

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. icon_smile.gif
A nasze dzieciaki sÄ… super!
Paka

PS Do Ili i Duszka: zawsze mi się wydawało, że chłopczyk z logo Maluchów.pl jest podobny do Waszego Kamisia... icon_wink.gif
Anita.W
sob, 31 maj 2003 - 21:13
Tez chcialam podziekowac za tak fantastyczny dzien icon_biggrin.gif . Dzieciaczki sa rewelacyjne icon_biggrin.gif . Juz ogladalam zdjecia jest ich ok. 60!
My jeszcze trafilismy na festyn bo na popowicach jest dzisiaj dzien popowic icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post sob, 31 maj 2003 - 21:13
Post #30

Tez chcialam podziekowac za tak fantastyczny dzien icon_biggrin.gif . Dzieciaczki sa rewelacyjne icon_biggrin.gif . Juz ogladalam zdjecia jest ich ok. 60!
My jeszcze trafilismy na festyn bo na popowicach jest dzisiaj dzien popowic icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Anita.W
sob, 31 maj 2003 - 22:19
Czesc zdjec juz zamiescilam oto adres:
https://www.album.com.pl/album.php?id=1819
Jak chcecie to moge je nagrac na plytke. Na tej stronie musialam zmienic rozmiar bo byly za duze wiec i jakosc gorsza icon_sad.gif.
Milego ogladania i wspominania icon_biggrin.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post sob, 31 maj 2003 - 22:19
Post #31

Czesc zdjec juz zamiescilam oto adres:
https://www.album.com.pl/album.php?id=1819
Jak chcecie to moge je nagrac na plytke. Na tej stronie musialam zmienic rozmiar bo byly za duze wiec i jakosc gorsza icon_sad.gif.
Milego ogladania i wspominania icon_biggrin.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
kachaaa
sob, 31 maj 2003 - 22:44
oj superaśno było superaśno
mam nadzieje że to nie pierwszy i nie ostatni raz

dzieci boskie-rodzice też niczego sobie wink.gif
eech no musze jakiś komentarz walnąć nie byłabym sobą
a więc:
dzieci:

Kamiś -facet ee nie dżentelmen dzieli się pięknie mówi pięknie i pięknie pokazuje na paluszkach ile ma latek a ma 3 mężczyzna jak się patrzy

Zosia-uosobienie spokoju i wspaniała malarka kredowych esuffloresów-zresztą mamine strzałki też niczego sobie były

Helenka i Basia-śliczne kobietki z pięknymi brązowymi oczami i zabójczym uśmiechem (mama umyi w końcu te ślepka i uważaj na chłopaków oj będą się zlatywać będą )

Krzyś- oczy no poprostu boskie-mamcia kupój notes będziesz liste z terminami układać dla jego wielbicielek

Alek i Maja-facet śmiga na rowerku jak struś pędziwiatr a Maja to piękna cycusiowa ssawka

no i zabijcie mnie nie moge sobie przypomnieć imienia przepięknej kobietki( karolcia??) która miała piękną niebiesko białą sukienusie i tak bosko śpiewała że ja też chcę już Julke

ale fajowo było
chyba nikogo nie pominełam
szkoda że was nie było ez i dumiczowa ale myślę że następnym razem powiększycie nasze grono "Postrach parkowych alejek i placów zabaw"

do zobaczenia
zachwycona kaśkaaa
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post sob, 31 maj 2003 - 22:44
Post #32

oj superaśno było superaśno
mam nadzieje że to nie pierwszy i nie ostatni raz

dzieci boskie-rodzice też niczego sobie wink.gif
eech no musze jakiś komentarz walnąć nie byłabym sobą
a więc:
dzieci:

Kamiś -facet ee nie dżentelmen dzieli się pięknie mówi pięknie i pięknie pokazuje na paluszkach ile ma latek a ma 3 mężczyzna jak się patrzy

Zosia-uosobienie spokoju i wspaniała malarka kredowych esuffloresów-zresztą mamine strzałki też niczego sobie były

Helenka i Basia-śliczne kobietki z pięknymi brązowymi oczami i zabójczym uśmiechem (mama umyi w końcu te ślepka i uważaj na chłopaków oj będą się zlatywać będą )

Krzyś- oczy no poprostu boskie-mamcia kupój notes będziesz liste z terminami układać dla jego wielbicielek

Alek i Maja-facet śmiga na rowerku jak struś pędziwiatr a Maja to piękna cycusiowa ssawka

no i zabijcie mnie nie moge sobie przypomnieć imienia przepięknej kobietki( karolcia??) która miała piękną niebiesko białą sukienusie i tak bosko śpiewała że ja też chcę już Julke

ale fajowo było
chyba nikogo nie pominełam
szkoda że was nie było ez i dumiczowa ale myślę że następnym razem powiększycie nasze grono "Postrach parkowych alejek i placów zabaw"

do zobaczenia
zachwycona kaśkaaa
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 31 maj 2003 - 22:52
Post #33

CYTAT(kachaaa)
chyba nikogo nie pominełam


Prawie!
Kachaaa, zapomniałaś o kolejnym przystojniaku - Kubusiu (popatrzcie na zdjęcie dwa posty wyżej)! No i o swoim wszędobylskim Wojtusiu!
Chyba tak bardzo chcesz już tą Julkę, że dziewczynki zdominowały Twoje wspomnienia...

Mam nadzieję, że teraz to już naprawdę wszystkie dzieciaczki icon_wink.gif

Pozdrawiam.
Paka
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 31 maj 2003 - 23:11
Post #34

CYTAT(Anita.W)
Milego ogladania i wspominania  :D


Anitko! Zdjęcia są superanckie. Bardzo dziękuję, że Ci się chciało tak szybko je zamieścić.
KurczÄ™, aparaty cyfrowe to jednak przydatna rzecz...

Paka
kachaaa
sob, 31 maj 2003 - 23:12
Kubuś wybacz ciotce starość nie radość

a i prośba do duszka prosiem mnie jakoś wyretuszować ja dzieci będe straszyć jak zamieścicie zdjęcia ze mną , mamy pouciekają icon_lol.gif icon_redface.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post sob, 31 maj 2003 - 23:12
Post #35

Kubuś wybacz ciotce starość nie radość

a i prośba do duszka prosiem mnie jakoś wyretuszować ja dzieci będe straszyć jak zamieścicie zdjęcia ze mną , mamy pouciekają icon_lol.gif icon_redface.gif
Dorka
nie, 01 cze 2003 - 00:09
Dziękuję wszystkim emamom za mile spędzony czas icon_biggrin.gif . Dzieciaczki wszystkie są przemiłymi maluchami. Zdjęcia Anity już obejrzałam icon_smile.gif tu macie pełną dokumentację icon_wink.gif , kto nie był niech żałuje! Moje też już wgrałam i niektóre "odchudziłam" uzdatniając do przesyłki emailowej. Na zrobienie albumu muszę poczekać na stałe łącze, bo przez modem to chyba szkoda czasu. Zainteresowane mamy proszę o adresy to podeślę coś z tego, co mi udało się pstryknąć.
Pozdrowionka dla uczestników ostatniej majówki'2003
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post nie, 01 cze 2003 - 00:09
Post #36

Dziękuję wszystkim emamom za mile spędzony czas icon_biggrin.gif . Dzieciaczki wszystkie są przemiłymi maluchami. Zdjęcia Anity już obejrzałam icon_smile.gif tu macie pełną dokumentację icon_wink.gif , kto nie był niech żałuje! Moje też już wgrałam i niektóre "odchudziłam" uzdatniając do przesyłki emailowej. Na zrobienie albumu muszę poczekać na stałe łącze, bo przez modem to chyba szkoda czasu. Zainteresowane mamy proszę o adresy to podeślę coś z tego, co mi udało się pstryknąć.
Pozdrowionka dla uczestników ostatniej majówki'2003
Anita.W
nie, 01 cze 2003 - 08:10
KubuÅ› sam nie moze zapomniec o takich pieknych niemowlakownach az usnac nie chcial wczoraj wieczorem icon_biggrin.gif .
Dziewczyny zamiescilam reszte zdjec i juz sa wszystkie icon_biggrin.gif .
Ja jestem straszna maniaczka komputerowa wiec dla mnie to czysta przyjemnosc. Jak moge cos robic na kompie to rzucam wszystko i robie icon_biggrin.gif . No wiadomo dziecka potrzeby to nr. 1 wiec jak zasypia to wtedy ja do komputerka icon_razz.gif i przez to czasami nie mam czasu na nic innego hi hi. To chyba nalog icon_redface.gif .
Jak chcecie lepszej jakosci zdjecia to moge mailem wyslac albo przez gg tylko to bedzie troche trwalo bo pliki sa duze. My mamy stale lacze wiec sie tym nie martwie ale dla modemowcow to wiadomo.
Kachaaa Ty chodzisz na spacery pod Astra ja tez wiec mozemy sie tam kiedys umowic to ci na plycie przyniose, jak chcesz oczywiscie.
Milego dnia DZIECKA
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post nie, 01 cze 2003 - 08:10
Post #37

KubuÅ› sam nie moze zapomniec o takich pieknych niemowlakownach az usnac nie chcial wczoraj wieczorem icon_biggrin.gif .
Dziewczyny zamiescilam reszte zdjec i juz sa wszystkie icon_biggrin.gif .
Ja jestem straszna maniaczka komputerowa wiec dla mnie to czysta przyjemnosc. Jak moge cos robic na kompie to rzucam wszystko i robie icon_biggrin.gif . No wiadomo dziecka potrzeby to nr. 1 wiec jak zasypia to wtedy ja do komputerka icon_razz.gif i przez to czasami nie mam czasu na nic innego hi hi. To chyba nalog icon_redface.gif .
Jak chcecie lepszej jakosci zdjecia to moge mailem wyslac albo przez gg tylko to bedzie troche trwalo bo pliki sa duze. My mamy stale lacze wiec sie tym nie martwie ale dla modemowcow to wiadomo.
Kachaaa Ty chodzisz na spacery pod Astra ja tez wiec mozemy sie tam kiedys umowic to ci na plycie przyniose, jak chcesz oczywiscie.
Milego dnia DZIECKA

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Anita.W
nie, 01 cze 2003 - 08:17
Dorka ja jestem zainteresowana icon_biggrin.gif tylko jaki adres ci podac domowy?
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post nie, 01 cze 2003 - 08:17
Post #38

Dorka ja jestem zainteresowana icon_biggrin.gif tylko jaki adres ci podac domowy?

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
kachaaa
nie, 01 cze 2003 - 09:24
anita bardzo chetnie płytke przyniose swoją a ty jakbyśbyła tak kochana mogłabyś wypalić ją
wiesz co ja nie moge sobie ciebie skojarzyć ale jak mnie zobaczysz krzycz bo ja ślepota moge niezauważyć
a Wojtek padł już w samochodzie a potem w domu spał do 7 tyle wrażeń... i dziś też od rana bo nie dość że dzień dziecka to jego 2-gie urodzinki i właśnie ledwo otworzył ślepka a już zjadł jajo niespodzianke-na śniadanie ależ ze mnie matka-no ale dziś jego wielkie podwójne święto

do zobaczenia kaśka
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 01 cze 2003 - 09:24
Post #39

anita bardzo chetnie płytke przyniose swoją a ty jakbyśbyła tak kochana mogłabyś wypalić ją
wiesz co ja nie moge sobie ciebie skojarzyć ale jak mnie zobaczysz krzycz bo ja ślepota moge niezauważyć
a Wojtek padł już w samochodzie a potem w domu spał do 7 tyle wrażeń... i dziś też od rana bo nie dość że dzień dziecka to jego 2-gie urodzinki i właśnie ledwo otworzył ślepka a już zjadł jajo niespodzianke-na śniadanie ależ ze mnie matka-no ale dziś jego wielkie podwójne święto

do zobaczenia kaśka
gość

Go??







post nie, 01 cze 2003 - 10:48
Post #40

STO LAT STO LAT dla jubilata Wojtusia!!


HEJ!
ja też dziękuję za superowe spotkanko i pytam-kiedy znów???bo Karolka taka grzeczna była z dziećmi..
Wracałam sobie na piechotkę wałem nad Odrą,ale widzę ze dobrze zrobiłam bo na zdjęciach to wyglądam jak wieloryb(szłam 2h)a Karolka spała słodko,po drodze były dwa festyny i mecz piłki nożnej dziewcząt.
Kasiu! nic się nie bój,sukienke schowam i będzie jak znalazł dla Julki,tylko się pospiesz,bo mi mole zeżrą,a szkoda będzie najbardziej Tobie icon_lol.gif
Anita,dziękuję za zdjęcia!tzn.na razie linka,ale ja chcę na płycie!zadzwonię to sie umówimy!
Qurcze przez te zdjęcia musze iść na dietę.a takie dobre ciasto upiekłam wczoraj,ale dietę to chyba od poniedziałku co?? icon_wink.gif
pozdrówka dla wszystkich od Doroty i Karolusi!
ps.A moja Ada zazdości i następnym razem też przyjdzie,choć żaden z niej "maluch"
wszystkie Mamy i Dzieciaczki pozdrawiam serdecznie!
i jeszcze pozdrawiam Tatusiów Dzielnych Dwóch!!

Dorota
> Park Szczytnicki 31.05 z dzieciaczkami
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 20:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama