Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ograniczenie praw ojcowskich a nagłe interesowanie się synem po 3 latach!!!

, tatuś poczuł się zagrożony nowym partnerem mamusi??!
> , tatuś poczuł się zagrożony nowym partnerem mamusi??!
izabells23
śro, 12 lut 2014 - 20:41
Witam się serdecznie.
Mam na imię Iza i jestem mamą 3 letniego chłopca. Urodziłam synka w wieku niespełna 20 lat... Z ojcem dziecka znałam się od 17 roku życia i po jego narodzinach zamieszkaliśmy razem w kupionym przez mojego ojca mieszkanku. Pierwsze 2 miesiące były niemal sielanką, niestety mojemu facetowi znudziło się bycie wiernym partnerem i oddanym ojcem i któregoś pięknego dnia po prostu zwiał-za granicę dokładnie :(Nie mieliśmy ślubu...Wrócił po roku z tekstem, że tęskni, żałuje itp. Na początku odwiedzał małego codziennie starając się tym zbliżyć do mnie i przyznam się, że raz mu się udało bo wylądowaliśmy w łóżku 37.gif a po kolejnych podchodach i staraniach dałam mu szansę i zamieszkał z nami. Po 3 miesiącach znowu powtórka z rozrywki czyli porzucenie rodziny icon_sad.gif Wtedy powiedziałam dość! Nie chciałam znać tego człowieka ale nie potrafiłam odebrać dziecku ojca więc znosiłam te jego prymitywne wizyty.Odwiedzał małego sporadycznie i nigdy nie było go przy nim gdy synek naprawdę go potrzebował!
Sprawy przybrały inny obrót gdy poznałam pewnego mężczyznę-starszego o 9 lat... Zakochaliśmy się w sobie jak szaleni:) Partner pokochał także mojego synka i nieba mu uchyla by ten zaczął go traktować jak tatę, którego tak naprawdę nigdy nie miał. Synek pokochał go i to bardzo i co najważniejsze może na niego liczyć!
Niestety mój eks nagle zaczął interesować się synem i teraz niemal jak kogut walczy o syna z moim partnerem argumentując głośno, że to on jest biologicznym OJCEM chłopca.Narzeczony z kolei stawia warunki i również "walczy" o małego. I tu pytanie do mam, które były bądz są w podobnej do przedstawionej przeze mnie sytuacji czy mamy szansę na wyłączne prawa do mojego syna?
izabells23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: pią, 27 gru 13 - 11:03
Nr użytkownika: 43,332




post śro, 12 lut 2014 - 20:41
Post #1

Witam się serdecznie.
Mam na imię Iza i jestem mamą 3 letniego chłopca. Urodziłam synka w wieku niespełna 20 lat... Z ojcem dziecka znałam się od 17 roku życia i po jego narodzinach zamieszkaliśmy razem w kupionym przez mojego ojca mieszkanku. Pierwsze 2 miesiące były niemal sielanką, niestety mojemu facetowi znudziło się bycie wiernym partnerem i oddanym ojcem i któregoś pięknego dnia po prostu zwiał-za granicę dokładnie :(Nie mieliśmy ślubu...Wrócił po roku z tekstem, że tęskni, żałuje itp. Na początku odwiedzał małego codziennie starając się tym zbliżyć do mnie i przyznam się, że raz mu się udało bo wylądowaliśmy w łóżku 37.gif a po kolejnych podchodach i staraniach dałam mu szansę i zamieszkał z nami. Po 3 miesiącach znowu powtórka z rozrywki czyli porzucenie rodziny icon_sad.gif Wtedy powiedziałam dość! Nie chciałam znać tego człowieka ale nie potrafiłam odebrać dziecku ojca więc znosiłam te jego prymitywne wizyty.Odwiedzał małego sporadycznie i nigdy nie było go przy nim gdy synek naprawdę go potrzebował!
Sprawy przybrały inny obrót gdy poznałam pewnego mężczyznę-starszego o 9 lat... Zakochaliśmy się w sobie jak szaleni:) Partner pokochał także mojego synka i nieba mu uchyla by ten zaczął go traktować jak tatę, którego tak naprawdę nigdy nie miał. Synek pokochał go i to bardzo i co najważniejsze może na niego liczyć!
Niestety mój eks nagle zaczął interesować się synem i teraz niemal jak kogut walczy o syna z moim partnerem argumentując głośno, że to on jest biologicznym OJCEM chłopca.Narzeczony z kolei stawia warunki i również "walczy" o małego. I tu pytanie do mam, które były bądz są w podobnej do przedstawionej przeze mnie sytuacji czy mamy szansę na wyłączne prawa do mojego syna?

--------------------
[/url]

[/url]

Posty w temacie
izabells23   Ograniczenie praw ojcowskich a nagłe interesowanie się synem po 3 latach!!!   śro, 12 lut 2014 - 20:41
malgosia1968   znalazłaś się w nie łatwej sytuacji i gratulu...   śro, 12 lut 2014 - 22:16
izabells23   małgosiu, Dziękuję za odpowiedz! Nie, nie ...   sob, 15 lut 2014 - 20:34
malgosia1968   Iza alimenty należą się dziecku, jeśli obecnie...   sob, 15 lut 2014 - 21:04
izabells23   Szczerze, to nigdy nie sądziłam, że eks będzie...   sob, 15 lut 2014 - 22:11
malgosia1968   Łatwo nie jest :mam lzy w oczach ale co zrobić? ...   sob, 15 lut 2014 - 22:21
izabells23   a właśnie zapomniałam napisać, że w środę j...   nie, 16 lut 2014 - 08:08
ania26   Z własnego doświadczenia napisze, że pozbawić ...   czw, 20 lut 2014 - 22:26
> Ograniczenie praw ojcowskich a nagłe interesowanie się synem po 3 latach!!!, tatuś poczuł się zagrożony nowym partnerem mamusi??!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 14:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama