Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
76 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 4(pełzaki, raczki, wstawacze i chodziki)

> 
niuniunia
pią, 16 lut 2007 - 12:44
Ło matko kolejna czerwcówke chcieli na cmentarz wysłać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
To kto tu będzie pisał icon_eek.gif icon_confused.gif icon_eek.gif icon_confused.gif icon_eek.gif icon_confused.gif icon_confused.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pią, 16 lut 2007 - 12:44
Post #41

Ło matko kolejna czerwcówke chcieli na cmentarz wysłać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
To kto tu będzie pisał icon_eek.gif icon_confused.gif icon_eek.gif icon_confused.gif icon_eek.gif icon_confused.gif icon_confused.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------


Pronto
pią, 16 lut 2007 - 13:00
CYTAT(malflu)
Cera krew z mlekiem powiadasz icon_confused.gif

A wolałabyś interesującą bladość? icon_twisted.gif

Odnośnie plucia kaszami, zupami i owocami mam teorię, że Zmora próbuje wymóc na mnie mleko. icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Uhm, to sobie poczeka...

Peedle - hehe, to sporo pije. icon_lol.gif Ale on chyba troszkę większy od Majki jest. icon_twisted.gif

aniakg - zdjęcia piękne! Uśmiałam się do łez!
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 13:00
Post #42

CYTAT(malflu)
Cera krew z mlekiem powiadasz icon_confused.gif

A wolałabyś interesującą bladość? icon_twisted.gif

Odnośnie plucia kaszami, zupami i owocami mam teorię, że Zmora próbuje wymóc na mnie mleko. icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Uhm, to sobie poczeka...

Peedle - hehe, to sporo pije. icon_lol.gif Ale on chyba troszkę większy od Majki jest. icon_twisted.gif

aniakg - zdjęcia piękne! Uśmiałam się do łez!
niuniunia
pią, 16 lut 2007 - 13:42
Liberi - zazdroszcze ci tej asertywnosci w stosunku do dzieck icon_redface.gif
Mnie tego brakuje najbardziej i rosnie mi taki rozpieszczeniec icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pią, 16 lut 2007 - 13:42
Post #43

Liberi - zazdroszcze ci tej asertywnosci w stosunku do dzieck icon_redface.gif
Mnie tego brakuje najbardziej i rosnie mi taki rozpieszczeniec icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

--------------------


Pronto
pią, 16 lut 2007 - 13:46
niuniunia - jak będzie z moją asertywnością kiedy Zmora nauczy się mówić i będzie umiała wyartykułować, czego chce, to się dopiero okaże. icon_biggrin.gif Na razie mogę udawać, że nie wiem o co chodzi, a Wy jej przecież nie powiecie o moich podejrzeniach. icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 13:46
Post #44

niuniunia - jak będzie z moją asertywnością kiedy Zmora nauczy się mówić i będzie umiała wyartykułować, czego chce, to się dopiero okaże. icon_biggrin.gif Na razie mogę udawać, że nie wiem o co chodzi, a Wy jej przecież nie powiecie o moich podejrzeniach. icon_biggrin.gif
MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 13:47
czesc laski,

malflu, dzięki za przepis, ciasto już pachnie w piekarniku icon_biggrin.gif Rzeczywiście prosty przepis, zobaczymy tylko, czy wyjdzie... Patryczek cudny, buzia jak księżyc icon_biggrin.gif:D

Mineko, Lena nie ma lakierowanego łóżeczka, przynajmniej go nie widać icon_biggrin.gif, obgryza namiętnie, albo ssie, zależy.

Arleta, dzięki za relacje. Rozumiem Cię, że się na Arona wkurzyłaś. Ja mam z P. To samo. Identico sytuacja, wyluzować się nie można. A z tą szatnią to miał nawet zanim w ciąży byłam. Faceci icon_biggrin.gif

Kamila, byłam wczoraj na bazarku co by Ci rajtki dla małej kupić, ale nie było jednolitych, kupujęu tej babki Lenie po 6 zł super fajne rajstopki. Jak będą to kupię. Jutro jadę robić tour po tescko i auchanie w celu zakupu śpiochów icon_smile.gif

Niunia, Ty się nad sobą nie użalasz, podziwiam Cię szczerze, każdą mamę, która wróciłą do pracy. Ja, pdoobnie jak Kamila czasami żałuję, z drugiej strony mam taką paranoję o małą, że w pracy bym się (przynajmiej na początku) poryczała. Do tej pory intensywnie pracowałam i czasem mi tego brak. Kontaktu z ludźmi poprostu.

cirro - wybaczam Ci tą kalię icon_biggrin.gif:D sztuczna brzydsza niż pogrzebowa icon_twisted.gif , ale już dam spokój.
czesc laski,

malflu, dzięki za przepis, ciasto już pachnie w piekarniku icon_biggrin.gif Rzeczywiście prosty przepis, zobaczymy tylko, czy wyjdzie... Patryczek cudny, buzia jak księżyc icon_biggrin.gif:D

Mineko, Lena nie ma lakierowanego łóżeczka, przynajmniej go nie widać icon_biggrin.gif, obgryza namiętnie, albo ssie, zależy.

Arleta, dzięki za relacje. Rozumiem Cię, że się na Arona wkurzyłaś. Ja mam z P. To samo. Identico sytuacja, wyluzować się nie można. A z tą szatnią to miał nawet zanim w ciąży byłam. Faceci icon_biggrin.gif

Kamila, byłam wczoraj na bazarku co by Ci rajtki dla małej kupić, ale nie było jednolitych, kupujęu tej babki Lenie po 6 zł super fajne rajstopki. Jak będą to kupię. Jutro jadę robić tour po tescko i auchanie w celu zakupu śpiochów icon_smile.gif

Niunia, Ty się nad sobą nie użalasz, podziwiam Cię szczerze, każdą mamę, która wróciłą do pracy. Ja, pdoobnie jak Kamila czasami żałuję, z drugiej strony mam taką paranoję o małą, że w pracy bym się (przynajmiej na początku) poryczała. Do tej pory intensywnie pracowałam i czasem mi tego brak. Kontaktu z ludźmi poprostu.

cirro - wybaczam Ci tą kalię icon_biggrin.gif:D sztuczna brzydsza niż pogrzebowa icon_twisted.gif , ale już dam spokój.

Zaraz wpada do nas mój brat (6 lat młodszy), chrzestny (czy chrzesny?) Lenkosi. Lenkosia usnęła. Uff.
Acha, w końcu lekarza zawołałam i rzekł, że antybiotyk potrzebny (astma icon_sad.gif). Niunia, tylko się nie zamartwiaj, że to przez Marcina. Lenkoś dobrze się już czuje.

Zaraz wpada do nas mój brat (6 lat młodszy), chrzestny (czy chrzesny?) Lenkosi. Lenkosia usnęła. Uff.
Acha, w końcu lekarza zawołałam i rzekł, że antybiotyk potrzebny (astma icon_sad.gif). Niunia, tylko się nie zamartwiaj, że to przez Marcina. Lenkoś dobrze się już czuje.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 13:47
Post #45

czesc laski,

malflu, dzięki za przepis, ciasto już pachnie w piekarniku icon_biggrin.gif Rzeczywiście prosty przepis, zobaczymy tylko, czy wyjdzie... Patryczek cudny, buzia jak księżyc icon_biggrin.gif:D

Mineko, Lena nie ma lakierowanego łóżeczka, przynajmniej go nie widać icon_biggrin.gif, obgryza namiętnie, albo ssie, zależy.

Arleta, dzięki za relacje. Rozumiem Cię, że się na Arona wkurzyłaś. Ja mam z P. To samo. Identico sytuacja, wyluzować się nie można. A z tą szatnią to miał nawet zanim w ciąży byłam. Faceci icon_biggrin.gif

Kamila, byłam wczoraj na bazarku co by Ci rajtki dla małej kupić, ale nie było jednolitych, kupujęu tej babki Lenie po 6 zł super fajne rajstopki. Jak będą to kupię. Jutro jadę robić tour po tescko i auchanie w celu zakupu śpiochów icon_smile.gif

Niunia, Ty się nad sobą nie użalasz, podziwiam Cię szczerze, każdą mamę, która wróciłą do pracy. Ja, pdoobnie jak Kamila czasami żałuję, z drugiej strony mam taką paranoję o małą, że w pracy bym się (przynajmiej na początku) poryczała. Do tej pory intensywnie pracowałam i czasem mi tego brak. Kontaktu z ludźmi poprostu.

cirro - wybaczam Ci tą kalię icon_biggrin.gif:D sztuczna brzydsza niż pogrzebowa icon_twisted.gif , ale już dam spokój.
czesc laski,

malflu, dzięki za przepis, ciasto już pachnie w piekarniku icon_biggrin.gif Rzeczywiście prosty przepis, zobaczymy tylko, czy wyjdzie... Patryczek cudny, buzia jak księżyc icon_biggrin.gif:D

Mineko, Lena nie ma lakierowanego łóżeczka, przynajmniej go nie widać icon_biggrin.gif, obgryza namiętnie, albo ssie, zależy.

Arleta, dzięki za relacje. Rozumiem Cię, że się na Arona wkurzyłaś. Ja mam z P. To samo. Identico sytuacja, wyluzować się nie można. A z tą szatnią to miał nawet zanim w ciąży byłam. Faceci icon_biggrin.gif

Kamila, byłam wczoraj na bazarku co by Ci rajtki dla małej kupić, ale nie było jednolitych, kupujęu tej babki Lenie po 6 zł super fajne rajstopki. Jak będą to kupię. Jutro jadę robić tour po tescko i auchanie w celu zakupu śpiochów icon_smile.gif

Niunia, Ty się nad sobą nie użalasz, podziwiam Cię szczerze, każdą mamę, która wróciłą do pracy. Ja, pdoobnie jak Kamila czasami żałuję, z drugiej strony mam taką paranoję o małą, że w pracy bym się (przynajmiej na początku) poryczała. Do tej pory intensywnie pracowałam i czasem mi tego brak. Kontaktu z ludźmi poprostu.

cirro - wybaczam Ci tą kalię icon_biggrin.gif:D sztuczna brzydsza niż pogrzebowa icon_twisted.gif , ale już dam spokój.

Zaraz wpada do nas mój brat (6 lat młodszy), chrzestny (czy chrzesny?) Lenkosi. Lenkosia usnęła. Uff.
Acha, w końcu lekarza zawołałam i rzekł, że antybiotyk potrzebny (astma icon_sad.gif). Niunia, tylko się nie zamartwiaj, że to przez Marcina. Lenkoś dobrze się już czuje.

Zaraz wpada do nas mój brat (6 lat młodszy), chrzestny (czy chrzesny?) Lenkosi. Lenkosia usnęła. Uff.
Acha, w końcu lekarza zawołałam i rzekł, że antybiotyk potrzebny (astma icon_sad.gif). Niunia, tylko się nie zamartwiaj, że to przez Marcina. Lenkoś dobrze się już czuje.

--------------------


niuniunia
pią, 16 lut 2007 - 14:02
Patrycja to ten lekarz byłm u ciebie czy u Leni icon_question.gif
Lekarz zasugerował djagnoze astma icon_question.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pią, 16 lut 2007 - 14:02
Post #46

Patrycja to ten lekarz byłm u ciebie czy u Leni icon_question.gif
Lekarz zasugerował djagnoze astma icon_question.gif

--------------------


niuniunia
pią, 16 lut 2007 - 14:12
Monia - STO LAT I WELU POWODÓW DO HICHOTU DLA NIKODEMKA icon_lol.gif impreza.gif brawo_bis.gif icon_lol.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pią, 16 lut 2007 - 14:12
Post #47

Monia - STO LAT I WELU POWODÓW DO HICHOTU DLA NIKODEMKA icon_lol.gif impreza.gif brawo_bis.gif icon_lol.gif

--------------------


asdfghjklzxcvbnm
pią, 16 lut 2007 - 14:14
niuniunia ten post mamyLenki w ogóle był dziwaczny jakis taki....
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post pią, 16 lut 2007 - 14:14
Post #48

niuniunia ten post mamyLenki w ogóle był dziwaczny jakis taki....
MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 14:16
napisałam powyższy post jakieś 2h temu, ale mi sie komp zawiesil

malflu, nie wiem dlaczego, ale z wierzchu piernik wygląda cudo, w środku surowy jeszcze... icon_sad.gif nie wiem co się stało. Wsadziłam go jeszcze. Ale jak już ostygł...
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:16
Post #49

napisałam powyższy post jakieś 2h temu, ale mi sie komp zawiesil

malflu, nie wiem dlaczego, ale z wierzchu piernik wygląda cudo, w środku surowy jeszcze... icon_sad.gif nie wiem co się stało. Wsadziłam go jeszcze. Ale jak już ostygł...

--------------------


...Zosia...
pią, 16 lut 2007 - 14:17
Yo, przebrnęłam icon_biggrin.gif Może mnie kto jeszcze pamięta icon_biggrin.gif

Monia,
najlepszego dla Nikiego icon_biggrin.gif brawo_bis.gif

Hurtowo napiszę że dzieciaczki czudowne jak zwykle icon_biggrin.gif

Kamil pije 3 x mleko po 150 - 180 ml + kaszka na noc, zupa i deserek.

Aniu,
ja sobie nie moge wyobrazić jak Twój dzidziol wciąga 300 ml mleka icon_eek.gif icon_biggrin.gif
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:17
Post #50

Yo, przebrnęłam icon_biggrin.gif Może mnie kto jeszcze pamięta icon_biggrin.gif

Monia,
najlepszego dla Nikiego icon_biggrin.gif brawo_bis.gif

Hurtowo napiszę że dzieciaczki czudowne jak zwykle icon_biggrin.gif

Kamil pije 3 x mleko po 150 - 180 ml + kaszka na noc, zupa i deserek.

Aniu,
ja sobie nie moge wyobrazić jak Twój dzidziol wciąga 300 ml mleka icon_eek.gif icon_biggrin.gif


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 14:17
nie, niunia, lekarz był wieczorem na wizycie domowej u mnie, dał antybiotyk, zwiększył sterydy na astmę i se poszedł icon_biggrin.gif

Ja w sumie nie czuję się źle, ale kaszel to mam zabójczy, Lena płacze jak kaszlę.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:17
Post #51

nie, niunia, lekarz był wieczorem na wizycie domowej u mnie, dał antybiotyk, zwiększył sterydy na astmę i se poszedł icon_biggrin.gif

Ja w sumie nie czuję się źle, ale kaszel to mam zabójczy, Lena płacze jak kaszlę.

--------------------


MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 14:20
NIKI, ciocia Pe buziaki śle icon_biggrin.gif:D:D Nie czuję jak rymuję.

Lena je mleka(UWAGA!):

w nocy (jak już uśnie) 3 razy 150 ml. Od pobudki (około 9.00) do pójścia spać (20.00) je oprócz deserku i obiadku, chrupków ze 3/4 razy mleka po 120 ml. W sumie na dobę wychodzi jakoś chyba dużo: 930 ml. icon_eek.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:20
Post #52

NIKI, ciocia Pe buziaki śle icon_biggrin.gif:D:D Nie czuję jak rymuję.

Lena je mleka(UWAGA!):

w nocy (jak już uśnie) 3 razy 150 ml. Od pobudki (około 9.00) do pójścia spać (20.00) je oprócz deserku i obiadku, chrupków ze 3/4 razy mleka po 120 ml. W sumie na dobę wychodzi jakoś chyba dużo: 930 ml. icon_eek.gif

--------------------


niuniunia
pią, 16 lut 2007 - 14:26
Patrycja to ty masz astme. Czy tylko lekarz podejżewa bo sie gubie albo winko mi jeszcze szumi icon_redface.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pią, 16 lut 2007 - 14:26
Post #53

Patrycja to ty masz astme. Czy tylko lekarz podejżewa bo sie gubie albo winko mi jeszcze szumi icon_redface.gif

--------------------


MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 14:36
Lenin w wersji odwiedzinowej icon_biggrin.gif

Jest się na kim oprzeć:



zadzwonię chyba do taty:

MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:36
Post #54

Lenin w wersji odwiedzinowej icon_biggrin.gif

Jest się na kim oprzeć:



zadzwonię chyba do taty:



--------------------


MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 14:37
niunia, ja mam astmę oskrzelową od zawsze, zdiagnozowaną w wieku 1 roku życia, uczulenia na wszystko icon_biggrin.gif, AZS, opórcz tego mam fajną rodzinkę icon_biggrin.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:37
Post #55

niunia, ja mam astmę oskrzelową od zawsze, zdiagnozowaną w wieku 1 roku życia, uczulenia na wszystko icon_biggrin.gif, AZS, opórcz tego mam fajną rodzinkę icon_biggrin.gif

--------------------


niuniunia
pią, 16 lut 2007 - 14:42
No to się umeczysz kobieto. wiem cos o tym bo mam w rodzinie taki przypadek icon_sad.gif

Lenusia suuuuuuuuuper a jak ładnie wyglada icon_biggrin.gif to pewnie na cześć wójkowej wizyty icon_confused.gif icon_lol.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pią, 16 lut 2007 - 14:42
Post #56

No to się umeczysz kobieto. wiem cos o tym bo mam w rodzinie taki przypadek icon_sad.gif

Lenusia suuuuuuuuuper a jak ładnie wyglada icon_biggrin.gif to pewnie na cześć wójkowej wizyty icon_confused.gif icon_lol.gif

--------------------


MamaLenki
pią, 16 lut 2007 - 14:57
nie, wujek Piotrek to typ gościa, który wpada znienacka icon_biggrin.gif:D:D Wygrzebałam z pudła już ciuszki na 74
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 14:57
Post #57

nie, wujek Piotrek to typ gościa, który wpada znienacka icon_biggrin.gif:D:D Wygrzebałam z pudła już ciuszki na 74

--------------------


*Arleta*
pią, 16 lut 2007 - 15:10
monia wszystkiego naj dla Nikosia.

Patrycjo to nie zazdroszczę tych wszystkich choróbsk. Ja się obawiałam o moją małą bo też ma AZs ale chwilowo coś jej przechodzi. To znaczy jeszcze ani razu nie widziałam u niej czyściutkiej skóry zawsze ajkies czerwone plamy się przypałętają ale to już nie to co kilka miesięcy temu,ale maść muszę stosowac na co dzień i mocno natłuszczać jej skórę. Lenka śliczna i widzę że tak jak moja uwielbia telefony.

Zosia no pewnie,że Cię pamiętamy. cały czas. icon_razz.gif

A ja własnie robię Cannelloni z twarogiem i brokułami. Małżonek może i nie zasłużył, ale znalazłam fajowy przepis i jakoś tak mnie wzięło a nie chciałam tak standartowo napełniać mięchem i sosem pomidorowym (Justycha ma uczulenie na pomidory) i pomyślałam sobie,że tak zdrowiej troszkę zrobię. Już nie mogę się doczekać jeszcze kilka minut i wtrynię.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
Skąd: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 15:10
Post #58

monia wszystkiego naj dla Nikosia.

Patrycjo to nie zazdroszczę tych wszystkich choróbsk. Ja się obawiałam o moją małą bo też ma AZs ale chwilowo coś jej przechodzi. To znaczy jeszcze ani razu nie widziałam u niej czyściutkiej skóry zawsze ajkies czerwone plamy się przypałętają ale to już nie to co kilka miesięcy temu,ale maść muszę stosowac na co dzień i mocno natłuszczać jej skórę. Lenka śliczna i widzę że tak jak moja uwielbia telefony.

Zosia no pewnie,że Cię pamiętamy. cały czas. icon_razz.gif

A ja własnie robię Cannelloni z twarogiem i brokułami. Małżonek może i nie zasłużył, ale znalazłam fajowy przepis i jakoś tak mnie wzięło a nie chciałam tak standartowo napełniać mięchem i sosem pomidorowym (Justycha ma uczulenie na pomidory) i pomyślałam sobie,że tak zdrowiej troszkę zrobię. Już nie mogę się doczekać jeszcze kilka minut i wtrynię.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
*Arleta*
pią, 16 lut 2007 - 15:11
icon_cool.gif
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
Skąd: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pią, 16 lut 2007 - 15:11
Post #59

icon_cool.gif

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
Peedle
pią, 16 lut 2007 - 15:27
monia uściski dla Nikosia icon_biggrin.gif

MamaLenki współczuję tej astmy icon_confused.gif Mój brat ma i oprócz brania leków na stałe, ciągle musi robić jakieś inhalacje, odczulania itp. wink.gif

Ale modnisia z Lenki icon_cool.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pią, 16 lut 2007 - 15:27
Post #60

monia uściski dla Nikosia icon_biggrin.gif

MamaLenki współczuję tej astmy icon_confused.gif Mój brat ma i oprócz brania leków na stałe, ciągle musi robić jakieś inhalacje, odczulania itp. wink.gif

Ale modnisia z Lenki icon_cool.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
> Czerwcowe maleństwa 4(pełzaki, raczki, wstawacze i chodziki)
Start new topic
Reply to this topic
76 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 09 cze 2024 - 03:35
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama