Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

kaszka/kleik do mleka

-
, poradźcie, proszę...
Katrin3783
post Mon, 27 Dec 2010 - 00:15
Post #21

Gość

[post edytowany przez administratora]
Go to the top of the page PM

Quote Post
h_ania
post Fri, 03 Feb 2012 - 21:28
Post #22

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6,372

CYTAT(agnese @ Fri, 06 Aug 2010 - 23:37) *
bo ja zagęszczałam bebilon peptti kleikiem ryzowym

W jaki sposób??

Mój Szymek jest na zwykłym Bebilonie ale widzę, że dobrze byłoby mu go zagęścić. Na noc (czyli raz dziennie) podaję mu ten Bebilon na dobranoc, który jest już zagęszczony kleikiem. Niestety nie wiem w jakich proporcjach. Mam kleik ryżowy z nestle i tam jest napisane, żeby podawać dziecku jak kaszkę - w miseczce, lyżeczką (około 4 łyżki stołowe na 200 ml mleka). A mi zależy na podawaniu butelki. Zastanawiam się czy mogłabym mu ten kleik dodać do bebilonu tylko nie wiem ile.

--------------------

Quote Post
katusia123
post Mon, 22 May 2017 - 12:55
Post #23

Nr użytkownika: 49,617

My karmimy synka kaszką bezmleczną https://humana-baby.pl/produkt/humana-100-o...mleczna-ryzowa/ bo on ma nietolerancję laktozy. No niestety, dzieci odziedziczyły po mnie wszelkie możliwe alergie pokarmowe i skórne, ale z tym to się akurat liczyłam i zawczasu doedukowałam się tym polu jak na Matkę Polkę przystało icon_smile.gif. Dzięki diecie od strony przewodu pokarmowego nic mu nie doskwiera. Ale przygotowanie takich posiłków to czasami niezła gimnastyk, bo musi być zdrowo, odżywczo, różnorodnie i jeszcze smacznie! icon_smile.gif Gotowe posiłki przystosowane do potrzeb takich dzieci są dużą pomocą.

Quote Post
Dorka82
post Sat, 19 Aug 2017 - 00:02
Post #24

Nr użytkownika: 50,238

Chorób cywilizacyjnych ciąg dalszy, czyli ciekawe na co jeszcze dzieci będą uczulone i czego nie będą rolerować. Dramatycznie to wszystko wygląda. Ja bym nie uciekała od oczywistości - niech się organizm uodparnia, nawet jeśli będzie cierpieć miesiące. W końcu pokarm się przyjmie i ciało zrozumie, że wszystko trzeba trawić i na tym jechać.

Quote Post
mareska
post Fri, 29 Jun 2018 - 12:51
Post #25

Nr użytkownika: 51,781

A może, któraś z was dziewczyny słyszała o kaszkach od Humany? Możecie o nich poczytać tutaj https://humana-baby.pl/kategoria/kaszki/ i powiem wam, że na prawdę warto sie nimi zainteresować. Mi poleciła je koleżanka, a jak sie okazało sa na prawdę świetne jeśli chodzi o skład i co najważniejsze bardzo smakowały mojemu maluchowi!

Quote Post
> kaszka/kleik do mleka, poradźcie, proszę...

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 21 Jul 2018 - 06:18
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe