Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak planujesz swoje podróże?

, Jak planujesz swoje podróże?
> , Jak planujesz swoje podróże?
miroslava
czw, 28 maj 2020 - 18:22


Powiedz mi, że są mamy, które podróżują z dziećmi i siebie za kierownicą? Jak planujesz podróż? Jak długo można jeździć non-stop i jak twoje dziecko reaguje na drodze i co jest mama zajęty?
miroslava


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: czw, 19 wrz 19 - 15:47
Nr użytkownika: 53,323




post czw, 28 maj 2020 - 18:22
Post #1



Powiedz mi, że są mamy, które podróżują z dziećmi i siebie za kierownicą? Jak planujesz podróż? Jak długo można jeździć non-stop i jak twoje dziecko reaguje na drodze i co jest mama zajęty?
Ddroz
nie, 31 maj 2020 - 12:46
My bardzo dużo rozmawiamy w aucie, aż mała w końcu nie zaśnie hah... Do 3h jeszcze jest ok, dłuższe podróże bywają z nią bardzo męczące, ale wtedy robimy częstsze postoje.
Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post nie, 31 maj 2020 - 12:46
Post #2

My bardzo dużo rozmawiamy w aucie, aż mała w końcu nie zaśnie hah... Do 3h jeszcze jest ok, dłuższe podróże bywają z nią bardzo męczące, ale wtedy robimy częstsze postoje.
gambrinus
śro, 03 cze 2020 - 16:41
Mój syn ma prawie 2 lata. Tak się złożyło, że jego pierwsza podróż miała miejsce, gdy miał 2 tygodnie. To była Łódź - Kraków. Mój syn i ja byliśmy w samochodzie. Byliśmy w drodze do mojej mamy. Zatrzymałem się dużo.
Teraz jest nam łatwiej. Mój syn się starzeje i mam doświadczenie. Przed każdą podróżą planuję trasę tutaj info turisik pl. Na mapie online wygodnie jest zobaczyć. Strona ma szybkie obliczenie długości trasy i szacowany czas podróży. To dla mnie ważne. Syn nie lubi długiej jazdy i siedzieć w jednym miejscu. Muszę planować częste miejsca wakacyjne

Ten post edytował gambrinus śro, 29 lip 2020 - 18:36
gambrinus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: czw, 19 wrz 19 - 15:44
Nr użytkownika: 53,322




post śro, 03 cze 2020 - 16:41
Post #3

Mój syn ma prawie 2 lata. Tak się złożyło, że jego pierwsza podróż miała miejsce, gdy miał 2 tygodnie. To była Łódź - Kraków. Mój syn i ja byliśmy w samochodzie. Byliśmy w drodze do mojej mamy. Zatrzymałem się dużo.
Teraz jest nam łatwiej. Mój syn się starzeje i mam doświadczenie. Przed każdą podróżą planuję trasę tutaj info turisik pl. Na mapie online wygodnie jest zobaczyć. Strona ma szybkie obliczenie długości trasy i szacowany czas podróży. To dla mnie ważne. Syn nie lubi długiej jazdy i siedzieć w jednym miejscu. Muszę planować częste miejsca wakacyjne
gambrinus
śro, 03 cze 2020 - 16:45
Mogę powiedzieć, że planowanie podróży jest indywidualne
gambrinus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: czw, 19 wrz 19 - 15:44
Nr użytkownika: 53,322




post śro, 03 cze 2020 - 16:45
Post #4

Mogę powiedzieć, że planowanie podróży jest indywidualne
kaska5893
czw, 13 sty 2022 - 14:09
Ja również podróżuje z dzieckiem i to do różnych krajów. Ostatnio planuje wyjazd z https://www.alienatours.pl, ale już wcześniej byliśmy z maluchem w kilku krajach europejskich.
kaska5893


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pią, 22 lut 19 - 08:38
Nr użytkownika: 52,735




post czw, 13 sty 2022 - 14:09
Post #5

Ja również podróżuje z dzieckiem i to do różnych krajów. Ostatnio planuje wyjazd z https://www.alienatours.pl, ale już wcześniej byliśmy z maluchem w kilku krajach europejskich.
Gala18
pon, 08 kwi 2024 - 20:16
Czy tak jak ja poszukujesz elastycznego i kompleksowego ubezpieczenia podróży, konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego? Diamond Finanse Ubezpieczenia https://dfs24.pl/ oferują polisy podróżne. Jak myślicie, czy mogą zapewnić ochronę w trakcie wyjazdów zarówno służbowych, jak i prywatnych? W obliczu nieprzewidywalnych sytuacji podczas podróży warto zadbać o odpowiednią ochronę, która zapewni spokój ducha podczas podróży.

Gala18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: wto, 16 paź 18 - 19:00
Nr użytkownika: 52,174




post pon, 08 kwi 2024 - 20:16
Post #6

Czy tak jak ja poszukujesz elastycznego i kompleksowego ubezpieczenia podróży, konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego? Diamond Finanse Ubezpieczenia https://dfs24.pl/ oferują polisy podróżne. Jak myślicie, czy mogą zapewnić ochronę w trakcie wyjazdów zarówno służbowych, jak i prywatnych? W obliczu nieprzewidywalnych sytuacji podczas podróży warto zadbać o odpowiednią ochronę, która zapewni spokój ducha podczas podróży.

> Jak planujesz swoje podróże?, Jak planujesz swoje podróże?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 19:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama