Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

powrót majówek 2004

> 
justin
śro, 29 lis 2006 - 12:28
razem z agunia3 zdecydowałysmy zamknąć wątek maj 2004

mamy nadzieje, że "stare" wink.gif majówki przyciągniemy z powrotem, a może i nowe będą zaglądać.

Niniejszym uważam wątek za otwarty icon_biggrin.gif

Zapraszam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

prosze duzo i często pisać icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 12:28
Post #1

razem z agunia3 zdecydowałysmy zamknąć wątek maj 2004

mamy nadzieje, że "stare" wink.gif majówki przyciągniemy z powrotem, a może i nowe będą zaglądać.

Niniejszym uważam wątek za otwarty icon_biggrin.gif

Zapraszam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

prosze duzo i często pisać icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
śro, 29 lis 2006 - 12:48
Super jesteś, więć i my się meldujemy.

Zapraszamy resztę zapomnianych i nowych majóweczek. Wracajcie do nas.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post śro, 29 lis 2006 - 12:48
Post #2

Super jesteś, więć i my się meldujemy.

Zapraszamy resztę zapomnianych i nowych majóweczek. Wracajcie do nas.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
gosiat
śro, 29 lis 2006 - 16:21
Melduję, że jestem! icon_biggrin.gif
gosiat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 436
Dołączył: czw, 21 paź 04 - 14:18
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,222




post śro, 29 lis 2006 - 16:21
Post #3

Melduję, że jestem! icon_biggrin.gif

--------------------

justin
śro, 29 lis 2006 - 19:17
gosiat, wysyłaj fluidy telepatyczne, może reszta majówek się odezwie icon_biggrin.gif

Dzisiaj wracałam z przedszkola z wyjcem uwieszonym na ręce. Natalka oczywiście musiała robić wszystko na przekór. Ja przechodzę przez jezdnię na drugą stronę ulicy, to ona w ryk, że nie chce iść tym chodnikiem tylko tamtym. icon_evil.gif Jakiś niewidzialny kamyk pił ja w nogę, więc w tym zimnie zdejmowanie buta, wytrzepywanie go i ubieranie icon_evil.gif

Choć chwilę po wyjściu z przedszkola wszystko było bardzo dobrze, zaliczyłyśmy oczywiście plaz zabaw, jak zwykle trochę tam kwitłam icon_rolleyes.gif z Natalką, wszyscy juz poszli do domu, wszystkie dzieci, panie, my to możemy być klucznikami, bo jako ostatnie opuszczamy teren przedszkola icon_biggrin.gif

Bawiąc nie na placu zabaw Natalka podbiegła do mnie i mówi:
-jajka proszÄ™
-dziekuję, ile płacę?
-17 icon_biggrin.gif wink.gif
-dlaczego tak dużo icon_eek.gif
-bo Å‚adne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 29 lis 2006 - 19:17
Post #4

gosiat, wysyłaj fluidy telepatyczne, może reszta majówek się odezwie icon_biggrin.gif

Dzisiaj wracałam z przedszkola z wyjcem uwieszonym na ręce. Natalka oczywiście musiała robić wszystko na przekór. Ja przechodzę przez jezdnię na drugą stronę ulicy, to ona w ryk, że nie chce iść tym chodnikiem tylko tamtym. icon_evil.gif Jakiś niewidzialny kamyk pił ja w nogę, więc w tym zimnie zdejmowanie buta, wytrzepywanie go i ubieranie icon_evil.gif

Choć chwilę po wyjściu z przedszkola wszystko było bardzo dobrze, zaliczyłyśmy oczywiście plaz zabaw, jak zwykle trochę tam kwitłam icon_rolleyes.gif z Natalką, wszyscy juz poszli do domu, wszystkie dzieci, panie, my to możemy być klucznikami, bo jako ostatnie opuszczamy teren przedszkola icon_biggrin.gif

Bawiąc nie na placu zabaw Natalka podbiegła do mnie i mówi:
-jajka proszÄ™
-dziekuję, ile płacę?
-17 icon_biggrin.gif wink.gif
-dlaczego tak dużo icon_eek.gif
-bo Å‚adne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 30 lis 2006 - 08:27
cześć dziewczyny, cieszę się że madzia też jest może reszta sobie o nas przypomni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Fatalny poranek. Wczoraj mój Błażej miał imieniny, więc mój szanowny m.. kupił samochód rozkręcany, oczywiście moje maluszek zażądał że weźmie go do babicu, a ten ch... pojazd rozpadł mi się na klatce w drobny mak, płacz wrzask, jak już go trochę skleciłam i wsadziłam dziecię w końcu do samochodu, to nie mogłam wcisnąć do bagażnika wózka, cała się umorusałam w błocie, no i oczywiście potem wrzask u babci że on chce żebym została z nim i itp, a na koniec spóźniłam się do pracy. icon_evil.gif icon_evil.gif Dzień jak co dzień icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 30 lis 2006 - 08:27
Post #5

cześć dziewczyny, cieszę się że madzia też jest może reszta sobie o nas przypomni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Fatalny poranek. Wczoraj mój Błażej miał imieniny, więc mój szanowny m.. kupił samochód rozkręcany, oczywiście moje maluszek zażądał że weźmie go do babicu, a ten ch... pojazd rozpadł mi się na klatce w drobny mak, płacz wrzask, jak już go trochę skleciłam i wsadziłam dziecię w końcu do samochodu, to nie mogłam wcisnąć do bagażnika wózka, cała się umorusałam w błocie, no i oczywiście potem wrzask u babci że on chce żebym została z nim i itp, a na koniec spóźniłam się do pracy. icon_evil.gif icon_evil.gif Dzień jak co dzień icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
czw, 30 lis 2006 - 10:50
agunia, to faktycznie Ci się zaczęło, ale dzisiaj andrzejki, zabaluj wieczorem i się odkuj icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 10:50
Post #6

agunia, to faktycznie Ci się zaczęło, ale dzisiaj andrzejki, zabaluj wieczorem i się odkuj icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 30 lis 2006 - 11:08
Calkiem zapmniałam, ale wczoraj miałam Błazejki ... icon_wink.gif
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 30 lis 2006 - 11:08
Post #7

Calkiem zapmniałam, ale wczoraj miałam Błazejki ... icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
czw, 30 lis 2006 - 11:34
dziś popołudniu jestem sama z dziecmi, aż się boję co to będzie icon_rolleyes.gif .
Ogarnąć tą dwójkę, zająć czymś Natalkę a potem wykąpać i ułożyć spać, już widzę tą jazdę icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 11:34
Post #8

dziś popołudniu jestem sama z dziecmi, aż się boję co to będzie icon_rolleyes.gif .
Ogarnąć tą dwójkę, zająć czymś Natalkę a potem wykąpać i ułożyć spać, już widzę tą jazdę icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 30 lis 2006 - 11:41
Justynko, dasz sobie radÄ™.
A tak nawiasem to pokazuj tu swoich urwisków, jak oni wyglądają bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądają.
Czekaj zaraz wkleje ci fotke mojego synka.
A gdzie Gosieńka
A to Błażejek ostatnio
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 30 lis 2006 - 11:41
Post #9

Justynko, dasz sobie radÄ™.
A tak nawiasem to pokazuj tu swoich urwisków, jak oni wyglądają bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądają.
Czekaj zaraz wkleje ci fotke mojego synka.
A gdzie Gosieńka
A to Błażejek ostatnio


--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
czw, 30 lis 2006 - 11:44
aguniu icon_redface.gif
no, niestety nie potrafię wleić zdjęcia, bo ze mnie takie antytalencie komputerowe icon_confused.gif
postaram się wysłać na meila.

Błażejek wygląda na dużego chłopaka icon_biggrin.gif
Dlaczego Błażejek nosi okulary, jak to zauważyliście, że są mu potrzebne?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 11:44
Post #10

aguniu icon_redface.gif
no, niestety nie potrafię wleić zdjęcia, bo ze mnie takie antytalencie komputerowe icon_confused.gif
postaram się wysłać na meila.

Błażejek wygląda na dużego chłopaka icon_biggrin.gif
Dlaczego Błażejek nosi okulary, jak to zauważyliście, że są mu potrzebne?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 30 lis 2006 - 12:04
kochana ja też nie wiedziałam, więć metodą prób i błedów, doszłam. Najlepiej to zarestrować się na stronie www.fotosik.pl oni ci przyślą meilem potwierdznei zarejstrowania
I jak otowrzysz tą strone będzie takie okno dodaj zdjęcie i tam można wybrać ze swojego komputera zdjęcie, potem klikasz dodaj i ono się ładuje potem wypeirasz do jakiej wielkości chcesz zmiejszyś zdjęcie (400px) i zapisz , potem pokażą ci się kody na forum dyskusyjne wybierasz i kopiujesz a potem wklejasz na forum w odpowiedzi i gotowe. Spróbuj
A tak na meila też mi możesz wysłać.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 30 lis 2006 - 12:04
Post #11

kochana ja też nie wiedziałam, więć metodą prób i błedów, doszłam. Najlepiej to zarestrować się na stronie www.fotosik.pl oni ci przyślą meilem potwierdznei zarejstrowania
I jak otowrzysz tą strone będzie takie okno dodaj zdjęcie i tam można wybrać ze swojego komputera zdjęcie, potem klikasz dodaj i ono się ładuje potem wypeirasz do jakiej wielkości chcesz zmiejszyś zdjęcie (400px) i zapisz , potem pokażą ci się kody na forum dyskusyjne wybierasz i kopiujesz a potem wklejasz na forum w odpowiedzi i gotowe. Spróbuj
A tak na meila też mi możesz wysłać.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
czw, 30 lis 2006 - 12:32
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 12:32
Post #12



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
czw, 30 lis 2006 - 12:33
agunia,
jestes wielka, dzieki icon_biggrin.gif

muszę się jeszcze nauczyć zgrywać zdjęcia z aparatu. icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 30 lis 2006 - 12:33
Post #13

agunia,
jestes wielka, dzieki icon_biggrin.gif

muszę się jeszcze nauczyć zgrywać zdjęcia z aparatu. icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
czw, 30 lis 2006 - 12:40
Twoja niunia to śliczna dziewczynka, a teraz maluszek.

Super ci wyszło, a żeby było większe to wklej ten kod z gdzie pisze pełen rozmiar na forum.

A co do okularów do niuniou po prostu zaczął mrużyć jedno oko i od tego się zaczęło
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 30 lis 2006 - 12:40
Post #14

Twoja niunia to śliczna dziewczynka, a teraz maluszek.

Super ci wyszło, a żeby było większe to wklej ten kod z gdzie pisze pełen rozmiar na forum.

A co do okularów do niuniou po prostu zaczął mrużyć jedno oko i od tego się zaczęło

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
Bbbbbbnn
czw, 30 lis 2006 - 12:43
to też jest bardzo prosto, podłączasz kabel z aparatu do komputera, wchodzisz w mój komputer i pokaże ci się obok twoich dysków (C,D) nowy otwierasz go i masz folder a w nim zdjęcia kopiujesz je i wklejasz do komputera i już masz
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post czw, 30 lis 2006 - 12:43
Post #15

to też jest bardzo prosto, podłączasz kabel z aparatu do komputera, wchodzisz w mój komputer i pokaże ci się obok twoich dysków (C,D) nowy otwierasz go i masz folder a w nim zdjęcia kopiujesz je i wklejasz do komputera i już masz

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
piÄ…, 01 gru 2006 - 12:43
nie potrafię znaleźć tego kabla icon_evil.gif

po południu Natalka dostanie kalendarz adwentowy, ciekawe jak zareaguje, pewnie będzie się cieszyć, jak zawsze na widok czekoladek icon_biggrin.gif

Będziemy też robic stroik, juz skompletowałam akcesoria, świeczki, kokardki, iglaka, popołudnia mamy już zaplanowane, nie powinna się nudzić icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 01 gru 2006 - 12:43
Post #16

nie potrafię znaleźć tego kabla icon_evil.gif

po południu Natalka dostanie kalendarz adwentowy, ciekawe jak zareaguje, pewnie będzie się cieszyć, jak zawsze na widok czekoladek icon_biggrin.gif

Będziemy też robic stroik, juz skompletowałam akcesoria, świeczki, kokardki, iglaka, popołudnia mamy już zaplanowane, nie powinna się nudzić icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
piÄ…, 01 gru 2006 - 13:08
Justynko masz dobry pomysł z tym kalendarzem adwentowym, też kupię taki Błażejowi.
Jak masz nowy komputer i wejsciem na takie małe karty to można bez kabla, ale jesli nie to kabel niezbędny.
No to zabacz jeszcze moje zwierzÄ™
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post piÄ…, 01 gru 2006 - 13:08
Post #17

Justynko masz dobry pomysł z tym kalendarzem adwentowym, też kupię taki Błażejowi.
Jak masz nowy komputer i wejsciem na takie małe karty to można bez kabla, ale jesli nie to kabel niezbędny.
No to zabacz jeszcze moje zwierzÄ™


--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
piÄ…, 01 gru 2006 - 13:17
macie króliczka icon_biggrin.gif icon_question.gif

my mamy kanarka, i tylko ja przy nim sprzatam, a jak spiewa to siÄ™ zachwycaja i chwalÄ… wszyscy icon_biggrin.gif

a ja mam takie niebieskie kanapy ( dwójke i trójkę) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 01 gru 2006 - 13:17
Post #18

macie króliczka icon_biggrin.gif icon_question.gif

my mamy kanarka, i tylko ja przy nim sprzatam, a jak spiewa to siÄ™ zachwycaja i chwalÄ… wszyscy icon_biggrin.gif

a ja mam takie niebieskie kanapy ( dwójke i trójkę) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Bbbbbbnn
piÄ…, 01 gru 2006 - 13:32
Kochana ten królik to jedna udręka, zeżarł mi już kable od komputera, komórek, męża palmotopa, poszycie krzeseł (takie ratanowe), ciapy nagminie, a ostatnio przeszedł samego siebie i wygryzł mi dziure w firance na wielkosc dłoni.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post piÄ…, 01 gru 2006 - 13:32
Post #19

Kochana ten królik to jedna udręka, zeżarł mi już kable od komputera, komórek, męża palmotopa, poszycie krzeseł (takie ratanowe), ciapy nagminie, a ostatnio przeszedł samego siebie i wygryzł mi dziure w firance na wielkosc dłoni.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
justin
piÄ…, 01 gru 2006 - 13:46
mojej kolezance królik, który miał być miniaturką, oczywiście (to tak na marginesie) obgryzł wszystkie guziki w pilocie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 01 gru 2006 - 13:46
Post #20

mojej kolezance królik, który miał być miniaturką, oczywiście (to tak na marginesie) obgryzł wszystkie guziki w pilocie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> powrót majówek 2004
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 15 maj 2024 - 16:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama