Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe siusiosrajtki cz. 12

, podtematu narazie nie będzie ;)
> , podtematu narazie nie bÄ™dzie ;)
jaAga*
czw, 04 gru 2008 - 12:30
To ja zakładam kolejny wątek naszych Siusiumajtków czy Osrajtków z czerwca 2007.
Wszelkie sugestie odnoście tytułu, czy podtytułu mile widziane.
Miłej konwersjacji przez kolejne 100 stron 06.gif

Ten post edytował jaAga78 sob, 13 gru 2008 - 22:11
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 04 gru 2008 - 12:30
Post #1

To ja zakładam kolejny wątek naszych Siusiumajtków czy Osrajtków z czerwca 2007.
Wszelkie sugestie odnoście tytułu, czy podtytułu mile widziane.
Miłej konwersjacji przez kolejne 100 stron 06.gif

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
lornetka
czw, 04 gru 2008 - 12:36
O!!!!
my to jesteśmy gaduły, nie ma co!

Ten post edytował Aguutka czw, 04 gru 2008 - 12:38
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 04 gru 2008 - 12:36
Post #2

O!!!!
my to jesteśmy gaduły, nie ma co!
Kate_K

Go??







post czw, 04 gru 2008 - 12:38
Post #3

Justa pokaż obrazy:)
Aguutko no to zycze ciąży co byś myśleć nie musiała:)
Jaaga pokaż rysunki Julki.
Lalicja jesteśmy z Tobą!
lornetka
czw, 04 gru 2008 - 12:40
Kate a zrobiłaś zdjęcia choinki??
uśmiałam się z tego, że życzysz ciąży bym nie musiała myśleć, rzeczywiście ciąża niekiedy wymóżdża 04.gif
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 04 gru 2008 - 12:40
Post #4

Kate a zrobiłaś zdjęcia choinki??
uśmiałam się z tego, że życzysz ciąży bym nie musiała myśleć, rzeczywiście ciąża niekiedy wymóżdża 04.gif
jaAga*
czw, 04 gru 2008 - 12:44
No tak, mnie ciąża mocno wymóżdżała.
Justa ona chce jakieś reklamowe zabawki, ale na urodziny kupię jej to co radzisz, teraz zresztą boję się że Karina by jej przeszkadzała w tworzeniu.
Chcecie zdjęcia to macie:
To szkic icon_wink.gif:

a to już kredki:ślimak, a obok kret wyglądający z kopca icon_wink.gif

lew pod palmÄ…:


A, i zepsuł nam się aparat icon_sad.gif, nie wiem co jest, i gdzie to naprawić, zdjęcia już zrobione można bez problemu przeglądać, ale obraz i zdjęcia nowe to jakieś rozmazane plamy icon_sad.gif, chyba z obiektywem coś....szybko zdjęć nowych nie wstawię .
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 04 gru 2008 - 12:44
Post #5

No tak, mnie ciąża mocno wymóżdżała.
Justa ona chce jakieś reklamowe zabawki, ale na urodziny kupię jej to co radzisz, teraz zresztą boję się że Karina by jej przeszkadzała w tworzeniu.
Chcecie zdjęcia to macie:
To szkic icon_wink.gif:

a to już kredki:ślimak, a obok kret wyglądający z kopca icon_wink.gif

lew pod palmÄ…:


A, i zepsuł nam się aparat icon_sad.gif, nie wiem co jest, i gdzie to naprawić, zdjęcia już zrobione można bez problemu przeglądać, ale obraz i zdjęcia nowe to jakieś rozmazane plamy icon_sad.gif, chyba z obiektywem coś....szybko zdjęć nowych nie wstawię .

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
lornetka
czw, 04 gru 2008 - 12:46
ślimak i lew to pełen profesjonalizm! Mi się b. podoba!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 04 gru 2008 - 12:46
Post #6

ślimak i lew to pełen profesjonalizm! Mi się b. podoba!
Kate_K

Go??







post czw, 04 gru 2008 - 13:45
Post #7

lew pod palmą jest .... the best!!!!!!!!!!!!!! Sam lew rewelacja, a tytuł do tego to już bomba. Jaaga jakbyś chciała sprzedać tego lwa pod palmą to ja bioręicon_smile.gif No super jest!
pati.n
czw, 04 gru 2008 - 15:31
Odynko idąc za ciosem - Witka z zeszłego roku icon_smile.gif Aleś mi sie kobieta zestarzała 03.gif



jaaga mi sie ślimak podoba, ale ja zawsze z rysunków kiepska byłam, podpisywałam psa pod rysunkiem, co by mi ie mówili, że ładny osiołek...icon_smile.gif

Ten post edytował pati.n czw, 04 gru 2008 - 15:34
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 04 gru 2008 - 15:31
Post #8

Odynko idąc za ciosem - Witka z zeszłego roku icon_smile.gif Aleś mi sie kobieta zestarzała 03.gif



jaaga mi sie ślimak podoba, ale ja zawsze z rysunków kiepska byłam, podpisywałam psa pod rysunkiem, co by mi ie mówili, że ładny osiołek...icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pomidorro
czw, 04 gru 2008 - 18:17
jaaga mi i sie lew i simak baaaardzo podobajÄ…! Ma talent Twoja dziewczyna! lew mi troche przypomina lwa z Lulusia...
ogladacie ta bajkę?powinnaś ją zapisać na jakieś zajęcia! rysunki i kolory super i ten kret:)
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 04 gru 2008 - 18:17
Post #9

jaaga mi i sie lew i simak baaaardzo podobajÄ…! Ma talent Twoja dziewczyna! lew mi troche przypomina lwa z Lulusia...
ogladacie ta bajkę?powinnaś ją zapisać na jakieś zajęcia! rysunki i kolory super i ten kret:)

--------------------



odynka

Go??







post czw, 04 gru 2008 - 18:28
Post #10

jaaga rysunki super:D a ja sie dlugo zastanawialam co ten lew ma z tylu;) rozumiem ze to zakrecony ogon:D
agata85
czw, 04 gru 2008 - 21:20
No i sprzatania jutro bedzie ciag dalszy... Dzis ,,pozegnalam,, sie i kilogramem rozsypanego cukru 37.gif No nic, maly mial ubaw 37.gif


jaaga- rysunki swietne icon_smile.gif

To i ja wklejam Shane z ,,zeszlego roku,, icon_smile.gif)

agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post czw, 04 gru 2008 - 21:20
Post #11

No i sprzatania jutro bedzie ciag dalszy... Dzis ,,pozegnalam,, sie i kilogramem rozsypanego cukru 37.gif No nic, maly mial ubaw 37.gif


jaaga- rysunki swietne icon_smile.gif

To i ja wklejam Shane z ,,zeszlego roku,, icon_smile.gif)



--------------------





zajka

Go??







post czw, 04 gru 2008 - 22:33
Post #12

Jaaga rośnie Ci artystka icon_smile.gif podpisuję się pod komentarzami na temat lwa i ślimaka. Cudeńka.

Ja dziś po raz pierwszy pomyślałam sobie, że to dobrze, że mam synka. Kupiłam siostrzenicy dwie gumki do włosów i dwie spinki, za które zapłaciłam 10 zł 37.gif I żeby to chociaż było solidnie wykonane.

Aaaaa, może w tytule dać "Siusiosrajtki", takie dwa w jednym icon_wink.gif
pati.n
czw, 04 gru 2008 - 22:38
No i wykrakałam ;( dziś WIki dostała kataru icon_sad.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 04 gru 2008 - 22:38
Post #13

No i wykrakałam ;( dziś WIki dostała kataru icon_sad.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
jaAga*
czw, 04 gru 2008 - 22:42
Tak odynko, to zakręcony ogon, też miałam ten problem co to jest.
Justa Julia ogląda lulusia, chyba nawet z niego czerpie inspiracje, bo rysuje cudowne wiewiórki, ja takich nie umiem, i twierdzi, że umie je z Lulusia....a co to ten luluś, bo ja wyrodna i nie kontroluje bajek na mini mini icon_wink.gif.
Świetne zdjęcia świąteczne wklejacie.
A.K. mam prośbę,a w sumie radę, bo często wklejasz zdjęcia odwrócone, na n-k też- źle mi się je ogląda, szyja potem boli icon_wink.gif, na pewno są mądrzejsze głowy, ale powiem Ci jak ja je przekręcam, otwieram je w programie paint (start-programy-akcesoria-paint), i tam w zakładce obraz jest funcja przerzuć, przekręcam, zapisuję i gotowe.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 04 gru 2008 - 22:42
Post #14

Tak odynko, to zakręcony ogon, też miałam ten problem co to jest.
Justa Julia ogląda lulusia, chyba nawet z niego czerpie inspiracje, bo rysuje cudowne wiewiórki, ja takich nie umiem, i twierdzi, że umie je z Lulusia....a co to ten luluś, bo ja wyrodna i nie kontroluje bajek na mini mini icon_wink.gif.
Świetne zdjęcia świąteczne wklejacie.
A.K. mam prośbę,a w sumie radę, bo często wklejasz zdjęcia odwrócone, na n-k też- źle mi się je ogląda, szyja potem boli icon_wink.gif, na pewno są mądrzejsze głowy, ale powiem Ci jak ja je przekręcam, otwieram je w programie paint (start-programy-akcesoria-paint), i tam w zakładce obraz jest funcja przerzuć, przekręcam, zapisuję i gotowe.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Kamcia_89

Go??







post czw, 04 gru 2008 - 23:48
Post #15

No proszę, widzę, że już nowy wątek, rozkręciłyśmy się pod koniec icon_wink.gif

Jaaga sliczne rysunki. Lew i slimak rzeczywiście profesjonalny, i te duuże słonka icon_smile.gif Super!

Hehe, fajnie choinkowe zdjęcia wklejacie icon_wink.gif Nasze dzieciaczki takie bąble małe wtedy były a teraz, już wyrośnięte icon_wink.gif My w tamtym roku choinki nie mieliśmy, ale teraz będzie napewno icon_smile.gif

Wklejam fotki z wczorajszego spacerku icon_smile.gif


Tor z różnymi pojazdami, wszystkie postacie w środku są ruchome icon_smile.gif Mati się na to napatrzeć nie może icon_wink.gif




Kolejka, na krórej moga jeździć nawet mamusie icon_wink.gif




Tu próbowałam swoich sił, ale nie trafiłam ani jednej piłki, to naprawde trudne icon_wink.gif


I gablotki z ruchomymi postaciami, każda gablotka to inna bajka (nie robiłam wszystkim zdjęć)






Jest tez karuzela icon_wink.gif I budki z jedzeniem (jak dla mnie to najlepsza atrakcja) 08.gif
Mam nadzieję, że za rok też będzie cos takiego, Mati bedzie większy więc będę mogła go puścić na ten tor z pojazdami, bo tak sie biedny patrzył jak dzieci jeździły a on nie..

Dobra spadam spać, mam nadzieje, że nie zamęczyłam Was tymi fotkami icon_wink.gif
Dobranoc icon_smile.gif
LilySnape
piÄ…, 05 gru 2008 - 07:50
Super foty. Jaaga, masz córkę z talentem icon_cool.gif Kamcia, też fajne foty.

Lalicja, myślę o tobie...

A my, no cóż... Mały dostał kolejny antybiotyk - Ceclor, ja też - jakiś Zamur, pierwszy raz go biorę. Lekarz stwierdził, że oboje z synkiem chorujemy na to samo i w tych samych miejscach nam wydzielina zalega (ten lekarz to i pediatra i rodzinny). Wystraszyłam się, bo mały po 6-ciu godz. od zjedzenia tego antybiotyku zwymiotował chyba wszystko dosłownie, co miał w brzuszku icon_sad.gif Dzwoniłam potem do tego lekarza, czy nie trzeba zmniejszyć dawki albo co, bo na ulotce pisało, że przy za dużych dawkach mogą być wymioty (a po tym, jak sobie przeliczyliśmy wagę małego na mililitry, wyszło, że maksymalną, końską dawkę dostał). Pan doktor jak usłyszał, że może coś źle wyliczył, zirytował się nieco (wiadomo icon_wink.gif ), kazał trwać przy tej samej dawce, ale uświadomiłam go, że dzwonię dlatego, że dziecko nigdy nie wymiotuje i chciałam się upewnic, co w takiej sytuacji rbić.

On chyba z przejedzenia zwymiotował, ale nie byłam pewna. W każdym razie po przebudzeniu 2 następne godziny ciągle chciał jeść, no i masz icon_razz.gif

No, a ja mam gorączkę, boli mnie krtań i cała szyja 29.gif i mówię pijackim głosem.

Aguutka, mój też się tak garnie do ludzi. Wczoraj w poczekalni zaczepiał KAŻDEGO. Podchodził np. do potężnych facetów i kładł im rękę na kolanie...
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post piÄ…, 05 gru 2008 - 07:50
Post #16

Super foty. Jaaga, masz córkę z talentem icon_cool.gif Kamcia, też fajne foty.

Lalicja, myślę o tobie...

A my, no cóż... Mały dostał kolejny antybiotyk - Ceclor, ja też - jakiś Zamur, pierwszy raz go biorę. Lekarz stwierdził, że oboje z synkiem chorujemy na to samo i w tych samych miejscach nam wydzielina zalega (ten lekarz to i pediatra i rodzinny). Wystraszyłam się, bo mały po 6-ciu godz. od zjedzenia tego antybiotyku zwymiotował chyba wszystko dosłownie, co miał w brzuszku icon_sad.gif Dzwoniłam potem do tego lekarza, czy nie trzeba zmniejszyć dawki albo co, bo na ulotce pisało, że przy za dużych dawkach mogą być wymioty (a po tym, jak sobie przeliczyliśmy wagę małego na mililitry, wyszło, że maksymalną, końską dawkę dostał). Pan doktor jak usłyszał, że może coś źle wyliczył, zirytował się nieco (wiadomo icon_wink.gif ), kazał trwać przy tej samej dawce, ale uświadomiłam go, że dzwonię dlatego, że dziecko nigdy nie wymiotuje i chciałam się upewnic, co w takiej sytuacji rbić.

On chyba z przejedzenia zwymiotował, ale nie byłam pewna. W każdym razie po przebudzeniu 2 następne godziny ciągle chciał jeść, no i masz icon_razz.gif

No, a ja mam gorączkę, boli mnie krtań i cała szyja 29.gif i mówię pijackim głosem.

Aguutka, mój też się tak garnie do ludzi. Wczoraj w poczekalni zaczepiał KAŻDEGO. Podchodził np. do potężnych facetów i kładł im rękę na kolanie...

--------------------
Marcin, 25.05.2007
jaAga*
piÄ…, 05 gru 2008 - 08:24
Lily teraz Wy?? Zdrowia życzę, Karina tez ostatnio ceclor brała, on w smaku jest dobry icon_wink.gif.
A ja mam inny problem, ale opiszę jak się już rozwiąże, oby jak najszybciej, idę dziś do lekarza, bo ból staje sie nie do zniesienia.
Kamciu pięknie macie w tym Wrocławiu!
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 05 gru 2008 - 08:24
Post #17

Lily teraz Wy?? Zdrowia życzę, Karina tez ostatnio ceclor brała, on w smaku jest dobry icon_wink.gif.
A ja mam inny problem, ale opiszę jak się już rozwiąże, oby jak najszybciej, idę dziś do lekarza, bo ból staje sie nie do zniesienia.
Kamciu pięknie macie w tym Wrocławiu!

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Dodzia
piÄ…, 05 gru 2008 - 08:58
Jaaga Rysunki córci super na prawdę warto w ten talent jej zainwestować ! 02.gif
bidulko oby lekarz ci pomógł i cie już nie bolało !! przytul.gif

kamcia piękne focie a ryneczek pięknie ubrany w bajkowe postacie !

lili kochana dużo zdrówka dla was obojga wracajcie nam szybciutko do zdrowia ! przytul.gif przytul.gif
a co do Marcinka to super że ma taką ochotę na jedzenie bo generalnie jak
dzieci są chore to nie chcą jeść !!

Muszę się wam pochwalić że ostatnio brałam udział w konkursie z programu MINI MINI
tam poszukiwali Małego przyjaciela Adibu na pewno kojarzycie no i wysłałam
Oskarkowe zdjęcie i wczoraj było rozwiązanie konkursu
niby nie zajął pierwszego miejsca ale jest na liście zwycięzców !! 06.gif
Dodzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 940
Dołączył: czw, 01 lut 07 - 08:35
SkÄ…d: Nowy Targ
Nr użytkownika: 10,540




post piÄ…, 05 gru 2008 - 08:58
Post #18

Jaaga Rysunki córci super na prawdę warto w ten talent jej zainwestować ! 02.gif
bidulko oby lekarz ci pomógł i cie już nie bolało !! przytul.gif

kamcia piękne focie a ryneczek pięknie ubrany w bajkowe postacie !

lili kochana dużo zdrówka dla was obojga wracajcie nam szybciutko do zdrowia ! przytul.gif przytul.gif
a co do Marcinka to super że ma taką ochotę na jedzenie bo generalnie jak
dzieci są chore to nie chcą jeść !!

Muszę się wam pochwalić że ostatnio brałam udział w konkursie z programu MINI MINI
tam poszukiwali Małego przyjaciela Adibu na pewno kojarzycie no i wysłałam
Oskarkowe zdjęcie i wczoraj było rozwiązanie konkursu
niby nie zajął pierwszego miejsca ale jest na liście zwycięzców !! 06.gif

--------------------
[/url]
malaga
piÄ…, 05 gru 2008 - 10:14
Dodzia gratulacje dla Oskarka. Śliczny z niego chłopczyk. Jak po szczepieniu? Spokój był? U nas temperatura była tylko 37,5 i wszystko naszczęscie przeszło.

Jaaga Julka rzeczywiście ma talent. Widziałam ją ostatnio w Jedynkowym przedszkolu, słodka jest.

Kamcia fajne macie to miasteczko. Mati napewno zachwycony. Bajecznie to wygląda wieczorem, a jak jeszcze śnieg spadnie to będzie super.

Liliy jak mozesz to skonsultuj tą dawkę leku z innym lekarzem. Ja konsekwencję zbyt wysokiej dawki leku przepisanej w dzieciństwie przez lekarza ponosze do dzisiaj. Lepiej się upewnić.
malaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 321
Dołączył: pią, 11 maj 07 - 22:51
Skąd: Ostrów Wlkp
Nr użytkownika: 14,011




post piÄ…, 05 gru 2008 - 10:14
Post #19

Dodzia gratulacje dla Oskarka. Śliczny z niego chłopczyk. Jak po szczepieniu? Spokój był? U nas temperatura była tylko 37,5 i wszystko naszczęscie przeszło.

Jaaga Julka rzeczywiście ma talent. Widziałam ją ostatnio w Jedynkowym przedszkolu, słodka jest.

Kamcia fajne macie to miasteczko. Mati napewno zachwycony. Bajecznie to wygląda wieczorem, a jak jeszcze śnieg spadnie to będzie super.

Liliy jak mozesz to skonsultuj tą dawkę leku z innym lekarzem. Ja konsekwencję zbyt wysokiej dawki leku przepisanej w dzieciństwie przez lekarza ponosze do dzisiaj. Lepiej się upewnić.

--------------------

zajka

Go??







post piÄ…, 05 gru 2008 - 10:55
Post #20

Witam.
Kamcia Jaś i Małgosia piękne. Czerwony Kapturek trochę jak z ruskiej bajki (szczególnie to niebieskie łózko wprowadza we wschodnie klimaty. Na Białorusi na wioskach ramy okienne, płoty i dachy ludzie malują na taki właśnie niebieski kolor. Tragicznie to wygląda, ale w sumie wprowadza w klimat rosyjskiej starodawnej wsi icon_wink.gif )
Co do dekoracji świątecznych, to moje miasto zabłysło z początkiem grudnia. Reakcja Grześka na to mogła być jedna: "yyyyy, yyyy" i oczy jak pięciozłotówki 04.gif ciekawe co zrobi jak postawimy choinkę w domu icon_biggrin.gif

Lily zdrówka wam życzę.

Jaaga a ja od razu skumałam, że to ogon lwa 06.gif
> Czerwcowe siusiosrajtki cz. 12, podtematu narazie nie bÄ™dzie ;)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 04:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama