Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
67 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

maj 2004

> 
Arra
śro, 07 lip 2004 - 13:51
Dzięki dziewczyny! Jakby tego było mało to mój mąż zgubił dziś wszystkie dokumenty między innymi dowód rejestracyjny tego rozwalonego samochodu. Mówię Wam mam już dość icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Czemu faceci są tak OGRANICZENI icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif : !: icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

Ava Pediatra dał nam skierowanie do ortopedy, a ten skolei na USG.

Ja też podaję Vit D a także Infacol i Gripe Water na kolki i wzdęcia.

Skoro wszyskie 3 jesteśmy z Warszawy to musimy się kiedyś spotkać aby maluszki (no i my) się poznały. Tylko najpierw muszę wyjść z kryzysu, bo mam nie najlepsze samopoczucie...
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
Skąd: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post śro, 07 lip 2004 - 13:51
Post #61

Dzięki dziewczyny! Jakby tego było mało to mój mąż zgubił dziś wszystkie dokumenty między innymi dowód rejestracyjny tego rozwalonego samochodu. Mówię Wam mam już dość icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Czemu faceci są tak OGRANICZENI icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif : !: icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

Ava Pediatra dał nam skierowanie do ortopedy, a ten skolei na USG.

Ja też podaję Vit D a także Infacol i Gripe Water na kolki i wzdęcia.

Skoro wszyskie 3 jesteśmy z Warszawy to musimy się kiedyś spotkać aby maluszki (no i my) się poznały. Tylko najpierw muszę wyjść z kryzysu, bo mam nie najlepsze samopoczucie...

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
Ava_mama_Wi

Go??







post śro, 07 lip 2004 - 14:36
Post #62

ARRA WSZYSTKO BEDZIE OKAY NA PEWNO MUSISZ TO JAKOŚ PRZETRWAĆ BO "CO NAS NIE ZABIJE TO WZMOCNI" Wiem, że to może dość drastyczne, ale musisz być twardą babką, w końcu Twoi biedni faceci bez Ciebie by zginęli wink.gif Trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie, a wszystko się poukłada jakoś i niebawem będziemy mogły się spotkać icon_biggrin.gif
Buziaki dla wszystkich
Ava_mama_Wi

Go??







post pią, 09 lip 2004 - 12:46
Post #63

dziewczynki wyjeżdżamy na weekend do teściów, więc żegnam się z Wami. Życzę udanego weekendu i piszcie bo jakoś słabo się tu u nas dzieje icon_sad.gif
Pozdrowionka
Arra
pią, 09 lip 2004 - 17:11
Już mi lepiej. Dziś pierwszy spokojniejszy dzień w tym tygodniu, w którym widzę że jakoś to będzie. Marcelek bardzo grzeczny. Śpi że hey aż muszę go budzić do jedzenia bo mam dziś ogromną produkcję mleczka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ava mam nadzieję że się nie pogniewasz że spapugowałam Twój pomysł z podpisu. Stronka z tymi gifami jest super i odnalazłam tak moją ksywkę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Wczoraj ważyliśmy naszego Myszorka i wyszło że waży już 5050 g Jestem zadowolona icon_biggrin.gif
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
Skąd: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post pią, 09 lip 2004 - 17:11
Post #64

Już mi lepiej. Dziś pierwszy spokojniejszy dzień w tym tygodniu, w którym widzę że jakoś to będzie. Marcelek bardzo grzeczny. Śpi że hey aż muszę go budzić do jedzenia bo mam dziś ogromną produkcję mleczka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ava mam nadzieję że się nie pogniewasz że spapugowałam Twój pomysł z podpisu. Stronka z tymi gifami jest super i odnalazłam tak moją ksywkę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Wczoraj ważyliśmy naszego Myszorka i wyszło że waży już 5050 g Jestem zadowolona icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
Ava_mama_Wi

Go??







post pon, 12 lip 2004 - 11:47
Post #65

coś Ty Arra gifki bardzo fajnie wyglądają im więcej tym lepiej Jutro się odezwę i opowiem Wam jak minął weekend, ale Wiki dała nam nieźle w kość i jesteśmy padnięci, zupełnie jak po ciężkiej pracy, a nie dwudniowym wypoczynku icon_wink.gif
Ava_mama_Wi

Go??







post śro, 14 lip 2004 - 11:23
Post #66

Hej mamuśki coś pusto tu u nas... wcale się nie odzywacie, jakieś wakacyjne wyjazdy czy coś???
U nas okay, Wiki śpi po trzech godzinach jedzenia, a ja w końcu wzięłam pożądny długi prysznic, z peelengiem i odżywką... icon_biggrin.gif A teraz czeka mnie sprzątanie i prasowanie (trzeba wykorzystać cenne minuty wink.gif )
Pozdrowienia dla Was i buziaczki dla maluchów.
Ps. odzywajcie się, bo bardzo smutno.
Ania 26
śro, 14 lip 2004 - 11:29
Cześć mamusie !!!
Jest mi strasznie smutno icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif . Byliśmy z naszą Fasolką u ortopedy i na Usg bioderek okazało się że niunia ma z lewej strony źle wkształconą panewkę , a z prawej strony jest na granicy normy icon_cry.gif .
Przez 6 tyg musi nosić taką specjalną wkładkę tak żeby mieć nóżki były rozstawione na boczki . W momencie gdy to nie pomoże to będzie musiała nosić "szynę", ale mam nadzieję , że takie rozwiązanie nie będzie potrzebne icon_idea.gif . Agatka bardzo dobrze to znosi zachowuje się tak jakby tego w ogóle nie miała na sobie , martwię się tylko cieplejszymi dniami , bo będzie się jej to odparzało i zapacało icon_cry.gif .
Niunia jest strasznie grzeczną dziewczynka w ogóle nie płacze , w nocy budzi się tylko raz na cycusia i ciągle się uśmiecha ( najbardziej do męża i synka ) ale tak już jest , że nigdy nie jest idealnie jak wszystko jest dobrze to zawsze coś musi "wyskoczyć" icon_twisted.gif .

Ściskam mocno Was i maluszki .
Ania mama Marcinka i Agatki
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post śro, 14 lip 2004 - 11:29
Post #67

Cześć mamusie !!!
Jest mi strasznie smutno icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif . Byliśmy z naszą Fasolką u ortopedy i na Usg bioderek okazało się że niunia ma z lewej strony źle wkształconą panewkę , a z prawej strony jest na granicy normy icon_cry.gif .
Przez 6 tyg musi nosić taką specjalną wkładkę tak żeby mieć nóżki były rozstawione na boczki . W momencie gdy to nie pomoże to będzie musiała nosić "szynę", ale mam nadzieję , że takie rozwiązanie nie będzie potrzebne icon_idea.gif . Agatka bardzo dobrze to znosi zachowuje się tak jakby tego w ogóle nie miała na sobie , martwię się tylko cieplejszymi dniami , bo będzie się jej to odparzało i zapacało icon_cry.gif .
Niunia jest strasznie grzeczną dziewczynka w ogóle nie płacze , w nocy budzi się tylko raz na cycusia i ciągle się uśmiecha ( najbardziej do męża i synka ) ale tak już jest , że nigdy nie jest idealnie jak wszystko jest dobrze to zawsze coś musi "wyskoczyć" icon_twisted.gif .

Ściskam mocno Was i maluszki .
Ania mama Marcinka i Agatki
Arra
śro, 14 lip 2004 - 11:38
Aniu! Trzymamy kciuki! Wszystko będzie na pewno OK! Dobrze że jest to wcześniej wykryte to dzięki temu w przyszłości Agatka nie będzie miała problemów. Najważniejsze że jej to nie przeszkadza i że nie cierpi!

A ortopeda wykrył to poprzez USG?

Trzymajcie się ciepło.

CAŁUSKI
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
Skąd: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post śro, 14 lip 2004 - 11:38
Post #68

Aniu! Trzymamy kciuki! Wszystko będzie na pewno OK! Dobrze że jest to wcześniej wykryte to dzięki temu w przyszłości Agatka nie będzie miała problemów. Najważniejsze że jej to nie przeszkadza i że nie cierpi!

A ortopeda wykrył to poprzez USG?

Trzymajcie się ciepło.

CAŁUSKI

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
Ava_mama_Wi

Go??







post śro, 14 lip 2004 - 12:53
Post #69

Hej Aniu trzymajcie się cieplutko, Arra ma rację dobrze, że wcześnie wykryto, szyna na pewno nie będzie potrzebna. Zaczęłam się sama denerwować, bo jutro mamy drugą wizytę u ortopedy, jak nas skieruje na usg, to chyba umrę z nerwów, chociaż u nas w rodzinie nikt nie miał problemów ze stawami... to też się liczy chyba, prawda???
Arra, jak tam Marcelek??? A mąż???
Pozdrowionka.
NATI
śro, 14 lip 2004 - 17:12
Cześć dziewczęta !
Witam po krótkiej nieobecności, ale miałam kompa w naprawie.
Mój bobas poza piersią dostaje już dwa razy mleczko.
Raz ok. 15-16 i raz ok 23-24.
Po tym wieczornym potrafi pospać ze trzy godzinki.
Natomiast po popłudniowym różnie bywa.
Niestety często żeby zasnął musi troszkę popłakać icon_cry.gif
A poza tym na cycu wisi cały czas, nawet jak w jednym zrobił się stan zapalny (nie wiadomo skąd icon_twisted.gif ).
Czasem to już mnie tak bolą, że myślę że umrę.
Najczęściej jak już nie ma mleczka i cmoka mocno i nie pozwala zabrać.
Już nie daje się oszukać na smoczka icon_sad.gif
No i ostatnio jak zaczyna ssać to kombinuje by chwycić samą końcówkę, ustami szuka cyca, a rączkami się odpycha.
Jest strasznie głośny, nadpobudliwy i wrzaskliwy.
Nie wiem czy też nie wybiore się do neurologa zrobić usg główki, aby się upewnić czy wszystko w normie, bo po urodzeniu ma wpisane "adaptacyjne zaburzenia oddechu". I może rzeczywiście jest dlatego taki nadpobudliwy...
Aniu nie przejmuj sie , wsjo będzie ok.
Najważniejsze że jest pod kontrolą lekarza.
Ara , życze by Marcelek przesypiał jak najwięcej icon_biggrin.gif
No i czy któras wie co u Chomiczka?
Pozdrawiam
Nati
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post śro, 14 lip 2004 - 17:12
Post #70

Cześć dziewczęta !
Witam po krótkiej nieobecności, ale miałam kompa w naprawie.
Mój bobas poza piersią dostaje już dwa razy mleczko.
Raz ok. 15-16 i raz ok 23-24.
Po tym wieczornym potrafi pospać ze trzy godzinki.
Natomiast po popłudniowym różnie bywa.
Niestety często żeby zasnął musi troszkę popłakać icon_cry.gif
A poza tym na cycu wisi cały czas, nawet jak w jednym zrobił się stan zapalny (nie wiadomo skąd icon_twisted.gif ).
Czasem to już mnie tak bolą, że myślę że umrę.
Najczęściej jak już nie ma mleczka i cmoka mocno i nie pozwala zabrać.
Już nie daje się oszukać na smoczka icon_sad.gif
No i ostatnio jak zaczyna ssać to kombinuje by chwycić samą końcówkę, ustami szuka cyca, a rączkami się odpycha.
Jest strasznie głośny, nadpobudliwy i wrzaskliwy.
Nie wiem czy też nie wybiore się do neurologa zrobić usg główki, aby się upewnić czy wszystko w normie, bo po urodzeniu ma wpisane "adaptacyjne zaburzenia oddechu". I może rzeczywiście jest dlatego taki nadpobudliwy...
Aniu nie przejmuj sie , wsjo będzie ok.
Najważniejsze że jest pod kontrolą lekarza.
Ara , życze by Marcelek przesypiał jak najwięcej icon_biggrin.gif
No i czy któras wie co u Chomiczka?
Pozdrawiam
Nati

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
Ania 26
śro, 14 lip 2004 - 20:21
Kochane jesteście icon_razz.gif !!!
Bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa, też mam nadzieję że nie będzie potrzebna ta okropna szyna. Niestety było duże prawdopodobieństwo , ze malutka będzie miała problemy z bioderkami ponieważ ja jako dziecko miałam taką samą chorobę icon_cry.gif icon_cry.gif . Agatka trzyma się bardzo dobrze jest jeszcze malutka więz lepiej to znosi , ja za to jestem strasznie zmartwiona i do tego wszystkiego mam 2 egzamin oblane ( w sobotę poprawka icon_twisted.gif ) . Jak się wali to wszystko na raz , ale egzaminy mnie nie ziwią bo po prostu w ogóle się nie uczyłam więc mogę mieć pretensję tylko do siebie.

Ava !! pani doktor skierowała malutką na usg [oniewaz powiedziała ża u takich grubasków nie ma widocznych wad , są one po prostu ukryte po tłuszczykiem , niestety termin na państwowe usg był dopiero za 3 tyg a lekarz chciał jak najszybciej zobaczyć wynik , więc poszliśmy prywatnie i całe w tym sczęście bo im szybciej wykryta ta wada tym lepiej .

Dziewczynki napiszcie jak maluszki , czy już spokojniej śpią ?????
Buziaczki i jeszcze raz serdecznie dziękuję icon_smile.gif

Ania mama Marcinka i Agatki
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post śro, 14 lip 2004 - 20:21
Post #71

Kochane jesteście icon_razz.gif !!!
Bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa, też mam nadzieję że nie będzie potrzebna ta okropna szyna. Niestety było duże prawdopodobieństwo , ze malutka będzie miała problemy z bioderkami ponieważ ja jako dziecko miałam taką samą chorobę icon_cry.gif icon_cry.gif . Agatka trzyma się bardzo dobrze jest jeszcze malutka więz lepiej to znosi , ja za to jestem strasznie zmartwiona i do tego wszystkiego mam 2 egzamin oblane ( w sobotę poprawka icon_twisted.gif ) . Jak się wali to wszystko na raz , ale egzaminy mnie nie ziwią bo po prostu w ogóle się nie uczyłam więc mogę mieć pretensję tylko do siebie.

Ava !! pani doktor skierowała malutką na usg [oniewaz powiedziała ża u takich grubasków nie ma widocznych wad , są one po prostu ukryte po tłuszczykiem , niestety termin na państwowe usg był dopiero za 3 tyg a lekarz chciał jak najszybciej zobaczyć wynik , więc poszliśmy prywatnie i całe w tym sczęście bo im szybciej wykryta ta wada tym lepiej .

Dziewczynki napiszcie jak maluszki , czy już spokojniej śpią ?????
Buziaczki i jeszcze raz serdecznie dziękuję icon_smile.gif

Ania mama Marcinka i Agatki
Ava_mama_Wi

Go??







post czw, 15 lip 2004 - 14:18
Post #72

Cześć Kochane!!!
Nati u Chomiczka wszystko okay. Urządzają się w mieszkanku w Lesznie, trochę podobno kasy brakuje, Lenka rośnie, nie mają internetu, rozmawiam tylko z Jej rodzicami od czasu do czasu.
Wiki wczoraj bardzo płakała, do 23 chyba icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif ja razem z nią oczywiście... potem jak już zasnęła to spała poraz pierwszy do 5 rano icon_eek.gif
Lekarz powiedział,że to jest w tym wieku normalne dzieci w ten sposób odreagowują po całym dniu wrażeń, ale mnie się i tak żyć odechciewa jak ona jest taka biedna spuchnięta
icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Dzisiaj idziemy do ortopedy troszkę się boję... a dziś byliśmy na ważeniu i Wiki waży 5,05 icon_biggrin.gif
Jestem taka w niej zakochana, że najchętniej ym się z nią nie rozstawała.
Aniu nie martw się lepiej Agatkę teraz wyleczyć, zeby później nie było problemów, a egzaminy jakoś zdasz w poprawkach w końcu Dzidzia najważniejsza icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Ps. mogłabyś podpowiedzieć gdzie prywatnie można zrobić takie usg i za ile??
Arra
pią, 16 lip 2004 - 16:53
Cześć dziewczyny!
Jesteśmy właśnie u teściów. Wczoraj przyjechaliśmy, bo Hubert jest jeszcze na zwolnieniu. Zostaniemy tu do wtorku. Jak wytrzymam bo już nerwy tracę.
Z jedej strony teściowa pożyczyła dla niego łóżeczko, kupiła pościel i poszewki a także wanienkę. Wszystko tu ma jak w domu. Bardzo się z tego cieszę. Ale z drugiej strony te ciągłę "delikatne" pouczania... A to załóż kapcie, a to on jest chyba głodny, jest mu zimno itp. Jak wczoraj zasnął, to co chwilę teściowa wchodziła i sprawdzała jak śpi. A przecież to ja jestem matką i dobrze się nim zajmuję icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Już nie mogę... A nie chcę się kłócić... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Sorry za te żale ale gdzieś muszę... I jeszcze mieliśmy prawie nie przespaną noc przez bolący brzuszek. icon_cry.gif

Ava nie martw się tak o Wiki. Jak ona płacze to staraj się uspokoić, bo jak Ty się denerwujesz to ona będzie jeszcze bardziej. Takie Maluszki to wszystko wyczują. A ! Lekarz mi powiedział że mogę brać ziołowe tabletki uspokajające. Śmiał się że i Marcelkowi dobrze to zrobi.
Poza tym są dla takich maluchów czopki homeopatyczne na uspokojenie Vibrucol . Ja już je zakupiłam (tez poradził mi to lekarz na tą jego nadpobudliwość) ale jeszcze nie stosowałam ale ponoć działają.
Nati możesz zapytać lekarza o te czopki. I polecam zrobiebie USG. Zawsze lepiej wiedzieć czy wszystko jest OK. Ja już to przeszłam.
Aniu nie martw sie o egzaminy. Poprawki są dla ludzi - na pewno zdasz icon_biggrin.gif

Sorry za tak długo post ale jakoś się tego nazbierało...

Całuski
Arra
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
Skąd: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post pią, 16 lip 2004 - 16:53
Post #73

Cześć dziewczyny!
Jesteśmy właśnie u teściów. Wczoraj przyjechaliśmy, bo Hubert jest jeszcze na zwolnieniu. Zostaniemy tu do wtorku. Jak wytrzymam bo już nerwy tracę.
Z jedej strony teściowa pożyczyła dla niego łóżeczko, kupiła pościel i poszewki a także wanienkę. Wszystko tu ma jak w domu. Bardzo się z tego cieszę. Ale z drugiej strony te ciągłę "delikatne" pouczania... A to załóż kapcie, a to on jest chyba głodny, jest mu zimno itp. Jak wczoraj zasnął, to co chwilę teściowa wchodziła i sprawdzała jak śpi. A przecież to ja jestem matką i dobrze się nim zajmuję icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Już nie mogę... A nie chcę się kłócić... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Sorry za te żale ale gdzieś muszę... I jeszcze mieliśmy prawie nie przespaną noc przez bolący brzuszek. icon_cry.gif

Ava nie martw się tak o Wiki. Jak ona płacze to staraj się uspokoić, bo jak Ty się denerwujesz to ona będzie jeszcze bardziej. Takie Maluszki to wszystko wyczują. A ! Lekarz mi powiedział że mogę brać ziołowe tabletki uspokajające. Śmiał się że i Marcelkowi dobrze to zrobi.
Poza tym są dla takich maluchów czopki homeopatyczne na uspokojenie Vibrucol . Ja już je zakupiłam (tez poradził mi to lekarz na tą jego nadpobudliwość) ale jeszcze nie stosowałam ale ponoć działają.
Nati możesz zapytać lekarza o te czopki. I polecam zrobiebie USG. Zawsze lepiej wiedzieć czy wszystko jest OK. Ja już to przeszłam.
Aniu nie martw sie o egzaminy. Poprawki są dla ludzi - na pewno zdasz icon_biggrin.gif

Sorry za tak długo post ale jakoś się tego nazbierało...

Całuski
Arra

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
NATI
pią, 16 lip 2004 - 18:33
Ara, napisz czy działaja te czopki i czy bedziesz dawac je zapobiegawczo czy jak mały bedzie wojował.
Ciekawe czy zadziałaja.
Ja zaopatrzyłam sie w infacol , bo mały miał wczoraj druga kolke.
No i podejde do lekarza po skierowanie do neurologa - lepiej dmuchac na zimne.
NATI
A tak poza tym jak go nic nie boli, jest najedzony i na chwilke spokojny to sie juz fajowo usmiecha do nas, choc pierwszy raz usmiechnał sie do pieska naszego jak ten go po raczce polizał icon_lol.gif
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post pią, 16 lip 2004 - 18:33
Post #74

Ara, napisz czy działaja te czopki i czy bedziesz dawac je zapobiegawczo czy jak mały bedzie wojował.
Ciekawe czy zadziałaja.
Ja zaopatrzyłam sie w infacol , bo mały miał wczoraj druga kolke.
No i podejde do lekarza po skierowanie do neurologa - lepiej dmuchac na zimne.
NATI
A tak poza tym jak go nic nie boli, jest najedzony i na chwilke spokojny to sie juz fajowo usmiecha do nas, choc pierwszy raz usmiechnał sie do pieska naszego jak ten go po raczce polizał icon_lol.gif

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
Ava_mama_Wi

Go??







post nie, 18 lip 2004 - 17:38
Post #75

Hej dziewczyny. Arra, jak tak czytałam Twojego posta to sobie pomyslałam, ze ja mam podobnie, chociaż moja teściowa jest super to i tak okropnie drażnia mnie tego typu komentarze. Piotrek ma też taką ciocię starej daty (bardzo wink.gif ), która też uwielbia zwracać uwagę icon_rolleyes.gif trzymaj się Znam ten ból !!!
Usg bioderek mamy 27 lipca, trochę się denerwuję bo na skierowaniu jest napisane : "dysplazja prawostronna?"
Arra jak już wypróbujesz te czopki dla Marcelka to napisz czy mu pomoigły, na razie staram się Wiki nie "męczyć" takimi rzeczami, ale jak będzie trzeba...
Buziaczki i pozdrowionka.
Ania co u Ciebie???
Ania 26
pon, 19 lip 2004 - 11:10
Cześć mamusie !!
Przepraszam ,że się nie odzywałam ale miałam jeszcze troszkę nauki , profesor zgodził się żebym pisała poprawkę w tą sobotę icon_razz.gif , i na całe szczęście zdałam icon_razz.gif icon_razz.gif .
Agatka wkładkę znosi świetnie w przeciwieństwie do mnie cały czas mam poczucie ,że ona jest taka biedniutka ( choć na taką nie wygląda , jest jak pączuś w maśle wiecznie uśmiechnięty ) .

Ja mojemu synkowy podowałam ( na jego nerwy icon_rolleyes.gif ) syrop "Melisal' też mu pomagało ( i nam oczywiście ) , zeczywiście jest tak , że im bardziej ja bylam zdenerwowana tym maluszek bardziej płakał i tak w kóło ja i on płakaliśmy. Nie martwcie , wiem , że jest wam bardzo ciężko ale głowy do góry icon_razz.gif icon_razz.gif .

Ava !! ja robiłam usg bioderek na ul.Waryńskiego ( przy pl.Konstytucji ) kosztowało 72 zł , polecili nam prof Marcinkowskiego , a czekaliśmy jeden dzień na badanie .

Buziaczki dla wszyskiech , postaram się jeszcze wieczorkiem poklikać
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post pon, 19 lip 2004 - 11:10
Post #76

Cześć mamusie !!
Przepraszam ,że się nie odzywałam ale miałam jeszcze troszkę nauki , profesor zgodził się żebym pisała poprawkę w tą sobotę icon_razz.gif , i na całe szczęście zdałam icon_razz.gif icon_razz.gif .
Agatka wkładkę znosi świetnie w przeciwieństwie do mnie cały czas mam poczucie ,że ona jest taka biedniutka ( choć na taką nie wygląda , jest jak pączuś w maśle wiecznie uśmiechnięty ) .

Ja mojemu synkowy podowałam ( na jego nerwy icon_rolleyes.gif ) syrop "Melisal' też mu pomagało ( i nam oczywiście ) , zeczywiście jest tak , że im bardziej ja bylam zdenerwowana tym maluszek bardziej płakał i tak w kóło ja i on płakaliśmy. Nie martwcie , wiem , że jest wam bardzo ciężko ale głowy do góry icon_razz.gif icon_razz.gif .

Ava !! ja robiłam usg bioderek na ul.Waryńskiego ( przy pl.Konstytucji ) kosztowało 72 zł , polecili nam prof Marcinkowskiego , a czekaliśmy jeden dzień na badanie .

Buziaczki dla wszyskiech , postaram się jeszcze wieczorkiem poklikać
Arra
wto, 20 lip 2004 - 13:36
Hey,

Jesteśmy już w domu uffff

Aniu gratulacje !! Mówiłam że się uda!!

Dziewczyny tak jak pisałam : czopki kupiłam ale jeszcze nie używałam icon_cool.gif Ale koleżanka mi mówiła że działają!! Raczej stosuje je się doraźnie. Nie ma co ich dawać na zapas.

Mam "patent" na inny uspokajacz. Huśtawka własnej roboty. Ponieważ mamy w domu drążek (taki do podciągania) sprawa poszła gładko. Kupiliśmy linkę żeglarską ( w Leroy Merlin) która jest bardzo mocna i do niej przywiązujemy fotelik samochodowy. Marcelek bardzo lubi się bujać i często zasypia icon_biggrin.gif A ja mam w dzień chwilke spokoju.

Polecam icon_biggrin.gif
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
Skąd: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post wto, 20 lip 2004 - 13:36
Post #77

Hey,

Jesteśmy już w domu uffff

Aniu gratulacje !! Mówiłam że się uda!!

Dziewczyny tak jak pisałam : czopki kupiłam ale jeszcze nie używałam icon_cool.gif Ale koleżanka mi mówiła że działają!! Raczej stosuje je się doraźnie. Nie ma co ich dawać na zapas.

Mam "patent" na inny uspokajacz. Huśtawka własnej roboty. Ponieważ mamy w domu drążek (taki do podciągania) sprawa poszła gładko. Kupiliśmy linkę żeglarską ( w Leroy Merlin) która jest bardzo mocna i do niej przywiązujemy fotelik samochodowy. Marcelek bardzo lubi się bujać i często zasypia icon_biggrin.gif A ja mam w dzień chwilke spokoju.

Polecam icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
Ava_mama_Wi

Go??







post śro, 21 lip 2004 - 17:06
Post #78

hej dziewczynki mam problemy z kompem, więc niestety teraz rzadziej będę z Wami icon_cry.gif
U nas ostatnio kiepsko, Wiki ma problemy z jedzeniem poje chwilkę, a potem zaczyna płakać, trudno ją uspokoić i nie chce dalej jeść, w końcu zmęczy się, zasypia i dopiero jak się obudzi troszkę, to na śpiocha można ją nakarmić tak jest nostop byłam dzisiaj w Instytucie, w poradni, ale ponieważ nikt nie chce dać mi skierowania icon_question.gif icon_exclaim.gif toi nie dostałam się godzinę biegałyśmy, Wiki zmęczona i zła, ze mnie pot się lał, a dalej jest to samo. Jutro spotkam się z kierownikiem poradni żeby to jakoś załatwić, bo pani doktor, z którą rozmawiałam zaproponowała, że jak zapłacę 90 zł. to mnie przyjmie bez skierownania icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Tak więc Wiki nie dojada, ja się denerwuję, a nikt nam nie chce pomóc Staram się jakoś ją karmić ale ona co chwilę płacze i nie można jej uspokoić a jak już zaśnie to ja się cała z nerwów trzęsę, aż wczoraj zapaliłam papierosa icon_redface.gif i jestem okropnie zła na siebie icon_evil.gif mówię Wam błędne koło icon_rolleyes.gif
Sorek, że tak lakonicznie i nieskładnie ale newry mi nie służą i strasznie się spieszę...
Pozdrawiam Was
Aniu gratuluję zdanego egzaminu
Arra jak tam u teściów ???
Piszcie dziewczyny trzymajcie się i niezapominajcie o nas jakoś się odezwę jak nam naprawią kompa
Ania 26
czw, 22 lip 2004 - 21:21
Cześć mamusie !!!

Właśnie wróciłam z działki , musiałam troszeczkę odpocząć icon_razz.gif po przeżyciach z Agatki bioderkami i po tych paskudnych egzaminach icon_rolleyes.gif .
Malutka spałam calutkie dnie i teraz ciężko się jej przestawić na funkcjonowanie w bloku icon_eek.gif , tutaj nie jest tak chłodno i cichutko wink.gif .

Arra ! świetny patent na tą huśtawkę , wszystko jest dobrze jeśli tylko pomaga maluszkowi i nam oczywiście . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Ava !! nic się nie martw napewno jakoś się ułoży icon_smile.gif , Wikunia napewno ma kiepskie dni , może to ten upał icon_question.gif icon_question.gif , ale masz rację najlepiej to sprawdzić u lekarza , a tak na marginesie to widzę , że każdy z nich jest okropą cho...... , każdy łasy na pieniądze icon_twisted.gif .
Nad znać koniecznie , jak wrócisz od lekarza.

Ja Agatkę zaczełam dopajać , cycusia ( sama sobie "ustawiła" ) ssie co 3 godzinki a w między czasie daję jej herbatki rumiankową i z kopru włoskiego .
Lekarza zawsze mówią , że na piersi dziecko nie musi być dopajane ale moja i tak wygląda " zdrowo " więc nie zaszkodzi jej jeśli będzie jadła co 3 godzinki i w między czasie piła. Najgorsze są dla niej te upałay ponieważ musi nosić calutki czas wkładkę , a ona nie przepuszcza powietrza icon_cry.gif i ciągle ma zapocone pachwiny , całe szczęście , że jeszcze się jej nie odparzyło icon_smile.gif . Ostatnio Piotrek powiedział, że nasza córeczka wygląda jak "Michellin "z wielkimi oczkami , ręce i nogi ma jak szynekcza , a na tyłeczku OGROMNY celullitis icon_razz.gif , jest kochana .

8.08.2004 chcemy ochrzcić Agatkę , zaczeliśmy już załatwiać okropne formalności i w tedy wyszło szydło z worka , w 2003 i 2004 nie był u nas księdza po kolędzie icon_idea.gif i w kościele bardzo się krzywili z tego tytułu.
A propos ubranka do chrztu , to oglądała bardzo fajne sukieneczki z sklepech ale cena była niemała około 130 zł i pojechałam na bazar Różyckiego ( za namową koleżanki ) i całe szczęście , że ona mnie tam "wyciągneła" tam te same sukienki kosztują 60 zł a wybór ogromny .

Strasznie się rozpisałam .
Buziaczki dla was i maluszków
Ania
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post czw, 22 lip 2004 - 21:21
Post #79

Cześć mamusie !!!

Właśnie wróciłam z działki , musiałam troszeczkę odpocząć icon_razz.gif po przeżyciach z Agatki bioderkami i po tych paskudnych egzaminach icon_rolleyes.gif .
Malutka spałam calutkie dnie i teraz ciężko się jej przestawić na funkcjonowanie w bloku icon_eek.gif , tutaj nie jest tak chłodno i cichutko wink.gif .

Arra ! świetny patent na tą huśtawkę , wszystko jest dobrze jeśli tylko pomaga maluszkowi i nam oczywiście . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Ava !! nic się nie martw napewno jakoś się ułoży icon_smile.gif , Wikunia napewno ma kiepskie dni , może to ten upał icon_question.gif icon_question.gif , ale masz rację najlepiej to sprawdzić u lekarza , a tak na marginesie to widzę , że każdy z nich jest okropą cho...... , każdy łasy na pieniądze icon_twisted.gif .
Nad znać koniecznie , jak wrócisz od lekarza.

Ja Agatkę zaczełam dopajać , cycusia ( sama sobie "ustawiła" ) ssie co 3 godzinki a w między czasie daję jej herbatki rumiankową i z kopru włoskiego .
Lekarza zawsze mówią , że na piersi dziecko nie musi być dopajane ale moja i tak wygląda " zdrowo " więc nie zaszkodzi jej jeśli będzie jadła co 3 godzinki i w między czasie piła. Najgorsze są dla niej te upałay ponieważ musi nosić calutki czas wkładkę , a ona nie przepuszcza powietrza icon_cry.gif i ciągle ma zapocone pachwiny , całe szczęście , że jeszcze się jej nie odparzyło icon_smile.gif . Ostatnio Piotrek powiedział, że nasza córeczka wygląda jak "Michellin "z wielkimi oczkami , ręce i nogi ma jak szynekcza , a na tyłeczku OGROMNY celullitis icon_razz.gif , jest kochana .

8.08.2004 chcemy ochrzcić Agatkę , zaczeliśmy już załatwiać okropne formalności i w tedy wyszło szydło z worka , w 2003 i 2004 nie był u nas księdza po kolędzie icon_idea.gif i w kościele bardzo się krzywili z tego tytułu.
A propos ubranka do chrztu , to oglądała bardzo fajne sukieneczki z sklepech ale cena była niemała około 130 zł i pojechałam na bazar Różyckiego ( za namową koleżanki ) i całe szczęście , że ona mnie tam "wyciągneła" tam te same sukienki kosztują 60 zł a wybór ogromny .

Strasznie się rozpisałam .
Buziaczki dla was i maluszków
Ania
Ava_mama_Wi

Go??







post czw, 22 lip 2004 - 22:16
Post #80

Jakoś sobie radzimy, dziś już Wiki mniej płakała, ale u lekarza nie byłyśmy bo mam problemy z ciśnieniem ostatnio i źle się czułam icon_redface.gif
a Wiki jak płacze to ja ją ciągle na rękach noszę, przytulam, bo mi serce pęka i jakoś nie miałam siły sama jechać
Na szczęście dziś byłam z mamą więc mi trochę pomogła
Ten patent z huśtaniem to mój tata wymyślił na działce. Na haku ze sznurkiem powiesił fotelik z Wiki, a na to moskitierę, żeby jej robale fruwające nie ruszały i tak sobie spała icon_biggrin.gif sprawdziło się
icon_wink.gif
A do lekarza idziemy w poniedziałek, więc moze uda mi się napisać Wam co się działo
Chciałam Wiki dopajać herbatką rumiankową, koperkową, ale ona w ogóle butelki nie tyka, chyba nie wie do czego to służy
icon_wink.gif bo strasznie się krzywi i nie chce pić, a jak popłynie do buzi to natychmiast wypluwa. Smoczka też nie chce i pewnie dlatego ciągle płacze, a ja ją noszę, bo inaczej się nie chce uspokoić. Mówię Wam urwanie głowy.
Trzymajcie się i ucałujcie maluchy od cioci madzi icon_wink.gif
> maj 2004
Start new topic
Reply to this topic
67 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 15 maj 2024 - 12:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama