Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Forum o dzieciach starszych, nastolatkach

, kiedyś o tym rozmawialiśmy
> , kiedyś o tym rozmawialiśmy
tuLena
sob, 26 cze 2010 - 15:36
CYTAT(Paka @ Sat, 26 Jun 2010 - 10:39) *
Tu chyba chodzi też m.in. o ochronę przed własnymi dziećmi icon_smile.gif, a także o ochronę ich dobrego imienia przed innymi ciekawskimi dziećmi.


dlatego napisałam, że rozumiem. Dzieci też mogą być " nieodpowiednimi osobami" icon_wink.gif
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post sob, 26 cze 2010 - 15:36
Post #21

CYTAT(Paka @ Sat, 26 Jun 2010 - 10:39) *
Tu chyba chodzi też m.in. o ochronę przed własnymi dziećmi icon_smile.gif, a także o ochronę ich dobrego imienia przed innymi ciekawskimi dziećmi.


dlatego napisałam, że rozumiem. Dzieci też mogą być " nieodpowiednimi osobami" icon_wink.gif


--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztą się poddaję....
Latte_macchiato
śro, 30 cze 2010 - 17:24
To co w sprawie tego podforum ? Nie ukrywam, że mnie zaczyna palić problem.....
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post śro, 30 cze 2010 - 17:24
Post #22

To co w sprawie tego podforum ? Nie ukrywam, że mnie zaczyna palić problem.....

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
ATeFKa
śro, 30 cze 2010 - 21:36
Dopisuje sie. Jako mama nastolatka, wiedzącego wszystko najlepiej...
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post śro, 30 cze 2010 - 21:36
Post #23

Dopisuje sie. Jako mama nastolatka, wiedzącego wszystko najlepiej...

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Abotak
wto, 06 lip 2010 - 11:59
CYTAT(Paka @ Mon, 21 Jun 2010 - 18:38) *
Nie, to nie podchodzi pod życiowe zakręty, moim zdaniem.


Zdecydowanie nie podchodzi.
Widze takie forum jako informacyjno-wspierajace, gdzie oprocz wymiany doswiadczen, polecenia lektur, doksztalcenia sie ogolnego, mozna bedzie tez wychodzic z konkretnymi problemami wieku dorastania i w konkretnych przypadkach. A zamkniete m in tez ze wzgledu na prywatnosc tego dorastajacego dziecka, tudziez swiadomosc ze jest juz w `wieku surfujacym` czyli i prywatnosc rodzicow tym samym.

Tez jestem za. Poki co, narazie mi to dorastanie nie daje jeszcze w kosc, co nie znaczy ze nie chcialabym sie np przygotowac na rozne ewentualnosci tegoz dawania czy podzielic roznymi spostrzezeniami z wlasnego podworka tzw.
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 06 lip 2010 - 11:59
Post #24

CYTAT(Paka @ Mon, 21 Jun 2010 - 18:38) *
Nie, to nie podchodzi pod życiowe zakręty, moim zdaniem.


Zdecydowanie nie podchodzi.
Widze takie forum jako informacyjno-wspierajace, gdzie oprocz wymiany doswiadczen, polecenia lektur, doksztalcenia sie ogolnego, mozna bedzie tez wychodzic z konkretnymi problemami wieku dorastania i w konkretnych przypadkach. A zamkniete m in tez ze wzgledu na prywatnosc tego dorastajacego dziecka, tudziez swiadomosc ze jest juz w `wieku surfujacym` czyli i prywatnosc rodzicow tym samym.

Tez jestem za. Poki co, narazie mi to dorastanie nie daje jeszcze w kosc, co nie znaczy ze nie chcialabym sie np przygotowac na rozne ewentualnosci tegoz dawania czy podzielic roznymi spostrzezeniami z wlasnego podworka tzw.
mim0za
wto, 20 lip 2010 - 10:22
Jako mama gimnazjalistki byłabym bardzo zainteresowana takim podforum.
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post wto, 20 lip 2010 - 10:22
Post #25

Jako mama gimnazjalistki byłabym bardzo zainteresowana takim podforum.
BluMore
pon, 26 lip 2010 - 18:17
dobry pomysł!
BluMore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: nie, 11 lip 10 - 17:53
Nr użytkownika: 33,654




post pon, 26 lip 2010 - 18:17
Post #26

dobry pomysł!

--------------------
[Sygnatura usunięta z powodu naruszenia Regulaminu portalu maluchy.pl]
Asa
pon, 20 wrz 2010 - 12:29
A czy ja jako przyszywana mama ginazjalistki bym tez mogla?
Mam siostrzenice meza, ktora spedza z nami wakacje, prawie w ogole nie wraca po szkole do domu tylko spedza czas u nas.
Wiecie mam czwarte dziecko jak chodze na spacer to ludzie sie w ogole nie dziwia ze ona jest - tylko tym ze tyle dzieci mam.
"przyszywana mama" bo to ja biegam z nia w czasie egzaminow (zdawala do klasy jezykowej do gimnazjum poza rejonem) i wspieram na duchu, kupujemy jej podreczniki, plecak.
Uczylam ja od 1 klasy szkoly podstawowej, a jej mama nawet wierszykow nie chciala wtedy sluchac.
A teraz zaczynam sie bac ze nie podolam.
Sytuacja rodzinna jest bardzo zawila.
Dlatego juz nawet nie myslimy matka powinna - bo wiadomo ze matka nic nie zrobi.
A dziewczynka naprawde sie stara i wie ze na wlasna przyszlosc pracuje.
A.
Asa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 862
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 21:37
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 5,809




post pon, 20 wrz 2010 - 12:29
Post #27

A czy ja jako przyszywana mama ginazjalistki bym tez mogla?
Mam siostrzenice meza, ktora spedza z nami wakacje, prawie w ogole nie wraca po szkole do domu tylko spedza czas u nas.
Wiecie mam czwarte dziecko jak chodze na spacer to ludzie sie w ogole nie dziwia ze ona jest - tylko tym ze tyle dzieci mam.
"przyszywana mama" bo to ja biegam z nia w czasie egzaminow (zdawala do klasy jezykowej do gimnazjum poza rejonem) i wspieram na duchu, kupujemy jej podreczniki, plecak.
Uczylam ja od 1 klasy szkoly podstawowej, a jej mama nawet wierszykow nie chciala wtedy sluchac.
A teraz zaczynam sie bac ze nie podolam.
Sytuacja rodzinna jest bardzo zawila.
Dlatego juz nawet nie myslimy matka powinna - bo wiadomo ze matka nic nie zrobi.
A dziewczynka naprawde sie stara i wie ze na wlasna przyszlosc pracuje.
A.

--------------------
A 2006
D 2008
T 2008
beattta
wto, 21 wrz 2010 - 13:28
Bardzo dobry pomysł. Dzieciaki coraz starsze i problemów z dojrzewaniem coraz więcej.
beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 217

GG:


post wto, 21 wrz 2010 - 13:28
Post #28

Bardzo dobry pomysł. Dzieciaki coraz starsze i problemów z dojrzewaniem coraz więcej.

--------------------
Beata (mama Julki)

renata19750702
wto, 21 wrz 2010 - 13:40
Ja mam 21-latkę i właściwie "to najgorsze" już przeżyłam zwłaszcza, że w ujęciu macocha-pasierbica icon_smile.gif
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 21 wrz 2010 - 13:40
Post #29

Ja mam 21-latkę i właściwie "to najgorsze" już przeżyłam zwłaszcza, że w ujęciu macocha-pasierbica icon_smile.gif

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
skorpionka
czw, 28 paź 2010 - 19:14
ja też jestem za, mam 19 latka i 15 latkę i uważam ze trafiły mi się naprawdę ciężkie egzemplarze, chętnie pogadałabym z kims kto zrozumie problemy i nie będzie krytykował tylko wysłucha
skorpionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: pon, 27 mar 06 - 13:20
Skąd: ŁÓDŹ
Nr użytkownika: 5,385

GG:


post czw, 28 paź 2010 - 19:14
Post #30

ja też jestem za, mam 19 latka i 15 latkę i uważam ze trafiły mi się naprawdę ciężkie egzemplarze, chętnie pogadałabym z kims kto zrozumie problemy i nie będzie krytykował tylko wysłucha

--------------------
skorpionka mama
Bartosza (17.05.1991)
Anny (06.05.1995)
i
Daniela (30.10.2006)

ATeFKa
sob, 12 lis 2011 - 17:10
Widzę że podforum zostało otwarte, a jakie są zasady by się tam dostać i wygadać?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post sob, 12 lis 2011 - 17:10
Post #31

Widzę że podforum zostało otwarte, a jakie są zasady by się tam dostać i wygadać?

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Ika
sob, 12 lis 2011 - 18:34
CYTAT(ATeFKa @ Sat, 12 Nov 2011 - 17:10) *
Widzę że podforum zostało otwarte, a jakie są zasady by się tam dostać i wygadać?


Jeszcze nie jest otwarte, dopiero się tworzy. Moderator tego podforum pracuje nad zasadami. Na pewno o wszystkim będziecie poinformowane, jak podforum (wkrótce) ruszy icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 12 lis 2011 - 18:34
Post #32

CYTAT(ATeFKa @ Sat, 12 Nov 2011 - 17:10) *
Widzę że podforum zostało otwarte, a jakie są zasady by się tam dostać i wygadać?


Jeszcze nie jest otwarte, dopiero się tworzy. Moderator tego podforum pracuje nad zasadami. Na pewno o wszystkim będziecie poinformowane, jak podforum (wkrótce) ruszy icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Aga H
sob, 12 lis 2011 - 19:51
A ja strasznie żałuję w tym momencie, ze moja córka taka młoda, bo z racji pracy w gimnazjum bardzo bym chciała rozwijać temat dorastających dzieciaków. W pracy póki co tak poważnie sytuacja przerosła mnie raz. Poradziłam sobie, ale nie sama. Wiem, że wasze rady w tamtym momencie byłyby mi bardzo pomocne.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post sob, 12 lis 2011 - 19:51
Post #33

A ja strasznie żałuję w tym momencie, ze moja córka taka młoda, bo z racji pracy w gimnazjum bardzo bym chciała rozwijać temat dorastających dzieciaków. W pracy póki co tak poważnie sytuacja przerosła mnie raz. Poradziłam sobie, ale nie sama. Wiem, że wasze rady w tamtym momencie byłyby mi bardzo pomocne.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 12 lis 2011 - 21:44
Post #34

[...]

Kasuję.
Danale
sob, 12 lis 2011 - 22:15
A mnie nikt nie widział. 41.gif
I mało postów mam. 41.gif
Danale


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 407
Dołączył: śro, 06 paź 04 - 19:43
Skąd: Hamm/Niemcy
Nr użytkownika: 2,163




post sob, 12 lis 2011 - 22:15
Post #35

A mnie nikt nie widział. 41.gif
I mało postów mam. 41.gif

--------------------
Agnieszka
mama Daniela (02.09.2000) i Ala (01.07.2002)
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 13 lis 2011 - 09:23
Post #36

[...]

Kasuję.
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 13 lis 2011 - 09:24
Post #37

[...]

Kasuję.
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 13 lis 2011 - 09:41
Post #38

[post usunięty]
Ida.dorota
nie, 13 lis 2011 - 10:27
W imieniu własnym i paulip jako moderatorów nowego podforum, bardzo proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, otwarcie nowego podforum jest kwestią naprawdę bardzo bliską. icon_smile.gif .

Regulamin i kryteria dostępu do forum zostały już ustalone i zaakceptowane przez Administrację, uznaliśmy, że podobnie jak regulaminy innych podfor zamkniętych nie będą one konsultowane z forumowiczami. Tworząc go staraliśmy się kierować przede wszystkim zasadą, iż forum to ma nie dublować celów jakie przyświecały tworzeniu Życiowych Zakrętów, ale stanowić przestrzeń dla rodziców dzieci starszych, o których trudniej pisze sie na forum ogólnym ze względu na ich wiek i możliwość ewentualnego samodzielnego zalogowania się i czytania zarówno postów rodziców, jak i czerpania z forum informacji o znanych sobie rówieśnikach. Stąd mniej rygorystyczne kryteria dostępu, uniemożliwiające jednak wejście na podforum komuś bez stażu lub piszącemu jedynie na forach takich jak gry i zabawy lub dowcipy. Nie wiemy jeszcze, bo nie da się tego w tej chwili określić, w jakim kierunku będzie rozwijało się nowe podforum i jakie będą za jakiś czas potrzeby jego użytkowników, dlatego też traktujemy obecny regulamin jako bazę i w miarę potrzeb i możliwości będziemy starali się w przyszłości dostosowywać go do zmieniających się okoliczności.
Ida.dorota


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,187
Dołączył: pon, 01 mar 04 - 13:12
Skąd: Piaseczno
Nr użytkownika: 1,508




post nie, 13 lis 2011 - 10:27
Post #39

W imieniu własnym i paulip jako moderatorów nowego podforum, bardzo proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, otwarcie nowego podforum jest kwestią naprawdę bardzo bliską. icon_smile.gif .

Regulamin i kryteria dostępu do forum zostały już ustalone i zaakceptowane przez Administrację, uznaliśmy, że podobnie jak regulaminy innych podfor zamkniętych nie będą one konsultowane z forumowiczami. Tworząc go staraliśmy się kierować przede wszystkim zasadą, iż forum to ma nie dublować celów jakie przyświecały tworzeniu Życiowych Zakrętów, ale stanowić przestrzeń dla rodziców dzieci starszych, o których trudniej pisze sie na forum ogólnym ze względu na ich wiek i możliwość ewentualnego samodzielnego zalogowania się i czytania zarówno postów rodziców, jak i czerpania z forum informacji o znanych sobie rówieśnikach. Stąd mniej rygorystyczne kryteria dostępu, uniemożliwiające jednak wejście na podforum komuś bez stażu lub piszącemu jedynie na forach takich jak gry i zabawy lub dowcipy. Nie wiemy jeszcze, bo nie da się tego w tej chwili określić, w jakim kierunku będzie rozwijało się nowe podforum i jakie będą za jakiś czas potrzeby jego użytkowników, dlatego też traktujemy obecny regulamin jako bazę i w miarę potrzeb i możliwości będziemy starali się w przyszłości dostosowywać go do zmieniających się okoliczności.

--------------------
Ola, 1998r.

Tomek:
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 13 lis 2011 - 21:42
Post #40

Danale, przepraszam jeśli Cię zdenerwowałam.

Rosa, dziękuję za przypomnienie mi mojego miejsca w szeregu.

Ido, cieszę się, że to Wy z Paulą jesteście moderatorkami nowego tworu. Tyle czekałyśmy, to kilka dni nie robi różnicy.
Już nie będę się odzywać.
> Forum o dzieciach starszych, nastolatkach, kiedyś o tym rozmawialiśmy
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 26 wrz 2024 - 22:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama