Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Żółte przednie dolne zęby

, POMÓŻCIE!
> , POMÓŻCIE!
pati.n
pon, 27 kwi 2015 - 13:08
Wiktoria ma żółte zęby na dole z przodu. Szoruje jej te zęby tak, że aż płacze 37.gif Osad troszkę schodzi. Troszkę. Jak byliśmy u dentysty to dość fajnie jej to doczyścił, ale za chwilę znowu się pojawia. Rano i wieczorem zawsze po mniej porawiam mycie zebów, bo myslałam, że robi to za mało dokładnie. Nic się nie zmieniło.
Mamy szczoteczkę oral b z końcówka dla dzieci, konćówki zmieniam często. Uzywamy pasty elemx dla dzieci, na przemian z bobini niebieską. Potem płyn do płukania usta dla dzieci. Juz nie wiem co robić 8latka z zółtymi zebami?
Dentysta nam powiedział, że to z antybiotyków, tego, że duzo brała żelalaz itd. Ale skoro to trochę schodzi, to można by to szorować, ale jak czym? Mieliście styczność z takim problemem?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 27 kwi 2015 - 13:08
Post #1

Wiktoria ma żółte zęby na dole z przodu. Szoruje jej te zęby tak, że aż płacze 37.gif Osad troszkę schodzi. Troszkę. Jak byliśmy u dentysty to dość fajnie jej to doczyścił, ale za chwilę znowu się pojawia. Rano i wieczorem zawsze po mniej porawiam mycie zebów, bo myslałam, że robi to za mało dokładnie. Nic się nie zmieniło.
Mamy szczoteczkę oral b z końcówka dla dzieci, konćówki zmieniam często. Uzywamy pasty elemx dla dzieci, na przemian z bobini niebieską. Potem płyn do płukania usta dla dzieci. Juz nie wiem co robić 8latka z zółtymi zebami?
Dentysta nam powiedział, że to z antybiotyków, tego, że duzo brała żelalaz itd. Ale skoro to trochę schodzi, to można by to szorować, ale jak czym? Mieliście styczność z takim problemem?


--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Aurela
wto, 21 mar 2023 - 13:29
A słuchajcie, można u dzieci stosować pasty wybielające czy to może ich zębom w jakiś sposób zaszkodzić?
Chcę kupić dla siebie jedną z tych https://paski-wybielajace.pl/47-pasty-wybielajace i tu pojawił się dylemat!
Na pewno na najbliższej wizycie zapytam u naszej dentystki, ale może macie jakieś doświadczenia w tej materii icon_wink.gif
Aurela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 07 wrz 16 - 08:56
Nr użytkownika: 48,109




post wto, 21 mar 2023 - 13:29
Post #2

A słuchajcie, można u dzieci stosować pasty wybielające czy to może ich zębom w jakiś sposób zaszkodzić?
Chcę kupić dla siebie jedną z tych https://paski-wybielajace.pl/47-pasty-wybielajace i tu pojawił się dylemat!
Na pewno na najbliższej wizycie zapytam u naszej dentystki, ale może macie jakieś doświadczenia w tej materii icon_wink.gif

Posty w temacie
pati.n   Żółte przednie dolne zÄ™by   pon, 27 kwi 2015 - 13:08
ajlonka   u Adasia jest tak samo. Dolne zÄ™by tak jak piszes...   pon, 27 kwi 2015 - 21:41
gosiagosia   u mojego tez na dole zolte zeby.   wto, 28 kwi 2015 - 08:27
Antoniusz   Mi dentystka powiedziala ze jest to normalne, nowe...   Å›ro, 29 kwi 2015 - 09:26
rysa154   nam tez dentystka mówiÅ‚a,że to normalne,poprost...   Å›ro, 29 kwi 2015 - 20:55
zachwycona   Taka uroda, moja mleczaki ma żółte,Syn miaÅ‚ bi...   Å›ro, 29 kwi 2015 - 21:42
Ryjek   U Nas bylo identycznie u syna. Mial sciagany nawet...   piÄ…, 01 maj 2015 - 09:20
EdytaRola   moj ma biale, ale ma dopiero 15 miesiecy, odkad po...   wto, 21 lip 2015 - 11:28
alka25   Ja dużo czytam o dbaniu o zÄ…bki dziecka i w tym ...   pon, 16 maj 2022 - 13:57
Aurela   A sÅ‚uchajcie, można u dzieci stosować pasty wyb...   wto, 21 mar 2023 - 13:29
> Å»Ã³Å‚te przednie dolne zÄ™by, POMÓŻCIE!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 15 maj 2024 - 05:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama