Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Kwietniaki 2011 cz.2 :)

, Gadamy i niezle dokazujemy :)
> , Gadamy i niezle dokazujemy :)
annad
czw, 22 mar 2012 - 09:27
Kochany Olku z okazji Twych pierwszych urodzin ślemy z Poznania duzo zdrówka, szczęścia, miłości i wspaniałego dzieciństwa brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif

annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post czw, 22 mar 2012 - 09:27
Post #61

Kochany Olku z okazji Twych pierwszych urodzin ślemy z Poznania duzo zdrówka, szczęścia, miłości i wspaniałego dzieciństwa brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif



--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
annad
czw, 22 mar 2012 - 09:33
Julia zdjęcia super...chyba zrobie plagiat tyle, że dziecko będzie inne icon_smile.gif Jak oglądam zdjęcia Zosi jak była taka malutka to aż sie wierzyć nie chce, że to są prawdziwe zdjęcia.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post czw, 22 mar 2012 - 09:33
Post #62

Julia zdjęcia super...chyba zrobie plagiat tyle, że dziecko będzie inne icon_smile.gif Jak oglądam zdjęcia Zosi jak była taka malutka to aż sie wierzyć nie chce, że to są prawdziwe zdjęcia.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
kasiaaa82
czw, 22 mar 2012 - 09:56
Olusiu wszystkiego najlepszego!!!
Udanej imprezy !!!

kasiaaa82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 931
Dołączył: sob, 20 mar 10 - 21:23
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 32,211




post czw, 22 mar 2012 - 09:56
Post #63

Olusiu wszystkiego najlepszego!!!
Udanej imprezy !!!



--------------------






Uploaded with ImageShack.us
aniakuleczka
czw, 22 mar 2012 - 12:58
Doroto, Leo, Aleksandrze
rośnijcie zdrowo,
mamom dajcie święty spokój raz na jakiś czas
bądźcie mądrzy, dobrzy i radośni icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post czw, 22 mar 2012 - 12:58
Post #64

Doroto, Leo, Aleksandrze
rośnijcie zdrowo,
mamom dajcie święty spokój raz na jakiś czas
bądźcie mądrzy, dobrzy i radośni icon_smile.gif

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
corti
czw, 22 mar 2012 - 13:14
Oluś dużo zdrówka i radości brawo_bis.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post czw, 22 mar 2012 - 13:14
Post #65

Oluś dużo zdrówka i radości brawo_bis.gif

--------------------


mikkowska
czw, 22 mar 2012 - 20:01
Dziękujemy, dziękujemy za życzenia icon_smile.gif Olek wraca do zdrowia, strasznie schudł, ale waży 11 kg icon_biggrin.gif

Czekamy na następne roczki...

Julia piękna pamiątka !!!! Lelek cudowny i wszędzie uśmiech
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post czw, 22 mar 2012 - 20:01
Post #66

Dziękujemy, dziękujemy za życzenia icon_smile.gif Olek wraca do zdrowia, strasznie schudł, ale waży 11 kg icon_biggrin.gif

Czekamy na następne roczki...

Julia piękna pamiątka !!!! Lelek cudowny i wszędzie uśmiech

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 22 mar 2012 - 21:23
Post #67

mikkowska lelek waży 8900, więc myślę, że nie masz się czym przejmować icon_smile.gif
mikkowska
pią, 23 mar 2012 - 09:28
A to szczepienie obowiązkowe następne jest po 13 miesiącu tak?
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post pią, 23 mar 2012 - 09:28
Post #68

A to szczepienie obowiązkowe następne jest po 13 miesiącu tak?

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
użytkownik usunięty

Go??







post pią, 23 mar 2012 - 10:37
Post #69

mikkowska ja nie wiem bo Lelek jeszcze nie ma szczepienia tego ok. 6 miesiąca 37.gif
ania.m
pią, 23 mar 2012 - 12:01
To szczepienie jest między 12 a 14 miesiącem. U mnie lekarka powiedziała, żeby się nie spieszyć i przyjść miesiąc lub dwa po pierwszych urodzinach. Niestety na to szczepienie (świnka,odra,różyczka) dzieci często źle reagują icon_sad.gif I do 10 dni po mogą mieć różne dolegliwości, zwłaszcza temperaturę. Aż się boję myśleć że nas też czeka niedługo, bo Dorotka jakoś wszystkie szczepienia źle znosiła...
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post pią, 23 mar 2012 - 12:01
Post #70

To szczepienie jest między 12 a 14 miesiącem. U mnie lekarka powiedziała, żeby się nie spieszyć i przyjść miesiąc lub dwa po pierwszych urodzinach. Niestety na to szczepienie (świnka,odra,różyczka) dzieci często źle reagują icon_sad.gif I do 10 dni po mogą mieć różne dolegliwości, zwłaszcza temperaturę. Aż się boję myśleć że nas też czeka niedługo, bo Dorotka jakoś wszystkie szczepienia źle znosiła...

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
captain.jmw
nie, 25 mar 2012 - 14:54
Dorotko, te dolegliwości mogą wystąpić między 5 a 21 dniem nawet.
Na chwilę obecną my odstępujemy od tego akurat szczepienia. Być może raz na zawsze, nie wiem jeszcze.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post nie, 25 mar 2012 - 14:54
Post #71

Dorotko, te dolegliwości mogą wystąpić między 5 a 21 dniem nawet.
Na chwilę obecną my odstępujemy od tego akurat szczepienia. Być może raz na zawsze, nie wiem jeszcze.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
mikkowska
nie, 25 mar 2012 - 19:33
My po urodzinach daliśmy radę ogólnie icon_smile.gif Byli tylko podstawowi goście, rodzice chrzestni i moja mama, teściowa z racji odległości nie bardzo mogła przyjechać.

a to Olek na swoim urodzinowym pojeździe



a oto roczniak



Zaliczyliśmy pierwszego fryzjera. Olek oczywiście jak to taki maluch awanturował się a później zjadł Pani fryzjerce kanapkę icon_biggrin.gif Loczek zostawiony na pamiątkę icon_smile.gif Aż nie mogę uwierzyć, że to już rok.

Teraz kto następny chyba Helenka jeśli się nie mylę??? icon_wink.gif

Ten post edytował mikkowska nie, 25 mar 2012 - 19:38
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post nie, 25 mar 2012 - 19:33
Post #72

My po urodzinach daliśmy radę ogólnie icon_smile.gif Byli tylko podstawowi goście, rodzice chrzestni i moja mama, teściowa z racji odległości nie bardzo mogła przyjechać.

a to Olek na swoim urodzinowym pojeździe



a oto roczniak



Zaliczyliśmy pierwszego fryzjera. Olek oczywiście jak to taki maluch awanturował się a później zjadł Pani fryzjerce kanapkę icon_biggrin.gif Loczek zostawiony na pamiątkę icon_smile.gif Aż nie mogę uwierzyć, że to już rok.

Teraz kto następny chyba Helenka jeśli się nie mylę??? icon_wink.gif

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
corti
pon, 26 mar 2012 - 09:03
Jaki fajny roczny Olek, rower pierwsza klasa, mała aż pije jak widzi rowerki i gania dzieci na nich icon_smile.gif my oczywiście mamy, ale tato nie ma kiedy znieść ze strychu 37.gif więc jak nie zniesie to kupi nowy icon_smile.gif może go to zmotywuje. Póki co sadzam ją na biegowym i śmigamy.

No to teraz czekamy na Helenkę icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pon, 26 mar 2012 - 09:03
Post #73

Jaki fajny roczny Olek, rower pierwsza klasa, mała aż pije jak widzi rowerki i gania dzieci na nich icon_smile.gif my oczywiście mamy, ale tato nie ma kiedy znieść ze strychu 37.gif więc jak nie zniesie to kupi nowy icon_smile.gif może go to zmotywuje. Póki co sadzam ją na biegowym i śmigamy.

No to teraz czekamy na Helenkę icon_smile.gif

--------------------


annad
pon, 26 mar 2012 - 09:25
Daria to Olek ma prawie taki sam rowerek jak Zosia tyle, że w innym kolorze icon_smile.gif Jak przyjedziesz do mnie to obowiązkowo rowerek musisz zapakowac bo pójdziemy z dziecmi na rowery icon_smile.gif Co do szczepienia to nam pielegniarka powiedziała, że mamy przyjść się umówić na szczepienie miesiąc po roczku Zosi...tak więc 10 kwietnia idziemy sie zapisać.
Corti może Maja od razu nauczy sie jezdzić na biegowym icon_smile.gif


Ja od dziś rozpoczynam 2 tygodnie urlopu, czekałam z utęsknieniem na ten dzień icon_smile.gif W piatek lecimy z mężem do Egiptu...jest radość ale jest tez smutek bo pierwszy raz zostawiam Zosię na tak długo icon_sad.gif Od urodzenia każda noc spędzałam z nią a teraz...mam nadzieje, że babcia da radę.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pon, 26 mar 2012 - 09:25
Post #74

Daria to Olek ma prawie taki sam rowerek jak Zosia tyle, że w innym kolorze icon_smile.gif Jak przyjedziesz do mnie to obowiązkowo rowerek musisz zapakowac bo pójdziemy z dziecmi na rowery icon_smile.gif Co do szczepienia to nam pielegniarka powiedziała, że mamy przyjść się umówić na szczepienie miesiąc po roczku Zosi...tak więc 10 kwietnia idziemy sie zapisać.
Corti może Maja od razu nauczy sie jezdzić na biegowym icon_smile.gif


Ja od dziś rozpoczynam 2 tygodnie urlopu, czekałam z utęsknieniem na ten dzień icon_smile.gif W piatek lecimy z mężem do Egiptu...jest radość ale jest tez smutek bo pierwszy raz zostawiam Zosię na tak długo icon_sad.gif Od urodzenia każda noc spędzałam z nią a teraz...mam nadzieje, że babcia da radę.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
aniakuleczka
pon, 26 mar 2012 - 10:48
Ania, a robiłaś jakieś próby przed zostawieniem dziecka? bo ja właśnie się zastanawiam jak to zrobić.
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 26 mar 2012 - 10:48
Post #75

Ania, a robiłaś jakieś próby przed zostawieniem dziecka? bo ja właśnie się zastanawiam jak to zrobić.

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
mikkowska
pon, 26 mar 2012 - 19:57
Ot zawaliłam test psychologiczny do policji bywa, spróbuję za rok icon_smile.gif

Aniu pewnie dziś podejmiemy temat powrótu na południe a jak mamy do Was się wybrać to pewnie jakimś pociągiem bo na chwilę obecną jesteśmy bez auta...majówka raczej nie wypali, bo Sławka kolega już zaklepał wolne icon_sad.gif Ale na pewno się zobaczymy icon_smile.gif Życzę Wam udanego lenistwa i drinków z palemką icon_biggrin.gif
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post pon, 26 mar 2012 - 19:57
Post #76

Ot zawaliłam test psychologiczny do policji bywa, spróbuję za rok icon_smile.gif

Aniu pewnie dziś podejmiemy temat powrótu na południe a jak mamy do Was się wybrać to pewnie jakimś pociągiem bo na chwilę obecną jesteśmy bez auta...majówka raczej nie wypali, bo Sławka kolega już zaklepał wolne icon_sad.gif Ale na pewno się zobaczymy icon_smile.gif Życzę Wam udanego lenistwa i drinków z palemką icon_biggrin.gif

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
annad
śro, 28 mar 2012 - 08:56
Daria a multiselektu nie możesz za pół roku? Trzeba rok odczekać? Daria jak wrócicie do Krakowa czy Wieliczki to może my przyjedziemy...wynajmiemy jakis pokój w hotelu aby Wam na głowie na siedzieć i spedzimy weekend icon_smile.gif

Aniu Zosia za moją mama przepada, jak do nas przyjeżdza to Zosia az się trzęsie z radością. Raz juz z nią została na noc, mam nadzieję że i tym razem nie bedzie problemów. Wtedy były 2 dni bez mamy i taty teraz az 8...coś mi się wydaje, że to ja będę płakac za dzieckiem a nie dziecko za mną icon_smile.gif

Jak sie Zosia obudzi to zabieram ja na rowerek icon_smile.gif Miłego dnia dziewczynki...w Poznaniu piekne słońce icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post śro, 28 mar 2012 - 08:56
Post #77

Daria a multiselektu nie możesz za pół roku? Trzeba rok odczekać? Daria jak wrócicie do Krakowa czy Wieliczki to może my przyjedziemy...wynajmiemy jakis pokój w hotelu aby Wam na głowie na siedzieć i spedzimy weekend icon_smile.gif

Aniu Zosia za moją mama przepada, jak do nas przyjeżdza to Zosia az się trzęsie z radością. Raz juz z nią została na noc, mam nadzieję że i tym razem nie bedzie problemów. Wtedy były 2 dni bez mamy i taty teraz az 8...coś mi się wydaje, że to ja będę płakac za dzieckiem a nie dziecko za mną icon_smile.gif

Jak sie Zosia obudzi to zabieram ja na rowerek icon_smile.gif Miłego dnia dziewczynki...w Poznaniu piekne słońce icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
aniakuleczka
śro, 28 mar 2012 - 10:37
Helenka jest na przemian z babcią lub z dziadkiem, jak jest dziadek, to dziecko po prostu nie śpi icon_smile.gif wcale przez cały dzień.
następnego dnia odsypia dziadka icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post śro, 28 mar 2012 - 10:37
Post #78

Helenka jest na przemian z babcią lub z dziadkiem, jak jest dziadek, to dziecko po prostu nie śpi icon_smile.gif wcale przez cały dzień.
następnego dnia odsypia dziadka icon_smile.gif

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
captain.jmw
śro, 28 mar 2012 - 11:06
A do nas 11 przylatuje babcia. Zobaczymy co Wojtuś na nią. Bo chłopaki się cieszą.
Ale jak ja to przeżyję to nie wiem icon_wink.gif ... moja kochana teściówka icon_razz.gif

Za to od 13 wieczorem do 15 wieczorem w ogóle mnie nie będzie, jadę do Manchester z Jacusiem i Michasiem, a potem od 27 wieczorem do 30 wieczorem też mnie nie będzie bo lecę na weekend do Polski, sama icon_biggrin.gif SAMA !!! icon_smile.gif

lit.

Ten post edytował agawhite śro, 28 mar 2012 - 11:07
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post śro, 28 mar 2012 - 11:06
Post #79

A do nas 11 przylatuje babcia. Zobaczymy co Wojtuś na nią. Bo chłopaki się cieszą.
Ale jak ja to przeżyję to nie wiem icon_wink.gif ... moja kochana teściówka icon_razz.gif

Za to od 13 wieczorem do 15 wieczorem w ogóle mnie nie będzie, jadę do Manchester z Jacusiem i Michasiem, a potem od 27 wieczorem do 30 wieczorem też mnie nie będzie bo lecę na weekend do Polski, sama icon_biggrin.gif SAMA !!! icon_smile.gif

lit.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
annad
śro, 28 mar 2012 - 19:27
Aniu gratuluję metamorfozy! Wyglądasz rewelacyjnie, te kolorki na oczach, na pazurkach, na ustach...no i fruzyrka SUPER. Tez bym chciała wziąć w czyms takim udział...zazdroszcze Ci icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post śro, 28 mar 2012 - 19:27
Post #80

Aniu gratuluję metamorfozy! Wyglądasz rewelacyjnie, te kolorki na oczach, na pazurkach, na ustach...no i fruzyrka SUPER. Tez bym chciała wziąć w czyms takim udział...zazdroszcze Ci icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
> Kwietniaki 2011 cz.2 :), Gadamy i niezle dokazujemy :)
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 16:17
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama