Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

niepotrzebne gadzety w kuchni

, acz nie tylko
> , acz nie tylko
Mika
pon, 15 mar 2010 - 10:54
niepotrzebna -tarka z pojemniczkiem -tak miało być czysto haljf,a mnie po prostu w poziomie niewygodnie
poza tym przytargałm od babci elektryczą robi to za mnie icon_wink.gif
suszarko-lokówka naco mi to było? muszę kupć ldużą lokówkęicon_razz.gif
toster,gofrownica,blender -są bo są,czasem się przydają
z reguły nie kupuję ustrojstw,bo mi prądu czy czego innego szkoda
dlatego nie mam frytownicy,a nie wydam 4 stówek na zużywającą tylko łyżkę oleju icon_wink.gif
nie mam urządzenia na parę,bo nie wiem czy się sprawdzi
ale np. nie odmawiam sobie zakupu kubków czy ... lap(ek) - jakieś chore zboczenie ale często nie umiem się oprzeć icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 15 mar 2010 - 10:54
Post #21

niepotrzebna -tarka z pojemniczkiem -tak miało być czysto haljf,a mnie po prostu w poziomie niewygodnie
poza tym przytargałm od babci elektryczą robi to za mnie icon_wink.gif
suszarko-lokówka naco mi to było? muszę kupć ldużą lokówkęicon_razz.gif
toster,gofrownica,blender -są bo są,czasem się przydają
z reguły nie kupuję ustrojstw,bo mi prądu czy czego innego szkoda
dlatego nie mam frytownicy,a nie wydam 4 stówek na zużywającą tylko łyżkę oleju icon_wink.gif
nie mam urządzenia na parę,bo nie wiem czy się sprawdzi
ale np. nie odmawiam sobie zakupu kubków czy ... lap(ek) - jakieś chore zboczenie ale często nie umiem się oprzeć icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Adriannna
pon, 15 mar 2010 - 19:41
CYTAT(green @ Sun, 14 Mar 2010 - 21:57) *
Kolejny prezent użyty raz, może dwa i leży teraz ukryty gdzieś na dnie szafy - zestaw do founde:

Mąż coś tam usiłował z serem z niego wyczarować ale wyszło kiepskie. Chyba przepisu dobrego mi trza 01.gif


Green serowe fondue nie w takim naczyniu 08.gif Ten sluzy tylko do fondue burgundzkie lub fondue chinskie.DO serowego musisz miec koniecznie garnek ceramiczny ze specjalna raczka z boku.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pon, 15 mar 2010 - 19:41
Post #22

CYTAT(green @ Sun, 14 Mar 2010 - 21:57) *
Kolejny prezent użyty raz, może dwa i leży teraz ukryty gdzieś na dnie szafy - zestaw do founde:

Mąż coś tam usiłował z serem z niego wyczarować ale wyszło kiepskie. Chyba przepisu dobrego mi trza 01.gif


Green serowe fondue nie w takim naczyniu 08.gif Ten sluzy tylko do fondue burgundzkie lub fondue chinskie.DO serowego musisz miec koniecznie garnek ceramiczny ze specjalna raczka z boku.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
wiesiołek
pon, 15 mar 2010 - 21:41
CYTAT(kaskago @ Sun, 14 Mar 2010 - 16:42) *
taka łopatka do krojenia sera... użyta może ze dwa razy: 1. jakoś łatwiej, równiej, wygodniej kroi mi się ser nożem, 2. kupuję zazwyczaj ser w plasterkach icon_lol.gif


A ja sobie nie wyobrażam krojenia sera inaczej niż tylko łopatką do tego celu, od zawsze. 06.gif
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 151




post pon, 15 mar 2010 - 21:41
Post #23

CYTAT(kaskago @ Sun, 14 Mar 2010 - 16:42) *
taka łopatka do krojenia sera... użyta może ze dwa razy: 1. jakoś łatwiej, równiej, wygodniej kroi mi się ser nożem, 2. kupuję zazwyczaj ser w plasterkach icon_lol.gif


A ja sobie nie wyobrażam krojenia sera inaczej niż tylko łopatką do tego celu, od zawsze. 06.gif
anita
pon, 15 mar 2010 - 21:50
zgłasza się miłośniczka kuchennych gadżetów icon_razz.gif
ciągle mi mało, nie mogę chodzic go marketów agd bo ciągle cos mi w oko wpada.
jak można zyć bez frytkownicy, elektrycznego grilla, tostera itd. czasem używam coś bardzo rzadko ale juzk juz uzyje to ciesze się jak dziecko, że to mam.
Oczywiscie cięgle mam co kupować bo ograniczaja mnie finanse i miejsce w szafkach
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pon, 15 mar 2010 - 21:50
Post #24

zgłasza się miłośniczka kuchennych gadżetów icon_razz.gif
ciągle mi mało, nie mogę chodzic go marketów agd bo ciągle cos mi w oko wpada.
jak można zyć bez frytkownicy, elektrycznego grilla, tostera itd. czasem używam coś bardzo rzadko ale juzk juz uzyje to ciesze się jak dziecko, że to mam.
Oczywiscie cięgle mam co kupować bo ograniczaja mnie finanse i miejsce w szafkach
green
pon, 15 mar 2010 - 22:36
CYTAT(Adriannna @ Mon, 15 Mar 2010 - 19:41) *
Green serowe fondue nie w takim naczyniu 08.gif Ten sluzy tylko do fondue burgundzkie lub fondue chinskie.DO serowego musisz miec koniecznie garnek ceramiczny ze specjalna raczka z boku.



37.gif 23.gif a to widzisz nawet nie wiem co mam
na szczęście mąż się tym bawił a nie ja ale oświecę go hehe icon_mrgreen.gif
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post pon, 15 mar 2010 - 22:36
Post #25

CYTAT(Adriannna @ Mon, 15 Mar 2010 - 19:41) *
Green serowe fondue nie w takim naczyniu 08.gif Ten sluzy tylko do fondue burgundzkie lub fondue chinskie.DO serowego musisz miec koniecznie garnek ceramiczny ze specjalna raczka z boku.



37.gif 23.gif a to widzisz nawet nie wiem co mam
na szczęście mąż się tym bawił a nie ja ale oświecę go hehe icon_mrgreen.gif

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
Agnieszka AZJ
pon, 15 mar 2010 - 22:57
Z niepotrzebnych - frytkownica. Nie używam jej od kilku lat, bo nie znoszę wylewać z niej 2,5 litrów oleju i myć. Kiedys używalam mniej więcej 2 razy w roku i wtedy mieliśmy w domu Festiwal Frytek icon_wink.gif Jak już się najedliśmy, wylewałam olej, myłam i na pół roku był spokój.

Nieudanym zakupem był też malakser Moulinex ze względu na zbyt wiele funkcji. Używam go wyłącznie jako malaksera - bardzo często.
Inne jego mozliwości typu: ubijanie piany czy wyciskanie soku z cytrusów dużo prościej jest zrobić inaczej. Pianę - mikserem, cytrusy - ręczną wyciskarką. Z blendera, który jest jego częścią też nie korzystalam - wygodniejszy jest jako osobne urzędzenie.
Generalnie sprawdziła mi się tu zasada, że jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Przedtem miałam malakser (plus tarki) prod. NRD, który sobie nabyłam jako wiano w 1989 r. i był znakomity.

Garnek do szparagów z IKEA złości mnie, bo jest za mały. Wchodzi do niego tylko jeden pęczek szparagów, co dla naszej rodziny jest ilością wyłącznie zaostrzającą apetyt, a gotują się jakieś 15 - 20 min, więc czekanie na kolejną porcję bardzo się dluży icon_rolleyes.gif Poza tym jest mniejszy od najmniejszego pola grzewczego w mojej kuchence.
Jakiś czas temu widziałam taki garnek większy, ale czy warto wydawać 150 zł na garnek, którego używa się kilka tygodni w roku ???

Ten post edytował Agnieszka AZJ pon, 15 mar 2010 - 23:04
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 15 mar 2010 - 22:57
Post #26

Z niepotrzebnych - frytkownica. Nie używam jej od kilku lat, bo nie znoszę wylewać z niej 2,5 litrów oleju i myć. Kiedys używalam mniej więcej 2 razy w roku i wtedy mieliśmy w domu Festiwal Frytek icon_wink.gif Jak już się najedliśmy, wylewałam olej, myłam i na pół roku był spokój.

Nieudanym zakupem był też malakser Moulinex ze względu na zbyt wiele funkcji. Używam go wyłącznie jako malaksera - bardzo często.
Inne jego mozliwości typu: ubijanie piany czy wyciskanie soku z cytrusów dużo prościej jest zrobić inaczej. Pianę - mikserem, cytrusy - ręczną wyciskarką. Z blendera, który jest jego częścią też nie korzystalam - wygodniejszy jest jako osobne urzędzenie.
Generalnie sprawdziła mi się tu zasada, że jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Przedtem miałam malakser (plus tarki) prod. NRD, który sobie nabyłam jako wiano w 1989 r. i był znakomity.

Garnek do szparagów z IKEA złości mnie, bo jest za mały. Wchodzi do niego tylko jeden pęczek szparagów, co dla naszej rodziny jest ilością wyłącznie zaostrzającą apetyt, a gotują się jakieś 15 - 20 min, więc czekanie na kolejną porcję bardzo się dluży icon_rolleyes.gif Poza tym jest mniejszy od najmniejszego pola grzewczego w mojej kuchence.
Jakiś czas temu widziałam taki garnek większy, ale czy warto wydawać 150 zł na garnek, którego używa się kilka tygodni w roku ???

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
kaskago
wto, 16 mar 2010 - 01:04
CYTAT(wiesiołek @ Mon, 15 Mar 2010 - 21:41) *
A ja sobie nie wyobrażam krojenia sera inaczej niż tylko łopatką do tego celu, od zawsze. 06.gif

to może ja po prostu nie umiem tej łopatki właściwie użyć?? 41.gif

Ten post edytował kaskago wto, 16 mar 2010 - 01:04
kaskago


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 650
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 14:09
Skąd: Promno/Poznań
Nr użytkownika: 6,541

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 01:04
Post #27

CYTAT(wiesiołek @ Mon, 15 Mar 2010 - 21:41) *
A ja sobie nie wyobrażam krojenia sera inaczej niż tylko łopatką do tego celu, od zawsze. 06.gif

to może ja po prostu nie umiem tej łopatki właściwie użyć?? 41.gif

--------------------
Borys 29.01.2007


Nadia 08.07.2008
Tusiol
wto, 16 mar 2010 - 11:56
A może trzeba założyć wątek przydatnych gadżetów kuchennych.
Mój Sławek miłośnik kuchni i gotowania uwielbia chodzić między półkami i wyszykiwać rzeczy niezbędne 29.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 16 mar 2010 - 11:56
Post #28

A może trzeba założyć wątek przydatnych gadżetów kuchennych.
Mój Sławek miłośnik kuchni i gotowania uwielbia chodzić między półkami i wyszykiwać rzeczy niezbędne 29.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Mika
wto, 16 mar 2010 - 12:01
albo "niezbędnych inaczej" icon_lol.gif
tak jak otwieracz do wina mojego taty wyglądający na bardzej skomplikowany jak system bezpieczników w moim samochodzie icon_lol.gif
ale jego mina po uruchomieniu i udanym odkorkowaniu butelki bezcena icon_lol.gif





Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 16 mar 2010 - 12:01
Post #29

albo "niezbędnych inaczej" icon_lol.gif
tak jak otwieracz do wina mojego taty wyglądający na bardzej skomplikowany jak system bezpieczników w moim samochodzie icon_lol.gif
ale jego mina po uruchomieniu i udanym odkorkowaniu butelki bezcena icon_lol.gif







--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
aluc

Go??







post wto, 16 mar 2010 - 12:10
Post #30

z nigdy nie używanych - zdecydowanie szybkowar prezentowy(proszę uprzejmie o niedzielenie się przepisami, albowiem nie gotuję niczego, co można by gotować w szybkowarze)

zarzuciliśmy też spieniacz do mleka, bo staremu się rano nie chce, ja natomiast muszę mieć do wszystkiego zimne mleko, bo inaczej muszę czekać latami, aż mi wystygnie

kurzy się wkładka do gotowania na parze, silikonowe foremki do muffinów (piekę jedynie makowiec, raz do roku na święta), maszynka do mielenia maku
Tusiol
wto, 16 mar 2010 - 12:11
CYTAT(Mika @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:01) *
ale jego mina po uruchomieniu i udanym odkorkowaniu butelki bezcena icon_lol.gif


Otóż to 03.gif .
Co mnie regularnie zadziwia Dziad tego wszystkiego używa.
Np ustrojstwo do dzielenia jabłek na coś tam, cząstki czy nie wiem, jak to nazwać (nabytek ze sklepu Tchibo). Ja to robię nożem. Sławek musi mieć do tego specjalne urządzenie 29.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 16 mar 2010 - 12:11
Post #31

CYTAT(Mika @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:01) *
ale jego mina po uruchomieniu i udanym odkorkowaniu butelki bezcena icon_lol.gif


Otóż to 03.gif .
Co mnie regularnie zadziwia Dziad tego wszystkiego używa.
Np ustrojstwo do dzielenia jabłek na coś tam, cząstki czy nie wiem, jak to nazwać (nabytek ze sklepu Tchibo). Ja to robię nożem. Sławek musi mieć do tego specjalne urządzenie 29.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Ciocia Magda
wto, 16 mar 2010 - 12:13
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 15 Mar 2010 - 22:57) *
Garnek do szparagów z IKEA złości mnie, bo jest za mały. Wchodzi do niego tylko jeden pęczek szparagów, co dla naszej rodziny jest ilością wyłącznie zaostrzającą apetyt, a gotują się jakieś 15 - 20 min, więc czekanie na kolejną porcję bardzo się dluży icon_rolleyes.gif Poza tym jest mniejszy od najmniejszego pola grzewczego w mojej kuchence.
Jakiś czas temu widziałam taki garnek większy, ale czy warto wydawać 150 zł na garnek, którego używa się kilka tygodni w roku ???

Od środy w Tchibo będą m.in garnki do szparagów icon_mrgreen.gif

Oraz liczne inne akcesoria kuchenne - ktoś się skusi 02.gif ?
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 12:13
Post #32

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 15 Mar 2010 - 22:57) *
Garnek do szparagów z IKEA złości mnie, bo jest za mały. Wchodzi do niego tylko jeden pęczek szparagów, co dla naszej rodziny jest ilością wyłącznie zaostrzającą apetyt, a gotują się jakieś 15 - 20 min, więc czekanie na kolejną porcję bardzo się dluży icon_rolleyes.gif Poza tym jest mniejszy od najmniejszego pola grzewczego w mojej kuchence.
Jakiś czas temu widziałam taki garnek większy, ale czy warto wydawać 150 zł na garnek, którego używa się kilka tygodni w roku ???

Od środy w Tchibo będą m.in garnki do szparagów icon_mrgreen.gif

Oraz liczne inne akcesoria kuchenne - ktoś się skusi 02.gif ?

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Tusiol
wto, 16 mar 2010 - 12:28
CYTAT(Magda EZ @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:13) *
Oraz liczne inne akcesoria kuchenne - ktoś się skusi 02.gif ?


Byle tylko Dziad tego nie zobaczył 37.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 16 mar 2010 - 12:28
Post #33

CYTAT(Magda EZ @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:13) *
Oraz liczne inne akcesoria kuchenne - ktoś się skusi 02.gif ?


Byle tylko Dziad tego nie zobaczył 37.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
wto, 16 mar 2010 - 12:33
CYTAT(Tusiol @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:28) *
Byle tylko Dziad tego nie zobaczył 37.gif .


To się sama zacytuję 29.gif . Otworzyłam "tchibownię" i znalazłam urządzenie do gotowania jaj. Nasze właśnie się rozwaliło i planowaliśmy kupić nowe. Dziada nie trzeba mi było, żeby coś znaleźć.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 16 mar 2010 - 12:33
Post #34

CYTAT(Tusiol @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:28) *
Byle tylko Dziad tego nie zobaczył 37.gif .


To się sama zacytuję 29.gif . Otworzyłam "tchibownię" i znalazłam urządzenie do gotowania jaj. Nasze właśnie się rozwaliło i planowaliśmy kupić nowe. Dziada nie trzeba mi było, żeby coś znaleźć.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
kaskago
wto, 16 mar 2010 - 12:39
CYTAT(Tusiol @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:11) *
Otóż to 03.gif .
Np ustrojstwo do dzielenia jabłek na coś tam, cząstki czy nie wiem, jak to nazwać (nabytek ze sklepu Tchibo). Ja to robię nożem. Sławek musi mieć do tego specjalne urządzenie 29.gif .


a ja tego używam prawie codziennie icon_smile.gif bo dla mnie szybciej i łatwiej


Ten post edytował kaskago wto, 16 mar 2010 - 12:39
kaskago


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 650
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 14:09
Skąd: Promno/Poznań
Nr użytkownika: 6,541

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 12:39
Post #35

CYTAT(Tusiol @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:11) *
Otóż to 03.gif .
Np ustrojstwo do dzielenia jabłek na coś tam, cząstki czy nie wiem, jak to nazwać (nabytek ze sklepu Tchibo). Ja to robię nożem. Sławek musi mieć do tego specjalne urządzenie 29.gif .


a ja tego używam prawie codziennie icon_smile.gif bo dla mnie szybciej i łatwiej


--------------------
Borys 29.01.2007


Nadia 08.07.2008
Adriannna
wto, 16 mar 2010 - 12:39
CYTAT(green @ Mon, 15 Mar 2010 - 22:36) *
37.gif 23.gif a to widzisz nawet nie wiem co mam
na szczęście mąż się tym bawił a nie ja ale oświecę go hehe icon_mrgreen.gif


Green do serowego potrzebne jest takie.


By null at 2010-03-16

Fondue czekoladowe tez w takim naczyniu sie robi. Ktos "madry" napisal na jakiejs stronie, ze olejowe i rosolowe fondue tez w tym naczyniu mozna robic...czego to ludzie nie napisza aby sprzedac produkt 37.gif Szwajcar zabilby ich smiechem. Ceramiczne jest dlatego dobre poniewaz nie przypala sie w nim ser ani czekolada. Na koncu jest drobna skorupka na dnie - ale to na koncu. W tym, ktore ty masz przypalalo by sie bez przerwy. Wystarczy dokupic garnek bo pasuje na palnik, ktory macie.

Przepisem jak by co tez sluze 08.gif
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post wto, 16 mar 2010 - 12:39
Post #36

CYTAT(green @ Mon, 15 Mar 2010 - 22:36) *
37.gif 23.gif a to widzisz nawet nie wiem co mam
na szczęście mąż się tym bawił a nie ja ale oświecę go hehe icon_mrgreen.gif


Green do serowego potrzebne jest takie.


By null at 2010-03-16

Fondue czekoladowe tez w takim naczyniu sie robi. Ktos "madry" napisal na jakiejs stronie, ze olejowe i rosolowe fondue tez w tym naczyniu mozna robic...czego to ludzie nie napisza aby sprzedac produkt 37.gif Szwajcar zabilby ich smiechem. Ceramiczne jest dlatego dobre poniewaz nie przypala sie w nim ser ani czekolada. Na koncu jest drobna skorupka na dnie - ale to na koncu. W tym, ktore ty masz przypalalo by sie bez przerwy. Wystarczy dokupic garnek bo pasuje na palnik, ktory macie.

Przepisem jak by co tez sluze 08.gif

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Graz
wto, 16 mar 2010 - 14:16
CYTAT(Tusiol @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:33) *
To się sama zacytuję 29.gif . Otworzyłam "tchibownię" i znalazłam urządzenie do gotowania jaj. Nasze właśnie się rozwaliło i planowaliśmy kupić nowe. Dziada nie trzeba mi było, żeby coś znaleźć.


Ja takie mam - garnek icon_smile.gif

Silikonowe foremki na muffiny - mam tego sporo, w róznych kształtach (nawet w kształcie klockow lego) - w ciągłym uzyciu. W ogóle lubie silikonowe formy.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 16 mar 2010 - 14:16
Post #37

CYTAT(Tusiol @ Tue, 16 Mar 2010 - 12:33) *
To się sama zacytuję 29.gif . Otworzyłam "tchibownię" i znalazłam urządzenie do gotowania jaj. Nasze właśnie się rozwaliło i planowaliśmy kupić nowe. Dziada nie trzeba mi było, żeby coś znaleźć.


Ja takie mam - garnek icon_smile.gif

Silikonowe foremki na muffiny - mam tego sporo, w róznych kształtach (nawet w kształcie klockow lego) - w ciągłym uzyciu. W ogóle lubie silikonowe formy.

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

Latte_macchiato
wto, 16 mar 2010 - 14:31
CYTAT(green @ Sun, 14 Mar 2010 - 21:57) *
Kolejny prezent użyty raz, może dwa i leży teraz ukryty gdzieś na dnie szafy - zestaw do founde:

Mąż coś tam usiłował z serem z niego wyczarować ale wyszło kiepskie. Chyba przepisu dobrego mi trza 01.gif



mam żeliwny i uwielbiam icon_wink.gif Ser trzeba kupić specjalny drogi i śmierdzący icon_wink.gif ale też robię filety kurczaka ..wlewam olej i grzeje nadziewam kawałeczek filetu i sobie smażymy icon_wink.gif tak samo czekolada i moczymy w gorącej owoce np truskawki icon_wink.gif
Polecam icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 16 mar 2010 - 14:31
Post #38

CYTAT(green @ Sun, 14 Mar 2010 - 21:57) *
Kolejny prezent użyty raz, może dwa i leży teraz ukryty gdzieś na dnie szafy - zestaw do founde:

Mąż coś tam usiłował z serem z niego wyczarować ale wyszło kiepskie. Chyba przepisu dobrego mi trza 01.gif



mam żeliwny i uwielbiam icon_wink.gif Ser trzeba kupić specjalny drogi i śmierdzący icon_wink.gif ale też robię filety kurczaka ..wlewam olej i grzeje nadziewam kawałeczek filetu i sobie smażymy icon_wink.gif tak samo czekolada i moczymy w gorącej owoce np truskawki icon_wink.gif
Polecam icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Czikitita
wto, 16 mar 2010 - 15:20
u mnie takim nieużywanym sprzętem okazał się WOK... :/
Czikitita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 12:16
Nr użytkownika: 32,097




post wto, 16 mar 2010 - 15:20
Post #39

u mnie takim nieużywanym sprzętem okazał się WOK... :/
Ciocia Magda
wto, 16 mar 2010 - 15:21
o to fakt, wok po paru latach zalegania w szafie po prostu wywaliłam.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 15:21
Post #40

o to fakt, wok po paru latach zalegania w szafie po prostu wywaliłam.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
> niepotrzebne gadzety w kuchni, acz nie tylko
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 00:13
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama