Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co zamiast łóżeczka??

> 
Jasiucha
pią, 21 wrz 2007 - 07:56
Łóżeczko jeszcze co prawda stoi w sypialni ale Aliśka w nim wogóle nie śpi.. wchodzi co najwyżej na chwilunię i zaraz chce wyść.
Chwilowo sypia z nami, łózko mamy duże więc się mieścimy tylko że ten sen jest czujny
Chcemy urządzić jej pokoik, już wiemy co zrobimy na ścianach i podłodze.. mebelki też się wybierze ale nie wiem co do spania jej kupić 13.gif Ona ma tendencję do "łażenia" po łóżku- raz śpi w nogach, raz w poprzek itd Myślałam aby może jej na początek położyć na podlodze materacyk z łóżeczka.. no ale 60cm to chyba za wąsko jak na takiego wierciucha icon_wink.gif A kupować kolejny materac na kilka mies, tylko ciut szerszy nie jest dobrym dla mnie rozwiązaniem - kwestie finansowe ;( Inne warianty - łóżko.. ale jeśli będą takie sytuacje iz będzie mnie co noc wołać to jak my się pomieścimy na 90cm - nie odpowiada mi sypianie na krawędzi łóżka.. Może jednak jakąś zgrabną wersalkę.. nie umiem się zdecydować 08.gif Rozkładane tapczaniki, gdzie dziecko śpi na gąbce odpadają - nie są zdrowe więc ich nie rozważam
Jak Wy rozwiązałyście problem spania??
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
Skąd: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post pią, 21 wrz 2007 - 07:56
Post #1

Łóżeczko jeszcze co prawda stoi w sypialni ale Aliśka w nim wogóle nie śpi.. wchodzi co najwyżej na chwilunię i zaraz chce wyść.
Chwilowo sypia z nami, łózko mamy duże więc się mieścimy tylko że ten sen jest czujny
Chcemy urządzić jej pokoik, już wiemy co zrobimy na ścianach i podłodze.. mebelki też się wybierze ale nie wiem co do spania jej kupić 13.gif Ona ma tendencję do "łażenia" po łóżku- raz śpi w nogach, raz w poprzek itd Myślałam aby może jej na początek położyć na podlodze materacyk z łóżeczka.. no ale 60cm to chyba za wąsko jak na takiego wierciucha icon_wink.gif A kupować kolejny materac na kilka mies, tylko ciut szerszy nie jest dobrym dla mnie rozwiązaniem - kwestie finansowe ;( Inne warianty - łóżko.. ale jeśli będą takie sytuacje iz będzie mnie co noc wołać to jak my się pomieścimy na 90cm - nie odpowiada mi sypianie na krawędzi łóżka.. Może jednak jakąś zgrabną wersalkę.. nie umiem się zdecydować 08.gif Rozkładane tapczaniki, gdzie dziecko śpi na gąbce odpadają - nie są zdrowe więc ich nie rozważam
Jak Wy rozwiązałyście problem spania??

--------------------

Posty w temacie
Jasiucha   co zamiast łóżeczka??   pią, 21 wrz 2007 - 07:56
blaire   Jasiucha, są wąskie wersalki. Ale są też rozk...   pią, 21 wrz 2007 - 08:07
Tunisiek   Jasiucha to może duży materac. Na razie położy...   pią, 21 wrz 2007 - 12:58
Erima   U nas łóżeczka nie ma już od maja, a w zamian ...   pon, 01 paź 2007 - 13:37
aganiok78   Erima a czy ten starszy to też taki wędrownik? I...   pon, 22 paź 2007 - 10:48
aluc   Olek po łóżeczku wędrował, odkąd śpi w norm...   pon, 22 paź 2007 - 10:53
Eta   aha - do piętrowego przeprowadził się tuż po d...   pon, 22 paź 2007 - 13:16
MamaKaroli   My zamiast łóżeczka mamy cos takiego: https://...   pon, 22 paź 2007 - 13:01
aganiok78   My zamiast łóżeczka mamy cos takiego: https://...   pon, 22 paź 2007 - 14:24
Erima   aganiok78, starszy tez wędrownik, chyba nawet bar...   pon, 22 paź 2007 - 13:28
aganiok78   Z tego co się doczytałam z suwaczka Twoje dzieck...   pon, 22 paź 2007 - 14:32
Tobatka   My mamy ikeowska Kure, planowalismy najpierw poło...   pon, 22 paź 2007 - 14:21
sylwi13   MÓJ SYNEK 2 LATKA I 9 MIESIĘCY OD URODZENIA ŚPI...   wto, 11 gru 2007 - 22:58
Majo (Majeczki)   ostatni wpadło mi w oko coś takiego https://www....   pon, 17 gru 2007 - 17:47
Jasiucha   ostatni wpadło mi w oko coś takiego [url=https:/...   wto, 18 gru 2007 - 10:08
Agulka 75   Mamy ten sam tapczanik tylko że w innej wersji ko...   śro, 02 lip 2008 - 15:06
> co zamiast łóżeczka??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 09 maj 2024 - 12:59
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama