Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

CZEMU JEST TAK CIĘŻKO

> 
MOMA

Go??







post śro, 29 gru 2004 - 13:31
Post #1

:cry: Tak bardzo chcę mieć bejbulka a tu ciągle te sprawy finansowe nie dają żyć, nigdy nie ma odpowiedniej pory na dziecko. Nigy nie wystarczy nam do 10. Nie mogę sobie z tym poradzić..... :(
Trusia
śro, 29 gru 2004 - 15:19
Sama (z mężem) funkcjonowałam za 1000 zł w mieszkaniu, za które opłaty wynosiły ok. 600. I przeżyłam przez 9 miesięcy. Dlatego trzeba być odważnym. Oczywiście nie popieram skazywania Maluszka na bytowanie w warunkach koszmarnych, ale trzeba zacząć działać, żeby się polepszyły. Każdy jest w stanie coś zrobić.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post śro, 29 gru 2004 - 15:19
Post #2

Sama (z mężem) funkcjonowałam za 1000 zł w mieszkaniu, za które opłaty wynosiły ok. 600. I przeżyłam przez 9 miesięcy. Dlatego trzeba być odważnym. Oczywiście nie popieram skazywania Maluszka na bytowanie w warunkach koszmarnych, ale trzeba zacząć działać, żeby się polepszyły. Każdy jest w stanie coś zrobić.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
oliweczkas
śro, 29 gru 2004 - 19:17
Mój mąż zarabia tylko 600 zł. Jakoś dajemy radę bo mieszkamy u rodziców i nie musimy płacić czynszu i innych opłat. Ja jeszcze studiuję i narazie nie będę pracowała bo urodzi się nam dzidzia. Na dziecko nigdy nie ma dobrej pory - dlatego lepiej poddajcie się losowi. Bóg da wam dziecko w najbardziej odpowiednim momencie. Pozdrawiam!
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post śro, 29 gru 2004 - 19:17
Post #3

Mój mąż zarabia tylko 600 zł. Jakoś dajemy radę bo mieszkamy u rodziców i nie musimy płacić czynszu i innych opłat. Ja jeszcze studiuję i narazie nie będę pracowała bo urodzi się nam dzidzia. Na dziecko nigdy nie ma dobrej pory - dlatego lepiej poddajcie się losowi. Bóg da wam dziecko w najbardziej odpowiednim momencie. Pozdrawiam!

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
mamuśka.chłidz...
śro, 29 gru 2004 - 19:40
gdybym mysłała czy mnie na to stać, pewnie nic bym dziś nie miała.Tak mam dwie kruszynki, moze nie opływamy w luksusy ale radzimy sobie.Także głowa do góry tak jak napisała Oliweczka będzie jak Bóg da.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 29 gru 2004 - 19:40
Post #4

gdybym mysłała czy mnie na to stać, pewnie nic bym dziś nie miała.Tak mam dwie kruszynki, moze nie opływamy w luksusy ale radzimy sobie.Także głowa do góry tak jak napisała Oliweczka będzie jak Bóg da.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
MOMA

Go??







post czw, 30 gru 2004 - 12:50
Post #5

:) Dzięki dziewczyny pocieszenie nie wiedziałam,że tak szybko kroś odpowie. Szczerze mówiąc to miałam dołek ale teraz jestem pełna optymizmu i nadziei. Mam nadzieję, że zaniedługo dołączę do grona mam maleństw. :P Pocieszam się myślą , że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej więc trzeba żyć chwilą i nie martwić się na zapas. :D :D :D :tere fere
AlicjaGD
piÄ…, 04 mar 2005 - 11:17
Witam serdecznie jestem tu nowa icon_smile.gif Odnosząc się do tematu to faktycznie kasa jest strasznym problemem icon_sad.gif Ja nie pracuję, szukałam i szukałam ale nici z tego wyszły, ciężko jest i tyle. Nasz domek utrzymuje mój mąż i dzięki Bogu icon_smile.gif Wynajmujemy mieszkanko i powiem szczerze, że rachunki to makabra. Ale co mam zrobić przecież się nie zabije za to że nie ma w naszym kraju pracy. Niestety nie mam znajomości tzw. pleców. Nie będę ukrywać mąż zarabia dość dobrze ale zdarzają się miesiace kiedy jest zastój i jest ciężko. Niedawno postanowiliśmy z mężem, że pod koniec marca zaczniemy starać się o dzidziusia bo niestety latka mi lecą a i tak nigdy nie będzie idealnego momentu na dzidzie. I gdyby się tak odkładało dziecko z powodów finansowych to nie wiem czy wogóle zostałabym mamą, taka jest prawda. Wychodzę z załozenia, że jak już dzidzia pojawi się na świecie to zawsze znajda sie fundusze icon_smile.gif
AlicjaGD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: pią, 04 mar 05 - 10:55
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 2,801

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 11:17
Post #6

Witam serdecznie jestem tu nowa icon_smile.gif Odnosząc się do tematu to faktycznie kasa jest strasznym problemem icon_sad.gif Ja nie pracuję, szukałam i szukałam ale nici z tego wyszły, ciężko jest i tyle. Nasz domek utrzymuje mój mąż i dzięki Bogu icon_smile.gif Wynajmujemy mieszkanko i powiem szczerze, że rachunki to makabra. Ale co mam zrobić przecież się nie zabije za to że nie ma w naszym kraju pracy. Niestety nie mam znajomości tzw. pleców. Nie będę ukrywać mąż zarabia dość dobrze ale zdarzają się miesiace kiedy jest zastój i jest ciężko. Niedawno postanowiliśmy z mężem, że pod koniec marca zaczniemy starać się o dzidziusia bo niestety latka mi lecą a i tak nigdy nie będzie idealnego momentu na dzidzie. I gdyby się tak odkładało dziecko z powodów finansowych to nie wiem czy wogóle zostałabym mamą, taka jest prawda. Wychodzę z załozenia, że jak już dzidzia pojawi się na świecie to zawsze znajda sie fundusze icon_smile.gif

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
> CZEMU JEST TAK CIĘŻKO
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 22:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama