Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Lato 2013 / wakacje z dzieckiem

, W tym roku Ostrowo Kolonie
> , W tym roku Ostrowo Kolonie
Truśka
sob, 20 kwi 2013 - 19:48
CYTAT(dorsim @ Sat, 20 Apr 2013 - 20:44) *
To może tak, czy w pobliżu naszych domków jest jakiś sklep spożywczy ?? icon_smile.gif
Myślałam że te domki są w Ostrowie ?

Nie wiem czy jest tam sklep przy domkach, ale do Ostrowa jest kawałek popatrz na mapę.
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post sob, 20 kwi 2013 - 19:48
Post #21

CYTAT(dorsim @ Sat, 20 Apr 2013 - 20:44) *
To może tak, czy w pobliżu naszych domków jest jakiś sklep spożywczy ?? icon_smile.gif
Myślałam że te domki są w Ostrowie ?

Nie wiem czy jest tam sklep przy domkach, ale do Ostrowa jest kawałek popatrz na mapę.


--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
dorsim
sob, 20 kwi 2013 - 20:41
CYTAT(Truśka @ Sat, 20 Apr 2013 - 20:48) *
Nie wiem czy jest tam sklep przy domkach, ale do Ostrowa jest kawałek popatrz na mapę.


Już patrzę właśnie icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post sob, 20 kwi 2013 - 20:41
Post #22

CYTAT(Truśka @ Sat, 20 Apr 2013 - 20:48) *
Nie wiem czy jest tam sklep przy domkach, ale do Ostrowa jest kawałek popatrz na mapę.


Już patrzę właśnie icon_smile.gif


--------------------




-1910- WfcA
ani75
pon, 22 kwi 2013 - 13:35
Moi znajomi byli w Ostrowie z ich opowiadań pamiętam ze odległość do plaży w Ostrowie to ok 1 km polecają też jadalnie o nazwie Cechi Norcek nie wiem czy coś w nazwie nie pokręciłam ale myślę że Ostrowo jest tak małe że nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem.
ani75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: czw, 23 kwi 09 - 18:17
Nr użytkownika: 26,838




post pon, 22 kwi 2013 - 13:35
Post #23

Moi znajomi byli w Ostrowie z ich opowiadań pamiętam ze odległość do plaży w Ostrowie to ok 1 km polecają też jadalnie o nazwie Cechi Norcek nie wiem czy coś w nazwie nie pokręciłam ale myślę że Ostrowo jest tak małe że nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem.
anita b.
śro, 08 maj 2013 - 22:31
Cechi Norcek (czy jak mu tam) jest w samym centrum Ostrowa, więc z Pustek to są jakieś 3 km. Z Pustek jest faktycznie bliżej do Jastrzębiej, nie trzeba iść tą ruchliwą szosą, równolegle na wydmach jest szeroka ścieżka w lesie.

Ten Norcek mi osobiście nie przypadł do gustu, za to na Pustkach dawno temu pewna baba miała budę i w niej smażyła rybę. I tam jadłam najlepszego dorsza w moim życiu. Może nadal tam jest?

Moim zdaniem Pustki to najfajniejsza część Ostrowa. I na plażę bliziuteńko.
Niestety że później jeździłam już w małym gronie i lądowałam w centrum.
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post śro, 08 maj 2013 - 22:31
Post #24

Cechi Norcek (czy jak mu tam) jest w samym centrum Ostrowa, więc z Pustek to są jakieś 3 km. Z Pustek jest faktycznie bliżej do Jastrzębiej, nie trzeba iść tą ruchliwą szosą, równolegle na wydmach jest szeroka ścieżka w lesie.

Ten Norcek mi osobiście nie przypadł do gustu, za to na Pustkach dawno temu pewna baba miała budę i w niej smażyła rybę. I tam jadłam najlepszego dorsza w moim życiu. Może nadal tam jest?

Moim zdaniem Pustki to najfajniejsza część Ostrowa. I na plażę bliziuteńko.
Niestety że później jeździłam już w małym gronie i lądowałam w centrum.

--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
dorsim
śro, 17 lip 2013 - 13:02
Ja już po wakacjach więc mogę napisać coś więcej.
Ja dokładnie byłam w Ostrowo Kolonie. Do plaży mieliśmy bardzo blisko. Rzeczywiście ulica którą musieliśmy przejść aby dostać się do morza jest bardzo ruchliwa i uważam że dość niebezpieczne jest to przejście . Musieliśmy bardzo uważać .
Same domki bardzo ładne. Bardzo wysoki standard. Czyściutko . Wszystko nowe. Zastawa i całkowicie wyposażona kuchnia. Okolica spokojna i cicha. Duży plus to to że nie było tam żadnych automatów, karuzel .Same ośrodki wypoczynkowe i jeden bar z jedzeniem.
Co do baru to ogólnie mam mieszane uczucia. Jednego dnia pyszny rosół z ręcznie krojonym makaronem , następnego dnia dosłownie woda z makaronem i troszkę marchewki i posiekanej natki . Zero smaku . No i jeszcze duży minus, w porze obiadowej na samą zupę czekałam ponad 30 minut. A na drugie danie prawie godzinę. Z marudzącym dzieckiem u boku jest to na prawdę męczące.
Sklepu spożywczego również brak . Najbliższy w Karwi lub w Jastrzębiej Górze. Tam jeździliśmy na obiady i na zakupy. Samochodem to dosłownie 3 min.
W Ostrowo Kolonia plaża jest szeroka , a ludzi mało, więc w upalne dni nie ma problemu z rozbiciem się na plaży. Ale ratownika brak. No i wydawało mi się że plaża nie była taka czysta jak w miejscowościach w których byłam wcześniej.
Swoją drogą nie do pomyślenia jest dla mnie fakt że to ludzie sami tak śmiecą. Pełno papierosów na plaży. Puszki po piwie czy walająca się torebka foliowa na plaży 37.gif Szkoda słów. Jestem na to bardzo wyczulona i nie mogę pojąć jak można zostawiać taki syf w miejscu z którego się korzysta razem z rodziną.

Ale mimo to z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek w którym byłam .
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post śro, 17 lip 2013 - 13:02
Post #25

Ja już po wakacjach więc mogę napisać coś więcej.
Ja dokładnie byłam w Ostrowo Kolonie. Do plaży mieliśmy bardzo blisko. Rzeczywiście ulica którą musieliśmy przejść aby dostać się do morza jest bardzo ruchliwa i uważam że dość niebezpieczne jest to przejście . Musieliśmy bardzo uważać .
Same domki bardzo ładne. Bardzo wysoki standard. Czyściutko . Wszystko nowe. Zastawa i całkowicie wyposażona kuchnia. Okolica spokojna i cicha. Duży plus to to że nie było tam żadnych automatów, karuzel .Same ośrodki wypoczynkowe i jeden bar z jedzeniem.
Co do baru to ogólnie mam mieszane uczucia. Jednego dnia pyszny rosół z ręcznie krojonym makaronem , następnego dnia dosłownie woda z makaronem i troszkę marchewki i posiekanej natki . Zero smaku . No i jeszcze duży minus, w porze obiadowej na samą zupę czekałam ponad 30 minut. A na drugie danie prawie godzinę. Z marudzącym dzieckiem u boku jest to na prawdę męczące.
Sklepu spożywczego również brak . Najbliższy w Karwi lub w Jastrzębiej Górze. Tam jeździliśmy na obiady i na zakupy. Samochodem to dosłownie 3 min.
W Ostrowo Kolonia plaża jest szeroka , a ludzi mało, więc w upalne dni nie ma problemu z rozbiciem się na plaży. Ale ratownika brak. No i wydawało mi się że plaża nie była taka czysta jak w miejscowościach w których byłam wcześniej.
Swoją drogą nie do pomyślenia jest dla mnie fakt że to ludzie sami tak śmiecą. Pełno papierosów na plaży. Puszki po piwie czy walająca się torebka foliowa na plaży 37.gif Szkoda słów. Jestem na to bardzo wyczulona i nie mogę pojąć jak można zostawiać taki syf w miejscu z którego się korzysta razem z rodziną.

Ale mimo to z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek w którym byłam .

--------------------




-1910- WfcA
śrubka
śro, 04 wrz 2013 - 10:50
A jak to jest u Was z jeżdżeniem z dzieckiem za granicę, szczególnie w jakieś cieplejsze kraje? Planujemy jakieś [edit: moderacja] na październik i nie wiemy za bardzo, jak się przygotować. Wtedy już nie powinno być wprawdzie upałów, ale to wciąż obcy kraj i trochę inna kultura.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post śro, 04 wrz 2013 - 10:50
Post #26

A jak to jest u Was z jeżdżeniem z dzieckiem za granicę, szczególnie w jakieś cieplejsze kraje? Planujemy jakieś [edit: moderacja] na październik i nie wiemy za bardzo, jak się przygotować. Wtedy już nie powinno być wprawdzie upałów, ale to wciąż obcy kraj i trochę inna kultura.
malinka16
śro, 11 wrz 2013 - 15:12
My też planowaliśmy gdzieś pojechać za granicę, ale na razie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Prawdopodobnie pojedziemy w przyszłym roku na Chorwacjęicon_smile.gif
malinka16


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 11 wrz 13 - 08:17
Nr użytkownika: 42,846




post śro, 11 wrz 2013 - 15:12
Post #27

My też planowaliśmy gdzieś pojechać za granicę, ale na razie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Prawdopodobnie pojedziemy w przyszłym roku na Chorwacjęicon_smile.gif

--------------------
Różnego rodzaju notesy i okładki - https://www.kaletnictwo.pl/
moinka
nie, 29 gru 2013 - 16:50
No my w tym roku jedziemy do Świnoujścia icon_wink.gif
moinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 29 gru 13 - 15:30
Nr użytkownika: 43,338




post nie, 29 gru 2013 - 16:50
Post #28

No my w tym roku jedziemy do Świnoujścia icon_wink.gif
> Lato 2013 / wakacje z dzieckiem, W tym roku Ostrowo Kolonie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 07:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama