Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

=SIERPNIOWE KRUSZYNKI= Coraz większe z nas łobuzy :)

> 
Meganka.
śro, 17 sty 2007 - 22:13


KASIA, ur. 2 sierpnia 2006r.

ADAŚ, ur. 2 sierpnia 2006r.

JULEK, ur. 2 sierpnia 2006r.

TYMIANEK, ur. 5 sierpnia 2006r.

KAMILEK, ur. 7 sierpnia 2006r.

ZOSIA, ur. 8 sierpnia 2006r.

WERONIKA, ur. 9 sierpnia 2006r.

KUBUŚ, ur. 9 sierpnia 2006r.

DAMIANEK, ur. 9 sierpnia 2006r.

OLIWIER, ur. 10 sierpnia 2006r.

SOPHIE, ur. 11 sierpnia 2006r.

SAMUEL, ur. 11 sierpnia 2006r.

JULIA, ur. 12 sierpnia 2006r.

MATEUSZEK, ur. 12 sierpnia 2006r.

ADAŚ, ur. 12 sierpnia 2006r.

JAŚ, ur. 14 sierpnia 2006r.

ALICJA, ur. 15 sierpnia 2006r.

ZOSIA, ur. 17 sierpnia 2006r.

ŁUKASZEK, ur. 18 sierpnia 2006r.

MAJA, ur. 21 sierpnia 2006r.

BARTUŚ, ur. 22 sierpnia 2006r.

JULIA, ur. 23 sierpnia 2006r.

AMELKA, ur. 23 sierpnia 2006r.

BENJAMIN, ur. 23 sierpnia 2006r.

ADAŚ, ur. 25 sierpnia 2006r.

JAŚ, ur. 26 sierpnia 2006r.


Gościnnie na naszym wątku:
KLAUDIA, ur. 21 lipca 2006r.


Ten post edytował *Meganka* nie, 21 paź 2007 - 13:19
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post śro, 17 sty 2007 - 22:13
Post #1



KASIA, ur. 2 sierpnia 2006r.

ADAŚ, ur. 2 sierpnia 2006r.

JULEK, ur. 2 sierpnia 2006r.

TYMIANEK, ur. 5 sierpnia 2006r.

KAMILEK, ur. 7 sierpnia 2006r.

ZOSIA, ur. 8 sierpnia 2006r.

WERONIKA, ur. 9 sierpnia 2006r.

KUBUŚ, ur. 9 sierpnia 2006r.

DAMIANEK, ur. 9 sierpnia 2006r.

OLIWIER, ur. 10 sierpnia 2006r.

SOPHIE, ur. 11 sierpnia 2006r.

SAMUEL, ur. 11 sierpnia 2006r.

JULIA, ur. 12 sierpnia 2006r.

MATEUSZEK, ur. 12 sierpnia 2006r.

ADAŚ, ur. 12 sierpnia 2006r.

JAŚ, ur. 14 sierpnia 2006r.

ALICJA, ur. 15 sierpnia 2006r.

ZOSIA, ur. 17 sierpnia 2006r.

ŁUKASZEK, ur. 18 sierpnia 2006r.

MAJA, ur. 21 sierpnia 2006r.

BARTUŚ, ur. 22 sierpnia 2006r.

JULIA, ur. 23 sierpnia 2006r.

AMELKA, ur. 23 sierpnia 2006r.

BENJAMIN, ur. 23 sierpnia 2006r.

ADAŚ, ur. 25 sierpnia 2006r.

JAŚ, ur. 26 sierpnia 2006r.


Gościnnie na naszym wątku:
KLAUDIA, ur. 21 lipca 2006r.


--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
Mama Madzia
śro, 17 sty 2007 - 22:16
No to witamy na nowym wątku icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 17 sty 2007 - 22:16
Post #2

No to witamy na nowym wątku icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




ZIUTEX
śro, 17 sty 2007 - 22:22
Nareszcie mamy nowy wątek - meldujemy sie icon_lol.gif
Tamte wątki trzeba by było usunąć znaczy "Brakujące......... bo bajzel sie robi,
Pani moderator prosimy o usunięcie icon_lol.gif
ZIUTEX


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: czw, 26 sty 06 - 15:24
Skąd: LUBLIN
Nr użytkownika: 4,728

GG:


post śro, 17 sty 2007 - 22:22
Post #3

Nareszcie mamy nowy wątek - meldujemy sie icon_lol.gif
Tamte wątki trzeba by było usunąć znaczy "Brakujące......... bo bajzel sie robi,
Pani moderator prosimy o usunięcie icon_lol.gif

--------------------
Monika, Kacperek (2002) i Amelka (2006)



malgosiak
śro, 17 sty 2007 - 22:37
I ja sie melduje!
Meganko, ale dalas na siebie czekac icon_wink.gif

Szkoda, ze wszamalo nasze posty, bo interesujace bylo porownanie umiejetnosci naszych maluchow.

U nas sie zrobilo zimno przerazliwie! Temperatura spadla do - 1 (minus jeden!!) icon_lol.gif Pozamykano szkoly i czesc zakladow pracy icon_exclaim.gif Wczoraj padal zmrozony deszcz a na ulicy nie bylo nikogo! Meksykanie zamarznieci siedzieli w domach icon_exclaim.gif Moja sasiadka lezala na kanapie pod dwoma kocami, a my z mezem i Alicja smigalismy w krotkich rekawkach! Dodam, ze temperatura w naszych mieszkaniach jest identyczna icon_lol.gif
malgosiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 632
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 14:55
Skąd: Bordeaux/Francja :]
Nr użytkownika: 3,271




post śro, 17 sty 2007 - 22:37
Post #4

I ja sie melduje!
Meganko, ale dalas na siebie czekac icon_wink.gif

Szkoda, ze wszamalo nasze posty, bo interesujace bylo porownanie umiejetnosci naszych maluchow.

U nas sie zrobilo zimno przerazliwie! Temperatura spadla do - 1 (minus jeden!!) icon_lol.gif Pozamykano szkoly i czesc zakladow pracy icon_exclaim.gif Wczoraj padal zmrozony deszcz a na ulicy nie bylo nikogo! Meksykanie zamarznieci siedzieli w domach icon_exclaim.gif Moja sasiadka lezala na kanapie pod dwoma kocami, a my z mezem i Alicja smigalismy w krotkich rekawkach! Dodam, ze temperatura w naszych mieszkaniach jest identyczna icon_lol.gif

--------------------
Meganka.
śro, 17 sty 2007 - 22:40
Przepraszam za zamieszanie icon_redface.gif
Mam nadzieje, że wszystkie spotkamy sie w nowym wątku icon_smile.gif

Małgosiak, Alatanta przytul.gif

Małgosia, Twoja córeczka to ślicznotka icon_smile.gif Wczoraj słałam jej ogrom buziaków z okazji mini rocznicy icon_biggrin.gif
Zosia to śpi różnie. Staram sie umożliwić jej dwie dłuższe drzemki w ciągu dnia. Czasem starszy brat skutecznie utrudnia jej spanie icon_evil.gif
W zasadzie śpi podobnie jak Twoja Alunia.
Jak idziemy na jeden długi spacer to drzemka zaczyna sie kolo 11 a kończy kolo 14. Wtedy wieczorem ciężko Zośka przetrzymać do 19.

Mamboo, może Zosi za mało miejsca się zrobiło i daje delikatnie do zrozumienia, że przydałoby sie więcej wink.gif
Moja Zosia też troche przystopowała z wagą, bo już miałam stracha, tym bardziej, że miałaby kogo gonić icon_redface.gif
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post śro, 17 sty 2007 - 22:40
Post #5

Przepraszam za zamieszanie icon_redface.gif
Mam nadzieje, że wszystkie spotkamy sie w nowym wątku icon_smile.gif

Małgosiak, Alatanta przytul.gif

Małgosia, Twoja córeczka to ślicznotka icon_smile.gif Wczoraj słałam jej ogrom buziaków z okazji mini rocznicy icon_biggrin.gif
Zosia to śpi różnie. Staram sie umożliwić jej dwie dłuższe drzemki w ciągu dnia. Czasem starszy brat skutecznie utrudnia jej spanie icon_evil.gif
W zasadzie śpi podobnie jak Twoja Alunia.
Jak idziemy na jeden długi spacer to drzemka zaczyna sie kolo 11 a kończy kolo 14. Wtedy wieczorem ciężko Zośka przetrzymać do 19.

Mamboo, może Zosi za mało miejsca się zrobiło i daje delikatnie do zrozumienia, że przydałoby sie więcej wink.gif
Moja Zosia też troche przystopowała z wagą, bo już miałam stracha, tym bardziej, że miałaby kogo gonić icon_redface.gif

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
Meganka.
śro, 17 sty 2007 - 22:44
CYTAT(malgosiak)
Meganko, ale dalas na siebie czekac icon_wink.gif


Przepraszam blagam.gif
Mąż dwa dni wolnego miał i troche żeśmy sie soba cieszyli icon_biggrin.gif

Małgosia, nieprzyzwyczajeni i nie wiedzą co robić icon_lol.gif

A porównanie może nowe zrobimy icon_question.gif
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post śro, 17 sty 2007 - 22:44
Post #6

CYTAT(malgosiak)
Meganko, ale dalas na siebie czekac icon_wink.gif


Przepraszam blagam.gif
Mąż dwa dni wolnego miał i troche żeśmy sie soba cieszyli icon_biggrin.gif

Małgosia, nieprzyzwyczajeni i nie wiedzą co robić icon_lol.gif

A porównanie może nowe zrobimy icon_question.gif

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
karolinarz
czw, 18 sty 2007 - 07:54
Zamieszanie zamieszaniem ale dobrze spotkać się znowu.

My nie wychodzimy tak często na podwórko bo Gołdap ma swój mikroklimat i jak zacznie wiać i padać to tak jest przez bardzo długi czas. Tak wogóle to żyjemy na biegunie zimna. U nas znowu panuje epidemia grypy i zapalenia płuc więc lekarze proszą aby nie wychodzić.


Mateusz śpi 30 min po 9 rano potem 30 min około 12 potem 30 min około 15 spał jeszcze przed 17 ale ostatnio stwierdził że to nie dla niego. potemk około 20 idzie spać na całą noc z dwiema przerwami na karmienie.
Jak idziemy na spacer to potrafi pospać i 2 godziny ale musimy być na zewnątrz.




karolinarz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: śro, 29 lis 06 - 20:38
Skąd: Gołdap
Nr użytkownika: 8,765

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 07:54
Post #7

Zamieszanie zamieszaniem ale dobrze spotkać się znowu.

My nie wychodzimy tak często na podwórko bo Gołdap ma swój mikroklimat i jak zacznie wiać i padać to tak jest przez bardzo długi czas. Tak wogóle to żyjemy na biegunie zimna. U nas znowu panuje epidemia grypy i zapalenia płuc więc lekarze proszą aby nie wychodzić.


Mateusz śpi 30 min po 9 rano potem 30 min około 12 potem 30 min około 15 spał jeszcze przed 17 ale ostatnio stwierdził że to nie dla niego. potemk około 20 idzie spać na całą noc z dwiema przerwami na karmienie.
Jak idziemy na spacer to potrafi pospać i 2 godziny ale musimy być na zewnątrz.




mamuska26
czw, 18 sty 2007 - 09:07
Wszystkiego Naj Naj dla kolejnego 5-cio miesieczniaka ŁUKASZKA synka Justin. icon_biggrin.gif
mamuska26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 108
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 21:00
Skąd: Bielsk Podlaski
Nr użytkownika: 7,356

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 09:07
Post #8

Wszystkiego Naj Naj dla kolejnego 5-cio miesieczniaka ŁUKASZKA synka Justin. icon_biggrin.gif

--------------------



Mama Madzia
czw, 18 sty 2007 - 09:14
Duuużooo zdrówka dla Łukaszka icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 09:14
Post #9

Duuużooo zdrówka dla Łukaszka icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




ZIUTEX
czw, 18 sty 2007 - 09:16
Wszystkiego najlepszego Łukaszku, sto lat rosnij zdrowo maluszku!!!!!!!!!!!

Małgosia twoja Alutka to zalotnica taka, a jak sie dąsa to wygląda tak słodko.

Meganko może zafasolkujesz po ty cieszeniu się icon_lol.gif , czego Ci ogromnie zycze icon_lol.gif

Moja Amelka tez cos ma ze spaniem wczesniej drzemała po 2 godz. conajmniej a teraz spi jak kura na grzedzie po 20-30 min. ale kilaka razy
spi od 6 do 8 potem koło 12-13 tak ze 30, 40 min, jak idziemy na dwór to przesypia nawet 3 godziny i spała po 17 ale teraz jej nie pozwalam i zasypia mi po kąpieli na noc tak koło 20 budzi sie na karmienie o22-23 i spi do 4-5 a potem o 6 to jeszcze zalezy tez jaki ma humor bo dzisiaj w nocy sie darła niewiadomo czego, najedzona była, nie mogła zasnąć albo zęby jej juz zaczynaja dokuczać , wiec ja jestem taka niedospana ze szok a teraz zamiast sppać to miałczy i marudzi ach te dzieci icon_twisted.gif Ale gaduła z niej sie zrobiła mruczy sobie coś po swojemu no i oczywiście sie trzęsie jak galareta jak sie cieszy, wczoraj gadała z łańcuchami z choinki ale był ubaw, a i zaczyna juz powoli jesc inne rzeczy oprócz cysia np. bardzo lubi gruszki z hippa wcina cały słoik, zupą pluje i kaszkę lubi jeszcze, soków nie pija bo sie krzywi i oczywiście butelka fuj oj boje sie co to bedzie jak do roboty wróce.
ZIUTEX


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: czw, 26 sty 06 - 15:24
Skąd: LUBLIN
Nr użytkownika: 4,728

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 09:16
Post #10

Wszystkiego najlepszego Łukaszku, sto lat rosnij zdrowo maluszku!!!!!!!!!!!

Małgosia twoja Alutka to zalotnica taka, a jak sie dąsa to wygląda tak słodko.

Meganko może zafasolkujesz po ty cieszeniu się icon_lol.gif , czego Ci ogromnie zycze icon_lol.gif

Moja Amelka tez cos ma ze spaniem wczesniej drzemała po 2 godz. conajmniej a teraz spi jak kura na grzedzie po 20-30 min. ale kilaka razy
spi od 6 do 8 potem koło 12-13 tak ze 30, 40 min, jak idziemy na dwór to przesypia nawet 3 godziny i spała po 17 ale teraz jej nie pozwalam i zasypia mi po kąpieli na noc tak koło 20 budzi sie na karmienie o22-23 i spi do 4-5 a potem o 6 to jeszcze zalezy tez jaki ma humor bo dzisiaj w nocy sie darła niewiadomo czego, najedzona była, nie mogła zasnąć albo zęby jej juz zaczynaja dokuczać , wiec ja jestem taka niedospana ze szok a teraz zamiast sppać to miałczy i marudzi ach te dzieci icon_twisted.gif Ale gaduła z niej sie zrobiła mruczy sobie coś po swojemu no i oczywiście sie trzęsie jak galareta jak sie cieszy, wczoraj gadała z łańcuchami z choinki ale był ubaw, a i zaczyna juz powoli jesc inne rzeczy oprócz cysia np. bardzo lubi gruszki z hippa wcina cały słoik, zupą pluje i kaszkę lubi jeszcze, soków nie pija bo sie krzywi i oczywiście butelka fuj oj boje sie co to bedzie jak do roboty wróce.

--------------------
Monika, Kacperek (2002) i Amelka (2006)



Meganka.
czw, 18 sty 2007 - 10:16
Wszystkiego naj, naj dla Łukaszka icon_biggrin.gif

Ziutex, byc może coś tam zakiełkuje icon_razz.gif W końcu czas ucieka icon_cool.gif

Karolinarz, jak to lekarze każą nie wychodzić icon_eek.gif U nas jak dziecko chore to każą na spacery zabierać, bo lepiej zdrowieje. poza tym w domu gdzie wszystkie baktery i zarazy sie kiszą to nie da sie wysiedzieć.
My czy pada, czy wieje zawsze wychodzimy, chociaż na 30 minut, potem na balkonik, osłaniam wózek od wiatru i tyle. Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu icon_rolleyes.gif

Małgosiu, ja może jutro dam Zosi marcheweczkę, potem dzień przerwy i znowu marchewka. Ja wszystko pójdzie gładko, podam troche jabłuszka. To taki plan na ten najbliższy tydzień.

Zosia dzis robiła mi kilka pobudek w nocy, bo ja mądra najadłam się wczoraj takiej ilości kapusty, że sama mało nie pękłam icon_redface.gif Na szczęście nie płakała, tylko bączki ją budziły icon_wink.gif
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post czw, 18 sty 2007 - 10:16
Post #11

Wszystkiego naj, naj dla Łukaszka icon_biggrin.gif

Ziutex, byc może coś tam zakiełkuje icon_razz.gif W końcu czas ucieka icon_cool.gif

Karolinarz, jak to lekarze każą nie wychodzić icon_eek.gif U nas jak dziecko chore to każą na spacery zabierać, bo lepiej zdrowieje. poza tym w domu gdzie wszystkie baktery i zarazy sie kiszą to nie da sie wysiedzieć.
My czy pada, czy wieje zawsze wychodzimy, chociaż na 30 minut, potem na balkonik, osłaniam wózek od wiatru i tyle. Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu icon_rolleyes.gif

Małgosiu, ja może jutro dam Zosi marcheweczkę, potem dzień przerwy i znowu marchewka. Ja wszystko pójdzie gładko, podam troche jabłuszka. To taki plan na ten najbliższy tydzień.

Zosia dzis robiła mi kilka pobudek w nocy, bo ja mądra najadłam się wczoraj takiej ilości kapusty, że sama mało nie pękłam icon_redface.gif Na szczęście nie płakała, tylko bączki ją budziły icon_wink.gif

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
mamuska26
czw, 18 sty 2007 - 10:32
Meganka* przez przypadek wyjaśniłaś mi pewne moje watpliwości mianowicie wachałam sie czy wychodzic z Adasiem na podworko mimo iz chory. Co prawda boje sie bardzo ale samej mi sie wydaje że w domu dużo bakterii i wirusów wiec trzeba sie dotleniac na podworku. Dziewczyny jak wy ubieracie dzieci na spacer w taka pogode?
mamuska26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 108
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 21:00
Skąd: Bielsk Podlaski
Nr użytkownika: 7,356

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 10:32
Post #12

Meganka* przez przypadek wyjaśniłaś mi pewne moje watpliwości mianowicie wachałam sie czy wychodzic z Adasiem na podworko mimo iz chory. Co prawda boje sie bardzo ale samej mi sie wydaje że w domu dużo bakterii i wirusów wiec trzeba sie dotleniac na podworku. Dziewczyny jak wy ubieracie dzieci na spacer w taka pogode?

--------------------



Mama Madzia
czw, 18 sty 2007 - 10:34
mamuśka ja zakładam małemu kombinezonik , czapeczke, buciki, okrywam kocykiem i do gondoli no i na gondolke pokrowiez nakładam
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 10:34
Post #13

mamuśka ja zakładam małemu kombinezonik , czapeczke, buciki, okrywam kocykiem i do gondoli no i na gondolke pokrowiez nakładam

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Meganka.
czw, 18 sty 2007 - 10:43
Mamuska, jak Adaś nie gorączkuje to możesz bez problemu wyjść. Wtedy dziecku lepiej sie oddycha, dotleni się. Nasza lekarka wręcz jako zalecenie każe wychodzić. Oczywiście nie przegrzewać. Zosia jak była ostatnio podziebiona to do wózka była ubrana: bodziak z krótkim, rajstopki, spodenki, bluzeczka cieniutka z dlugim, bluza/sweterek i kurteczka. Jak w kombinezon pakuje to tylko bodziak, rajstopki, bluza/sweterek, buciki i czapka. W wózku leży pod kocykiem cieniutkim jak mocno wieje, i osłona na wózek.
Plusem wyjścia z chorutkiem jest też to, że mieszkanie mozna porządknie przewietrzyć.
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post czw, 18 sty 2007 - 10:43
Post #14

Mamuska, jak Adaś nie gorączkuje to możesz bez problemu wyjść. Wtedy dziecku lepiej sie oddycha, dotleni się. Nasza lekarka wręcz jako zalecenie każe wychodzić. Oczywiście nie przegrzewać. Zosia jak była ostatnio podziebiona to do wózka była ubrana: bodziak z krótkim, rajstopki, spodenki, bluzeczka cieniutka z dlugim, bluza/sweterek i kurteczka. Jak w kombinezon pakuje to tylko bodziak, rajstopki, bluza/sweterek, buciki i czapka. W wózku leży pod kocykiem cieniutkim jak mocno wieje, i osłona na wózek.
Plusem wyjścia z chorutkiem jest też to, że mieszkanie mozna porządknie przewietrzyć.

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
Mama Madzia
czw, 18 sty 2007 - 11:08
Ja też Meganko podobnie ubieram jak w kombinezonie maleńki jest icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 11:08
Post #15

Ja też Meganko podobnie ubieram jak w kombinezonie maleńki jest icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




alatanta

Go??







post czw, 18 sty 2007 - 11:12
Post #16

No to i ja melduję sie oficjalnie w nowym wątku. Wreszcie się Ciebie doczekałyśmy Meganko icon_razz.gif
tez mam nadzieję , że coś zafasolkujesz, bo kibicuję kibicuje i doczekac się nie mogę icon_razz.gif no i az wyrzuty sumienia mam, ze tak bez serca Cie wywoływałyśmy od Męża icon_wink.gif

Łukaszku 1000 całusów i samych usmiechów

A ja pragnę donieść , że Kaśka zrobiła mi dziś rano niespodziankę- usiadła. Przytargał mi ją małż z rana do łózka i poszedł do pracy (ja leń nad lenie spałam smacznie dalej) widać dziecku sie nudziło , bo chwyciła mnie za włosy (ojć bolesne doznanie) i podciagneła się i siedziała dobre parę minut bawiąc się w dreczenie matki za pomocą szczypania i drapania icon_razz.gif .
To pewnie wyraz uznania za to , że zainspirowana postami mamami pytającej czy dajemy chrupki dzieciam dałam wczoraj i kaśce... zjadła dość dużo i chyba stwierdziła , ze jest wystarczająco "duża"
mamboo
czw, 18 sty 2007 - 11:27
Łukaszku życzenia najlepsze!

Ja Zośkę ubieram w: body, rajstopki, lekką bluzę, spodenki. Na to kombinezon, taki cieńki raczej i tyle. Jak strasznie wieje, bądź wracam wieczorem dokładam na wierzch kocyk.

Alatanta gratulacje dla Kaśki icon_smile.gif Zosia też próbuje siadać i całkiem nieźle jej to wychodzi. Chrupka dałam i niestety dziewczę niespecjalnie się nim zainteresowało icon_lol.gif
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 11:27
Post #17

Łukaszku życzenia najlepsze!

Ja Zośkę ubieram w: body, rajstopki, lekką bluzę, spodenki. Na to kombinezon, taki cieńki raczej i tyle. Jak strasznie wieje, bądź wracam wieczorem dokładam na wierzch kocyk.

Alatanta gratulacje dla Kaśki icon_smile.gif Zosia też próbuje siadać i całkiem nieźle jej to wychodzi. Chrupka dałam i niestety dziewczę niespecjalnie się nim zainteresowało icon_lol.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Doda
czw, 18 sty 2007 - 11:38
Hej dziewczyny,
ja to nie wiem, jak tego mojego smyka ubierać na dwór. Zakładam mu cienkiego pajaca, na to cieniutką bluzeczkę, kombinezon, kocyk i zwykle jest spocony. Przy takiej temp. jak dzisiaj to tylko pajac bez bluzeczki. Gorący chłopak z tego mojego misia icon_lol.gif

A mam jeszcze pytanie dot. łóżeczka: czy już obniżyłyście materace na niższy poziom? Jaś sam jeszcze nie siada, na razie ciągle leży na brzuchu, podnosi pupę albo opiera się na prostych ramionach i wystaje głową ponad łóżeczko. Boję się, żeby czasem nie wypadł...
Doda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,191
Dołączył: nie, 01 sty 05 - 21:59
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,430




post czw, 18 sty 2007 - 11:38
Post #18

Hej dziewczyny,
ja to nie wiem, jak tego mojego smyka ubierać na dwór. Zakładam mu cienkiego pajaca, na to cieniutką bluzeczkę, kombinezon, kocyk i zwykle jest spocony. Przy takiej temp. jak dzisiaj to tylko pajac bez bluzeczki. Gorący chłopak z tego mojego misia icon_lol.gif

A mam jeszcze pytanie dot. łóżeczka: czy już obniżyłyście materace na niższy poziom? Jaś sam jeszcze nie siada, na razie ciągle leży na brzuchu, podnosi pupę albo opiera się na prostych ramionach i wystaje głową ponad łóżeczko. Boję się, żeby czasem nie wypadł...

--------------------
Mama Dorota i Synek Jaś


oraz Mała Córeczka
ZIUTEX
czw, 18 sty 2007 - 11:50
Doda nie bój sie nie wypadnie , jak juz sam zacznie siadac to wtedy mu obnizysz materacyk.

Co do ubierania to jak większośc body, koszulka cienka, rajtuzy, kombinezon, czapka i skarpetki, przykrywam kołderką a w zasadzie rożkiem i oczywiście osłona na wózek i nie daj Boze zeby jej ręce schować budzi sie od razu i szamocze w tym wózku i drze w niebogłosy ona lubi mieć rączki wyciągnięte z kombinezona a jak przychodze do domku to takie sopelki ma ze szok ale co jak lubi miec rece zimne icon_lol.gif
ZIUTEX


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: czw, 26 sty 06 - 15:24
Skąd: LUBLIN
Nr użytkownika: 4,728

GG:


post czw, 18 sty 2007 - 11:50
Post #19

Doda nie bój sie nie wypadnie , jak juz sam zacznie siadac to wtedy mu obnizysz materacyk.

Co do ubierania to jak większośc body, koszulka cienka, rajtuzy, kombinezon, czapka i skarpetki, przykrywam kołderką a w zasadzie rożkiem i oczywiście osłona na wózek i nie daj Boze zeby jej ręce schować budzi sie od razu i szamocze w tym wózku i drze w niebogłosy ona lubi mieć rączki wyciągnięte z kombinezona a jak przychodze do domku to takie sopelki ma ze szok ale co jak lubi miec rece zimne icon_lol.gif

--------------------
Monika, Kacperek (2002) i Amelka (2006)



Meganka.
czw, 18 sty 2007 - 11:52
Mamboo, ja też zwolennik lekkości icon_wink.gif . U mnie czasem nie bardzo to wychodzi, bo spacerujemy często w otwartym terenie, gdzie wiatr głowami targa. Jak jest spokojnie to wszystkie babcie mi smęcą że ona za cieniutko ubrana. Że za ich czasów... icon_confused.gif Cóż, w betach do roku pozawijane były icon_rolleyes.gif

Doda, u nas na razie poziom najwyższy. Zosia jeszcze nie siada, więc nie obniżam.

Alatanta, zuch dziewczyna z Kasieńki. Gratulacje dla nowej umiejętności.
Mąż też próbuje Zośce chrupki wciskać, ale jeszcze skutecznie go odganiam icon_smile.gif
Meganka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,687
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 15:05
Nr użytkownika: 3,226




post czw, 18 sty 2007 - 11:52
Post #20

Mamboo, ja też zwolennik lekkości icon_wink.gif . U mnie czasem nie bardzo to wychodzi, bo spacerujemy często w otwartym terenie, gdzie wiatr głowami targa. Jak jest spokojnie to wszystkie babcie mi smęcą że ona za cieniutko ubrana. Że za ich czasów... icon_confused.gif Cóż, w betach do roku pozawijane były icon_rolleyes.gif

Doda, u nas na razie poziom najwyższy. Zosia jeszcze nie siada, więc nie obniżam.

Alatanta, zuch dziewczyna z Kasieńki. Gratulacje dla nowej umiejętności.
Mąż też próbuje Zośce chrupki wciskać, ale jeszcze skutecznie go odganiam icon_smile.gif

--------------------
Syn 2001 / Córka 2006 / Syn 2008
> =SIERPNIOWE KRUSZYNKI= Coraz większe z nas łobuzy :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 23:37
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama