Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

seks przed porodem

> 
jagoda1976
pon, 02 cze 2003 - 13:33
Dzisiaj byłam u lekarza i on poradził mi seks, ponoć w spermie są jakieś tam ustrojstwa które powodują przyspieszenie porodu. Co Wy na to? Czy któraś z Was to praktykowała? Ja dość dawno uprawiałam seks, miałam tam takie swoje obawy, ale teraz to mam jeszcze wieksze obawy. icon_confused.gif
Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 13:33
Post #1

Dzisiaj byłam u lekarza i on poradził mi seks, ponoć w spermie są jakieś tam ustrojstwa które powodują przyspieszenie porodu. Co Wy na to? Czy któraś z Was to praktykowała? Ja dość dawno uprawiałam seks, miałam tam takie swoje obawy, ale teraz to mam jeszcze wieksze obawy. icon_confused.gif
Pozdr. Jagoda
lyszka
pon, 02 cze 2003 - 13:37
Witam!
Jak lezałam na patologii na Inflanckiej to Paniom, które były "przeterminowane" zalecano kurację na weekend pt. "3xS", czyli seks,supermarket,schody icon_smile.gif)) icon_lol.gif . W poniedziałek wszystkie wracały z bólami i rodziły jedna po drugiej....
Nie skorzystałam z kuracji bo urodziłam prosto w termin icon_razz.gif .
Trzymam kciuki.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post pon, 02 cze 2003 - 13:37
Post #2

Witam!
Jak lezałam na patologii na Inflanckiej to Paniom, które były "przeterminowane" zalecano kurację na weekend pt. "3xS", czyli seks,supermarket,schody icon_smile.gif)) icon_lol.gif . W poniedziałek wszystkie wracały z bólami i rodziły jedna po drugiej....
Nie skorzystałam z kuracji bo urodziłam prosto w termin icon_razz.gif .
Trzymam kciuki.

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
izka
pon, 02 cze 2003 - 13:45
Witam
Czytałam małe co nie co i raczej pozytywnie wypowiadaja sie specjalisci na ten temat no i jesli jeszcze ginekolog ci tak radzi to chyba cos w tym jest icon_wink.gif
Seks w ciazy jesli nie jest zagrozona nie jest zabroniony
izka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 207
Dołączył: czw, 13 mar 03 - 16:52
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 103

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 13:45
Post #3

Witam
Czytałam małe co nie co i raczej pozytywnie wypowiadaja sie specjalisci na ten temat no i jesli jeszcze ginekolog ci tak radzi to chyba cos w tym jest icon_wink.gif
Seks w ciazy jesli nie jest zagrozona nie jest zabroniony

--------------------
pozdrawiam izka mama( 15.06.90 )Magdaleny i
(30.09.03) :) Tomaszka
user posted image
myszka
pon, 02 cze 2003 - 15:41
Jagódka! Ja też tak słyszałam jak mówią dziewczyny! Mojego męża kolega tak POMAGAŁ ( icon_wink.gif ) żonie i poszło im rewelacyjnie. Maluszek przyszedł na świat w trymiga! icon_biggrin.gif

Nie ma się czego bać - to przecież połączenie przyjemnego z pożytecznym, tym bardziej, że to przecież zapisał Ci lekarz na recepcie!

Pozdrawiam!.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 15:41
Post #4

Jagódka! Ja też tak słyszałam jak mówią dziewczyny! Mojego męża kolega tak POMAGAŁ ( icon_wink.gif ) żonie i poszło im rewelacyjnie. Maluszek przyszedł na świat w trymiga! icon_biggrin.gif

Nie ma się czego bać - to przecież połączenie przyjemnego z pożytecznym, tym bardziej, że to przecież zapisał Ci lekarz na recepcie!

Pozdrawiam!.
myszka
pon, 02 cze 2003 - 15:55
Jagoda, zobacz co znalazłam przed chwilą na mamotoja.pl:

"Możesz, jeśli masz na to ochotę, zadzwonić do męża i... zaciągnąć go do łóżka. Seks rozładuje napięcie i przyspieszy przebieg porodu. W spermie męskiej są bowiem prostaglandyny, które stymulują organizm kobiety do wydzielania oksytocyny (ta wzmaga skurcze macicy). "

Czyli... do dzieła! icon_biggrin.gif

Jeszcze raz pozdrówka.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pon, 02 cze 2003 - 15:55
Post #5

Jagoda, zobacz co znalazłam przed chwilą na mamotoja.pl:

"Możesz, jeśli masz na to ochotę, zadzwonić do męża i... zaciągnąć go do łóżka. Seks rozładuje napięcie i przyspieszy przebieg porodu. W spermie męskiej są bowiem prostaglandyny, które stymulują organizm kobiety do wydzielania oksytocyny (ta wzmaga skurcze macicy). "

Czyli... do dzieła! icon_biggrin.gif

Jeszcze raz pozdrówka.
Edi Zet :)
pon, 02 cze 2003 - 16:28
Jagoda,

ja tak "przyspieszyłam" Igorka!!! icon_wink.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 02 cze 2003 - 16:28
Post #6

Jagoda,

ja tak "przyspieszyłam" Igorka!!! icon_wink.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Mika
pon, 02 cze 2003 - 22:51
Ja też tak próbowałam wink.gif chociaz Jasiek jakoś od razu się nie przejął tymi prostaglandynami i przyszedł na świat dopiero dzień później wink.gif icon_lol.gif Fakt faktem-lekarze wręcz polecają taką dawkę oksytocyny no i lepsze "TO" wink.gif niż kroplówa icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 02 cze 2003 - 22:51
Post #7

Ja też tak próbowałam wink.gif chociaz Jasiek jakoś od razu się nie przejął tymi prostaglandynami i przyszedł na świat dopiero dzień później wink.gif icon_lol.gif Fakt faktem-lekarze wręcz polecają taką dawkę oksytocyny no i lepsze "TO" wink.gif niż kroplówa icon_lol.gif
Berek

Go??







post wto, 03 cze 2003 - 10:51
Post #8

A ja leżałam tydzień na patologii, bo Żaba nie chciała się urodzić, ładowali mi oksytocynę co drugi dzień... i nic. I wtedy dr Rak wyrzucił mnie na weekend do domu z zaleceniem "zrobienia przyjemności mężowi" icon_redface.gif . Posłuchałam i kiedy wróciłam w poniedziałek, szykując się na kolejny tydzień, okazało się, że akcja w toku icon_smile.gif.

To rzeczywiście działa, a w dodatku jest o wiele przyjemniejsze od medycznych sposobów na przyspieszenie porodu. Polecam icon_smile.gif
Silije

Go??







post wto, 03 cze 2003 - 10:58
Post #9

U mnie się sprawdziło na 100% i to jeszcze całkiem błogo, urodziłam córeczkę w sam raz!
jagoda1976
wto, 03 cze 2003 - 11:23
Buuuuu, dzięki Wam wiem, że to jest super pomysł, ale co zrobic jak mój mężuś się nie chce przekonać? icon_sad.gif Boi się, że zrobi mi krzywdę, gdzieś mnie przygniecie czy cos tam, nie mówiąc już o dziecku. Mówi, że później go będzie dziecko w czoło pukać icon_wink.gif
Pozdr. Jagoda

Chyba go dzisiaj w nocy zgwyłcę... icon_biggrin.gif
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post wto, 03 cze 2003 - 11:23
Post #10

Buuuuu, dzięki Wam wiem, że to jest super pomysł, ale co zrobic jak mój mężuś się nie chce przekonać? icon_sad.gif Boi się, że zrobi mi krzywdę, gdzieś mnie przygniecie czy cos tam, nie mówiąc już o dziecku. Mówi, że później go będzie dziecko w czoło pukać icon_wink.gif
Pozdr. Jagoda

Chyba go dzisiaj w nocy zgwyłcę... icon_biggrin.gif
lyszka
wto, 03 cze 2003 - 11:32
To może schody i supermarket......a jak ci jeszcze sił starczy i zdążysz to na męża icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post wto, 03 cze 2003 - 11:32
Post #11

To może schody i supermarket......a jak ci jeszcze sił starczy i zdążysz to na męża icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
myszka
wto, 03 cze 2003 - 11:52
Niech mąż nie świruję, tylko niech sie poświęci dla OGOŁU (Ty i Konrad/Karolinka)! icon_biggrin.gif

A jak dalej do niego nie dociera, to go jednak.. zgwałć!

P.S. A może postrasz go myszami w piwnicy? Wiesz, że ciężarnej się nie odmawia, bo mu się zalęgną. Boi się myszy?
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post wto, 03 cze 2003 - 11:52
Post #12

Niech mąż nie świruję, tylko niech sie poświęci dla OGOŁU (Ty i Konrad/Karolinka)! icon_biggrin.gif

A jak dalej do niego nie dociera, to go jednak.. zgwałć!

P.S. A może postrasz go myszami w piwnicy? Wiesz, że ciężarnej się nie odmawia, bo mu się zalęgną. Boi się myszy?
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 03 cze 2003 - 14:26
Post #13

A ja dalej polecam olej rycynowy...
Choć oczywiście seks przyjemniejszy jest. No ale jak mąż nie chce współpracować icon_smile.gif
Trzymam kciuki. Informuj nas na bieżąco.

Paka
Elżbieta

Go??







post wto, 03 cze 2003 - 16:37
Post #14

Mężowie!!! icon_confused.gif
Jestem w 31tyg a mężatką od 22 lutego br i mój mąż przestał sie ze mną kochac zaraz po ślubie, jakoś nie wierzę w argumentację jedynie o zdrwie dzidzi i koszmarnie to znoszę, pozatym prawie go nie widuję, nie rozmawiamy, bo kiedy : praca ,ryby, tv icon_mad.gif
Zastanawiam się po co mi to wszystko, ale za bardzo go kocham... icon_cry.gif
I co dalej?
Chyba nauka sprowadza na mmmnie taki wisielczy humor, ale mam chyba też swoje poowody icon_question.gif
Wasza Elzbieta i 31 tyg niunia w brzusiu
jagoda1976
wto, 03 cze 2003 - 21:20
Dzisiaj zaliczyłam dwa supermarkety, schody i moze uda mi sie namówić męża na numerek wink.gif (wkońcu mam jutro urodziny) i jade rodzić icon_exclaim.gif
Ale było by fajnie. icon_lol.gif
Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post wto, 03 cze 2003 - 21:20
Post #15

Dzisiaj zaliczyłam dwa supermarkety, schody i moze uda mi sie namówić męża na numerek wink.gif (wkońcu mam jutro urodziny) i jade rodzić icon_exclaim.gif
Ale było by fajnie. icon_lol.gif
Pozdr. Jagoda
kasiarybka

Go??







post wto, 03 cze 2003 - 21:26
Post #16

Jagódka....[b]KCIUKASY
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 04 cze 2003 - 02:20
Post #17

[post usunięty]
jagoda1976
śro, 04 cze 2003 - 12:50
A więc wczoraj było 3*S i niestety nic z tego. Byłam rano na badaniach w szpitalu i raczej nie zapowiada się, że dzień skończy się porodem i pewnie tydzień też nie. icon_sad.gif
Trudno, muszę czekać dalej. Ale mówiąc szczerze to wróciłam do domu jakaś taka spokojna. Wczoraj byłam pełna nadzieji, że się uda po tych wszystkich fikołkach, a jak sie nie udało to moje serduszko się uspokoiło. Poprostu tak juz musi być, trzeba czekać, nie mam na to większego wpływu. Co ma byc to będzie.
Pozdr. Jagoda.
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post śro, 04 cze 2003 - 12:50
Post #18

A więc wczoraj było 3*S i niestety nic z tego. Byłam rano na badaniach w szpitalu i raczej nie zapowiada się, że dzień skończy się porodem i pewnie tydzień też nie. icon_sad.gif
Trudno, muszę czekać dalej. Ale mówiąc szczerze to wróciłam do domu jakaś taka spokojna. Wczoraj byłam pełna nadzieji, że się uda po tych wszystkich fikołkach, a jak sie nie udało to moje serduszko się uspokoiło. Poprostu tak juz musi być, trzeba czekać, nie mam na to większego wpływu. Co ma byc to będzie.
Pozdr. Jagoda.
domi
śro, 04 cze 2003 - 16:42
Jagodo
Nie martw się bo ja miałam podobnie. Byłam 2 dni po terminie gdy zastosowałam seks jako "przyśpieszacz" i tak regularnie przez tydzień. Niestety nie chwytało mnie icon_sad.gif . Nawet gdy potem w szpitalu leżałam 3 dni to skurcze pojawiły się dopiero przy trzeciej kroplówce.
Uzbruj się w cierpliwość bo chyba tylko to można zrobić .
pozdrawiam

Wiola z córcią Dominisią
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
Skąd: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post śro, 04 cze 2003 - 16:42
Post #19

Jagodo
Nie martw się bo ja miałam podobnie. Byłam 2 dni po terminie gdy zastosowałam seks jako "przyśpieszacz" i tak regularnie przez tydzień. Niestety nie chwytało mnie icon_sad.gif . Nawet gdy potem w szpitalu leżałam 3 dni to skurcze pojawiły się dopiero przy trzeciej kroplówce.
Uzbruj się w cierpliwość bo chyba tylko to można zrobić .
pozdrawiam

Wiola z córcią Dominisią
Wbmot
czw, 05 cze 2003 - 16:20
Ja zastosowałam metodę 3xS już w 38 tygodniu ciąży i urodziłam icon_smile.gif

A w pierwszej ciąży sex miałam zakazany, ale gdy ciąża się 'przeterminowała' postanowiłam się zbuntować i namówiłam męża na numerek icon_wink.gif - jeszcze tej samej nocy poszłam rodzić icon_biggrin.gif
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post czw, 05 cze 2003 - 16:20
Post #20

Ja zastosowałam metodę 3xS już w 38 tygodniu ciąży i urodziłam icon_smile.gif

A w pierwszej ciąży sex miałam zakazany, ale gdy ciąża się 'przeterminowała' postanowiłam się zbuntować i namówiłam męża na numerek icon_wink.gif - jeszcze tej samej nocy poszłam rodzić icon_biggrin.gif
> seks przed porodem
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 08:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama