Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wiec tak...

> 
agatju

Go??







post śro, 11 cze 2003 - 09:38
Post #1

Witam Was to ponownie ja. Posluchajcie wczoraj bylam u kekarza i pani g przepisala mi proszeczki o nazwie Duplaston powiedziala ze reguluja cykle i "pomagaja" zajsc w ciaze tzn robia jakies podloze do zagniezdrzenia sie jaja w macicy. Mam je brac przez 3 cykle. Poza tym mowila ze po odstawieniu proszkow antykoncepcyjnych czasem tak jest ze kobieta przez pare miesiecy niema jeszcze owulacji. Kazala mi je brac do tego lykac kwas foliowy i starac sie o dzidzie i ze wszystko powinno byc ok. Co wy o tym myslicie czy ktoras z Was brala moze taki proszki ?!?!
brak czyli fiolk...
śro, 11 cze 2003 - 09:41
hej agatju,
zastanawialam sie co u Ciebie icon_biggrin.gif
duplaston brała moja kolezanka tez po odstawieniu tabletek no i zaszła w ciążę a teraz jest szczęśliwą mamusią icon_biggrin.gif
pozdr
Fiolka
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 11 cze 2003 - 09:41
Post #2

hej agatju,
zastanawialam sie co u Ciebie icon_biggrin.gif
duplaston brała moja kolezanka tez po odstawieniu tabletek no i zaszła w ciążę a teraz jest szczęśliwą mamusią icon_biggrin.gif
pozdr
Fiolka
agatju

Go??







post śro, 11 cze 2003 - 10:06
Post #3

icon_biggrin.gif hmm fantastycznie
moze i mi sie uda icon_biggrin.gif
brak czyli fiolk...
śro, 11 cze 2003 - 11:26
trzymam kciuki icon_mrgreen.gif
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 11 cze 2003 - 11:26
Post #4

trzymam kciuki icon_mrgreen.gif
AniaAsi
śro, 11 cze 2003 - 12:15
Też brałam Duphaston przed pierwszą ciążą. Potem się okazało, że jestem w ciąży, ale ten lek ma też właściwości podtrzymujące ciążę, więc bezpieczny pod tym względem.
Ania
AniaAsi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 278




post śro, 11 cze 2003 - 12:15
Post #5

Też brałam Duphaston przed pierwszą ciążą. Potem się okazało, że jestem w ciąży, ale ten lek ma też właściwości podtrzymujące ciążę, więc bezpieczny pod tym względem.
Ania
agatju

Go??







post śro, 11 cze 2003 - 13:12
Post #6

a pamietasz moze przez ile czasu go bralas ? i po jakim czasie zaszlas w ciąże ?
ez
śro, 11 cze 2003 - 14:35
Kwas foliowy rozumiem jest bardzo ważny, ale dlaczego od razu Duphaston, czy masz problemy z zajściem w ciążę. Acha biorąc Duphaston prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki zwiększa się do około 70% zatem jeżeli ma być dziewczynka to pewnie uda się
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post śro, 11 cze 2003 - 14:35
Post #7

Kwas foliowy rozumiem jest bardzo ważny, ale dlaczego od razu Duphaston, czy masz problemy z zajściem w ciążę. Acha biorąc Duphaston prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki zwiększa się do około 70% zatem jeżeli ma być dziewczynka to pewnie uda się

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
agatju

Go??







post śro, 11 cze 2003 - 14:53
Post #8

znaczy tak odkad przestalam brac tabletki jakies 6 miesiecy temu) rozlegulowaly mi sie na maxa cykle ( mam opoznienia nawet do 3 tygodni) poza tym chcialabym zajsc w ciaze i przepisaka mi to po 1 do uregulowania tego wszystkiego a po 2 ponoc proszeczki te robia miejsce na zagniezdzenie jaja w macicy
tak to mniej wiecej wyglada
Kora ::::
śro, 11 cze 2003 - 21:06
Ja tez biorę w tej chwili te tabletki to 3 razy dziennie ale w celu podtrzymania (mam zagrożoną ciążę) poprzednio też brałam i wiem że akurat te tabletki to prawie że standard gdy tylko się coś dzieje.
Pozdrawiam
Kora
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post śro, 11 cze 2003 - 21:06
Post #9

Ja tez biorę w tej chwili te tabletki to 3 razy dziennie ale w celu podtrzymania (mam zagrożoną ciążę) poprzednio też brałam i wiem że akurat te tabletki to prawie że standard gdy tylko się coś dzieje.
Pozdrawiam
Kora
> wiec tak...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama