Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kredyt 3%owy bez poręczycieli, bez zaświadczeń o zarobkach

> 
dorka2(mama Jaku...
piÄ…, 11 lip 2003 - 10:15
Dziewczyny
może coś doradzicie.
Zwróciła się do mnie opiekunka mojego Kuby z pewnym zapytaniem.Obawiam się,że chyba sprawa śliska ale może się mylę.

Otóż jest pewna firma która oferuje kredyty 3-%owe bez poręczycieli, nie
wymagają również zaświadczeń o zarobkach-jedyny warunek przystąpienia to pewna wpłata. Firma ma w nazwie ...fundusz..

A wygląda to tak-podpisuje się umowę i czeka się 3 tygodnie na potwierdzenie(ale nie wiem właściwie czego)..no i te 3 tygodnie jeszcze nie minęły i niania zastanawia się czy to nie jakiś przekręt.

Gdzie można sprawdzić czy firma jest wiarygodna?

Firma centrale ma we Wrocławiu a w Krakowie tylko oddział.

z góry dzięki za odpowiedź,
dorka
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post piÄ…, 11 lip 2003 - 10:15
Post #1

Dziewczyny
może coś doradzicie.
Zwróciła się do mnie opiekunka mojego Kuby z pewnym zapytaniem.Obawiam się,że chyba sprawa śliska ale może się mylę.

Otóż jest pewna firma która oferuje kredyty 3-%owe bez poręczycieli, nie
wymagają również zaświadczeń o zarobkach-jedyny warunek przystąpienia to pewna wpłata. Firma ma w nazwie ...fundusz..

A wygląda to tak-podpisuje się umowę i czeka się 3 tygodnie na potwierdzenie(ale nie wiem właściwie czego)..no i te 3 tygodnie jeszcze nie minęły i niania zastanawia się czy to nie jakiś przekręt.

Gdzie można sprawdzić czy firma jest wiarygodna?

Firma centrale ma we Wrocławiu a w Krakowie tylko oddział.

z góry dzięki za odpowiedź,
dorka

--------------------
dorka, mama jakubka(08.04.02.)
brak czyli fiolk...
piÄ…, 11 lip 2003 - 10:45
Dorko kochana,
ciesze sie ze Cie widze na forum icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
a tak a propos twojego pytania to ja bym w to nie wchodzila, dla mnie kredyt gdzie trzeba wlozyc jakas sume pachnie szwindlem, niech wezmie kredyt w normalnym banku, jak nie na siebie to na kogos z rodzicow.
Moja kolezanka w podobny sposob ( dostaniesz niskoopocentowany kredyt pod warunkiem ze wplacisz jakas tam sume i poczekasz)stracila niezla sumke pieniedzy a kredytu zadnego nie dostala.
Ja radzilabym byc baaaaaaardzo ostroznym

pozdrawiam ciebie i Kubusia
Fiolka
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post piÄ…, 11 lip 2003 - 10:45
Post #2

Dorko kochana,
ciesze sie ze Cie widze na forum icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
a tak a propos twojego pytania to ja bym w to nie wchodzila, dla mnie kredyt gdzie trzeba wlozyc jakas sume pachnie szwindlem, niech wezmie kredyt w normalnym banku, jak nie na siebie to na kogos z rodzicow.
Moja kolezanka w podobny sposob ( dostaniesz niskoopocentowany kredyt pod warunkiem ze wplacisz jakas tam sume i poczekasz)stracila niezla sumke pieniedzy a kredytu zadnego nie dostala.
Ja radzilabym byc baaaaaaardzo ostroznym

pozdrawiam ciebie i Kubusia
Fiolka
dorka2(mama Jaku...
piÄ…, 11 lip 2003 - 10:53
Fioleczko kochana,
ale ona już w to wlazła, tzn.wpłaciła już te pieniędzory icon_sad.gif
tak mi jej szkoda bo ta kwota to wcale mała nie jest...

A tak przy okazji to jutro jedziemy nad morze z Kubsonem, jupi icon_biggrin.gif
odezwÄ™ siÄ™ po powrocie.

dorka
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post piÄ…, 11 lip 2003 - 10:53
Post #3

Fioleczko kochana,
ale ona już w to wlazła, tzn.wpłaciła już te pieniędzory icon_sad.gif
tak mi jej szkoda bo ta kwota to wcale mała nie jest...

A tak przy okazji to jutro jedziemy nad morze z Kubsonem, jupi icon_biggrin.gif
odezwÄ™ siÄ™ po powrocie.

dorka

--------------------
dorka, mama jakubka(08.04.02.)
aluc

Go??







post piÄ…, 11 lip 2003 - 10:57
Post #4

oj, obawiam się, że wtopiła

to może być lichwa w systemie argentyńskim - chilli spłacasz kredyt, zanim jeszcze go dostaniesz, a dostaniesz, jak wylosujesz - chilli może się okazać że jak wylosujesz, to już cały masz spłacony łącznie z odsetkami - lichwiarskimi, rzecz jasna

a nawet jak nie w argentyńskim, to pewnie i tak wtopiła
wiesiołek
piÄ…, 11 lip 2003 - 11:01
Nic na tym świecie nie ma za darmo. A już na pewno nie kredyt. Oj naiwności, kosztujesz ty , kosztujesz... icon_confused.gif
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 11 lip 2003 - 11:01
Post #5

Nic na tym świecie nie ma za darmo. A już na pewno nie kredyt. Oj naiwności, kosztujesz ty , kosztujesz... icon_confused.gif
brak czyli fiolk...
piÄ…, 11 lip 2003 - 11:14
Dorko zycze Ci cudownej pogody, mam nadzieje ze specjalnie dla was sie zmieni icon_razz.gif, no a jak byscie kiedys w koncu o stolice zawadzili to daj znac koniecznie, musimy tych naszych synkow zapoznac, teraz to juz sobie lapki podadza i buziakli pewnie wymienia icon_lol.gif
No obawiam sie ze Twoja opiekunka wtopila kase tak jak mojakolezanka, ona jej juz niestety nie odzyskala icon_cry.gif
pozdrawiam
p.s. przeslij mi jakies wasze nowe zdjecia ja za chwile wrzuce Ci na maila mojego Malucha icon_smile.gif)
Pozdrawiam
Fiolka
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post piÄ…, 11 lip 2003 - 11:14
Post #6

Dorko zycze Ci cudownej pogody, mam nadzieje ze specjalnie dla was sie zmieni icon_razz.gif, no a jak byscie kiedys w koncu o stolice zawadzili to daj znac koniecznie, musimy tych naszych synkow zapoznac, teraz to juz sobie lapki podadza i buziakli pewnie wymienia icon_lol.gif
No obawiam sie ze Twoja opiekunka wtopila kase tak jak mojakolezanka, ona jej juz niestety nie odzyskala icon_cry.gif
pozdrawiam
p.s. przeslij mi jakies wasze nowe zdjecia ja za chwile wrzuce Ci na maila mojego Malucha icon_smile.gif)
Pozdrawiam
Fiolka
dorka2(mama Jaku...
piÄ…, 11 lip 2003 - 11:16
tylko co teraz w takim razie, wpłatę wstępną diabli wzięli, ale żeby jej jakiś odsetek za niepłacenie rat nie wrąbali - chili radzicie się wycofywać czem prędzej, zrywać umowę itp?

dorka
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post piÄ…, 11 lip 2003 - 11:16
Post #7

tylko co teraz w takim razie, wpłatę wstępną diabli wzięli, ale żeby jej jakiś odsetek za niepłacenie rat nie wrąbali - chili radzicie się wycofywać czem prędzej, zrywać umowę itp?

dorka

--------------------
dorka, mama jakubka(08.04.02.)
aluc

Go??







post piÄ…, 11 lip 2003 - 11:22
Post #8

dorka, najpierw trzeba by było umowę dobrze poczytać, bo może być nie za bardzo zrywalna icon_sad.gif
brak czyli fiolk...
piÄ…, 11 lip 2003 - 11:23
Dorko, mysle ze to najlepsze rozwiazanie, niech na cud raczej nie liczy...
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post piÄ…, 11 lip 2003 - 11:23
Post #9

Dorko, mysle ze to najlepsze rozwiazanie, niech na cud raczej nie liczy...
dorka2(mama Jaku...
piÄ…, 11 lip 2003 - 12:20
Aluc,
dobra jesteÅ› w te klocki? icon_smile.gif
kurcze prawnika niet dziś w firmie, ja przed urlopem a ta moja p.Niania złota osoba jest chciałabym jej jakoś pomóc.

mam tą umowę zeskanowaną, mogłabyś na nią zerknąć albo któraś z innych mam?

byłabym bardzo wdzięczna,
dorka
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post piÄ…, 11 lip 2003 - 12:20
Post #10

Aluc,
dobra jesteÅ› w te klocki? icon_smile.gif
kurcze prawnika niet dziś w firmie, ja przed urlopem a ta moja p.Niania złota osoba jest chciałabym jej jakoś pomóc.

mam tą umowę zeskanowaną, mogłabyś na nią zerknąć albo któraś z innych mam?

byłabym bardzo wdzięczna,
dorka

--------------------
dorka, mama jakubka(08.04.02.)
TheWitch
piÄ…, 11 lip 2003 - 14:31
Witam. Jestem pracownikiem banku. To, o czym piszesz to kolejna lichwa z systemu argetyńskiego. Oszustwo!!! Nie ma nic tak taniego. Naprawdę - lepiej sprawdzić oferty banków. To nie jest jakaś reklama. Te "fundusze" to jeden wielki przekręt. Tyle przecież ostatnio słuchać - w prasie, telewizji...
TheWitch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 144
Dołączył: pon, 26 maj 03 - 21:22
Skąd: z konieczności...
Nr użytkownika: 770

GG:


post piÄ…, 11 lip 2003 - 14:31
Post #11

Witam. Jestem pracownikiem banku. To, o czym piszesz to kolejna lichwa z systemu argetyńskiego. Oszustwo!!! Nie ma nic tak taniego. Naprawdę - lepiej sprawdzić oferty banków. To nie jest jakaś reklama. Te "fundusze" to jeden wielki przekręt. Tyle przecież ostatnio słuchać - w prasie, telewizji...

--------------------
Marzena - mama Ady (ur. 24.09.2001)

ez
wto, 15 lip 2003 - 09:22
Wiem, ze można napisać do Rzecznika Ochrony Konsumentów i oni sprawdzą co z daną firmą, czy są jakieś skargi i postępowania prawne.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post wto, 15 lip 2003 - 09:22
Post #12

Wiem, ze można napisać do Rzecznika Ochrony Konsumentów i oni sprawdzą co z daną firmą, czy są jakieś skargi i postępowania prawne.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
> kredyt 3%owy bez porÄ™czycieli, bez zaÅ›wiadczeÅ„ o zarobkach
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 20:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama