Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wychowanie teściów

> 
mama Oskara

Go??







post wto, 25 paź 2005 - 11:55
Post #1

Czy Wy też doświadczacie upiornego wychowania Waszego dziecka przez teściów?
Moi przekarmiali małego landrynkami. Efekt: zepsute ząbki.
to tylko jeden przykład. Kiedyś ich zamoorduję icon_evil.gif
Mika
wto, 25 paź 2005 - 12:25
moi nie wychowują,bo nie widują wnuków icon_twisted.gif
no teść widuje czasami-ale jego da się nauczyć co może dać,a czego nie icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 25 paź 2005 - 12:25
Post #2

moi nie wychowują,bo nie widują wnuków icon_twisted.gif
no teść widuje czasami-ale jego da się nauczyć co może dać,a czego nie icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
kasiask
wto, 25 paź 2005 - 12:57
Te słodycze to jakaś obsesja babć, a zwłaszcza teściowych. Wydaje im się, że jak będą w dziecko pchać słodycze to bedzie ich bardziej kochać. Z moją teściową walczę o to już jakieś 10 lat i ciągle temat powraca. WRRRRR! icon_twisted.gif
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 12:57
Post #3

Te słodycze to jakaś obsesja babć, a zwłaszcza teściowych. Wydaje im się, że jak będą w dziecko pchać słodycze to bedzie ich bardziej kochać. Z moją teściową walczę o to już jakieś 10 lat i ciągle temat powraca. WRRRRR! icon_twisted.gif

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

Izunia
pon, 31 paź 2005 - 19:24
CYTAT(Mika)
moi nie wychowujÄ…,bo nie widujÄ… wnuków  :twisted:  
no teść widuje czasami-ale jego da siÄ™ nauczyć co może dać,a czego nie  :wink:


jesuuu Mika, wiesz, że mogę sie pod Tobą rękami i nogami podpisać icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Izunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 262
Dołączył: sob, 01 mar 03 - 02:13
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 92

GG:


post pon, 31 paź 2005 - 19:24
Post #4

CYTAT(Mika)
moi nie wychowujÄ…,bo nie widujÄ… wnuków  :twisted:  
no teść widuje czasami-ale jego da siÄ™ nauczyć co może dać,a czego nie  :wink:


jesuuu Mika, wiesz, że mogę sie pod Tobą rękami i nogami podpisać icon_twisted.gif icon_twisted.gif

--------------------
Pozdrawiam
Iza, mama Marcina i Saruni
mamboo
wto, 01 lis 2005 - 08:20
Mój Tato jest niereformowalny - dla uzyskania równowagi, w domu dzieciom dajemy mało.
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post wto, 01 lis 2005 - 08:20
Post #5

Mój Tato jest niereformowalny - dla uzyskania równowagi, w domu dzieciom dajemy mało.

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
grzałka
wto, 01 lis 2005 - 09:08
upiorne to za duzo powiedziane, mam zastrzeżenia (do swoich rodziców też) ale robia też duzo dobrego
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 01 lis 2005 - 09:08
Post #6

upiorne to za duzo powiedziane, mam zastrzeżenia (do swoich rodziców też) ale robia też duzo dobrego

--------------------
Sabina

Go??







post sob, 11 lut 2006 - 22:00
Post #7

CYTAT(grzalka)
upiorne to za duzo powiedziane, mam zastrzeżenia (do swoich rodziców też) ale robia też duzo dobrego

Robią dużo dobrego... fakt.
Co do słodyczy?
U nas dosłownie to samo, i moi i teściowie icon_evil.gif , ale gorsze rzeczy mnie u teściowej denerwują. Np. Antoś o coś tam się potknoł, upadł i płacze, albo Wika zabrała mu zabawkę i płacz - na co teściówka: - EEEEE (przedrzeźnia małego) i co? Stało Ci się coś? Taki duży chłop i tak się maże!!!
No rzesz icon_evil.gif icon_evil.gif
W końcu ma 5 lat a nie 50 i normalnym jest, że jak się uderzy to płacze. Robi mu takie uwagi za każdym razem, jest nerwowa atmosfera i małemu jest głupio i przykro. Nie wiem jak reagować, żeby nie rozjątrzać problemu i teściówki, która i tak się szybko pieni. Bardzo mi żal małego. Nigdy niebyłam zwolenniczką mówienia, że chłopaki nie płaczą i tekstów w stylu: "Taki duży chłopiec i ..." Z Zuzią Dwu latkiem też jest problem, bo rozpuszczona icon_evil.gif icon_evil.gif
Ale teściowej za często zwracać uwagę, to jak włożyć głowę w gniazdo os, albo tyłek w mrowisko icon_lol.gif icon_lol.gif

Jak zwracać uwagę teściowej? Macie pomysła?icon_wink.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
ilona
sob, 11 lut 2006 - 22:15
CYTAT(kasiask)
Te słodycze to jakaś obsesja babć, a zwłaszcza teściowych. Wydaje im się, że jak będą w dziecko pchać słodycze to bedzie ich bardziej kochać. Z moją teściową walczę o to już jakieś 10 lat i ciągle temat powraca. WRRRRR! icon_twisted.gif


No ja walcze lat prawie osiem i tez bez skutku icon_lol.gif Po prostu staram sie tesciowej sugerowac ktore slodycze sa mniej a ktore bardziej ok no i chociaz w czesci sie dostosowala icon_twisted.gif
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post sob, 11 lut 2006 - 22:15
Post #8

CYTAT(kasiask)
Te słodycze to jakaś obsesja babć, a zwłaszcza teściowych. Wydaje im się, że jak będą w dziecko pchać słodycze to bedzie ich bardziej kochać. Z moją teściową walczę o to już jakieś 10 lat i ciągle temat powraca. WRRRRR! icon_twisted.gif


No ja walcze lat prawie osiem i tez bez skutku icon_lol.gif Po prostu staram sie tesciowej sugerowac ktore slodycze sa mniej a ktore bardziej ok no i chociaz w czesci sie dostosowala icon_twisted.gif

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
ilona
sob, 11 lut 2006 - 22:19
CYTAT(Sabina)
Ale teÅ›ciowej za czÄ™sto zwracać uwagÄ™, to jak wÅ‚ożyć gÅ‚owÄ™ w gniazdo os, albo tyÅ‚ek w mrowisko  :lol:  :lol:

Jak zwracać uwagÄ™ teÅ›ciowej? Macie pomysÅ‚a?icon_wink.gif icon_twisted.gif  :twisted:

Przeszlam bo z tesciowa mieszkam-po prostu spokojnie dawac lekcje-na poczatku sie burzy i wola opomste do nieba ale potem sie przyzwyczaja icon_wink.gif

Co do placzu dzieci po upadkach i takie tam musze sie przyznac,ze sama to bagatelizuje i staram sie zeby nie uwazali kazdego zadrapania za big deal icon_wink.gif Ale to moze dlatego ,ze moja tesciowa placze nad kazdym takim wypadkiem icon_lol.gif
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post sob, 11 lut 2006 - 22:19
Post #9

CYTAT(Sabina)
Ale teÅ›ciowej za czÄ™sto zwracać uwagÄ™, to jak wÅ‚ożyć gÅ‚owÄ™ w gniazdo os, albo tyÅ‚ek w mrowisko  :lol:  :lol:

Jak zwracać uwagÄ™ teÅ›ciowej? Macie pomysÅ‚a?icon_wink.gif icon_twisted.gif  :twisted:

Przeszlam bo z tesciowa mieszkam-po prostu spokojnie dawac lekcje-na poczatku sie burzy i wola opomste do nieba ale potem sie przyzwyczaja icon_wink.gif

Co do placzu dzieci po upadkach i takie tam musze sie przyznac,ze sama to bagatelizuje i staram sie zeby nie uwazali kazdego zadrapania za big deal icon_wink.gif Ale to moze dlatego ,ze moja tesciowa placze nad kazdym takim wypadkiem icon_lol.gif

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
Sabina

Go??







post pon, 13 lut 2006 - 01:00
Post #10

CYTAT(ilona)
Co do placzu dzieci po upadkach i takie tam musze sie przyznac,ze sama to bagatelizuje i staram sie zeby nie uwazali kazdego zadrapania za big deal  :wink: Ale to moze dlatego ,ze moja tesciowa placze nad kazdym takim wypadkiem icon_lol.gif


Nie no ja też, ale z drugiej strony jak się mocno walnie i bardzo boli, to wolę przytulić i pocieszyć niż przedrzeźniać i wrzeszczeć, że wielki chłop nie powinien płakać ... no coż taka jestem. icon_wink.gif
> wychowanie teÅ›ciów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 08 cze 2024 - 10:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama