Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

żylaki w ciąży

, (końcowka, ale boli auaaaaa)
> , (koÅ„cowka, ale boli auaaaaa)
Orinoko
wto, 20 paź 2009 - 20:58
Od ok. 4 miesiąca mam żylaki. Dotąd nie dawały o sobie znać, ale od tygodnia noga boli coraz bardziej i na coraz dłuższym odcinku (od połowy łydki do połowy uda). Biorę 2x dziennie Cyclo 3 Fort. Nosiłam podkolanka antyżylakowe, teraz już nawet pończochy zakupiłam, ale nie wiem, czy to coś da. Jutro najprawdopodobniej będę mieć wizytę u chirurga naczyniowego, mam nadzieję, że zrobi mi jakieś badanie przepływów i uspokoi. Ale co z tym bólem? Dziś to praktycznie chodziłam po schodach jak kaleka. Czy ta ki nagle pojawiający się ból może świadczyć o zakrzepicy? Albo o znacznie pogarszającym się stanie żył? Boję się....Dziś akurat już nie mogłam nosić podkolanówek, bo za bardzo uciskały pod kolanem 41.gif więc obandażowałam nogę, ale to też nie jest dobre wyjście. Podczas porodu mam mieć na sobie albo podkolanka/pończochy albo opaskę uciskowa 37.gif
Czy ktoś cierpiał na taką dolegliwość i przeżylł? No dobra, czarny humor.
Jeszcze tydzień temu mówiłam ginekologowi, że mnie boli, on obejrzał i... stwierdził, że to nie od żylaków - natomiast po tych x dniach dla mnie sytuacja jest jasna. 32.gif
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post wto, 20 paź 2009 - 20:58
Post #1

Od ok. 4 miesiąca mam żylaki. Dotąd nie dawały o sobie znać, ale od tygodnia noga boli coraz bardziej i na coraz dłuższym odcinku (od połowy łydki do połowy uda). Biorę 2x dziennie Cyclo 3 Fort. Nosiłam podkolanka antyżylakowe, teraz już nawet pończochy zakupiłam, ale nie wiem, czy to coś da. Jutro najprawdopodobniej będę mieć wizytę u chirurga naczyniowego, mam nadzieję, że zrobi mi jakieś badanie przepływów i uspokoi. Ale co z tym bólem? Dziś to praktycznie chodziłam po schodach jak kaleka. Czy ta ki nagle pojawiający się ból może świadczyć o zakrzepicy? Albo o znacznie pogarszającym się stanie żył? Boję się....Dziś akurat już nie mogłam nosić podkolanówek, bo za bardzo uciskały pod kolanem 41.gif więc obandażowałam nogę, ale to też nie jest dobre wyjście. Podczas porodu mam mieć na sobie albo podkolanka/pończochy albo opaskę uciskowa 37.gif
Czy ktoś cierpiał na taką dolegliwość i przeżylł? No dobra, czarny humor.
Jeszcze tydzień temu mówiłam ginekologowi, że mnie boli, on obejrzał i... stwierdził, że to nie od żylaków - natomiast po tych x dniach dla mnie sytuacja jest jasna. 32.gif

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...

Posty w temacie
Orinoko   żylaki w ciąży   wto, 20 paź 2009 - 20:58
Anamora71   Orinoko- bardzo ci wspolczuje. Ja tez mam z zylaka...   Å›ro, 21 paź 2009 - 09:42
NuuÅška   Orinokio to i umnie podobna historia i tak jak A...   Å›ro, 21 paź 2009 - 10:06
Orinoko   Dziewczyny, dzieki, ja sie wczoraj porzadnie spiet...   Å›ro, 21 paź 2009 - 11:43
Anamora71   Orinoko- no to jak najwiecej staraj sie lezec...   Å›ro, 21 paź 2009 - 11:55
Barbora   Ja też miaÅ‚am podobny problem przy pierwszym dzi...   Å›ro, 21 paź 2009 - 16:38
Orinoko   Wczoraj z tej wizyty u naczyniowca wyszlo mi popol...   czw, 22 paź 2009 - 11:32
Anamora71   Orinoko- no to strachu sie najadlas, ale dobrze, z...   czw, 22 paź 2009 - 12:15
Orinoko   Dzieki, pewnie sprobuje sie z nim skontaktowac, bo...   czw, 22 paź 2009 - 12:19
Anamora71   Orinoko- ja lezalam 2 miesiace i raczej mi sie pop...   czw, 22 paź 2009 - 12:51
Anamora71   Poprawiam- krec stopa w kostce, hihih, nie w lydce...   czw, 22 paź 2009 - 12:52
Orinoko   DziÄ™kujÄ™ za rady i życzenia! Postaram siÄ™ ...   czw, 22 paź 2009 - 19:23
gilly   Kochane co sÄ…dzicie o usuwaniu żylaków?   Å›ro, 31 sty 2018 - 11:26
p_plan   Lepiej w sumie pozbyć siÄ™ ich wczesniej niż pó...   Å›ro, 31 sty 2018 - 13:49
> Å¼ylaki w ciąży, (koÅ„cowka, ale boli auaaaaa)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 12:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama