Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

*LIPCOWE SŁONECZKA* - ODC. 4

> 
qenedi
śro, 31 sty 2007 - 15:10
mamo_oliwki nie tylko ty masz dziasiaj taki humor. Witaj w klubie. Daniel jest ok ale jego brat cioteczny Hubi oj daje dzis czadu. Nie to ze jest niegrzeczny tylko ciagle cos chce, wiec czuje sie jakbym miala 2 dzieci icon_biggrin.gif meczace icon_confused.gif ale teraz podziwiam matki ktore maja 2 lub wiecej icon_biggrin.gif maluszkow

ide Dania uspac bo marudzi [przeokropnie
qenedi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 917
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 14:03
Skąd: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 8,943




post śro, 31 sty 2007 - 15:10
Post #41

mamo_oliwki nie tylko ty masz dziasiaj taki humor. Witaj w klubie. Daniel jest ok ale jego brat cioteczny Hubi oj daje dzis czadu. Nie to ze jest niegrzeczny tylko ciagle cos chce, wiec czuje sie jakbym miala 2 dzieci icon_biggrin.gif meczace icon_confused.gif ale teraz podziwiam matki ktore maja 2 lub wiecej icon_biggrin.gif maluszkow

ide Dania uspac bo marudzi [przeokropnie

--------------------
NASZ NAJWIEKSZY SKARB--- DANIELEK :)

anetser1
śro, 31 sty 2007 - 15:31
CYTAT(mama_oliwki)
zwar[użytkownik x] dzisiaj albo zaknebluje co poniektorych domowników
jestem dzisiaj straszniw wsciekła sama nie wiem na co icon_evil.gif  
no marienko napracowałas sie ze ho ho icon_exclaim.gif



WIEM CO CZUJESZ, TEŻ MAM TAKIE ZAMIARY..... NAWET CZASEM MAM OCHOTE ICH TROCHE PODUSZKA PRZYCISNĄC... OCZYWISCIE ZARTUJE icon_wink.gif
anetser1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 787
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 10:37
Skąd: ......
Nr użytkownika: 4,918




post śro, 31 sty 2007 - 15:31
Post #42

CYTAT(mama_oliwki)
zwar[użytkownik x] dzisiaj albo zaknebluje co poniektorych domowników
jestem dzisiaj straszniw wsciekła sama nie wiem na co icon_evil.gif  
no marienko napracowałas sie ze ho ho icon_exclaim.gif



WIEM CO CZUJESZ, TEŻ MAM TAKIE ZAMIARY..... NAWET CZASEM MAM OCHOTE ICH TROCHE PODUSZKA PRZYCISNĄC... OCZYWISCIE ZARTUJE icon_wink.gif
qenedi
śro, 31 sty 2007 - 15:33
Znalazlam to na naszym forum. Zobaczcie co gosc robi z rekami icon_biggrin.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=41000
qenedi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 917
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 14:03
Skąd: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 8,943




post śro, 31 sty 2007 - 15:33
Post #43

Znalazlam to na naszym forum. Zobaczcie co gosc robi z rekami icon_biggrin.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=41000

--------------------
NASZ NAJWIEKSZY SKARB--- DANIELEK :)

vida
śro, 31 sty 2007 - 16:04
Ale przezyłam chwile grozy icon_twisted.gif
Ratujcie mnie bo mnie az brzuch boli z nerwów i jestem cała rozczesiona icon_mad.gif

Grzesiek jest w robocie...na popołudniu...
A u mnie w domu nagle tak przerazliwy huk,ze jeszcze nigdy takiego nie słyszałam.Stanęłam wmurowana i przestraszona-----a to GAZ.
Pekła mi jakas uszczelka od zaworu łaczacego butle z kuchenka.I gaz huczał cała parą(bo ja mam gaz butlowy)..Przyszedł szwagier i mówi ze jakbym tak odpaliła wtedy to poszlibysmy w powietrze...A 5minut wczesniej smazyłam frytki...
Kurcze dalej sie cała częse... icon_evil.gif icon_twisted.gif
vida


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 836
Dołączył: pon, 21 lis 05 - 14:29
Skąd: ok.Kłodzko
Nr użytkownika: 4,095

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 16:04
Post #44

Ale przezyłam chwile grozy icon_twisted.gif
Ratujcie mnie bo mnie az brzuch boli z nerwów i jestem cała rozczesiona icon_mad.gif

Grzesiek jest w robocie...na popołudniu...
A u mnie w domu nagle tak przerazliwy huk,ze jeszcze nigdy takiego nie słyszałam.Stanęłam wmurowana i przestraszona-----a to GAZ.
Pekła mi jakas uszczelka od zaworu łaczacego butle z kuchenka.I gaz huczał cała parą(bo ja mam gaz butlowy)..Przyszedł szwagier i mówi ze jakbym tak odpaliła wtedy to poszlibysmy w powietrze...A 5minut wczesniej smazyłam frytki...
Kurcze dalej sie cała częse... icon_evil.gif icon_twisted.gif

--------------------



Annoyance
śro, 31 sty 2007 - 16:06
ja tylko na chwilke, my uzywamy pampersow teraz zrobili tam jakis wklad aloesowy czy cos i Zoais ma caly tylek uczulony icon_sad.gif myslalam ze to od marchewki ale pediatra powiedziala ze to wyglada jak od pieluchy i mamy zmienic pieluszki, szkoda ze ten temat wczesniej sie nie pojawil bo nie wiedzialam jakie kupic... huggisy kiedys kupilam i dla mnie sa okreopne, kupilam zwykle w albercie firmy albert icon_wink.gif i nawet fajne gumke z tyłu maja, zobaczymy czy uczulenie minie

a stronka pierwsza superrrr miodzio icon_smile.gif Mariena przytul.gif
Annoyance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,058
Dołączył: sob, 03 gru 05 - 12:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,203

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 16:06
Post #45

ja tylko na chwilke, my uzywamy pampersow teraz zrobili tam jakis wklad aloesowy czy cos i Zoais ma caly tylek uczulony icon_sad.gif myslalam ze to od marchewki ale pediatra powiedziala ze to wyglada jak od pieluchy i mamy zmienic pieluszki, szkoda ze ten temat wczesniej sie nie pojawil bo nie wiedzialam jakie kupic... huggisy kiedys kupilam i dla mnie sa okreopne, kupilam zwykle w albercie firmy albert icon_wink.gif i nawet fajne gumke z tyłu maja, zobaczymy czy uczulenie minie

a stronka pierwsza superrrr miodzio icon_smile.gif Mariena przytul.gif

--------------------
anetser1
śro, 31 sty 2007 - 16:10
CYTAT(vida)
Ale przezyłam chwile grozy icon_twisted.gif  
Ratujcie mnie bo mnie az brzuch boli z nerwów i jestem cała rozczesiona icon_mad.gif  

Grzesiek jest w robocie...na popołudniu...
A u mnie w domu nagle tak przerazliwy huk,ze jeszcze nigdy takiego nie słyszałam.Stanęłam wmurowana i przestraszona-----a to GAZ.
Pekła mi jakas uszczelka od zaworu łaczacego butle z kuchenka.I gaz huczał cała parą(bo ja mam gaz butlowy)..Przyszedł szwagier i mówi ze jakbym tak odpaliła wtedy to poszlibysmy w powietrze...A 5minut wczesniej smazyłam frytki...
Kurcze dalej sie cała częse... icon_evil.gif  :twisted:


O KURCZE, trzymaj sie tam! ja to sie boje tego gazu, nawet naszego w rurach....
anetser1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 787
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 10:37
Skąd: ......
Nr użytkownika: 4,918




post śro, 31 sty 2007 - 16:10
Post #46

CYTAT(vida)
Ale przezyłam chwile grozy icon_twisted.gif  
Ratujcie mnie bo mnie az brzuch boli z nerwów i jestem cała rozczesiona icon_mad.gif  

Grzesiek jest w robocie...na popołudniu...
A u mnie w domu nagle tak przerazliwy huk,ze jeszcze nigdy takiego nie słyszałam.Stanęłam wmurowana i przestraszona-----a to GAZ.
Pekła mi jakas uszczelka od zaworu łaczacego butle z kuchenka.I gaz huczał cała parą(bo ja mam gaz butlowy)..Przyszedł szwagier i mówi ze jakbym tak odpaliła wtedy to poszlibysmy w powietrze...A 5minut wczesniej smazyłam frytki...
Kurcze dalej sie cała częse... icon_evil.gif  :twisted:


O KURCZE, trzymaj sie tam! ja to sie boje tego gazu, nawet naszego w rurach....
anetser1
śro, 31 sty 2007 - 16:12
CYTAT(Annoyance)
ja tylko na chwilke, my uzywamy pampersow teraz zrobili tam jakis wklad aloesowy czy cos i Zoais ma caly tylek uczulony icon_sad.gif myslalam ze to od marchewki ale pediatra powiedziala ze to wyglada jak od pieluchy i mamy zmienic pieluszki, szkoda ze ten temat wczesniej sie nie pojawil bo nie wiedzialam jakie kupic... huggisy kiedys kupilam i dla mnie sa okreopne, kupilam zwykle w albercie firmy albert icon_wink.gif i nawet fajne gumke z tyłu maja, zobaczymy czy uczulenie minie

a stronka pierwsza superrrr miodzio icon_smile.gif Mariena przytul.gif


a jak cenowo?po ile wychodzą te z alberta?
anetser1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 787
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 10:37
Skąd: ......
Nr użytkownika: 4,918




post śro, 31 sty 2007 - 16:12
Post #47

CYTAT(Annoyance)
ja tylko na chwilke, my uzywamy pampersow teraz zrobili tam jakis wklad aloesowy czy cos i Zoais ma caly tylek uczulony icon_sad.gif myslalam ze to od marchewki ale pediatra powiedziala ze to wyglada jak od pieluchy i mamy zmienic pieluszki, szkoda ze ten temat wczesniej sie nie pojawil bo nie wiedzialam jakie kupic... huggisy kiedys kupilam i dla mnie sa okreopne, kupilam zwykle w albercie firmy albert icon_wink.gif i nawet fajne gumke z tyłu maja, zobaczymy czy uczulenie minie

a stronka pierwsza superrrr miodzio icon_smile.gif Mariena przytul.gif


a jak cenowo?po ile wychodzą te z alberta?
Annoyance
śro, 31 sty 2007 - 16:26
średnio tak jak pampersy jumbo packi bo 32 szt za 19,90 icon_sad.gif ale chcialm male opakowanie zeby sprawdzic czy te nie beda uczulac
Annoyance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,058
Dołączył: sob, 03 gru 05 - 12:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,203

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 16:26
Post #48

średnio tak jak pampersy jumbo packi bo 32 szt za 19,90 icon_sad.gif ale chcialm male opakowanie zeby sprawdzic czy te nie beda uczulac

--------------------
Agga
śro, 31 sty 2007 - 16:31
icon_arrow.gif
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 16:31
Post #49

icon_arrow.gif

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
anetser1
śro, 31 sty 2007 - 16:43
Ja chyba zostanę przy jumbo pack Pampers... tymbardziej ze kupuje w Makro i teraz np. jest promocja i kosztują 42zł.....
anetser1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 787
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 10:37
Skąd: ......
Nr użytkownika: 4,918




post śro, 31 sty 2007 - 16:43
Post #50

Ja chyba zostanę przy jumbo pack Pampers... tymbardziej ze kupuje w Makro i teraz np. jest promocja i kosztują 42zł.....
Agga
śro, 31 sty 2007 - 16:45
icon_arrow.gif
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 16:45
Post #51

icon_arrow.gif

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
anetser1
śro, 31 sty 2007 - 16:50
nie wiem ale się dowiem wink.gif
anetser1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 787
Dołączył: wto, 14 lut 06 - 10:37
Skąd: ......
Nr użytkownika: 4,918




post śro, 31 sty 2007 - 16:50
Post #52

nie wiem ale się dowiem wink.gif
Agga
śro, 31 sty 2007 - 16:56
icon_arrow.gif
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 16:56
Post #53

icon_arrow.gif

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Mariena
śro, 31 sty 2007 - 17:11
Agusiu29 - zapomnialam, TY kiedyś pisalaś, że chcesz linka do tych kubków, które kupilam na dzień babci/dziadka. Linka ci nie wkleję, ale jak na glównej stronie Allegro wpiszesz w szukaj"foto kubek", to ci wyskoczą. Ja kupowalam u faceta, który nazywa się zabiegly a jego firma to Foto Fun. Jest OK, można z nim się dogadać i jest slowny (w miarę).

A za mile slowa dziękuję wam icon_biggrin.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 31 sty 2007 - 17:11
Post #54

Agusiu29 - zapomnialam, TY kiedyś pisalaś, że chcesz linka do tych kubków, które kupilam na dzień babci/dziadka. Linka ci nie wkleję, ale jak na glównej stronie Allegro wpiszesz w szukaj"foto kubek", to ci wyskoczą. Ja kupowalam u faceta, który nazywa się zabiegly a jego firma to Foto Fun. Jest OK, można z nim się dogadać i jest slowny (w miarę).

A za mile slowa dziękuję wam icon_biggrin.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Annoyance
śro, 31 sty 2007 - 17:12
no ja tez w makro kupuje i ta promoje wypatrzylam ale teraz to nie kupie icon_sad.gif a ostatnio tez w realu byly po 42 zl i zrobilismy zapas i czekaja na rzie nie wiem od czego to uczulenie icon_sad.gif bo wcale lepiej nie jest na tych albertowskich ale to moze jesczze za wczesnie icon_sad.gif
Annoyance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,058
Dołączył: sob, 03 gru 05 - 12:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,203

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 17:12
Post #55

no ja tez w makro kupuje i ta promoje wypatrzylam ale teraz to nie kupie icon_sad.gif a ostatnio tez w realu byly po 42 zl i zrobilismy zapas i czekaja na rzie nie wiem od czego to uczulenie icon_sad.gif bo wcale lepiej nie jest na tych albertowskich ale to moze jesczze za wczesnie icon_sad.gif

--------------------
Mariena
śro, 31 sty 2007 - 17:23
jak to dobrze, że was mam. Biorę męża pod pachę i jedziemy do makro po pieluszki. Jak nie dzisiaj to jutro.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 31 sty 2007 - 17:23
Post #56

jak to dobrze, że was mam. Biorę męża pod pachę i jedziemy do makro po pieluszki. Jak nie dzisiaj to jutro.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Agga
śro, 31 sty 2007 - 17:29
icon_arrow.gif
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 17:29
Post #57

icon_arrow.gif

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Annoyance
śro, 31 sty 2007 - 17:32
Mariena a nie wiesz czy do makro mozna z wozkami z dziecmi?? bo wiem ze z małymi nie można takim co biegaja bo wozki widlowe jezdza... i chcialam kiedys jechac z mezem bo zawsze cos fajnego wypatrze icon_wink.gif a tak to tylkodaje mu liste i kupuje to co mu napisze icon_wink.gif

maz mi napisal ze w pracy sobie obiad zamowil wiec gorowac nie musz e;) ja zjadlam reszte czorajszego gulaszu, spac mi sie jakos chce...

wiecie co w szoku jestem... kupowalam dzis Zosi sloiczki i patrzylam na etykiety i np. 1. zupka jarzynowa bobovity jest ok w skladzie woda, marchew, ziemniak pietruszka i cos tam przenne bezglutenowe, a gerbera od 4 miesiaca zupka jarzynowa a w skladzie: mleko pełne w proszku, masło z mleka icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Annoyance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,058
Dołączył: sob, 03 gru 05 - 12:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,203

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 17:32
Post #58

Mariena a nie wiesz czy do makro mozna z wozkami z dziecmi?? bo wiem ze z małymi nie można takim co biegaja bo wozki widlowe jezdza... i chcialam kiedys jechac z mezem bo zawsze cos fajnego wypatrze icon_wink.gif a tak to tylkodaje mu liste i kupuje to co mu napisze icon_wink.gif

maz mi napisal ze w pracy sobie obiad zamowil wiec gorowac nie musz e;) ja zjadlam reszte czorajszego gulaszu, spac mi sie jakos chce...

wiecie co w szoku jestem... kupowalam dzis Zosi sloiczki i patrzylam na etykiety i np. 1. zupka jarzynowa bobovity jest ok w skladzie woda, marchew, ziemniak pietruszka i cos tam przenne bezglutenowe, a gerbera od 4 miesiaca zupka jarzynowa a w skladzie: mleko pełne w proszku, masło z mleka icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

--------------------
Mariena
śro, 31 sty 2007 - 17:35
CYTAT(Annoyance)
Mariena a nie wiesz czy do makro mozna z wozkami z dziecmi?? bo wiem ze z małymi nie można takim co biegaja bo wozki widlowe jezdza... i chcialam kiedys jechac z mezem bo zawsze cos fajnego wypatrze icon_wink.gif a tak to tylkodaje mu liste i kupuje to co mu napisze icon_wink.gif


nie mam pojęcia, ja Ankę na ręku planowalam wziąć

Tylko ja w makro kupować nie lubię, bo zawsze nakupujemy mnóstwo rzeeczy i wydamy masę kasy, gdy wyjściowo chcieliśmy 1 czy 3 rzeczy kupić...
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 31 sty 2007 - 17:35
Post #59

CYTAT(Annoyance)
Mariena a nie wiesz czy do makro mozna z wozkami z dziecmi?? bo wiem ze z małymi nie można takim co biegaja bo wozki widlowe jezdza... i chcialam kiedys jechac z mezem bo zawsze cos fajnego wypatrze icon_wink.gif a tak to tylkodaje mu liste i kupuje to co mu napisze icon_wink.gif


nie mam pojęcia, ja Ankę na ręku planowalam wziąć

Tylko ja w makro kupować nie lubię, bo zawsze nakupujemy mnóstwo rzeeczy i wydamy masę kasy, gdy wyjściowo chcieliśmy 1 czy 3 rzeczy kupić...

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Agga
śro, 31 sty 2007 - 17:42
icon_arrow.gif
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 31 sty 2007 - 17:42
Post #60

icon_arrow.gif

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
> *LIPCOWE SŁONECZKA* - ODC. 4
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 08 cze 2024 - 17:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama