Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

****** GRUDNIOWE CUDA ****** cześć 4 cdn ;)

> 
*sylka*
śro, 28 mar 2007 - 09:51
magda ja tez mam stertÄ™ prasowania ale nie mam jakoÅ› ochoty
dziś zrobiłam już jedno pranie zmieniłam pościel i.... poczytałam forum icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
dzis jestem umowiona o 11,30 na spacer z koleżanką która ma miesiac młodszego synka więc będzie można pogadać bo nie lubię samotnych spacerków razem jakoś raźniej icon_lol.gif
wszystkimzycze udanych spacerków i....spokojnych bez płaczu wink.gif wink.gif

no i toaścik za dzisiejszych solenizantów impreza.gif impreza.gif
*sylka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,535
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 13:30
SkÄ…d: domek
Nr użytkownika: 5,702

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 09:51
Post #41

magda ja tez mam stertÄ™ prasowania ale nie mam jakoÅ› ochoty
dziś zrobiłam już jedno pranie zmieniłam pościel i.... poczytałam forum icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
dzis jestem umowiona o 11,30 na spacer z koleżanką która ma miesiac młodszego synka więc będzie można pogadać bo nie lubię samotnych spacerków razem jakoś raźniej icon_lol.gif
wszystkimzycze udanych spacerków i....spokojnych bez płaczu wink.gif wink.gif

no i toaścik za dzisiejszych solenizantów impreza.gif impreza.gif

--------------------
S

mama Alana 2006 i Wiktorii 2013
vanillka
śro, 28 mar 2007 - 10:38
Czesc Wszystkim icon_biggrin.gif

U nas nocka calutka przespana od 19:00 do 6:00 rano icon_lol.gif
Tak moze byc codziennie icon_cool.gif icon_biggrin.gif

Powodzonka na dzisiejszych wizytkach lekarskich icon_exclaim.gif
impreza.gif za Marcelka i Kacperka icon_biggrin.gif
SzymuÅ›, Kacperek i BartuÅ› -prawdziwe slicznosci na foteczkach icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
sal może lepiej sie przejsc z Martynka do lekarza zeby miec spokojna głowe i pewnośc ze wszystko jest okej przytul.gif
Kamika tez Cie podziwiam żeś taka zorganizowana dziewuszka icon_biggrin.gif
phela no to ładnie Ci cwiczonka idą icon_lol.gif ...ja jeszcze nie zaczełam icon_redface.gif icon_confused.gif... jakoś nie moge sie zmobilizować więc proszę o big kopa w dupsko icon_exclaim.gif

Wczoraj sie zgadalismy ze znajomymi i w świeta jedziemy na dyske icon_lol.gif
Rózia zostanie z dziadkami a my z małżem bedziemy imprezować icon_lol.gif
Hihihi juz zapomniałam jak to jest wink.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post śro, 28 mar 2007 - 10:38
Post #42

Czesc Wszystkim icon_biggrin.gif

U nas nocka calutka przespana od 19:00 do 6:00 rano icon_lol.gif
Tak moze byc codziennie icon_cool.gif icon_biggrin.gif

Powodzonka na dzisiejszych wizytkach lekarskich icon_exclaim.gif
impreza.gif za Marcelka i Kacperka icon_biggrin.gif
SzymuÅ›, Kacperek i BartuÅ› -prawdziwe slicznosci na foteczkach icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
sal może lepiej sie przejsc z Martynka do lekarza zeby miec spokojna głowe i pewnośc ze wszystko jest okej przytul.gif
Kamika tez Cie podziwiam żeś taka zorganizowana dziewuszka icon_biggrin.gif
phela no to ładnie Ci cwiczonka idą icon_lol.gif ...ja jeszcze nie zaczełam icon_redface.gif icon_confused.gif... jakoś nie moge sie zmobilizować więc proszę o big kopa w dupsko icon_exclaim.gif

Wczoraj sie zgadalismy ze znajomymi i w świeta jedziemy na dyske icon_lol.gif
Rózia zostanie z dziadkami a my z małżem bedziemy imprezować icon_lol.gif
Hihihi juz zapomniałam jak to jest wink.gif
vanillka
śro, 28 mar 2007 - 10:44
CYTAT(Sylwia_82)
dzis jestem umowiona o 11,30 na spacer z koleżanką która ma miesiac młodszego synka więc będzie można pogadać bo nie lubię samotnych spacerków razem jakoś raźniej icon_lol.gif

rycze.gif a ja nie mam z kim spacerować icon_sad.gif
Zazdroszcze Wam że możecie wspólnie z innymi mamkami pchać wózeczki.

Też życzę Wszystkim spokojnych spacerków icon_biggrin.gif
Lece sie ogarnać i zjeść śniadanko icon_biggrin.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post śro, 28 mar 2007 - 10:44
Post #43

CYTAT(Sylwia_82)
dzis jestem umowiona o 11,30 na spacer z koleżanką która ma miesiac młodszego synka więc będzie można pogadać bo nie lubię samotnych spacerków razem jakoś raźniej icon_lol.gif

rycze.gif a ja nie mam z kim spacerować icon_sad.gif
Zazdroszcze Wam że możecie wspólnie z innymi mamkami pchać wózeczki.

Też życzę Wszystkim spokojnych spacerków icon_biggrin.gif
Lece sie ogarnać i zjeść śniadanko icon_biggrin.gif
z_m
śro, 28 mar 2007 - 10:47
mały znowu przysnął icon_eek.gif

obudzi się , pobawimy się troszkę , podkarmimy i na dworek icon_wink.gif - nie wiem czy uda mi się gdzieś tu stopery do uszu kupić w razie jakby co... icon_wink.gif

vanillka- no to bawcie siÄ™ dobrze icon_lol.gif


dobra laski dawać zdjęcia 3 miesięczniaków - spróbuję sprostać temu zadaniu i w pierwszym poście kolejnej części wrzucić zdjątka naszych skarbów. potem może powtórzymy na 6 miesięcy?
czekam na fotki na zet_monika@o2.pl


idę powiesić pranko na balkon
pa
z_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,893
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:28
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,683




post śro, 28 mar 2007 - 10:47
Post #44

mały znowu przysnął icon_eek.gif

obudzi się , pobawimy się troszkę , podkarmimy i na dworek icon_wink.gif - nie wiem czy uda mi się gdzieś tu stopery do uszu kupić w razie jakby co... icon_wink.gif

vanillka- no to bawcie siÄ™ dobrze icon_lol.gif


dobra laski dawać zdjęcia 3 miesięczniaków - spróbuję sprostać temu zadaniu i w pierwszym poście kolejnej części wrzucić zdjątka naszych skarbów. potem może powtórzymy na 6 miesięcy?
czekam na fotki na zet_monika@o2.pl


idę powiesić pranko na balkon
pa
Demoiselle
śro, 28 mar 2007 - 11:29
Hej dziewczyny,
myślałam, że będę dziś na forum pierwsza, bo wstałam po 6tej, ale forum nie działało icon_sad.gif
My już po wizycie w ośrodku i pierwszą rehabilitację mamy dziś o 15tej icon_smile.gif

z_m: proponuję by poza fotką i datą urodzenia napisać np wagę dziecka w danym miesiącu a z fotkami można by tak zrobić, że każda z nas prześle Ci od razu kod zdjęcia tak byś nie musiała wszystkich fotek sama wieszać na serwerze, tym bardziej, że byłoby fajnie gdyby fotki były maksymalnie aktualne i nowe na każdym wątku. A ponieważ każdy wątek trwa około miesiąca to jeszcze dużo może się zmienić w ich wyglądzie. Co Ty na to?

Sal: tak jak mówią dziewczyny - najważniejsze żebyś była spokojna, bo Twój niepokój odbija się na jakości pokarmu, więc zapytaj pediatry tak dla świętego spokoju.

Kamika:
póki co wygląda na to, że masz dobrą nianię icon_smile.gif

phela: gratuluję 6 dnia. Ja wczoraj zapomniałam o drugiej serii icon_redface.gif , więc dziś mam znowu 2 dzień. Chyba jednak będę robiła obie serie na raz.

Sto lat dla małych jubilatów: Kacperka i Marcelka


I jeszcze pytania techniczne: czy jeśli porysowały mi się butelki od wewnętrznej strony a sterylizuję je zawsze w mikrofali to muszę je zmienić?
I druga kwestia: dziewczyny, które używają chust. Czy Wasze brzdące też są tak strasznie w nich zwinięte? Włożyłam Hankę dziś do chusty (mam carrycot infant) i wydała mi się strasznie zwinięta. Co prawda prawie natychmiast usnęła i w ogóle nie marudziła, więc chyba nie mogło jej być bardzo źle, ale jednak mam wątpliwości
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 11:29
Post #45

Hej dziewczyny,
myślałam, że będę dziś na forum pierwsza, bo wstałam po 6tej, ale forum nie działało icon_sad.gif
My już po wizycie w ośrodku i pierwszą rehabilitację mamy dziś o 15tej icon_smile.gif

z_m: proponuję by poza fotką i datą urodzenia napisać np wagę dziecka w danym miesiącu a z fotkami można by tak zrobić, że każda z nas prześle Ci od razu kod zdjęcia tak byś nie musiała wszystkich fotek sama wieszać na serwerze, tym bardziej, że byłoby fajnie gdyby fotki były maksymalnie aktualne i nowe na każdym wątku. A ponieważ każdy wątek trwa około miesiąca to jeszcze dużo może się zmienić w ich wyglądzie. Co Ty na to?

Sal: tak jak mówią dziewczyny - najważniejsze żebyś była spokojna, bo Twój niepokój odbija się na jakości pokarmu, więc zapytaj pediatry tak dla świętego spokoju.

Kamika:
póki co wygląda na to, że masz dobrą nianię icon_smile.gif

phela: gratuluję 6 dnia. Ja wczoraj zapomniałam o drugiej serii icon_redface.gif , więc dziś mam znowu 2 dzień. Chyba jednak będę robiła obie serie na raz.

Sto lat dla małych jubilatów: Kacperka i Marcelka


I jeszcze pytania techniczne: czy jeśli porysowały mi się butelki od wewnętrznej strony a sterylizuję je zawsze w mikrofali to muszę je zmienić?
I druga kwestia: dziewczyny, które używają chust. Czy Wasze brzdące też są tak strasznie w nich zwinięte? Włożyłam Hankę dziś do chusty (mam carrycot infant) i wydała mi się strasznie zwinięta. Co prawda prawie natychmiast usnęła i w ogóle nie marudziła, więc chyba nie mogło jej być bardzo źle, ale jednak mam wątpliwości

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
phela
śro, 28 mar 2007 - 12:30
Dziendoberek icon_biggrin.gif

Ogromniaste buziaczki dla Marcelka i Kacperka

Mój małż biedaczek, w niedziele sprzątając samochód
źle stanął i coś mu w kolanie pyknęło... icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
dwa dni nie mógł chodzic, tylko na jednej nodze skakał...
Dzis jest juz lepiej i sa tez plusy tej sytuacji...
Do świat ma zwolnienie i całe dnie spędzamy razem... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

z_m..., an-ba... dzieki wam w koncu wyjęłam parasolke z szafy...
zawsze przypominało mi się dopiero na dworzu,
gdy musiałam balansować ciałem robiąc za cień... icon_smile.gif
klełam sobie w duchu na swoją sklerozę... icon_confused.gif
a dziś zobaczyłam je na waszych fotkach ze spacerków
i za pamięci swoją przy drzwiach położyłam... Dzieki icon_biggrin.gif

emariola... trzymam kciuki za cwiczonka,(ja dzis mam 7 dzień)
ja swoj wozek ostatnio do piwnicy przeflancowałam
a dokładniej na korytarz, zawsze to tylko jeden rządek schodów
a nie 7 (trzecie pietro), bo juz tez mi kregosłup siadał...

demo... raz juz spac sie polozyłam
i dopiero przypomniałam sobie o cwiczonkach... icon_eek.gif
zerwałam sie na równe nogi i dawaj cwiczyc... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
jakos wierze ze jakis efekt bedzie... icon_smile.gif

Lece na spacer, dokoncze później... icon_smile.gif
phela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 229
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 11:48
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 11,448




post śro, 28 mar 2007 - 12:30
Post #46

Dziendoberek icon_biggrin.gif

Ogromniaste buziaczki dla Marcelka i Kacperka

Mój małż biedaczek, w niedziele sprzątając samochód
źle stanął i coś mu w kolanie pyknęło... icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
dwa dni nie mógł chodzic, tylko na jednej nodze skakał...
Dzis jest juz lepiej i sa tez plusy tej sytuacji...
Do świat ma zwolnienie i całe dnie spędzamy razem... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

z_m..., an-ba... dzieki wam w koncu wyjęłam parasolke z szafy...
zawsze przypominało mi się dopiero na dworzu,
gdy musiałam balansować ciałem robiąc za cień... icon_smile.gif
klełam sobie w duchu na swoją sklerozę... icon_confused.gif
a dziś zobaczyłam je na waszych fotkach ze spacerków
i za pamięci swoją przy drzwiach położyłam... Dzieki icon_biggrin.gif

emariola... trzymam kciuki za cwiczonka,(ja dzis mam 7 dzień)
ja swoj wozek ostatnio do piwnicy przeflancowałam
a dokładniej na korytarz, zawsze to tylko jeden rządek schodów
a nie 7 (trzecie pietro), bo juz tez mi kregosłup siadał...

demo... raz juz spac sie polozyłam
i dopiero przypomniałam sobie o cwiczonkach... icon_eek.gif
zerwałam sie na równe nogi i dawaj cwiczyc... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
jakos wierze ze jakis efekt bedzie... icon_smile.gif

Lece na spacer, dokoncze później... icon_smile.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
Nie lubie chamst...
śro, 28 mar 2007 - 12:52
Witajcie, właśnie wróciliśmy ze spacerku i pogode trzasło mroczy się i za chwile lunie no coż umyłam okna icon_cry.gif
wzniosę toaścik za Marcelka synka Iwki i Kacperka synka eMariolki
kamika powoli wszystko wr.oci do normy praca i dom, a w nocy nasze bąbelki potem coraz rzadziej bedą wstawać, trzymam kciuki za wizyte u lekarza
Sal co do takiego trzymania główki to przykurcz mięśni szyi Miłoszek też miał, pediatra kazała mi go kłaść na drugim boku i podkładać żeby nie obracał sie na plecki, masować po kąpieli delikatnie szyjkę z tej strony gdzie przekrzywiona i podkladać zwiniętą pieluche jak już leży na plecach, no i jak się bawi stać z tej strony ktorej dziecko nie lubi żeby na mus odwracało główke, u nas pomogło.
Demo fajny pomysł z tymi fotkami icon_smile.gif
Vanillka ja też spaceruje sama icon_sad.gif
A fotki waszych maleństw fajniste, a maleństwa jeszcze fajniejsze oj rosną nam rosną kruszynki icon_smile.gif
Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
SkÄ…d: z nikÄ…d
Nr użytkownika: 7,840




post śro, 28 mar 2007 - 12:52
Post #47

Witajcie, właśnie wróciliśmy ze spacerku i pogode trzasło mroczy się i za chwile lunie no coż umyłam okna icon_cry.gif
wzniosę toaścik za Marcelka synka Iwki i Kacperka synka eMariolki
kamika powoli wszystko wr.oci do normy praca i dom, a w nocy nasze bąbelki potem coraz rzadziej bedą wstawać, trzymam kciuki za wizyte u lekarza
Sal co do takiego trzymania główki to przykurcz mięśni szyi Miłoszek też miał, pediatra kazała mi go kłaść na drugim boku i podkładać żeby nie obracał sie na plecki, masować po kąpieli delikatnie szyjkę z tej strony gdzie przekrzywiona i podkladać zwiniętą pieluche jak już leży na plecach, no i jak się bawi stać z tej strony ktorej dziecko nie lubi żeby na mus odwracało główke, u nas pomogło.
Demo fajny pomysł z tymi fotkami icon_smile.gif
Vanillka ja też spaceruje sama icon_sad.gif
A fotki waszych maleństw fajniste, a maleństwa jeszcze fajniejsze oj rosną nam rosną kruszynki icon_smile.gif
Demoiselle
śro, 28 mar 2007 - 12:59
jedna seria ćwiczonek zrobiona. Teraz musli z jogurtem i potem druga seria.

Celia: ja właśnie z tego powodu okien jeszcze nie myję... wink.gif
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 12:59
Post #48

jedna seria ćwiczonek zrobiona. Teraz musli z jogurtem i potem druga seria.

Celia: ja właśnie z tego powodu okien jeszcze nie myję... wink.gif

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
moonlight
śro, 28 mar 2007 - 13:48
My już po badaniu u ortopedy. Wszystko jest super a Wiki była jak aniołek, nawet się do doktora uśmiechała flirciara jedna.

Potem byłyśmy na spacerku a moja mama mnie do ciucholandu zaciągneła i kupiłam sobie bluzkę za 7 zł a taka sama w katalogu Bon Prix kosztuje 59zł icon_lol.gif
moonlight


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,677
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 15:15
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,050




post śro, 28 mar 2007 - 13:48
Post #49

My już po badaniu u ortopedy. Wszystko jest super a Wiki była jak aniołek, nawet się do doktora uśmiechała flirciara jedna.

Potem byłyśmy na spacerku a moja mama mnie do ciucholandu zaciągneła i kupiłam sobie bluzkę za 7 zł a taka sama w katalogu Bon Prix kosztuje 59zł icon_lol.gif

--------------------

meggie
śro, 28 mar 2007 - 15:25
haj icon_biggrin.gif

melduje sie w seri 4 listopadowo-grudniowo-styczniowych cudów icon_biggrin.gif

Z_m moj na spacerze sie kreci i drze ( w sumie raz mu sie zdazylo) jak ma-mokro, jest glodny lub za ciasno go ubralam-czytaj cholerne obcisle gumy od spodni icon_wink.gif

ewentualnie chce zeby go na bok polozyc, wiec jak juz napislam raz mi sie zdazylo, no ale moje o miesiac mlodsze wiec pewnie wszystko przede mna icon_wink.gif

Monis jesli chodzi o prezenty, to u nas bylo tak-kasa za ktora kupilismy luk do lozeczka oraz duzy recznik kapielowy dla Miska bo nie mamy az tak duzego oraz od chrzestnego krzeselko do karmienia. Na tym kuniec icon_wink.gif

Pogoda swietna ale dzisiaj caly czas swiecilo nam po oczach, kurcze czy jest jakis sposob? parasolka ok ale chyba nie na takie wiatrzysko icon_rolleyes.gif

Orientujecie sie w temacie urlopu wychowawczego? Bo jesli maja mnie zwolnic to pojde na wychowawczy, mozna go przerwac natychmiast gdybym prace znalazla?

znikam na obiad ppppaaaaaa
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post śro, 28 mar 2007 - 15:25
Post #50

haj icon_biggrin.gif

melduje sie w seri 4 listopadowo-grudniowo-styczniowych cudów icon_biggrin.gif

Z_m moj na spacerze sie kreci i drze ( w sumie raz mu sie zdazylo) jak ma-mokro, jest glodny lub za ciasno go ubralam-czytaj cholerne obcisle gumy od spodni icon_wink.gif

ewentualnie chce zeby go na bok polozyc, wiec jak juz napislam raz mi sie zdazylo, no ale moje o miesiac mlodsze wiec pewnie wszystko przede mna icon_wink.gif

Monis jesli chodzi o prezenty, to u nas bylo tak-kasa za ktora kupilismy luk do lozeczka oraz duzy recznik kapielowy dla Miska bo nie mamy az tak duzego oraz od chrzestnego krzeselko do karmienia. Na tym kuniec icon_wink.gif

Pogoda swietna ale dzisiaj caly czas swiecilo nam po oczach, kurcze czy jest jakis sposob? parasolka ok ale chyba nie na takie wiatrzysko icon_rolleyes.gif

Orientujecie sie w temacie urlopu wychowawczego? Bo jesli maja mnie zwolnic to pojde na wychowawczy, mozna go przerwac natychmiast gdybym prace znalazla?

znikam na obiad ppppaaaaaa
vanillka
śro, 28 mar 2007 - 16:27
Chce sie pochwalić że mamy pierwszego ząbka icon_biggrin.gif - na dole, po lewej stronie. Jest śliczny i taki malutki icon_wink.gif icon_biggrin.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post śro, 28 mar 2007 - 16:27
Post #51

Chce sie pochwalić że mamy pierwszego ząbka icon_biggrin.gif - na dole, po lewej stronie. Jest śliczny i taki malutki icon_wink.gif icon_biggrin.gif
vanillka
śro, 28 mar 2007 - 16:29
Celia to raz ja bede wpadać do Ciebie na spacerek, a raz Ty do mnie icon_wink.gif
Asiuciesze siÄ™ ze wszystko dobrze z bioderkami Wikusi icon_biggrin.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post śro, 28 mar 2007 - 16:29
Post #52

Celia to raz ja bede wpadać do Ciebie na spacerek, a raz Ty do mnie icon_wink.gif
Asiuciesze siÄ™ ze wszystko dobrze z bioderkami Wikusi icon_biggrin.gif
moonlight
śro, 28 mar 2007 - 16:36
No to za ząbek Różyczki impreza.gif impreza.gif impreza.gif Wiki też zaczęła od lewego na dole icon_smile.gif ale u nas dopiero trochę go widać
moonlight


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,677
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 15:15
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,050




post śro, 28 mar 2007 - 16:36
Post #53

No to za ząbek Różyczki impreza.gif impreza.gif impreza.gif Wiki też zaczęła od lewego na dole icon_smile.gif ale u nas dopiero trochę go widać

--------------------

phela
śro, 28 mar 2007 - 16:54
To znowu ja... icon_smile.gif

My juz po spacerkowaniu..., wiatrzycho dzis straszne...
mimo to parasolka dała radę, wiatr jej nie przeszkadzał... icon_smile.gif

Dzis jak co srode nawiedziła nas tesciowa icon_twisted.gif
oczywiście namarudziła się, ze za cienko Pawełka
na spacer ubieram, ze sama tez mam sie grubo ubrac... icon_evil.gif icon_evil.gif
oczywiście sie nie dałam, ale nerw mi skoczył... icon_mad.gif
No i jeszcze opowiadała mi jakie "piekne" ciuszki
do chrztu widziała w specjalnym sklepie
i ona chętnie je dla małego kupi........
znow mi gul skoczył icon_evil.gif
człowiek sam o sobie i swojej rodzinie decydowac
spokojnie nie może, to co dla niej piekne, dla mnie
najczesciej tandetne i ohydne, coz różne gusta...
w koncu pod moja nieobecnosc
malz uzgodnił, ze ja sama wybiore
a ona jak tak bardzo chce to moze zapłacic...
Jeszcze na odchodne musiała rzucic, zebym
koniecznie takie sliczne białe buciki kupiła...
Okropna ze mnie synowa.... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

vanillka... wystaw tyłek, bo kopniak w twoją
stranę leci... icon_smile.gif cwiczyć mi - migusiem icon_smile.gif
Udanej dyskoteki życzę, jak za starych beztroskich czasow icon_biggrin.gif

moon... fajnie, ze z bioderkami corci ok
i zazdroszcze wyhaczenia bluzki po tak okazyjnej cenie... icon_smile.gif

[size=18]dla Wikuni i Rozi
z okazji pierwszych ząbków
phela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 229
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 11:48
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 11,448




post śro, 28 mar 2007 - 16:54
Post #54

To znowu ja... icon_smile.gif

My juz po spacerkowaniu..., wiatrzycho dzis straszne...
mimo to parasolka dała radę, wiatr jej nie przeszkadzał... icon_smile.gif

Dzis jak co srode nawiedziła nas tesciowa icon_twisted.gif
oczywiście namarudziła się, ze za cienko Pawełka
na spacer ubieram, ze sama tez mam sie grubo ubrac... icon_evil.gif icon_evil.gif
oczywiście sie nie dałam, ale nerw mi skoczył... icon_mad.gif
No i jeszcze opowiadała mi jakie "piekne" ciuszki
do chrztu widziała w specjalnym sklepie
i ona chętnie je dla małego kupi........
znow mi gul skoczył icon_evil.gif
człowiek sam o sobie i swojej rodzinie decydowac
spokojnie nie może, to co dla niej piekne, dla mnie
najczesciej tandetne i ohydne, coz różne gusta...
w koncu pod moja nieobecnosc
malz uzgodnił, ze ja sama wybiore
a ona jak tak bardzo chce to moze zapłacic...
Jeszcze na odchodne musiała rzucic, zebym
koniecznie takie sliczne białe buciki kupiła...
Okropna ze mnie synowa.... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

vanillka... wystaw tyłek, bo kopniak w twoją
stranę leci... icon_smile.gif cwiczyć mi - migusiem icon_smile.gif
Udanej dyskoteki życzę, jak za starych beztroskich czasow icon_biggrin.gif

moon... fajnie, ze z bioderkami corci ok
i zazdroszcze wyhaczenia bluzki po tak okazyjnej cenie... icon_smile.gif

[size=18]dla Wikuni i Rozi
z okazji pierwszych ząbków


--------------------
user posted imageuser posted image
z_m
śro, 28 mar 2007 - 16:55
jestem umęczona spacerem z moim synkiem icon_sad.gif
syreny sztuk 3 icon_confused.gif poziom głośności? największy icon_sad.gif makabra


phela- a proszem bardzo , cieszę się że mogłam być dla ciebie inspiracją icon_wink.gif
moon- superasko icon_lol.gif
meggie- do tej pory spacerki były u nas mega odpoczynkiem, mały zasypiał i spał jak susełek,aż do teraz icon_sad.gif . co do słoneczka pozostaje manewrowanie swoim ciałkiem
icon_lol.gif
vanilka - gratki dla Rózi i jej zębalka, ja dziś stukałam łyżeczką ale nic nie wystukałam póki co...
celia- jesteś pierwsza odważna ze zdjątkiem. brawo

idę odsapnąć bo wrzaskunek zasnął icon_wink.gif
pa
z_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,893
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:28
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,683




post śro, 28 mar 2007 - 16:55
Post #55

jestem umęczona spacerem z moim synkiem icon_sad.gif
syreny sztuk 3 icon_confused.gif poziom głośności? największy icon_sad.gif makabra


phela- a proszem bardzo , cieszę się że mogłam być dla ciebie inspiracją icon_wink.gif
moon- superasko icon_lol.gif
meggie- do tej pory spacerki były u nas mega odpoczynkiem, mały zasypiał i spał jak susełek,aż do teraz icon_sad.gif . co do słoneczka pozostaje manewrowanie swoim ciałkiem
icon_lol.gif
vanilka - gratki dla Rózi i jej zębalka, ja dziś stukałam łyżeczką ale nic nie wystukałam póki co...
celia- jesteś pierwsza odważna ze zdjątkiem. brawo

idę odsapnąć bo wrzaskunek zasnął icon_wink.gif
pa
magda208
śro, 28 mar 2007 - 16:59
ryczę! a ja nie mam z kim spacerować Sad
Zazdroszcze Wam że możecie wspólnie z innymi mamkami pchać wózeczki.

Vanilka ja tez nie. Udanej imprezy.
magda208


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,974
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 12:07
SkÄ…d: czestochowa
Nr użytkownika: 8,846




post śro, 28 mar 2007 - 16:59
Post #56

ryczę! a ja nie mam z kim spacerować Sad
Zazdroszcze Wam że możecie wspólnie z innymi mamkami pchać wózeczki.

Vanilka ja tez nie. Udanej imprezy.

--------------------
Paweł 02.10.1995
Paulina 02.05.1997


Kaspian


Będzie Matylda
moonlight
śro, 28 mar 2007 - 17:14
vanillka paczka dotarła. Skąd Ty masz takie fajne ciuszki dla chłopczyka, przecież masz córeczkę. Dzięki serdeczne, napewno się spodobają Piotrusiowi
moonlight


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,677
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 15:15
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,050




post śro, 28 mar 2007 - 17:14
Post #57

vanillka paczka dotarła. Skąd Ty masz takie fajne ciuszki dla chłopczyka, przecież masz córeczkę. Dzięki serdeczne, napewno się spodobają Piotrusiowi

--------------------

vanillka
śro, 28 mar 2007 - 17:16
Zebolek jest jeszce malutki -taka bialutka "grudeczka", "kiełek" icon_wink.gif, ale pod łyzeczką go słychac icon_biggrin.gif
phela dzieki za kopa icon_wink.gif dzisiaj postaram sie zacząć icon_biggrin.gif
No i nie zazdroszcze wścibskiej teściówki. Na pewno jest to wkurzające jak ktos sie do wszystkiego czepia i wtrąca icon_evil.gif
Monia współczuje wrzaskowego spacerku. Ciekawe co Szymusiowi tak nie pasi że płakusia podczas spacerowania icon_rolleyes.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post śro, 28 mar 2007 - 17:16
Post #58

Zebolek jest jeszce malutki -taka bialutka "grudeczka", "kiełek" icon_wink.gif, ale pod łyzeczką go słychac icon_biggrin.gif
phela dzieki za kopa icon_wink.gif dzisiaj postaram sie zacząć icon_biggrin.gif
No i nie zazdroszcze wścibskiej teściówki. Na pewno jest to wkurzające jak ktos sie do wszystkiego czepia i wtrąca icon_evil.gif
Monia współczuje wrzaskowego spacerku. Ciekawe co Szymusiowi tak nie pasi że płakusia podczas spacerowania icon_rolleyes.gif
vanillka
śro, 28 mar 2007 - 17:21
CYTAT(moonlight)
vanillka paczka dotarła. Skąd Ty masz takie fajne ciuszki dla chłopczyka, przecież masz córeczkę. Dzięki serdeczne, napewno się spodobają Piotrusiowi

Ciesze sie że dotarła icon_biggrin.gif
hihihi bo ja na poczatku ciąży miałam objawy-zachcianki na chłopczyka i wtedy zaczełam kompletować wypraweczke icon_wink.gif
vanillka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: pią, 28 lip 06 - 06:11
Nr użytkownika: 6,747




post śro, 28 mar 2007 - 17:21
Post #59

CYTAT(moonlight)
vanillka paczka dotarła. Skąd Ty masz takie fajne ciuszki dla chłopczyka, przecież masz córeczkę. Dzięki serdeczne, napewno się spodobają Piotrusiowi

Ciesze sie że dotarła icon_biggrin.gif
hihihi bo ja na poczatku ciąży miałam objawy-zachcianki na chłopczyka i wtedy zaczełam kompletować wypraweczke icon_wink.gif
magda208
śro, 28 mar 2007 - 17:23
[b]No to zapierwsze zabki Rozi i Wikuni.
magda208


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,974
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 12:07
SkÄ…d: czestochowa
Nr użytkownika: 8,846




post śro, 28 mar 2007 - 17:23
Post #60

[b]No to zapierwsze zabki Rozi i Wikuni.


--------------------
Paweł 02.10.1995
Paulina 02.05.1997


Kaspian


Będzie Matylda
> ****** GRUDNIOWE CUDA ****** cześć 4 cdn ;)
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 30 maj 2024 - 04:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama