Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 6- świętujemy pierwsze urodzinki :-)

> 
asdfghjklzxcvbnm
pią, 27 kwi 2007 - 20:05
[size=18]<span style='color:red'>wrocławianka</span> Wrocław

[size=18]<span style='color:red'>cirrostratus</span> Poznań

[size=18]<span style='color:red'>aniakg</span> Poznań

[size=18]<span style='color:red'>Peedle</span> Warszawa

[size=18]<span style='color:red'>Zosia76</span> Kraków

[size=18]<span style='color:red'>asia77</span> Elbląg

[size=18]<span style='color:red'>Ina83</span> Perth

[size=18]<span style='color:red'>waga</span> Zurich

[size=18]<span style='color:red'>monia:)</span> Szczecin

[size=18]<span style='color:red'>tysia24</span>

[size=18]<span style='color:red'>mamaLenki</span> Warszawa

[size=18]<span style='color:red'>mineko</span> Poznań

[size=18]<span style='color:red'>Arleta27 i Aron</span> Lubin

[size=18]<span style='color:red'>Liberi i notice</span> Gdańsk

[size=18]<span style='color:red'>Ryjek i Rav</span> Bogatynia

[size=18]<span style='color:red'>malflu</span> Bestwinka

[size=18]<span style='color:red'>K_amila</span> Suwałki

[size=18]<span style='color:red'>niuniunia</span> Grójec


Ten post edytował cirrostratus wto, 29 maj 2007 - 06:17
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post pią, 27 kwi 2007 - 20:05
Post #1

[size=18]<span style='color:red'>wrocławianka</span> Wrocław

[size=18]<span style='color:red'>cirrostratus</span> Poznań

[size=18]<span style='color:red'>aniakg</span> Poznań

[size=18]<span style='color:red'>Peedle</span> Warszawa

[size=18]<span style='color:red'>Zosia76</span> Kraków

[size=18]<span style='color:red'>asia77</span> Elbląg

[size=18]<span style='color:red'>Ina83</span> Perth

[size=18]<span style='color:red'>waga</span> Zurich

[size=18]<span style='color:red'>monia:)</span> Szczecin

[size=18]<span style='color:red'>tysia24</span>

[size=18]<span style='color:red'>mamaLenki</span> Warszawa

[size=18]<span style='color:red'>mineko</span> Poznań

[size=18]<span style='color:red'>Arleta27 i Aron</span> Lubin

[size=18]<span style='color:red'>Liberi i notice</span> Gdańsk

[size=18]<span style='color:red'>Ryjek i Rav</span> Bogatynia

[size=18]<span style='color:red'>malflu</span> Bestwinka

[size=18]<span style='color:red'>K_amila</span> Suwałki

[size=18]<span style='color:red'>niuniunia</span> Grójec
Ryjek
pią, 27 kwi 2007 - 20:10
sie meldujemy cala famila Tuskoffff icon_razz.gif icon_biggrin.gif 02.gif


ciro trzymaj sie, napewno bedzie lepiej icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
Skąd: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 20:10
Post #2

sie meldujemy cala famila Tuskoffff icon_razz.gif icon_biggrin.gif 02.gif


ciro trzymaj sie, napewno bedzie lepiej icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



K_amila
pią, 27 kwi 2007 - 20:27
Peedle no więc decyzja zapadła jedziemy. Lekarz osłuchał Gabusię, zaglądnął w gardło i nos i zdrowa. Łzawią jej oczy i stwierdził, że objawy ma alergiczne. Dał zyrtec. Z duszą na ramieniu ale jadę, Bo bardzo chcę się z domu wyrwać.
Jeśli patrycja się zdecyduje to spotkanie niedzielne dojdzie do skutku.

Jutro zgłoszę się już ze stolicy
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 20:27
Post #3

Peedle no więc decyzja zapadła jedziemy. Lekarz osłuchał Gabusię, zaglądnął w gardło i nos i zdrowa. Łzawią jej oczy i stwierdził, że objawy ma alergiczne. Dał zyrtec. Z duszą na ramieniu ale jadę, Bo bardzo chcę się z domu wyrwać.
Jeśli patrycja się zdecyduje to spotkanie niedzielne dojdzie do skutku.

Jutro zgłoszę się już ze stolicy

--------------------
Peedle
pią, 27 kwi 2007 - 20:34
Meldujemy się w nowym wątku icon_smile.gif

Kamila no to świetnie icon_smile.gif Dobrze, że to nie początek jakiejś infekcji. Taka teraz niestety pora roku, że sama walczę czasem z alergicznym katarem icon_confused.gif mimo, że alergikiem niby nie jestem.

My dziś dosłownie cały dzień na dworzu icon_smile.gif Dopiero wróciliśmy z kolejnej trawki icon_smile.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pią, 27 kwi 2007 - 20:34
Post #4

Meldujemy się w nowym wątku icon_smile.gif

Kamila no to świetnie icon_smile.gif Dobrze, że to nie początek jakiejś infekcji. Taka teraz niestety pora roku, że sama walczę czasem z alergicznym katarem icon_confused.gif mimo, że alergikiem niby nie jestem.

My dziś dosłownie cały dzień na dworzu icon_smile.gif Dopiero wróciliśmy z kolejnej trawki icon_smile.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
aniakg
pią, 27 kwi 2007 - 20:35
I my jesteśmy:)

U nas szok, godizna 19 a na termometrze 31 stopni (FAKT FAKTEM W SŁOŃCU ALE ZAWSZE) w długi weekend wybieramy sie do ZOO (prawda mineko?? )

Jak tam Lenka??????

Trzymam kciukasy, zeby to Wasze warszawskie spotkanko doszło do skutku.

W poniedziałek zanosze wniosek do żłoba dla Zuzi, dyrektorka powiedziała, że jak przyniosę to mała napewno przyjmą. Szłam tylko po wniosek a juz mi serce pękało. Ale cóż jak trza to trza.
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 20:35
Post #5

I my jesteśmy:)

U nas szok, godizna 19 a na termometrze 31 stopni (FAKT FAKTEM W SŁOŃCU ALE ZAWSZE) w długi weekend wybieramy sie do ZOO (prawda mineko?? )

Jak tam Lenka??????

Trzymam kciukasy, zeby to Wasze warszawskie spotkanko doszło do skutku.

W poniedziałek zanosze wniosek do żłoba dla Zuzi, dyrektorka powiedziała, że jak przyniosę to mała napewno przyjmą. Szłam tylko po wniosek a juz mi serce pękało. Ale cóż jak trza to trza.

--------------------





...Zosia...
pią, 27 kwi 2007 - 21:10
Cirro,
będzie dobrze w końcu, musi być i już icon_smile.gif

Się też meldujemy icon_biggrin.gif

Ryjku,
Kamil pomału kombinuje jak ze schodów schodzić właśnie jak Twój Świrosław z kanapy icon_biggrin.gif

U nas aktualnie 20 stopni icon_smile.gif

Aniu,
od kiedy ten żłobek?
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 21:10
Post #6

Cirro,
będzie dobrze w końcu, musi być i już icon_smile.gif

Się też meldujemy icon_biggrin.gif

Ryjku,
Kamil pomału kombinuje jak ze schodów schodzić właśnie jak Twój Świrosław z kanapy icon_biggrin.gif

U nas aktualnie 20 stopni icon_smile.gif

Aniu,
od kiedy ten żłobek?


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
Pronto
pią, 27 kwi 2007 - 21:15
Sie meldujemy, aczkolwiek mi się nic nie chce ostatnio i ledwo się tu dociągnęłam... icon_biggrin.gif

Majka dziękuje za życzenia! icon_biggrin.gif
Oraz jednocześnie przybija piątkę Kacpiemu i cmoka Patiego (zaocznie). icon_biggrin.gif

Hehe - Ryjku - a czy Ty wiesz, że osoba, której wystawiliście nega za pościel urzęduje tutaj na maluchach? Nawet pod tym samym nickiem... icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 21:15
Post #7

Sie meldujemy, aczkolwiek mi się nic nie chce ostatnio i ledwo się tu dociągnęłam... icon_biggrin.gif

Majka dziękuje za życzenia! icon_biggrin.gif
Oraz jednocześnie przybija piątkę Kacpiemu i cmoka Patiego (zaocznie). icon_biggrin.gif

Hehe - Ryjku - a czy Ty wiesz, że osoba, której wystawiliście nega za pościel urzęduje tutaj na maluchach? Nawet pod tym samym nickiem... icon_biggrin.gif
asia77

Go??







post pią, 27 kwi 2007 - 21:33
Post #8

Kacperku i Patryczku całuski od Gabusi z okazji Waszej uroczystości icon_biggrin.gif .


cirro przytul.gif .
monia :)
pią, 27 kwi 2007 - 21:50
Meldujemy się także na nowym wątku przy dłuuuugim weeekendzie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
monia :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 883
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 18:31
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 5,933

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 21:50
Post #9

Meldujemy się także na nowym wątku przy dłuuuugim weeekendzie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------

Monia mama Nikosia 16.06.2006r.
malflu
pią, 27 kwi 2007 - 22:12
I my się meldujemy cali i zdrowi (specjalnie żeby nie zapeszyć) Maści zadziałały i skóra wróciła do normy icon_lol.gif Teraz raczej zdecydujemy się na zabieg odklejenia napletka - żeby raz na zawsze pozbyc się tych bakterii z moczu icon_confused.gif
Całuski dla Majeczki (spóźnione ale szczere 37.gif) i dla Kacperka!
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 22:12
Post #10

I my się meldujemy cali i zdrowi (specjalnie żeby nie zapeszyć) Maści zadziałały i skóra wróciła do normy icon_lol.gif Teraz raczej zdecydujemy się na zabieg odklejenia napletka - żeby raz na zawsze pozbyc się tych bakterii z moczu icon_confused.gif
Całuski dla Majeczki (spóźnione ale szczere 37.gif) i dla Kacperka!

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
Ryjek
pią, 27 kwi 2007 - 22:13
Liberi nigdy nie sprawdzalam tego icon_biggrin.gif Ale negatywa dostala za posciel wygladajaca jak szamaty a nie poszewki icon_biggrin.gif Jej dziecko chyba mialo ta posciel przez chyba 2 lata, bo tak byla sprana icon_biggrin.gif A skad wiesz? Chcialas cosik kupic od niej icon_biggrin.gif

Za 3 tygodnie jak swiroslaw bedzie zdrowy to wypali nasze spotkanie w Gdansku.

Dziekujemy za zyczonka icon_biggrin.gif Dzisiaj udalo mi sie uspic swirka na kanapie bez wozka,a le zajelo to nam ok 30 minut i butelke soczku icon_biggrin.gif


Ania a czemu oddajesz zuze do zloba? Ja tez mialam kluchy w gardle i sie poplakalam gdy poszlam wniosek skladac, a najgorszy byl pierwszy dzionek. Pozniej to juz lzej bylo icon_biggrin.gif Teraz od tygodnia swirek sie drze rano jak go zostawiamy, bo skumal juz o co hcodzi icon_biggrin.gif ALe mu minie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Mojej kolezanki synek darl sie na poaczatku bo byl starszy, a swirek sie wtedy ciesyzl icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Teraz nastapila mala zmiana icon_biggrin.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
Skąd: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 22:13
Post #11

Liberi nigdy nie sprawdzalam tego icon_biggrin.gif Ale negatywa dostala za posciel wygladajaca jak szamaty a nie poszewki icon_biggrin.gif Jej dziecko chyba mialo ta posciel przez chyba 2 lata, bo tak byla sprana icon_biggrin.gif A skad wiesz? Chcialas cosik kupic od niej icon_biggrin.gif

Za 3 tygodnie jak swiroslaw bedzie zdrowy to wypali nasze spotkanie w Gdansku.

Dziekujemy za zyczonka icon_biggrin.gif Dzisiaj udalo mi sie uspic swirka na kanapie bez wozka,a le zajelo to nam ok 30 minut i butelke soczku icon_biggrin.gif


Ania a czemu oddajesz zuze do zloba? Ja tez mialam kluchy w gardle i sie poplakalam gdy poszlam wniosek skladac, a najgorszy byl pierwszy dzionek. Pozniej to juz lzej bylo icon_biggrin.gif Teraz od tygodnia swirek sie drze rano jak go zostawiamy, bo skumal juz o co hcodzi icon_biggrin.gif ALe mu minie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Mojej kolezanki synek darl sie na poaczatku bo byl starszy, a swirek sie wtedy ciesyzl icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Teraz nastapila mala zmiana icon_biggrin.gif

--------------------
Ryjek



Pronto
pią, 27 kwi 2007 - 22:29
Ryjku - no teraz to już nie pamiętam, jak ją znalazłam, ale to nie było dzisiaj. Kiedyś jakiś wątek czytałam, gdzie pisała, że wystawia i znalazłam. icon_biggrin.gif W życiu bym od niej nic nie kupiła po takim komentarzu, nawet gdyby pochodził od kogoś kogo nie znam.

Uhm, z przyjemnością zobaczę Świreckiego w akcji. A Ravowi nie będzie głupio? On wie, czemu... icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pią, 27 kwi 2007 - 22:29
Post #12

Ryjku - no teraz to już nie pamiętam, jak ją znalazłam, ale to nie było dzisiaj. Kiedyś jakiś wątek czytałam, gdzie pisała, że wystawia i znalazłam. icon_biggrin.gif W życiu bym od niej nic nie kupiła po takim komentarzu, nawet gdyby pochodził od kogoś kogo nie znam.

Uhm, z przyjemnością zobaczę Świreckiego w akcji. A Ravowi nie będzie głupio? On wie, czemu... icon_biggrin.gif
K_amila
sob, 28 kwi 2007 - 08:08
Peedle, Patrycja po koszmarnej nocy z katarem zdeydowaliśmy się dziś zostać w domu. Z ciężkim sercem, ale nie mam sumienia ciągnąć gabci 300 km. Jeśli stan się poprawi to może jeszcze przyjedziemy ale z jutrzejszego spotkania nici. Wściekła jestem, ale co zrobić.

Następny termin kiedy bedziemy w Warszawie (oby nie zapeszyć) to weekend z bożym ciałem na początku
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 08:08
Post #13

Peedle, Patrycja po koszmarnej nocy z katarem zdeydowaliśmy się dziś zostać w domu. Z ciężkim sercem, ale nie mam sumienia ciągnąć gabci 300 km. Jeśli stan się poprawi to może jeszcze przyjedziemy ale z jutrzejszego spotkania nici. Wściekła jestem, ale co zrobić.

Następny termin kiedy bedziemy w Warszawie (oby nie zapeszyć) to weekend z bożym ciałem na początku

--------------------
*Arleta*
sob, 28 kwi 2007 - 09:31
I ja się melduję na nowym wątku. U nas też wczoraj upalnie. Na działeczce Justynka kąpała się w baseniku. Także już sezon letnio otworzyła. Sąsiedzi działkowi dziwnie się na mnie patrzyli, ale w końcu pani powiedziała że medal mi się należy, bo takie małe dziecko na trawkę puszczam i do tego jeszcze się mała w baseniku kąpie. Justynka była zachwycona. Pluskała sie jak głupia. Jak tylko zaczeła sie chłodna robić to ją ubrałam i dalej ganiała po trawie. Tylko głupia mama aparatu nie wzięła.Może dzisiaj to nadrobię. Jak też będzie tak ciepło to na pewno też się wykąpię.

Kamila no szkoda,że się nie spotkacie. MOże lekarz miał rację,że to tylko katar alergiczny i w sumie spokojnie mogłabyś jechać. No napaliłam się na fajowe zdjątka ze spotkania a tu nici. Naprawdę szkoda.

Ryjku no no, pierwszy na liście. Albo jest taki kochany i wszyscy go t ak lubią, albo mamusia dała wszystkim popalić więc jako pierwszy zapisany bo pierwsze dziecko które do głowy przyszło hiihiihih. Fajnie.

Aniu nie martw się, Zuzi na pewno spodoba się w żłobku tak samo jak Kacperkowi. Rozumiem,że serce Ci się kraja ale przynajmniej Zuzik będzie się wychowywała z dziećmi.

Cirro dziękujemy z pierwszą stronę i za to,że pomimo trudów dnia codziennego znalazłaś chwilkę żeby przygotować nowy watek.

My dzisiaj znowu na działeczkę. TYlko musimy zrobić zapasy na jutrzejszego grilla chociaż ponoc pogoda ma się zepsuć.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
Skąd: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 09:31
Post #14

I ja się melduję na nowym wątku. U nas też wczoraj upalnie. Na działeczce Justynka kąpała się w baseniku. Także już sezon letnio otworzyła. Sąsiedzi działkowi dziwnie się na mnie patrzyli, ale w końcu pani powiedziała że medal mi się należy, bo takie małe dziecko na trawkę puszczam i do tego jeszcze się mała w baseniku kąpie. Justynka była zachwycona. Pluskała sie jak głupia. Jak tylko zaczeła sie chłodna robić to ją ubrałam i dalej ganiała po trawie. Tylko głupia mama aparatu nie wzięła.Może dzisiaj to nadrobię. Jak też będzie tak ciepło to na pewno też się wykąpię.

Kamila no szkoda,że się nie spotkacie. MOże lekarz miał rację,że to tylko katar alergiczny i w sumie spokojnie mogłabyś jechać. No napaliłam się na fajowe zdjątka ze spotkania a tu nici. Naprawdę szkoda.

Ryjku no no, pierwszy na liście. Albo jest taki kochany i wszyscy go t ak lubią, albo mamusia dała wszystkim popalić więc jako pierwszy zapisany bo pierwsze dziecko które do głowy przyszło hiihiihih. Fajnie.

Aniu nie martw się, Zuzi na pewno spodoba się w żłobku tak samo jak Kacperkowi. Rozumiem,że serce Ci się kraja ale przynajmniej Zuzik będzie się wychowywała z dziećmi.

Cirro dziękujemy z pierwszą stronę i za to,że pomimo trudów dnia codziennego znalazłaś chwilkę żeby przygotować nowy watek.

My dzisiaj znowu na działeczkę. TYlko musimy zrobić zapasy na jutrzejszego grilla chociaż ponoc pogoda ma się zepsuć.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
Peedle
sob, 28 kwi 2007 - 11:00
Kamila no strasznie szkoda icon_sad.gif ale trudno icon_sad.gif
W sumie Boże Ciało jest na początku czerwca, to już lada moment, więc nic straconego icon_wink.gif Możemy nawet przy miejscu pozostać tym samym, jak nie macie nic przeciwko temu icon_wink.gif
A co do kataru, to niestety noce są zawsze najgorsze, bo dziecko z zapchanym nosem nie może na leżąco oddychać. Może spróbuj kłaść Gabcię spać w półpionie, wtedy nie będzie się tak często budzić.

Arletka dawaj jakieś fotki Justynki z działki koniecznie icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 28 kwi 2007 - 11:00
Post #15

Kamila no strasznie szkoda icon_sad.gif ale trudno icon_sad.gif
W sumie Boże Ciało jest na początku czerwca, to już lada moment, więc nic straconego icon_wink.gif Możemy nawet przy miejscu pozostać tym samym, jak nie macie nic przeciwko temu icon_wink.gif
A co do kataru, to niestety noce są zawsze najgorsze, bo dziecko z zapchanym nosem nie może na leżąco oddychać. Może spróbuj kłaść Gabcię spać w półpionie, wtedy nie będzie się tak często budzić.

Arletka dawaj jakieś fotki Justynki z działki koniecznie icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
Ryjek
sob, 28 kwi 2007 - 12:34
Kamila poloz Gabe troszeczke wyzej na poduszce lub podnies jej materacyk od strony główki. Swirek przewaznie na poczatku sie meczy, ale jak zasnie twardo to spi icon_smile.gif W dzien jest o wiele lepiej bo dziecko jest w pionie. Katar to nie choroba icon_smile.gif Mysle, ze jeszcze sie spotkacie icon_smile.gif Trzymam ki icon_smile.gif

Arleta odwazna jestes z tymi kapielami:)


Ja dzisiaj pierwszy raz rozebralam na powietrzu swirka do krotkiego rekawka, lae to dlatego ze nigdy o tej porze przewaznie nie chodzimy, bo ja w pracy on w zlobie. Dla swirka jest juz za cieplo i po spacerku 1h wrocilismy do domu, i poczekamy na popoludnie icon_smile.gif Teraz broi w domu icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
Skąd: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 12:34
Post #16

Kamila poloz Gabe troszeczke wyzej na poduszce lub podnies jej materacyk od strony główki. Swirek przewaznie na poczatku sie meczy, ale jak zasnie twardo to spi icon_smile.gif W dzien jest o wiele lepiej bo dziecko jest w pionie. Katar to nie choroba icon_smile.gif Mysle, ze jeszcze sie spotkacie icon_smile.gif Trzymam ki icon_smile.gif

Arleta odwazna jestes z tymi kapielami:)


Ja dzisiaj pierwszy raz rozebralam na powietrzu swirka do krotkiego rekawka, lae to dlatego ze nigdy o tej porze przewaznie nie chodzimy, bo ja w pracy on w zlobie. Dla swirka jest juz za cieplo i po spacerku 1h wrocilismy do domu, i poczekamy na popoludnie icon_smile.gif Teraz broi w domu icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



Peedle
sob, 28 kwi 2007 - 16:00
U nas pogoda już się psuje icon_sad.gif Zachmurzyło się i wieje lekki wiatr icon_confused.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post sob, 28 kwi 2007 - 16:00
Post #17

U nas pogoda już się psuje icon_sad.gif Zachmurzyło się i wieje lekki wiatr icon_confused.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
mineko
sob, 28 kwi 2007 - 17:26
I my sie meldujemy.
ania pewnie, ze do zoo
Zosia zdrowa, tylko mnie przyplatal sie jakis wirus jelitowy icon_sad.gif Objawy:gorączka, bol brzucha, wymioty, biegunka. Juz ledwo zipie dzisisaj, mam nadzieje, ze do poniedzialku mi przejdzie
mineko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 22:13
Skąd: Poznan
Nr użytkownika: 7,395

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 17:26
Post #18

I my sie meldujemy.
ania pewnie, ze do zoo
Zosia zdrowa, tylko mnie przyplatal sie jakis wirus jelitowy icon_sad.gif Objawy:gorączka, bol brzucha, wymioty, biegunka. Juz ledwo zipie dzisisaj, mam nadzieje, ze do poniedzialku mi przejdzie

--------------------
Magda, mama Zosi 18.06.2006 00:15




...Zosia...
sob, 28 kwi 2007 - 19:46
Malflu, Wrocławianko,
uściski dla Waszych maluszków
icon_biggrin.gif brawo_bis.gif

U nas dziś było ładnie, sezon grillowy na tarasie rozpoczęty. Z Kamilem i jego katarem lepeij, zasnął po kąpieli i papu jak nigdy icon_eek.gif icon_biggrin.gif

A mnie tak cholernie rozbolal ząb, robiony ze 2 miechy temu, że chyba oszaleję. Jak dożyję do jutra, to muszę jechać do dentysty, fuck icon_eek.gif

Arleta,
fajowo macie na tej działce icon_biggrin.gif Kąpiele, harce icon_biggrin.gif

Kamila,
jak Gaba będzie miała bardzo gęsty katar to zapodaj Jej Mucofluid, nam przepisala lekarka i super rozrzedza katar. Tylko kurcze on jest na receptę.
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 19:46
Post #19

Malflu, Wrocławianko,
uściski dla Waszych maluszków
icon_biggrin.gif brawo_bis.gif

U nas dziś było ładnie, sezon grillowy na tarasie rozpoczęty. Z Kamilem i jego katarem lepeij, zasnął po kąpieli i papu jak nigdy icon_eek.gif icon_biggrin.gif

A mnie tak cholernie rozbolal ząb, robiony ze 2 miechy temu, że chyba oszaleję. Jak dożyję do jutra, to muszę jechać do dentysty, fuck icon_eek.gif

Arleta,
fajowo macie na tej działce icon_biggrin.gif Kąpiele, harce icon_biggrin.gif

Kamila,
jak Gaba będzie miała bardzo gęsty katar to zapodaj Jej Mucofluid, nam przepisala lekarka i super rozrzedza katar. Tylko kurcze on jest na receptę.


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
aniakg
sob, 28 kwi 2007 - 19:46
Arletka odważna jesteś faktycznie z tymi kapielami

Kamila grunt ot zeby Gabi była zdrowa, cos wam to spotkanie jakoś pod górę, szkoda a tak siecieszyłyscie. Ale wiecie jak to sie mówi: co ma wisieć nie utonie. Dacie radę sie jeszce neiraz spotkać i bedizemy podziwać reportaż z Waszego spotkanka

mineko współczuję, kuruj sie przytul.gif . Ja to przechodizłam jakieś 2 miechy temu, masakra icon_sad.gif .

Zuzia dzis i woczraj tyylko w krótkim rękawku urzędowala a ze spodni zrobiłam jej rybaczki icon_smile.gif . Acha mam 4 zęby icon_smile.gif

A do żłoba musi isc bo od lipca szukam pracy, no i nie ma siekto nia zająć bo teściowie pracują. MOja mama jest po operacji serca i po 3 udarach mózgu wiec nie mozę sie nią sama zajmowac (podrzucenie jej małej na 3-4h to nie to co 9h opieki codziennie) a mój tata pracuje na pogotowiu i ma dyżury bardzo róznie (nocki, dniówki, ranki) czasem chodzi do pracy 3 dni potem 3 dni wolnego czasem przez cały tydzień. Wiec nie mamy innego wyjścia niż żlobek bo do niani jakoś nie jestem przekonana. Tymbardziej, że Zuzia ciagnie do dzieci i kobitka w żłobie powiedziała, zę im wcześneij tym lepiej. Płacic bedizemy ok 280 zeta za miesiać i nawet jeśłi we wrzesniu nie bedę miala jeszce pracy to i tak pójdzie (może nie na całe 8h ale na kilka godizn, żeby sie przystosowała). A zaraz ściagne z aparatu fotki i pokaże Wam jak moje dziecie jeździ w wózku.
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 19:46
Post #20

Arletka odważna jesteś faktycznie z tymi kapielami

Kamila grunt ot zeby Gabi była zdrowa, cos wam to spotkanie jakoś pod górę, szkoda a tak siecieszyłyscie. Ale wiecie jak to sie mówi: co ma wisieć nie utonie. Dacie radę sie jeszce neiraz spotkać i bedizemy podziwać reportaż z Waszego spotkanka

mineko współczuję, kuruj sie przytul.gif . Ja to przechodizłam jakieś 2 miechy temu, masakra icon_sad.gif .

Zuzia dzis i woczraj tyylko w krótkim rękawku urzędowala a ze spodni zrobiłam jej rybaczki icon_smile.gif . Acha mam 4 zęby icon_smile.gif

A do żłoba musi isc bo od lipca szukam pracy, no i nie ma siekto nia zająć bo teściowie pracują. MOja mama jest po operacji serca i po 3 udarach mózgu wiec nie mozę sie nią sama zajmowac (podrzucenie jej małej na 3-4h to nie to co 9h opieki codziennie) a mój tata pracuje na pogotowiu i ma dyżury bardzo róznie (nocki, dniówki, ranki) czasem chodzi do pracy 3 dni potem 3 dni wolnego czasem przez cały tydzień. Wiec nie mamy innego wyjścia niż żlobek bo do niani jakoś nie jestem przekonana. Tymbardziej, że Zuzia ciagnie do dzieci i kobitka w żłobie powiedziała, zę im wcześneij tym lepiej. Płacic bedizemy ok 280 zeta za miesiać i nawet jeśłi we wrzesniu nie bedę miala jeszce pracy to i tak pójdzie (może nie na całe 8h ale na kilka godizn, żeby sie przystosowała). A zaraz ściagne z aparatu fotki i pokaże Wam jak moje dziecie jeździ w wózku.

--------------------





> Czerwcowe maleństwa 6- świętujemy pierwsze urodzinki :-)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 08 cze 2024 - 16:22
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama