Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Kwietniowe MALUSZKI IV

, wszyscy już chodzimy i niemiłosiernie broimy :)
> , wszyscy już chodzimy i niemiłosiernie broimy :)
Dorott
pią, 29 cze 2007 - 12:55
"Dzieci nie należą wyłącznie do rodziców, należą przede wszystkim do życia."






-------------------------------------------------------------------------------------
iff vel kudłata Stella



Rodzeństwo: Piotruś i Maciek
-------------------------------------------------------------------------------------
camilscha ur. 10 maja
Grevenbroich



Rodzice: Kamila i Michael
Rodzeństwo: jedynaczka
-------------------------------------------------------------------------------------
Macia
Dolny Śląsk



Rodzice: Magda i Wojtek
Rodzeństo: brat Maciek
-------------------------------------------------------------------------------------
vika
Warszawa



Rodzice: Violka i Marek
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
monte cristo ur. 23 listopada
West Bend - już nie, aktualnie Burnett



Rodzice: Rita i Łukasz
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
anai&julas ur. 13 lutego
Bydgoszcz



Rodzice: Ania i Kamil
Rodzeństwo: brat Julek
-------------------------------------------------------------------------------------
magdainpoland ur. 08 sierpnia
Szczecin



Rodzice: Magda i Artur
Rodzeństwo: jedynaczka - już niedługo...
-------------------------------------------------------------------------------------
miskap ur. 21 września
Warszawa



Rodzice: Grażyna i Mariusz
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
OlaBN ur. 19 października
Siemianowice Śląskie



Rodzice: Ola i Krzysiek
Rodzeństwo: Brat Kubuś
-------------------------------------------------------------------------------------
Malinka 1313 ur. 25 marca
Gorzów Wlkp.



Rodzice: Matylda i Daniel
Rodzeństwo: siostra Magdalenka
-------------------------------------------------------------------------------------
kropeczka UR. 25 czerwca
Rybnik



Rodzice: Elka i Patryk
Rodzeństwo: jedynaczka
-------------------------------------------------------------------------------------
adriana
Saarbruecken



Rodzice: Adriana i Ahmad
Rodzeństwo: jedynaczka
-------------------------------------------------------------------------------------
Żabolek ur. 24 sierpnia
Poznań



Rodzice: Daria i Jacek
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
WampirBasik ur. 16 października



Rodzice: Barbara i Paweł
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
Misia29 ur. 22 lipca



Rodzice: Kasia i Stefan
Rodzeństwo: Monika i Kuba
-------------------------------------------------------------------------------------
Dorott ur. 04 października
Grudziądz



Rodzice: Dorota i Zbyszek
Rodzeństwo: jedynaczka

-------------------------------------------------------------------------------------
i nasza majowo - kwietniowa koleżanka 29.gif

Aga-H ur. 02 maja
Grudziądz


Rodzice: mama Agnieszka a z mamą Marcin
Rodzeństwo: jedynaczka

Ten post edytował Dorott pią, 27 lip 2007 - 09:25
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 29 cze 2007 - 12:55
Post #1

"Dzieci nie należą wyłącznie do rodziców, należą przede wszystkim do życia."






-------------------------------------------------------------------------------------
iff vel kudłata Stella



Rodzeństwo: Piotruś i Maciek
-------------------------------------------------------------------------------------
camilscha ur. 10 maja
Grevenbroich



Rodzice: Kamila i Michael
Rodzeństwo: jedynaczka
-------------------------------------------------------------------------------------
Macia
Dolny Śląsk



Rodzice: Magda i Wojtek
Rodzeństo: brat Maciek
-------------------------------------------------------------------------------------
vika
Warszawa



Rodzice: Violka i Marek
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
monte cristo ur. 23 listopada
West Bend - już nie, aktualnie Burnett



Rodzice: Rita i Łukasz
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
anai&julas ur. 13 lutego
Bydgoszcz



Rodzice: Ania i Kamil
Rodzeństwo: brat Julek
-------------------------------------------------------------------------------------
magdainpoland ur. 08 sierpnia
Szczecin



Rodzice: Magda i Artur
Rodzeństwo: jedynaczka - już niedługo...
-------------------------------------------------------------------------------------
miskap ur. 21 września
Warszawa



Rodzice: Grażyna i Mariusz
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
OlaBN ur. 19 października
Siemianowice Śląskie



Rodzice: Ola i Krzysiek
Rodzeństwo: Brat Kubuś
-------------------------------------------------------------------------------------
Malinka 1313 ur. 25 marca
Gorzów Wlkp.



Rodzice: Matylda i Daniel
Rodzeństwo: siostra Magdalenka
-------------------------------------------------------------------------------------
kropeczka UR. 25 czerwca
Rybnik



Rodzice: Elka i Patryk
Rodzeństwo: jedynaczka
-------------------------------------------------------------------------------------
adriana
Saarbruecken



Rodzice: Adriana i Ahmad
Rodzeństwo: jedynaczka
-------------------------------------------------------------------------------------
Żabolek ur. 24 sierpnia
Poznań



Rodzice: Daria i Jacek
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
WampirBasik ur. 16 października



Rodzice: Barbara i Paweł
Rodzeństwo: jedynak
-------------------------------------------------------------------------------------
Misia29 ur. 22 lipca



Rodzice: Kasia i Stefan
Rodzeństwo: Monika i Kuba
-------------------------------------------------------------------------------------
Dorott ur. 04 października
Grudziądz



Rodzice: Dorota i Zbyszek
Rodzeństwo: jedynaczka

-------------------------------------------------------------------------------------
i nasza majowo - kwietniowa koleżanka 29.gif

Aga-H ur. 02 maja
Grudziądz


Rodzice: mama Agnieszka a z mamą Marcin
Rodzeństwo: jedynaczka

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
śro, 04 lip 2007 - 08:08
Witam w IV części naszego wątku 03.gif

strona tytułowa jest ciągle w modyfikacji i nie moge jej niestety skończyć bo nie mam zdjęć maluchów 21.gif

dziewczyny no już sprężać się i wklejać zdjęcia 08.gif 03.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 08:08
Post #2

Witam w IV części naszego wątku 03.gif

strona tytułowa jest ciągle w modyfikacji i nie moge jej niestety skończyć bo nie mam zdjęć maluchów 21.gif

dziewczyny no już sprężać się i wklejać zdjęcia 08.gif 03.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
śro, 04 lip 2007 - 08:11
Hej Dorotko icon_smile.gif Napisze później, idę wyjąć wyjca z łóżka
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 08:11
Post #3

Hej Dorotko icon_smile.gif Napisze później, idę wyjąć wyjca z łóżka

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
śro, 04 lip 2007 - 08:25
CYTAT(magdainpoland @ śro, 04 lip 2007 - 08:11) *
Hej Dorotko icon_smile.gif Napisze później, idę wyjąć wyjca z łóżka


będę czekać...
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 08:25
Post #4

CYTAT(magdainpoland @ śro, 04 lip 2007 - 08:11) *
Hej Dorotko icon_smile.gif Napisze później, idę wyjąć wyjca z łóżka


będę czekać...

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
śro, 04 lip 2007 - 08:55
Witam w kolejnej odsłonie icon_smile.gif

Zdjęcia mam! Tylko zapomniałam przesłać icon_redface.gif

Magda, mebel wybrany? Większość mi sie podoba z tego co pokazałaś. Jeśli myślisz o komodize to brałabym z drzwiczkami, a nie szuflady, jednak jest bardziej uniwersalna. Bluzki z szuflad się kiepsko wyjmuje.
Dawaj te wyniki moczu, może coś wymyślimy.

Camilscha, pieruńsko drogie przesyłki do Ciebie. Jakim sposobem rodzina czy znajomi wysyłają? Poczta Polska czy cos innego?

Anai, musicie jakoś wytrzymać do końca tej przeprowadzki. Już blisko finału jesteście. "Urlopu" z dwójką nie zazdroszczę. Nie masz możliwości pojechania z koleżanką? Choć chwilę dzieci miałyby towarzystwo, no i Ty miałabyś okazję odezwać sie do człowieka który nie gaworzy. A urlop z maluchami to niestety tyrka całą dobę.

Kropka, trzy kilo. Gratuluję i zazdroszczę.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 04 lip 2007 - 08:55
Post #5

Witam w kolejnej odsłonie icon_smile.gif

Zdjęcia mam! Tylko zapomniałam przesłać icon_redface.gif

Magda, mebel wybrany? Większość mi sie podoba z tego co pokazałaś. Jeśli myślisz o komodize to brałabym z drzwiczkami, a nie szuflady, jednak jest bardziej uniwersalna. Bluzki z szuflad się kiepsko wyjmuje.
Dawaj te wyniki moczu, może coś wymyślimy.

Camilscha, pieruńsko drogie przesyłki do Ciebie. Jakim sposobem rodzina czy znajomi wysyłają? Poczta Polska czy cos innego?

Anai, musicie jakoś wytrzymać do końca tej przeprowadzki. Już blisko finału jesteście. "Urlopu" z dwójką nie zazdroszczę. Nie masz możliwości pojechania z koleżanką? Choć chwilę dzieci miałyby towarzystwo, no i Ty miałabyś okazję odezwać sie do człowieka który nie gaworzy. A urlop z maluchami to niestety tyrka całą dobę.

Kropka, trzy kilo. Gratuluję i zazdroszczę.

--------------------
Mafia
Anai_
śro, 04 lip 2007 - 08:56
Witam i ja...
dziś Teściowa już nie przyszła do Dzieciaków. Tata pojechał z Julkiem do alergologa, Kamil maluje, a ja z Tymim siedzę i czekam na moją Babcię, któa przyjdzie do Tymiana... A czas oczekiwania umilam sobie icon_smile.gif.
Aha, Chłopaki byli dziś litościwi. Spali od 20.30 do 6.40. Taką nockę to rozumiem... Choć i tak poszłam spać ok. 24.00, bo Kamilowi kolację jeszcze robiłam jak wrócił...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 04 lip 2007 - 08:56
Post #6

Witam i ja...
dziś Teściowa już nie przyszła do Dzieciaków. Tata pojechał z Julkiem do alergologa, Kamil maluje, a ja z Tymim siedzę i czekam na moją Babcię, któa przyjdzie do Tymiana... A czas oczekiwania umilam sobie icon_smile.gif.
Aha, Chłopaki byli dziś litościwi. Spali od 20.30 do 6.40. Taką nockę to rozumiem... Choć i tak poszłam spać ok. 24.00, bo Kamilowi kolację jeszcze robiłam jak wrócił...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Anai_
śro, 04 lip 2007 - 09:03
CYTAT(Macia @ śro, 04 lip 2007 - 08:55) *
Anai, musicie jakoś wytrzymać do końca tej przeprowadzki. Już blisko finału jesteście. "Urlopu" z dwójką nie zazdroszczę. Nie masz możliwości pojechania z koleżanką? Choć chwilę dzieci miałyby towarzystwo, no i Ty miałabyś okazję odezwać sie do człowieka który nie gaworzy. A urlop z maluchami to niestety tyrka całą dobę.


Heh, koleżanki to wyjechały do Anglii, a te co zostały - pracują, na Ewkę też nie mam co liczyć. NIe dość, że pracuje i z urlopem zawsze ma kłopot, to jeszcze pod koniec lipca dostaje klucze od mieszkania i też będie sie remontować...
Jest jeszcze opcja pojechania np. z moim Tatą... ale chciałabym również od Niego odpocząć... aaaaa, zapomniałam, przecież On będzie Ewce remont robił... No to kicha. Moja Mama urlopu nie dostanie, a poza tym wolę sama, niż z Nią (ubierz czapeczkę, zasłoń uszko i inne takie klimaty), Babcia ta sama liga... Teściowej w ogóle nie biorę pod uwagę... wczoraj mnie wnerwiła. Julasowi nigdy nie dajemy Coli i nawet się nie domaga, wie, że nie wolno... To Mu na siłe nalała, żeby posmakował. Odpowiedział. że On nie może bo to dla dorosłych, a Ona powiedziała, że ma mało i może wypić... No żesz...
Muszę gary pozmywać. Będę później...

Ten post edytował anai&julas& śro, 04 lip 2007 - 09:04
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 04 lip 2007 - 09:03
Post #7

CYTAT(Macia @ śro, 04 lip 2007 - 08:55) *
Anai, musicie jakoś wytrzymać do końca tej przeprowadzki. Już blisko finału jesteście. "Urlopu" z dwójką nie zazdroszczę. Nie masz możliwości pojechania z koleżanką? Choć chwilę dzieci miałyby towarzystwo, no i Ty miałabyś okazję odezwać sie do człowieka który nie gaworzy. A urlop z maluchami to niestety tyrka całą dobę.


Heh, koleżanki to wyjechały do Anglii, a te co zostały - pracują, na Ewkę też nie mam co liczyć. NIe dość, że pracuje i z urlopem zawsze ma kłopot, to jeszcze pod koniec lipca dostaje klucze od mieszkania i też będie sie remontować...
Jest jeszcze opcja pojechania np. z moim Tatą... ale chciałabym również od Niego odpocząć... aaaaa, zapomniałam, przecież On będzie Ewce remont robił... No to kicha. Moja Mama urlopu nie dostanie, a poza tym wolę sama, niż z Nią (ubierz czapeczkę, zasłoń uszko i inne takie klimaty), Babcia ta sama liga... Teściowej w ogóle nie biorę pod uwagę... wczoraj mnie wnerwiła. Julasowi nigdy nie dajemy Coli i nawet się nie domaga, wie, że nie wolno... To Mu na siłe nalała, żeby posmakował. Odpowiedział. że On nie może bo to dla dorosłych, a Ona powiedziała, że ma mało i może wypić... No żesz...
Muszę gary pozmywać. Będę później...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Aga H
śro, 04 lip 2007 - 09:39
gratuluje nowej części

Anai - nie zazdroszczę teściowej. Takie historie to jeden z powodów, dla których uważam, że warto być samotną matką icon_wink.gif
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 09:39
Post #8

gratuluje nowej części

Anai - nie zazdroszczę teściowej. Takie historie to jeden z powodów, dla których uważam, że warto być samotną matką icon_wink.gif

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
szantrapa
śro, 04 lip 2007 - 10:22
Jestem ale na moment, mam sporo pracy a niuniek spi już godzinę, musze też coś zjeść. Meble zamówiłam wczoraj, ale wzięłam na raty bo tak chyba będzie lepiej, wzięłam tą szafę do grajdołka i komodę z drzwiczkami, i wiecie co? Żałuję, że nie wzięłam też tej dużej szafy z półkami, nie wiem gdzie ja bym to miała pomieścić ale przydaby się taki mebel, nie wiem czy mogę coś jeszcze dobrać na te same raty, nie podpisywałam umowy ratalnej jeszcze, tylko zamówienie, teraz będę czekać 7-14 dni i jak zadzwonią że meble są, to wtedy podpiszę umowe o raty.
Co do wyników Oli to nie dostałam się wczoraj do jej doktor, odebrałam tylko wyniki, później napiszę bo mam je w drugim pokoju a Oli śpi, muszę lecieć, zjeść coś przynajmniej póki śpi.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 10:22
Post #9

Jestem ale na moment, mam sporo pracy a niuniek spi już godzinę, musze też coś zjeść. Meble zamówiłam wczoraj, ale wzięłam na raty bo tak chyba będzie lepiej, wzięłam tą szafę do grajdołka i komodę z drzwiczkami, i wiecie co? Żałuję, że nie wzięłam też tej dużej szafy z półkami, nie wiem gdzie ja bym to miała pomieścić ale przydaby się taki mebel, nie wiem czy mogę coś jeszcze dobrać na te same raty, nie podpisywałam umowy ratalnej jeszcze, tylko zamówienie, teraz będę czekać 7-14 dni i jak zadzwonią że meble są, to wtedy podpiszę umowe o raty.
Co do wyników Oli to nie dostałam się wczoraj do jej doktor, odebrałam tylko wyniki, później napiszę bo mam je w drugim pokoju a Oli śpi, muszę lecieć, zjeść coś przynajmniej póki śpi.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Anai_
śro, 04 lip 2007 - 10:36
CYTAT(Aga H @ śro, 04 lip 2007 - 09:39) *
Anai - nie zazdroszczę teściowej. Takie historie to jeden z powodów, dla których uważam, że warto być samotną matką icon_wink.gif


Właśnie Babcia mi powiedziała, że moja Teściowa wczoraj Jej powiedziała, że ma nadzieję, że ten dodatkowy pokój rpzwiąże sprawę naszego bałaganu... bo Ona i Jej Siostra są bardzo porządne, a ja nie... no i co to Jej przeszkadza?

AHa, wizja wspólnego mieszkania znów się przybliżyła... Szwagier pomieszkał z Nią od maja i już ma dość. Zaczynają się kłótnie i inne takie... Sądzę, że za jakieś 2 miesiące powie Jej good bye i się wyprowadzi, a Ona nie utrzyma tego wynajmowanego mieszkania... I nie wiem co wtedy będzie... Nie wyobrażam sobie z Nią mieszkać...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 04 lip 2007 - 10:36
Post #10

CYTAT(Aga H @ śro, 04 lip 2007 - 09:39) *
Anai - nie zazdroszczę teściowej. Takie historie to jeden z powodów, dla których uważam, że warto być samotną matką icon_wink.gif


Właśnie Babcia mi powiedziała, że moja Teściowa wczoraj Jej powiedziała, że ma nadzieję, że ten dodatkowy pokój rpzwiąże sprawę naszego bałaganu... bo Ona i Jej Siostra są bardzo porządne, a ja nie... no i co to Jej przeszkadza?

AHa, wizja wspólnego mieszkania znów się przybliżyła... Szwagier pomieszkał z Nią od maja i już ma dość. Zaczynają się kłótnie i inne takie... Sądzę, że za jakieś 2 miesiące powie Jej good bye i się wyprowadzi, a Ona nie utrzyma tego wynajmowanego mieszkania... I nie wiem co wtedy będzie... Nie wyobrażam sobie z Nią mieszkać...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Kropeczka

Go??







post śro, 04 lip 2007 - 10:38
Post #11

Magda jak bede mogla w czyms pomoc to wal na gadulca...bede po 17 w domu...za godzine mam autobus( nie mam dzis auta...wrrrr) do fryzjera ....wiec jak wroce ...smialo....jesli chcesz oczywiscie....
A mebli jeszcze nie widzialam...jak znajde chwilke wejde na te strone...

Macia dzieki...a tak a'propos nie ma co zazdroscic tylko dlaczac jak Wampirek....

Dorott bylas w moich myslach wczoraj wieczorem.... 29.gif
Wampir Basik
śro, 04 lip 2007 - 12:55
witam i ja 03.gif

kropka ja coś czarno widzę tą moją dietę 41.gif już w nocy spałaszowałam kilka kostek czekolady 32.gif ...nie ma mnie kto pilnować 21.gif

u nas dzisiaj paskudna pogoda 21.gif Sami poszedł z moją mamą na miasto, a ja się w tym czasie wykąpałam, posprzątałam, odkurzyłam i pozmywałam podłogę 02.gif a teraz pewnie będę się brać za obiad...macie jakiś pomysł?
czekam icon_smile.gif
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 12:55
Post #12

witam i ja 03.gif

kropka ja coś czarno widzę tą moją dietę 41.gif już w nocy spałaszowałam kilka kostek czekolady 32.gif ...nie ma mnie kto pilnować 21.gif

u nas dzisiaj paskudna pogoda 21.gif Sami poszedł z moją mamą na miasto, a ja się w tym czasie wykąpałam, posprzątałam, odkurzyłam i pozmywałam podłogę 02.gif a teraz pewnie będę się brać za obiad...macie jakiś pomysł?
czekam icon_smile.gif

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
Wampir Basik
śro, 04 lip 2007 - 12:59
nie ma nikogo to idę na razie robić surówke
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 12:59
Post #13

nie ma nikogo to idę na razie robić surówke

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
Wampir Basik
śro, 04 lip 2007 - 21:42
dziewczyny...co wy robicie w taką paskudną pogodę że nic nie piszecie? 23.gif
nie mam co czytać :!:
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 21:42
Post #14

dziewczyny...co wy robicie w taką paskudną pogodę że nic nie piszecie? 23.gif
nie mam co czytać :!:

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
camilscha
śro, 04 lip 2007 - 22:31
witam

jejku u mnie tez pogoda straszna nie mam juz sily do tej pogody calymi dniami pada deszcz i wcale sie nie zapowiada ze bedzie lepiej!poprostu katastrofa!

dorott stronka swietna naprawde!jestes wspaniala i przy okazji robisz nam wspaniale stronki 06.gif !zdjecie wkleje jutro bo dzis juz mi sie niechce czekac na zabie bo zawsze jakos tak strasznie pomalutku mi sie wkleja i musze czekac i czekac!

macia moi znajomi i rodzina wysylaja poczta wioe m ze drogie sa jej uslugi!w takim razie nie wysylaj!teraz siostra mi przywiozla pare ksiazek wiec mam co czytac a pozatym mam jeszcze od Oli ksiazke wiec nie wysylaj!i dziekuje oczywiscie ze chcialas!

ja wczoraj kupilam Vanessce lozko w ikei!swietne jest malutkie i wyglada jak lozeczko dla krasnoludka ale mozna go rozciagac do 2 metrow!strasznie mi sie podoba!dzis je zlozylam z moja siostra i w poludnie probowalam polozyc w nim mala ale jakos nie chciala spac w nim i skakala smiala sie pokazywala mi seki na drzewie z boku!i zanioslam ja do sypialni do lozeczka i zasnela od razu!
jejku jak by ja tutaj przyzwyczaic do swojego pokoika i swojego mini lozeczka!!!!!!!
nie mam pojecia!
no nic dziewczynkija uciekam bo jeszcze mam prasowanie.pozdrawiam.paaaa


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC

camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
Skąd: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post śro, 04 lip 2007 - 22:31
Post #15

witam

jejku u mnie tez pogoda straszna nie mam juz sily do tej pogody calymi dniami pada deszcz i wcale sie nie zapowiada ze bedzie lepiej!poprostu katastrofa!

dorott stronka swietna naprawde!jestes wspaniala i przy okazji robisz nam wspaniale stronki 06.gif !zdjecie wkleje jutro bo dzis juz mi sie niechce czekac na zabie bo zawsze jakos tak strasznie pomalutku mi sie wkleja i musze czekac i czekac!

macia moi znajomi i rodzina wysylaja poczta wioe m ze drogie sa jej uslugi!w takim razie nie wysylaj!teraz siostra mi przywiozla pare ksiazek wiec mam co czytac a pozatym mam jeszcze od Oli ksiazke wiec nie wysylaj!i dziekuje oczywiscie ze chcialas!

ja wczoraj kupilam Vanessce lozko w ikei!swietne jest malutkie i wyglada jak lozeczko dla krasnoludka ale mozna go rozciagac do 2 metrow!strasznie mi sie podoba!dzis je zlozylam z moja siostra i w poludnie probowalam polozyc w nim mala ale jakos nie chciala spac w nim i skakala smiala sie pokazywala mi seki na drzewie z boku!i zanioslam ja do sypialni do lozeczka i zasnela od razu!
jejku jak by ja tutaj przyzwyczaic do swojego pokoika i swojego mini lozeczka!!!!!!!
nie mam pojecia!
no nic dziewczynkija uciekam bo jeszcze mam prasowanie.pozdrawiam.paaaa


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC

szantrapa
czw, 05 lip 2007 - 07:09
puk puk, dzień dobry, jest tu ktoś?
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 05 lip 2007 - 07:09
Post #16

puk puk, dzień dobry, jest tu ktoś?

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Mafia
czw, 05 lip 2007 - 07:42
jest jest icon_wink.gif

Kamila, wyślę, spokojnie. Najwyżej w ratach.

Pogoda pod psem, a my za tydzień mamy jechać nad morze 21.gif Jak będzie tak lało, to pozabijamy się w pokoju.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 05 lip 2007 - 07:42
Post #17

jest jest icon_wink.gif

Kamila, wyślę, spokojnie. Najwyżej w ratach.

Pogoda pod psem, a my za tydzień mamy jechać nad morze 21.gif Jak będzie tak lało, to pozabijamy się w pokoju.

--------------------
Mafia
Dorott
czw, 05 lip 2007 - 07:57
cześć...ja też jestem

u nas znowu ponuro...i pada....gdzie jest lato
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 05 lip 2007 - 07:57
Post #18

cześć...ja też jestem

u nas znowu ponuro...i pada....gdzie jest lato

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
czw, 05 lip 2007 - 08:25
jest ktoś chętny na

kawę:


i herbatę:


a może śniadanko:
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 05 lip 2007 - 08:25
Post #19

jest ktoś chętny na

kawę:


i herbatę:


a może śniadanko:


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Kropeczka

Go??







post czw, 05 lip 2007 - 10:53
Post #20

Gdziescie łajzy jedne 08.gif poznikaly,co??
Jak ja bede musiala niedlugo zniknac to Wy sie pojawicie..... 21.gif

Co u Was?Jak Magda wyniki.....zrobilyscie te przeciwciala...nie odpuszczajcie.....prosze....Jak Olisia sie czuje..ma wciaz goraczke?A dzidzius ..kiedy USG?

Dorotko....jak samopoczucie....sniadanko wypas....i nawet zgodnie z zalozeniami SB...dzieki... 29.gif

Macia nasi jedni przyjaciele sa aktualnie nad morzem....z 10miesiaczna coreczka i narzekaja na pogode....a inni na Mazurach na lodkach i tez leje....
Pociesz sie, ze taka pogoda ma byc tylko w tym tygodniu...druga polowa lipca sloneczna....
Teraz sie wypada...i bedziecie miec swietna pogode...mozesz trzymac mnie za slowo.... 06.gif

Wampir dostaniesz po golej dupie za te czekolade..... 08.gif ...do roboty.....dasz rade....pochowaj wszytskie slodkosci....zamknij je na klucz i ciwcz silna wole....i meldowac mi sie jak Ci idzie....no 21.gif 08.gif

Adriana Ty sobie chyba zarty strugasz.....gdzie sie szwedasz??....przeciez allegro jest niedaleko nas....wystarczy kilknac....www.maluchy.pl..... 08.gif

Kamilka wiem jaki to tapczanik...odjazowy jest......moze tez sie kiedys skusze...zwlaszacza...ze tak jak pisalas rosnie razem z dzieckem.....tylko, ze Amka ma dosc maly pokoik...i malo ustawny bo waski...4m na 2m...no taka klita...troszke....wiec w tym calym chosie zabawek,stolikow,szkrzynki,zjedzalni,maskotek trudno bedzie....
Tys to to jest porzadnicka....idzie prasowac...moge Ci przeslac moje rzeczy do poprasowania....nie cierpie..nie nawidze...nie trawie....

Anai zyjesz jeszcze.....jak Wam idzie??

Iff skrobnij cosik...co u Was?Jak Ci idzie w pracy...jak godzisz te wszyskie obowiazki.....awanasowalas bo cos mi sie kolacze po glowie...ze chyba kidys cos wspominalas...??buzaki dla Ewki...

A mi dzis taaaaaaak dobrze.....otworzylam oczy i odrazu usmiech pelna geba....lalala...
Pomimo tego ze pogoda nieciekawa za oknem....
Wiecie, ze jestesm szczesliwa.....?
Tak....tak tylko chcilam przypomniec....
A powaznie bo moze troche infantylna jestem..heh....wszyscy zdrowi... 29.gif ..no umysle tez....lato w pelni....podobno 08.gif .....chudne...mam nowa fryzure...(ale nie widze za duzej zmiany...nnieeeeee wazne...)...zaczynamy wreszcie prace na dzialce....i lekko mi na duszy...jakos lzej mi sie oddycha....ostatnimi czasy....
lalala...Przesylam Wam moja pozytywna energie....~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

buzaki


> Kwietniowe MALUSZKI IV, wszyscy już chodzimy i niemiłosiernie broimy :)
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 29 maj 2024 - 18:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama