Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Lalka Baby born

> 
Żabolek
śro, 20 lis 2013 - 09:11
Kosztuje ponad 200zl.
Warta swojej ceny?
Natala dopiero zaczyna zabawę lalkami i jak narazie ma tylko Nenuco z miekkim brzuszkiem a chciałaby taka co można kapać, która mówi i ma różne bajery.
Na lalkach sie nie znam wiec może ktoś doradzi?


Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 20 lis 2013 - 09:11
Post #1

Kosztuje ponad 200zl.
Warta swojej ceny?
Natala dopiero zaczyna zabawę lalkami i jak narazie ma tylko Nenuco z miekkim brzuszkiem a chciałaby taka co można kapać, która mówi i ma różne bajery.
Na lalkach sie nie znam wiec może ktoś doradzi?




--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Dorott
śro, 20 lis 2013 - 09:16
Daria zależy która? masz model upatrzony?

te, które trzeba naciskać, żeby gadały nie są warte swojej ceny...

ja zdecydowanie bardziej polecam Baby Anabell icon_smile.gif Wera ma upatrzona lalkę ale nie wiem czy będzie mnie stać...szukamy uzywanych icon_smile.gif Weonika kocha bawić się lalkami icon_smile.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post śro, 20 lis 2013 - 09:16
Post #2

Daria zależy która? masz model upatrzony?

te, które trzeba naciskać, żeby gadały nie są warte swojej ceny...

ja zdecydowanie bardziej polecam Baby Anabell icon_smile.gif Wera ma upatrzona lalkę ale nie wiem czy będzie mnie stać...szukamy uzywanych icon_smile.gif Weonika kocha bawić się lalkami icon_smile.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Maadzik
śro, 20 lis 2013 - 09:25
Ciężko określić czy warto bo jak dla mnie to zależy od dziecka, jak się będzie bawiło i cieszyło to warto. My mieliśmy baby born do kąpania która siusiała, robiła kupki, jadła i jeszcze inne bzdury robiła i do tego baby annabell z miękkim brzuszkiem też z mnóstwem innych funkcji. Obie kupione po półrocznym zachwycie innymi, tańszymi lalami oczywiście z całym zestawem akcesoriów (jak teraz o tym myślę to miały wszystko, co teraz używam dla młodszej) Obie lale wywołały przez te lata milion uśmiechów na Oleczkowej buźce, używane były tak intensywnie że większość funkcji już nie działa, towarzyszyły nam wszędzie jak dodatkowe dzieci więc w moim przypadku były warte każdej złotówki
Maadzik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 993
Dołączył: pon, 15 paź 07 - 21:58
Nr użytkownika: 16,550

GG:


post śro, 20 lis 2013 - 09:25
Post #3

Ciężko określić czy warto bo jak dla mnie to zależy od dziecka, jak się będzie bawiło i cieszyło to warto. My mieliśmy baby born do kąpania która siusiała, robiła kupki, jadła i jeszcze inne bzdury robiła i do tego baby annabell z miękkim brzuszkiem też z mnóstwem innych funkcji. Obie kupione po półrocznym zachwycie innymi, tańszymi lalami oczywiście z całym zestawem akcesoriów (jak teraz o tym myślę to miały wszystko, co teraz używam dla młodszej) Obie lale wywołały przez te lata milion uśmiechów na Oleczkowej buźce, używane były tak intensywnie że większość funkcji już nie działa, towarzyszyły nam wszędzie jak dodatkowe dzieci więc w moim przypadku były warte każdej złotówki

--------------------


Żabolek
czw, 21 lis 2013 - 12:34
Natala generalnie chce taka lale co może jej dać mleczko, zmienić pieluszkę, dac smoka, połozyć spać, wykąpać itp.
Bardzo jej sie podoba Agatka (chyba mimic czy jakos tak) ale ma miekki brzuszek i nie mozna jej wkładać do wody.
Jak do tej pory jedyna lala którą Natala ma towarzyszy nam wszedzie od 2 lat (w lecie to nawet na plaże z nia chodziła)

Dorott wypatrzyłam takiego
baby borna.



Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post czw, 21 lis 2013 - 12:34
Post #4

Natala generalnie chce taka lale co może jej dać mleczko, zmienić pieluszkę, dac smoka, połozyć spać, wykąpać itp.
Bardzo jej sie podoba Agatka (chyba mimic czy jakos tak) ale ma miekki brzuszek i nie mozna jej wkładać do wody.
Jak do tej pory jedyna lala którą Natala ma towarzyszy nam wszedzie od 2 lat (w lecie to nawet na plaże z nia chodziła)

Dorott wypatrzyłam takiego
baby borna.





--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Dorott
czw, 21 lis 2013 - 12:39
CYTAT(Żabolek @ Thu, 21 Nov 2013 - 12:34) *
Dorott wypatrzyłam takiego
baby borna.


no niby fajna icon_smile.gif

ale my wolimy lalki właśnie z miękkim tułowiem :0 jakies takie przytulniejsze są icon_smile.gif


Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 21 lis 2013 - 12:39
Post #5

CYTAT(Żabolek @ Thu, 21 Nov 2013 - 12:34) *
Dorott wypatrzyłam takiego
baby borna.


no niby fajna icon_smile.gif

ale my wolimy lalki właśnie z miękkim tułowiem :0 jakies takie przytulniejsze są icon_smile.gif




--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mariola***
czw, 21 lis 2013 - 12:42
Ja kilka razy widziałam w realach na promocjach. Parę lat temu kiedy tez normalnie były w cenach takich jak wyżej piszesz, kupiłam za 139 zł na prezent.
Moja ma, lubi, ale inne lalki tez lubi, a największa sympatią darzy lalkę z miękkim tułowiem.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post czw, 21 lis 2013 - 12:42
Post #6

Ja kilka razy widziałam w realach na promocjach. Parę lat temu kiedy tez normalnie były w cenach takich jak wyżej piszesz, kupiłam za 139 zł na prezent.
Moja ma, lubi, ale inne lalki tez lubi, a największa sympatią darzy lalkę z miękkim tułowiem.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
malgosia1968
czw, 21 lis 2013 - 14:35
kupiłam kiedyś (12 lat temu) Baby Born córce na Komunie bo bardzo ją chciała (reszta gości zakupiła akcesoria plus ubranka a za zebraną kasę dokupiła sobie tego czego do tej lalki nie dostała miała wszystko co tylko można na tamte czasy było mieć)
reklama w telewizji zrobiła swoje
ma jÄ… do dziÅ› 29.gif 37.gif
jest to lalka zrobiona z twardej gumy, zmieniła trochę z czasem kolor na taki szaro-różowy
pamiętam, że często zapychała się mlekiem (mleko w zestawie było razem z lalką do rozrabiania z wodą) jak córka od razu nie przepłukała ciepłą wodą, ciężko było ją "odkorkować"
generalnie córka bardzo ją lubiła i długo się nią bawiła
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post czw, 21 lis 2013 - 14:35
Post #7

kupiłam kiedyś (12 lat temu) Baby Born córce na Komunie bo bardzo ją chciała (reszta gości zakupiła akcesoria plus ubranka a za zebraną kasę dokupiła sobie tego czego do tej lalki nie dostała miała wszystko co tylko można na tamte czasy było mieć)
reklama w telewizji zrobiła swoje
ma jÄ… do dziÅ› 29.gif 37.gif
jest to lalka zrobiona z twardej gumy, zmieniła trochę z czasem kolor na taki szaro-różowy
pamiętam, że często zapychała się mlekiem (mleko w zestawie było razem z lalką do rozrabiania z wodą) jak córka od razu nie przepłukała ciepłą wodą, ciężko było ją "odkorkować"
generalnie córka bardzo ją lubiła i długo się nią bawiła


--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
Ammm
piÄ…, 22 lis 2013 - 13:50
Kaja ma dużo lalek (i mówiące, i miękkie, i chodzącą i śpiewającą), natomiast do żadnej nie zapałała taką milością jak do Baby Born, której dała na imię Ania i która do dziś jest jej ukochaną lalką.

Córka sąsiadki ma taką samą i taka sama miłość. Nie wiem, co ta lalka w sobie ma - jest twarda, prawie nic nie robi.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post piÄ…, 22 lis 2013 - 13:50
Post #8

Kaja ma dużo lalek (i mówiące, i miękkie, i chodzącą i śpiewającą), natomiast do żadnej nie zapałała taką milością jak do Baby Born, której dała na imię Ania i która do dziś jest jej ukochaną lalką.

Córka sąsiadki ma taką samą i taka sama miłość. Nie wiem, co ta lalka w sobie ma - jest twarda, prawie nic nie robi.

--------------------

Żabolek
piÄ…, 22 lis 2013 - 19:57
Natala swoją Nenuco nazwała Małgosia 03.gif
I tak sie jeszcze zastanawiam czy jest sens kupowac nowa lale jeżeli tą co ma tak kocha?
Natka raz chce raz nie chce, raz miała nawet faze ze chce lalke - chłopca zeby jej lala miała braciszka.
próbuje ja podpytywać ale nie jest łatwo

O Mariola dzieki ze mi przypomniałaś - musze popatrzec w realu albo auchanie bo faktycznie mozna tam cos taniej trafić!

Ogólnie z tego co piszecie to jezeli Natalka sie na 100% zdecyduje to generalnie warto.
Dzieki icon_smile.gif
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post piÄ…, 22 lis 2013 - 19:57
Post #9

Natala swoją Nenuco nazwała Małgosia 03.gif
I tak sie jeszcze zastanawiam czy jest sens kupowac nowa lale jeżeli tą co ma tak kocha?
Natka raz chce raz nie chce, raz miała nawet faze ze chce lalke - chłopca zeby jej lala miała braciszka.
próbuje ja podpytywać ale nie jest łatwo

O Mariola dzieki ze mi przypomniałaś - musze popatrzec w realu albo auchanie bo faktycznie mozna tam cos taniej trafić!

Ogólnie z tego co piszecie to jezeli Natalka sie na 100% zdecyduje to generalnie warto.
Dzieki icon_smile.gif

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Brigit
wto, 05 gru 2017 - 10:39
Moim zdaniem jeśli lalka nie jest zniszczona, a córeczka ją kocha, to nie ma sensu jej wymieniać. Jeśli ktoś szuka nowej lalki baby born to znajdzie je na urwis.pl/lalki-i-akcesoria/bobasy/lalki-baby-born, to świetna zabawka dla dziewczynek, do tego pozytywnie wpływa na ich rozwój.
Brigit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 241
Dołączył: pon, 25 wrz 17 - 15:26
Nr użytkownika: 50,527




post wto, 05 gru 2017 - 10:39
Post #10

Moim zdaniem jeśli lalka nie jest zniszczona, a córeczka ją kocha, to nie ma sensu jej wymieniać. Jeśli ktoś szuka nowej lalki baby born to znajdzie je na urwis.pl/lalki-i-akcesoria/bobasy/lalki-baby-born, to świetna zabawka dla dziewczynek, do tego pozytywnie wpływa na ich rozwój.
> Lalka Baby born
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 14:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama