Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Dlaczego ja mam zmarszczki

, a Jennifer Aniston nie?
> , a Jennifer Aniston nie?
Dirty Diana
nie, 29 sty 2012 - 20:01
CYTAT(Bianka @ Sun, 29 Jan 2012 - 19:40) *
Udalo sie 29.gif Bylo niesamowicie przyjemnie.Tak dawno nie bylam u kosmetyczki icon_wink.gif ze prawie zapomnialm jakie to uczucie.Teraz to ja dogadzam swoim klentkom a dla mnie samej juz czasu i kasy brak.

Zalapalam sie na zbieg z komorkami macierzystymi jablek ktory nawilzyl mi skore,zwalczyl oznaki zmeczenia ,wzmocnil skore i poprawil jej napiecie no i wspaniale odzywil. Nawet bez podkladu moja skora wyglada ladnie icon_biggrin.gif
Cena takiego zabiegu to "tylko" 300 zl ale to i tak nie duzo bo zabieg ze zlotem CEREMON OF GOLD to minimum 640 icon_eek.gif

I na jak długo działają?
Mojej skóry boją się kosmetyczki.
Piranio, myślę, że cała rzecz w tym, żeby siebie lubić w lustrze i akceptować, oczywiście. Dlatego też zmarszczki na mojej twarzy zaczynają się w głowie. Może to strach przed przemijaniem?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post nie, 29 sty 2012 - 20:01
Post #41

CYTAT(Bianka @ Sun, 29 Jan 2012 - 19:40) *
Udalo sie 29.gif Bylo niesamowicie przyjemnie.Tak dawno nie bylam u kosmetyczki icon_wink.gif ze prawie zapomnialm jakie to uczucie.Teraz to ja dogadzam swoim klentkom a dla mnie samej juz czasu i kasy brak.

Zalapalam sie na zbieg z komorkami macierzystymi jablek ktory nawilzyl mi skore,zwalczyl oznaki zmeczenia ,wzmocnil skore i poprawil jej napiecie no i wspaniale odzywil. Nawet bez podkladu moja skora wyglada ladnie icon_biggrin.gif
Cena takiego zabiegu to "tylko" 300 zl ale to i tak nie duzo bo zabieg ze zlotem CEREMON OF GOLD to minimum 640 icon_eek.gif

I na jak długo działają?
Mojej skóry boją się kosmetyczki.
Piranio, myślę, że cała rzecz w tym, żeby siebie lubić w lustrze i akceptować, oczywiście. Dlatego też zmarszczki na mojej twarzy zaczynają się w głowie. Może to strach przed przemijaniem?

--------------------
amania
nie, 29 sty 2012 - 20:12
CYTAT(mimoza @ Sat, 28 Jan 2012 - 21:16) *
DajÄ™ 70 - 75 lat.


ja dajÄ™ babci tyle samo
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post nie, 29 sty 2012 - 20:12
Post #42

CYTAT(mimoza @ Sat, 28 Jan 2012 - 21:16) *
DajÄ™ 70 - 75 lat.


ja dajÄ™ babci tyle samo

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
bb
nie, 29 sty 2012 - 20:15
Bo Jennifer A. jest Greczynka i tradycyjnie o swicie wciera jogurt naturalny albo inna oliwe z oliwek 29.gif

A genralnie co by nie powiedziec o Greczynkach to slabo sie marszcza, zato szerokie w biodrach i niskie. Zeby bylo sprawiedliwie. No.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post nie, 29 sty 2012 - 20:15
Post #43

Bo Jennifer A. jest Greczynka i tradycyjnie o swicie wciera jogurt naturalny albo inna oliwe z oliwek 29.gif

A genralnie co by nie powiedziec o Greczynkach to slabo sie marszcza, zato szerokie w biodrach i niskie. Zeby bylo sprawiedliwie. No.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Dirty Diana
nie, 29 sty 2012 - 20:34
CYTAT(bb @ Sun, 29 Jan 2012 - 20:15) *
Bo Jennifer A. jest Greczynka i tradycyjnie o swicie wciera jogurt naturalny albo inna oliwe z oliwek 29.gif

A genralnie co by nie powiedziec o Greczynkach to slabo sie marszcza, zato szerokie w biodrach i niskie. Zeby bylo sprawiedliwie. No.

Ale normalnie wcierają jogurt w twarz? I tę oliwę też?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post nie, 29 sty 2012 - 20:34
Post #44

CYTAT(bb @ Sun, 29 Jan 2012 - 20:15) *
Bo Jennifer A. jest Greczynka i tradycyjnie o swicie wciera jogurt naturalny albo inna oliwe z oliwek 29.gif

A genralnie co by nie powiedziec o Greczynkach to slabo sie marszcza, zato szerokie w biodrach i niskie. Zeby bylo sprawiedliwie. No.

Ale normalnie wcierają jogurt w twarz? I tę oliwę też?

--------------------
bb
nie, 29 sty 2012 - 20:43
Za mlode Greczynki nie recze ale starsze i owszem.......osobiscie widzialam 37.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post nie, 29 sty 2012 - 20:43
Post #45

Za mlode Greczynki nie recze ale starsze i owszem.......osobiscie widzialam 37.gif


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
pomidorro
nie, 29 sty 2012 - 21:05
koleżanka mnie wczoraj przywitała z piękna buzią...gładkie czoło, skóra wokół oczu- miodzio ! icon_smile.gif botoks- aż pozazdrościłam.
To prawda, ze duzo zależy od skóry...wiele od makijażu ... od wagi ( nie chudzielce maja ładniejszą buzię) a jeszcze więcej od uśmiechu . jakoś miłym osobom nie zaglaa się ' w twarz" w poszukiwaniu oznak starzenia 06.gif
mam sucha skórę i niestety cienką- więc zmarchy są. Ale póki koleżance nie pozazdrościłam tego botoksu- było spoko 29.gif ...
nie ma co sie oszukiwac- w tej chwili pojawiające się zmarszczki przeszkadzają mi.... ale najbardziej pod slońcem pragnęłabym miec piękne, białe zęby!
pewnie jakbym była konsekwentna i by mi się chciało- wklepywać te kremy ( i nie żałowac na nie kasy) a nie rozcierać, robić maski itp ( choc dzisiaj zrobiłam ) lepiej by było..
niezmiennie sie pocieszam , ze Gwiazdy na żywo w cale tak fajnie nie wyglądaja bez makijażu icon_smile.gif i zawsze mnie zastanawiał fakt- jak one tak pooglądają sie na okładkach- tak pięknie zrobione przez fotografa, stylistę itp..tu wychudzone, tu dodane gdzie trzeba- to jak się czują rano jak spojrzą w lustro bez tych wszystkich zabiegów i trików komputerowych?


ps; M. mi dał radę na to, ze mi przeszkadzają zmarchy na czole - zapuścic grzywkę 04.gif
Bianka ja się załapałam dzisiaj na maskę Thalgo icon_smile.gif w prawdzie nie chcialo mi się samej sobie masowac twarzy itp...ale efekt ok. następnym razem troszkę sama się przemasuję- choć przyjemniej jak ktoś to robi.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 29 sty 2012 - 21:05
Post #46

koleżanka mnie wczoraj przywitała z piękna buzią...gładkie czoło, skóra wokół oczu- miodzio ! icon_smile.gif botoks- aż pozazdrościłam.
To prawda, ze duzo zależy od skóry...wiele od makijażu ... od wagi ( nie chudzielce maja ładniejszą buzię) a jeszcze więcej od uśmiechu . jakoś miłym osobom nie zaglaa się ' w twarz" w poszukiwaniu oznak starzenia 06.gif
mam sucha skórę i niestety cienką- więc zmarchy są. Ale póki koleżance nie pozazdrościłam tego botoksu- było spoko 29.gif ...
nie ma co sie oszukiwac- w tej chwili pojawiające się zmarszczki przeszkadzają mi.... ale najbardziej pod slońcem pragnęłabym miec piękne, białe zęby!
pewnie jakbym była konsekwentna i by mi się chciało- wklepywać te kremy ( i nie żałowac na nie kasy) a nie rozcierać, robić maski itp ( choc dzisiaj zrobiłam ) lepiej by było..
niezmiennie sie pocieszam , ze Gwiazdy na żywo w cale tak fajnie nie wyglądaja bez makijażu icon_smile.gif i zawsze mnie zastanawiał fakt- jak one tak pooglądają sie na okładkach- tak pięknie zrobione przez fotografa, stylistę itp..tu wychudzone, tu dodane gdzie trzeba- to jak się czują rano jak spojrzą w lustro bez tych wszystkich zabiegów i trików komputerowych?


ps; M. mi dał radę na to, ze mi przeszkadzają zmarchy na czole - zapuścic grzywkę 04.gif
Bianka ja się załapałam dzisiaj na maskę Thalgo icon_smile.gif w prawdzie nie chcialo mi się samej sobie masowac twarzy itp...ale efekt ok. następnym razem troszkę sama się przemasuję- choć przyjemniej jak ktoś to robi.

--------------------



tuLena
nie, 29 sty 2012 - 21:09
Zęby też można wybielić 06.gif
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post nie, 29 sty 2012 - 21:09
Post #47

Zęby też można wybielić 06.gif

--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztÄ… siÄ™ poddajÄ™....
pomidorro
nie, 29 sty 2012 - 21:33
tuLena u mnie niewskazane icon_sad.gif musialabym plomby wszystkie wymieniać, szkliwo- kicha.....
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 29 sty 2012 - 21:33
Post #48

tuLena u mnie niewskazane icon_sad.gif musialabym plomby wszystkie wymieniać, szkliwo- kicha.....

--------------------



wroc
nie, 29 sty 2012 - 22:18
a dlaczego plomby wymienić? zawsze trzeba?
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post nie, 29 sty 2012 - 22:18
Post #49

a dlaczego plomby wymienić? zawsze trzeba?

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
Bianka
pon, 30 sty 2012 - 10:12
CYTAT(Kaelsa @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:01) *
I na jak długo działają?
Mojej skóry boją się kosmetyczki.



Kaelsa u kazdego inaczej. Zabieg ktoremu sie wczoraj poddalam to nowsc. Na szkoleniu mowili ze komorki macierzyste ludzkiej skory moga sie regenerowac praktycznie przez cale zycie jednak wraz z wiekiem ich jakosc jest gorsza. I znajduje tu zastosowanie substancja aktywna zawarta w komorkach macierzystych jablek pozyskiwana ze specjalnej ich odmiany ktora zawarta jest we wszystkich produktach wchodzacych w skad serii STRI-PEXAN PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY. Przyczynia sie ona do ochrony DNA i przeciwdziala przedwczesnemu starzeniu sie skory. Wszystkie produkty tej serii zawieraja rowniez ceniona substancje o nazwie REGE-STRIL Wspomaga on naturalana zdolnosc skory do regeneracji i dodatkowo pomaga jej w zwalczaniu zmarszczek.

Przydaly sie notatki 29.gif

Kaelsa poszukaj gabinetu ktory pracuje na KLAPP cosmetics to nowoczesne kosmetyki ale z 30 letnia tradycja maja cala game zabiegow do bardzo roznych skor nawet tych najwrazliwszych...Trzeba sie jednak przygotowac na to ze zabieg sporo kosztuje.

Marze o tym zeby na nich pracowac ale sa bardzo drogie.

Justa uwielbiam Thalgo.Sa niesamowite pieknie pachna.W produktach Thalgo wykorzystywane sa dobroczynne wlasciwosci wody morskiej oraz fauny i flory...Niestety nie pracuje na nich poniewaz sa drogie icon_sad.gif Kiedy bylam mlodziutka icon_wink.gif moja kosmetyczka sprowadzala dla mnie mleczko,tonik i kremy.Wszystkie pieniadze jakie dostalam (na urodziny,imienny )przeznaczalam na te kosmetyki i byla to moja wielka tajemnica. 48.gif Mama moja zabraniala nam sie kremowac mowila ze jestesmy mlode i nie potrzebujemy...wiec ja w zakamuflowany sposb robilam na zlosc mamie.Oczywiscie nie uswiadamialm sobie tego i nie wiedzialm ze robie jej na zlosc.Dopiero po latach na terapii to wyszlo.
Poszlam jeszcze dalej na zlosc mamie zostalam kosmetyczka gorzej wizazystka!(wg mamy i taty tylko panie lekkich obyczjow maluja sie).

Ten post edytował Bianka pon, 30 sty 2012 - 13:50
Bianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,481
Dołączył: śro, 15 mar 06 - 20:25
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,246




post pon, 30 sty 2012 - 10:12
Post #50

CYTAT(Kaelsa @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:01) *
I na jak długo działają?
Mojej skóry boją się kosmetyczki.



Kaelsa u kazdego inaczej. Zabieg ktoremu sie wczoraj poddalam to nowsc. Na szkoleniu mowili ze komorki macierzyste ludzkiej skory moga sie regenerowac praktycznie przez cale zycie jednak wraz z wiekiem ich jakosc jest gorsza. I znajduje tu zastosowanie substancja aktywna zawarta w komorkach macierzystych jablek pozyskiwana ze specjalnej ich odmiany ktora zawarta jest we wszystkich produktach wchodzacych w skad serii STRI-PEXAN PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY. Przyczynia sie ona do ochrony DNA i przeciwdziala przedwczesnemu starzeniu sie skory. Wszystkie produkty tej serii zawieraja rowniez ceniona substancje o nazwie REGE-STRIL Wspomaga on naturalana zdolnosc skory do regeneracji i dodatkowo pomaga jej w zwalczaniu zmarszczek.

Przydaly sie notatki 29.gif

Kaelsa poszukaj gabinetu ktory pracuje na KLAPP cosmetics to nowoczesne kosmetyki ale z 30 letnia tradycja maja cala game zabiegow do bardzo roznych skor nawet tych najwrazliwszych...Trzeba sie jednak przygotowac na to ze zabieg sporo kosztuje.

Marze o tym zeby na nich pracowac ale sa bardzo drogie.

Justa uwielbiam Thalgo.Sa niesamowite pieknie pachna.W produktach Thalgo wykorzystywane sa dobroczynne wlasciwosci wody morskiej oraz fauny i flory...Niestety nie pracuje na nich poniewaz sa drogie icon_sad.gif Kiedy bylam mlodziutka icon_wink.gif moja kosmetyczka sprowadzala dla mnie mleczko,tonik i kremy.Wszystkie pieniadze jakie dostalam (na urodziny,imienny )przeznaczalam na te kosmetyki i byla to moja wielka tajemnica. 48.gif Mama moja zabraniala nam sie kremowac mowila ze jestesmy mlode i nie potrzebujemy...wiec ja w zakamuflowany sposb robilam na zlosc mamie.Oczywiscie nie uswiadamialm sobie tego i nie wiedzialm ze robie jej na zlosc.Dopiero po latach na terapii to wyszlo.
Poszlam jeszcze dalej na zlosc mamie zostalam kosmetyczka gorzej wizazystka!(wg mamy i taty tylko panie lekkich obyczjow maluja sie).
KasiaRybka

Go??







post pon, 30 sty 2012 - 13:47
Post #51

Ostatnio zostałam fajnie podsumowana icon_wink.gif
"Wnętrze Człowieka jest najwazniejsze, Ludzie nastawieni na kult ciała są puści w środku, a Ty jestes tak miękka i gładka, że chyba nic nie robisz tylko se te kremiki wklepujesz"

icon_smile.gif

Hehehehehehe icon_smile.gif
TAAAAAk....ja siedze i pachnę i nic więcej sie dla mnie nie liczy stąd te klepanie kremików i siłka trzy razy w tygodniu icon_smile.gif
tuLena
pon, 30 sty 2012 - 13:55
CYTAT(~justa~ @ Sun, 29 Jan 2012 - 21:33) *
tuLena u mnie niewskazane icon_sad.gif musialabym plomby wszystkie wymieniać, szkliwo- kicha.....



no tak, ponoć to nie dla każdego. No to pozostaje dobranie korzystnego koloru szminki, żeby zęby na bielsze wygladały icon_smile.gif

tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post pon, 30 sty 2012 - 13:55
Post #52

CYTAT(~justa~ @ Sun, 29 Jan 2012 - 21:33) *
tuLena u mnie niewskazane icon_sad.gif musialabym plomby wszystkie wymieniać, szkliwo- kicha.....



no tak, ponoć to nie dla każdego. No to pozostaje dobranie korzystnego koloru szminki, żeby zęby na bielsze wygladały icon_smile.gif



--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztÄ… siÄ™ poddajÄ™....
MamaJulki
pon, 30 sty 2012 - 13:56
CYTAT(KasiaRybka @ Mon, 30 Jan 2012 - 14:47) *
Ostatnio zostałam fajnie podsumowana icon_wink.gif
"Wnętrze Człowieka jest najwazniejsze, Ludzie nastawieni na kult ciała są puści w środku, a Ty jestes tak miękka i gładka, że chyba nic nie robisz tylko se te kremiki wklepujesz"

icon_smile.gif

Hehehehehehe icon_smile.gif
TAAAAAk....ja siedze i pachnę i nic więcej sie dla mnie nie liczy stąd te klepanie kremików i siłka trzy razy w tygodniu icon_smile.gif


blagam.gif icon_eek.gif

czyżby ktoś Ci pozazdrościł sukcesu ?
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post pon, 30 sty 2012 - 13:56
Post #53

CYTAT(KasiaRybka @ Mon, 30 Jan 2012 - 14:47) *
Ostatnio zostałam fajnie podsumowana icon_wink.gif
"Wnętrze Człowieka jest najwazniejsze, Ludzie nastawieni na kult ciała są puści w środku, a Ty jestes tak miękka i gładka, że chyba nic nie robisz tylko se te kremiki wklepujesz"

icon_smile.gif

Hehehehehehe icon_smile.gif
TAAAAAk....ja siedze i pachnę i nic więcej sie dla mnie nie liczy stąd te klepanie kremików i siłka trzy razy w tygodniu icon_smile.gif


blagam.gif icon_eek.gif

czyżby ktoś Ci pozazdrościł sukcesu ?
jaAga*
pon, 30 sty 2012 - 14:10
CYTAT(wroc @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:18) *
a dlaczego plomby wymienić? zawsze trzeba?

Jeśli są w przednich zębach to trzeba, one się nie wybielą jak zęby i widać będzie różnicę. (ale te plmby to po wybielaniu dopiero się wymienia icon_wink.gif).
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 30 sty 2012 - 14:10
Post #54

CYTAT(wroc @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:18) *
a dlaczego plomby wymienić? zawsze trzeba?

Jeśli są w przednich zębach to trzeba, one się nie wybielą jak zęby i widać będzie różnicę. (ale te plmby to po wybielaniu dopiero się wymienia icon_wink.gif).

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 30 sty 2012 - 21:35
Post #55

CYTAT(KasiaRybka @ Mon, 30 Jan 2012 - 13:47) *
Ostatnio zostałam fajnie podsumowana icon_wink.gif
"Wnętrze Człowieka jest najwazniejsze, Ludzie nastawieni na kult ciała są puści w środku, a Ty jestes tak miękka i gładka, że chyba nic nie robisz tylko se te kremiki wklepujesz"

icon_smile.gif

Hehehehehehe icon_smile.gif
TAAAAAk....ja siedze i pachnę i nic więcej sie dla mnie nie liczy stąd te klepanie kremików i siłka trzy razy w tygodniu icon_smile.gif

ee tam Kasia ale to nie tak. Tylko większości się nie chce zwyczajnie - no mi się totalnie nie chce, albo inaczej ja nie umiem się malować, więc głównie tusz i kreski robię (to drugie tylko czasem) więc mój poranny makijaż zajmuje 3 minuty. Włosy mam proste, więc myje, czeszę i nic nie robię (bo jak wyżej icon_smile.gif ) wieczorem zmywam twarz płynem micelarnym i czasem pamiętam, żeby posmarować kremem, rano zazwyczaj nie pamiętam. No i to nie znaczy, że jestem tak bogata wewnętrznie, tylko, że wolę spać, bo mi sen na urodę robi lepiej niż moje nieudolne starania.

A tak serio to ja bym nawet chciała wiedzieć, co ze sobą robić, żeby było lepiej, tylko jakoś nigdy nie trafiłam na fajną kosmetyczkę, która by mi doradziła. Nigdy nie wiem np. jaki krem czy balsam kupić i wybieram np. ten, który ładnie pachnie icon_rolleyes.gif
zilka
pon, 30 sty 2012 - 21:40
CYTAT(jully @ Mon, 30 Jan 2012 - 23:35) *
Nigdy nie wiem np. jaki krem czy balsam kupić i wybieram np. ten, który ładnie pachnie icon_rolleyes.gif


Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post pon, 30 sty 2012 - 21:40
Post #56

CYTAT(jully @ Mon, 30 Jan 2012 - 23:35) *
Nigdy nie wiem np. jaki krem czy balsam kupić i wybieram np. ten, który ładnie pachnie icon_rolleyes.gif


Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 30 sty 2012 - 21:41
Post #57

CYTAT(zilka @ Mon, 30 Jan 2012 - 21:40) *
Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif

Dla opakowań kupuję bardzo często płyny do kąpieli i błyszczyki 37.gif
Dirty Diana
pon, 30 sty 2012 - 21:46
CYTAT(zilka @ Mon, 30 Jan 2012 - 21:40) *
Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif

I co, dobry jest?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post pon, 30 sty 2012 - 21:46
Post #58

CYTAT(zilka @ Mon, 30 Jan 2012 - 21:40) *
Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif

I co, dobry jest?

--------------------
zilka
pon, 30 sty 2012 - 22:05
CYTAT(Kaelsa @ Mon, 30 Jan 2012 - 23:46) *
I co, dobry jest?


Bardzo! No tak się miło złożyło, że był dobrej firmy i nawet rodzaj cery miał jakiś pasujący (przytomnie przeczytałam) ale jakby nie pasowało też pewnie bym kupiła icon_wink.gif pomarańcz opakowania bardzo mi do serca przypadł 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post pon, 30 sty 2012 - 22:05
Post #59

CYTAT(Kaelsa @ Mon, 30 Jan 2012 - 23:46) *
I co, dobry jest?


Bardzo! No tak się miło złożyło, że był dobrej firmy i nawet rodzaj cery miał jakiś pasujący (przytomnie przeczytałam) ale jakby nie pasowało też pewnie bym kupiła icon_wink.gif pomarańcz opakowania bardzo mi do serca przypadł 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
marghe.
wto, 31 sty 2012 - 12:13
CYTAT(zilka @ Mon, 30 Jan 2012 - 23:40) *
Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif

kofam CiÄ™

Czytam ten wątek i czytam i zaczynam podliczac czas, który poświęcam na pielęgnajce swojej facjaty tudzież ciała.
Marnie to wyglÄ…da.
Raz o kremie pamiętam, raz nie. Więcej jest tych razów na nie..
Nie znoszę smarowac się balsamami czy innymi ami... Uznaję li i jedynie olejki w rozpylaczu, najchętniej suche. Używam jak sobie przypomnę.. a pamięć mam lichą.
Włosy mam tak krótkie, że wystarczy je umyc i wytrzeć ręcznikiem. Kiedy mialam dłuzsze sterczałam codziennie ze szczotką i suszarką.. Brrr
U kosmetyczki ostatnio nie bywam z powodów różnych.
W tym roku stuka mi 40 .. zmarszczek specjalnie widocznych nie posiadam. Ok, skóra na powiekach już nie ta, szyja zaczyna inaczej wyglądać.. ale czego się spodziewać w takim wieku i z takim nastawieniem do pielęgnacji icon_wink.gif

Smiem twierdzić, że to kwestia genów. Mam 90 latnią babcię, ktora wygląda na 70 icon_wink.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 31 sty 2012 - 12:13
Post #60

CYTAT(zilka @ Mon, 30 Jan 2012 - 23:40) *
Ja co prawda wiem ale pocieszę Cię - ja ostatnio kupiłam jeden bo miał... ładne opakowanie 06.gif

kofam CiÄ™

Czytam ten wątek i czytam i zaczynam podliczac czas, który poświęcam na pielęgnajce swojej facjaty tudzież ciała.
Marnie to wyglÄ…da.
Raz o kremie pamiętam, raz nie. Więcej jest tych razów na nie..
Nie znoszę smarowac się balsamami czy innymi ami... Uznaję li i jedynie olejki w rozpylaczu, najchętniej suche. Używam jak sobie przypomnę.. a pamięć mam lichą.
Włosy mam tak krótkie, że wystarczy je umyc i wytrzeć ręcznikiem. Kiedy mialam dłuzsze sterczałam codziennie ze szczotką i suszarką.. Brrr
U kosmetyczki ostatnio nie bywam z powodów różnych.
W tym roku stuka mi 40 .. zmarszczek specjalnie widocznych nie posiadam. Ok, skóra na powiekach już nie ta, szyja zaczyna inaczej wyglądać.. ale czego się spodziewać w takim wieku i z takim nastawieniem do pielęgnacji icon_wink.gif

Smiem twierdzić, że to kwestia genów. Mam 90 latnią babcię, ktora wygląda na 70 icon_wink.gif
> Dlaczego ja mam zmarszczki, a Jennifer Aniston nie?
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 18:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama