Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

pilnie potrzebny dobry pediatra

> 
Ania***
nie, 13 maj 2007 - 11:06
moj Bartek zaczal zwracac jedzenie-zaraz po skonczeniu posilku. zdazylo mu sie to juz 5 razy w ciagu tygodnia. czyli tak raz dziennie-przewaznie wypadalo rano-kaszka, lub misiowy ogrodek, a dzis zwrocil obiadek.
do tej pory nigdy wczesnij nawet nie ulal odrobinki...
a teraz caly posilek w 3 sekundy. dodam ze byl juz po odbiciu przewaznie, i nie lezal na brzuszku..raczej spokojny byl. zaczyna to sie kaszlem a potem siup...i dzidzi cala czerwona w jedzonku.
moja mam mowi ze moze za duzo zjadl, ale je tak 120ml kaszki, 150ml zupki, wiec to jak na jegop wiek wcale nie tak duzo, pozatym wczesniej juz wcinal takie ilosci i nic mu nie bylo.
pozatym moj synek wogole nie che pic-boje sie zeby sie nie odwodnil..

kupki byly wczoraj 2, dzis jeszcze nie.
staram sie mu dawac pic lyzeczka bo butelki wogole nie chce....
postanowilam mu dawacv jesc mniejszymi porcjami-to kaszke dzis zjadl, za to potem mleczko zwrocil...tym razem nie od razu tylko po jakiejs godzinie i bylo takie juz sciete.... dzis jest niedziela, mam z nim pojsc na izbe przyjes czy poczekac do jutra?!
hepl

moze znacie jakiegos dobrego pediatre coby nas dzis przyjal!??
Ania***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 323
Dołączył: pią, 27 paź 06 - 19:47
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 8,218

GG:


post nie, 13 maj 2007 - 11:06
Post #1

moj Bartek zaczal zwracac jedzenie-zaraz po skonczeniu posilku. zdazylo mu sie to juz 5 razy w ciagu tygodnia. czyli tak raz dziennie-przewaznie wypadalo rano-kaszka, lub misiowy ogrodek, a dzis zwrocil obiadek.
do tej pory nigdy wczesnij nawet nie ulal odrobinki...
a teraz caly posilek w 3 sekundy. dodam ze byl juz po odbiciu przewaznie, i nie lezal na brzuszku..raczej spokojny byl. zaczyna to sie kaszlem a potem siup...i dzidzi cala czerwona w jedzonku.
moja mam mowi ze moze za duzo zjadl, ale je tak 120ml kaszki, 150ml zupki, wiec to jak na jegop wiek wcale nie tak duzo, pozatym wczesniej juz wcinal takie ilosci i nic mu nie bylo.
pozatym moj synek wogole nie che pic-boje sie zeby sie nie odwodnil..

kupki byly wczoraj 2, dzis jeszcze nie.
staram sie mu dawac pic lyzeczka bo butelki wogole nie chce....
postanowilam mu dawacv jesc mniejszymi porcjami-to kaszke dzis zjadl, za to potem mleczko zwrocil...tym razem nie od razu tylko po jakiejs godzinie i bylo takie juz sciete.... dzis jest niedziela, mam z nim pojsc na izbe przyjes czy poczekac do jutra?!
hepl

moze znacie jakiegos dobrego pediatre coby nas dzis przyjal!??

--------------------


Kasia R mama Lui...
pon, 14 maj 2007 - 13:34
Aniu, i co z Bartusiem? Jak się miewa? Czy wczoraj byliście u lekarza?
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post pon, 14 maj 2007 - 13:34
Post #2

Aniu, i co z Bartusiem? Jak się miewa? Czy wczoraj byliście u lekarza?
Ania***
pon, 14 maj 2007 - 17:50
bylismy dzisiaj bo wczoraj tylko troche zwymiatowal! ( pozatym znajoma -lekarz rodzinny powiedziala ze jak nie ma goraczki i zwraca am raz dziennie to mozna 1 dzien zaczekac) dostal dzis jakies krople L52, Dicloflor, klemastinum nadal. jak sie nie poprawi to za tydzien znow mamy przyjsc.

dzisiaj jest w porzÄ…dku-troszke nie chce jesc ale to moze przez to goraco.
Ania***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 323
Dołączył: pią, 27 paź 06 - 19:47
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 8,218

GG:


post pon, 14 maj 2007 - 17:50
Post #3

bylismy dzisiaj bo wczoraj tylko troche zwymiatowal! ( pozatym znajoma -lekarz rodzinny powiedziala ze jak nie ma goraczki i zwraca am raz dziennie to mozna 1 dzien zaczekac) dostal dzis jakies krople L52, Dicloflor, klemastinum nadal. jak sie nie poprawi to za tydzien znow mamy przyjsc.

dzisiaj jest w porzÄ…dku-troszke nie chce jesc ale to moze przez to goraco.

--------------------


madzialenam
sob, 23 cze 2007 - 22:32
Hej. Jestem z Chełma, ale moja koleżanka jeździła do Lublina do jakiegoś pediatry dr. Luty i mówiła że jest bardzo dobry. Jak Bartusiowi do tej pory nie przeszło to może do niego się zwróć o pomoc.

Życzę zdrowia. pa
madzialenam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: sob, 16 cze 07 - 22:31
Skąd: chełm
Nr użytkownika: 14,950

GG:


post sob, 23 cze 2007 - 22:32
Post #4

Hej. Jestem z Chełma, ale moja koleżanka jeździła do Lublina do jakiegoś pediatry dr. Luty i mówiła że jest bardzo dobry. Jak Bartusiowi do tej pory nie przeszło to może do niego się zwróć o pomoc.

Życzę zdrowia. pa
syl23
pon, 15 paź 2007 - 13:15
Ja w nagłych przypadkach dzwonię do dr.Partyki, jedziemy do niego lub on do nas. Ostatnio przyjął nas w wielkanoc z gorączką, świetny lekarz, na pewno i nim słyszałyście icon_wink.gif. W razie co służę nr tel icon_smile.gif.
syl23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: sob, 06 sty 07 - 08:42
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 9,682




post pon, 15 paź 2007 - 13:15
Post #5

Ja w nagłych przypadkach dzwonię do dr.Partyki, jedziemy do niego lub on do nas. Ostatnio przyjął nas w wielkanoc z gorączką, świetny lekarz, na pewno i nim słyszałyście icon_wink.gif. W razie co służę nr tel icon_smile.gif.

--------------------
user posted image
moniq33
wto, 23 paź 2007 - 16:43
czesc icon_smile.gif
moj synek jest pod opieką dr Lutego i jesteśmy z niego zadowoleni
moniq33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 04 paź 07 - 16:22
Nr użytkownika: 16,422




post wto, 23 paź 2007 - 16:43
Post #6

czesc icon_smile.gif
moj synek jest pod opieką dr Lutego i jesteśmy z niego zadowoleni

--------------------
kasia31
pią, 26 paź 2007 - 10:09
CYTAT(syl23 @ pon, 15 paź 2007 - 13:15) *
Ja w nagłych przypadkach dzwonię do dr.Partyki, jedziemy do niego lub on do nas. Ostatnio przyjął nas w wielkanoc z gorączką, świetny lekarz, na pewno i nim słyszałyście icon_wink.gif. W razie co służę nr tel icon_smile.gif.



Gdzie ma gabinet dr. Partyka i jaki ma cennik ?
Słyszałam, .że to świetny lekarz !
kasia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 45
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 13:51
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 16,485

GG:


post pią, 26 paź 2007 - 10:09
Post #7

CYTAT(syl23 @ pon, 15 paź 2007 - 13:15) *
Ja w nagłych przypadkach dzwonię do dr.Partyki, jedziemy do niego lub on do nas. Ostatnio przyjął nas w wielkanoc z gorączką, świetny lekarz, na pewno i nim słyszałyście icon_wink.gif. W razie co służę nr tel icon_smile.gif.



Gdzie ma gabinet dr. Partyka i jaki ma cennik ?
Słyszałam, .że to świetny lekarz !

--------------------


syl23
śro, 31 paź 2007 - 07:17
Gabinet ma u siebie w domu na Choinach. Wizyta w gabinecie kosztuje 50zł , z dojazdem do domu dziecka 70zł , ale warto, zanim dr.P przepisze jakies leki najpier pyta sie co mam w domu , żeby nie kupować innych odpowiedników icon_wink.gif. W razie co służę nr tel icon_smile.gif
syl23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: sob, 06 sty 07 - 08:42
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 9,682




post śro, 31 paź 2007 - 07:17
Post #8

Gabinet ma u siebie w domu na Choinach. Wizyta w gabinecie kosztuje 50zł , z dojazdem do domu dziecka 70zł , ale warto, zanim dr.P przepisze jakies leki najpier pyta sie co mam w domu , żeby nie kupować innych odpowiedników icon_wink.gif. W razie co służę nr tel icon_smile.gif

--------------------
user posted image
kasiek76
pon, 22 wrz 2008 - 09:58
czy możecie podać nr tel do dr Partyki?
kasiek76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 157
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 11:34
SkÄ…d: Åšwidnik
Nr użytkownika: 6,935

GG:


post pon, 22 wrz 2008 - 09:58
Post #9

czy możecie podać nr tel do dr Partyki?
Alrys
pią, 17 paź 2008 - 09:43
Ja leczę Leksika u Partyki i jak dla mnie to najlepszy lekarz. Teraz bierze w gobinecie 60 zł.
Alrys


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 499
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 14:04
Nr użytkownika: 1,652




post pią, 17 paź 2008 - 09:43
Post #10

Ja leczę Leksika u Partyki i jak dla mnie to najlepszy lekarz. Teraz bierze w gobinecie 60 zł.

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">
</a>
Mi?ego Dnia:)
zosia00015
śro, 03 gru 2008 - 08:42


Bardzo proszÄ™ o telefon do dr.Partyki !!

zosia00015


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 21:34
Nr użytkownika: 23,954




post śro, 03 gru 2008 - 08:42
Post #11



Bardzo proszÄ™ o telefon do dr.Partyki !!

> pilnie potrzebny dobry pediatra
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 25 wrz 2024 - 11:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama